مشکل لگ در فیفا اورجینال

niki22

New Member
با سلام
کسی میدونه چرا من این مشکل را دارم؟
فیفا 15 من نسخه انلاینشو دارم یعنی بدون کرک هست و سی دی کی خریدم بدون کرک نصبیدم
راحت بازی اجرا میشه ولی بمهض ورود به مسابقه ای لگ شدید میشه
گرافیکشم پایین اوردم کاری نکرد یعنی مشکل از کجا میتونه باشه؟

مشخصات سیستمم:
cpu g620
ram 8
win 7 64bit
graficamam 2 has

کسی هست آقایی کنه جواب ما رو بده؟!

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
با سلام
کسی میدونه چرا من این مشکل را دارم؟
فیفا 15 من نسخه انلاینشو دارم یعنی بدون کرک هست و سی دی کی خریدم بدون کرک نصبیدم
راحت بازی اجرا میشه ولی بمهض ورود به مسابقه ای لگ شدید میشه
گرافیکشم پایین اوردم کاری نکرد یعنی مشکل از کجا میتونه باشه؟

مشخصات سیستمم:
cpu g620
ram 8
win 7 64bit
graficamam 2 has

کسی هست آقایی کنه جواب ما رو بده؟!
گرافیک رو مشخصات کاملشو بزارین مثلا 960gtx و ...

مشکل لگ واسه خیلی ها هست روی سیستم های بالا به خوبی راندر میشه

فعلا فقط پایین اوردن رزولیشن راه حل هست

niki22

New Member
داداش ممنون از پاسختون
گرافیکم اینه
Amd radeon hd 5570

-----------------
یعنی امسال سر این فوتبال کلی پول خرچ کردم
اومدم سی دی کی پی اس 15 خریدم رفتم انلاین بازی کنم تو قسمت انلاینش یا لگ بود یا اگرم لگ نبود کلا انلاینش زیاد فاز نمیده و خیلی خسته کننده و کسل کنندس .
من خودم پی اس بازم یعنی الان 8 ساله پی اس بازی میکنم و.... ولی این مدت خیلی پی اس خسته کننده شده یعنی هر سال که میاد چیز جدیدی نداره ما هم چون پی اس رو دوست داریم همش به خودمون می قبولونیم که امسال چه شاهکاری کرده و .... یعنی دروغ خود دادن :|
پی اس رو حذف کردم چون امسالم مثل سالهای دیگه خسته کننده و چیز جدیدی نداشت.
پریروز سی دی کی فیفا 15 گرفتم وجدانن تو قسمت انلاین که سرورهاش خیلی سرتر پی اس هست و خیلی قویتره .. تو بازی هم که میری دقیقا این حس رو به ادم میده که انگار تو ورزشگاهی خیلی امسال روش کار کردن یعنی فیفا نسبت به سالهای قبل خیلی خیلی حرفه ای تر شده_وجدانن اینو جدی میگم نمیخوام الکی از فیفا حمایت کنم ولی وجدانن توپ جمع کنهاشو با مربی ها با صحنه های دمو مانندی که تو بازی اورده خیلی بازی رو واقعی کرده یعنی انگار داره از تلویزیون پخش میشه.......یه جاش که خیلی بهم حال داد خواستم ضربه کرنر بزنم دروازبان حریف داشت سر دفاعشون داد میزد بهش اشاره میکرد و سرش داد میزد صداش میومد lol_دمش گرم بخدا

ایشالله که مشکل لگ بازی برا منم بزودی حل بشه و برم تو کار فیفا وگرنه مجبورم یه پلی 4 بخرم واسش :D

آخرین ویرایش توسط مدیر

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
داداش ممنون از پاسختون
گرافیکم اینه
Amd radeon hd 5570

-----------------
یعنی امسال سر این فوتبال کلی پول خرچ کردم
اومدم سی دی کی پی اس 15 خریدم رفتم انلاین بازی کنم تو قسمت انلاینش یا لگ بود یا اگرم لگ نبود کلا انلاینش زیاد فاز نمیده و خیلی خسته کننده و کسل کنندس .
من خودم پی اس بازم یعنی الان 8 ساله پی اس بازی میکنم و.... ولی این مدت خیلی پی اس خسته کننده شده یعنی هر سال که میاد چیز جدیدی نداره ما هم چون پی اس رو دوست داریم همش به خودمون می قبولونیم که امسال چه شاهکاری کرده و .... یعنی دروغ خود دادن :|
پی اس رو حذف کردم چون امسالم مثل سالهای دیگه خسته کننده و چیز جدیدی نداشت.
پریروز سی دی کی فیفا 15 گرفتم وجدانن تو قسمت انلاین که سرورهاش خیلی سرتر پی اس هست و خیلی قویتره .. تو بازی هم که میری دقیقا این حس رو به ادم میده که انگار تو ورزشگاهی خیلی امسال روش کار کردن یعنی فیفا نسبت به سالهای قبل خیلی خیلی حرفه ای تر شده_وجدانن اینو جدی میگم نمیخوام الکی از فیفا حمایت کنم ولی وجدانن توپ جمع کنهاشو با مربی ها با صحنه های دمو مانندی که تو بازی اورده خیلی بازی رو واقعی کرده یعنی انگار داره از تلویزیون پخش میشه.......یه جاش که خیلی بهم حال داد خواستم ضربه کرنر بزنم دروازبان حریف داشت سر دفاعشون داد میزد بهش اشاره میکرد و سرش داد میزد صداش میومد lol_دمش گرم بخدا

ایشالله که مشکل لگ بازی برا منم بزودی حل بشه و برم تو کار فیفا وگرنه مجبورم یه پلی 4 بخرم واسش :D
دقیقا مینیمم کارت گرافیک رو واسه بازی دارید :D

Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

شاید به همین خاطر کمی لگ داره و نمیتونید با کیفیت اجرا کنید

والا منم خیلی دنبال راه حل های دیگه گشتم اما چیزی پیدا نکردم :( امسال همه مشکل لگ رو داشتن و خیلی از سی پی یو ها هم اصلا بازی رو بالا نمیاره :(

niki22

New Member
مدیر اشتباه نمیکین؟ :D
من 5570 هستم
ولی این 5770 هست
یعنی من از مینیم هم پایین ترم :D
مشکلی نیست یه گرافیک خوب سفارش دادم بیارن برام+فردا میخرم تست میکنم
خدا که مشکل فقط سر همین گرافیکه باشه و با گرافیک خوب حل بشه؟
:|

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
مدیر اشتباه نمیکین؟ :D
من 5570 هستم
ولی این 5770 هست
یعنی من از مینیم هم پایین ترم :D
مشکلی نیست یه گرافیک خوب سفارش دادم بیارن برام+فردا میخرم تست میکنم
خدا که مشکل فقط سر همین گرافیکه باشه و با گرافیک خوب حل بشه؟
:|
اره اشتباه از من بود :دی ببخشید

فقط به این نکته دقت کنید که بقیه سخت افزارم ارتقا بدید مشکل ساز نشه باز !

حداقل سیستم پیشنهادی رو باید داشته باشید اما پیشنهاد میکنم بیشتر خرج کنید سال آینده هم راحت باشید

niki22

New Member
اره اشتباه از من بود :دی ببخشید

فقط به این نکته دقت کنید که بقیه سخت افزارم ارتقا بدید مشکل ساز نشه باز !

حداقل سیستم پیشنهادی رو باید داشته باشید اما پیشنهاد میکنم بیشتر خرج کنید سال آینده هم راحت باشید
حالا کو تا سال اینده
اینجا ایرانه ، و به گفته خودمون امروز رو بچسب فردا هم خدا کریمه :D
یعنی مشکلم حل بشه یک ماچ مشتییییییییییییی میکنمتآآآآآآآ:icon_razz:
هاهاهاهاها:icon_evil:

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
حالا کو تا سال اینده
اینجا ایرانه ، و به گفته خودمون امروز رو بچسب فردا هم خدا کریمه :D
یعنی مشکلم حل بشه یک ماچ مشتییییییییییییی میکنمتآآآآآآآ:icon_razz:
هاهاهاهاها:icon_evil:
ان شالله که حل بشه با کرافیک اما خوب تا حالا هرچی راه حل واسه مشکلات هست توی پرتال زدیم برخی مشکلات هستند که هنوز واسشون راه حلی نیست مثلا همین رزولیشن و لگ که فقط با پایین اوردن رزولیشن واسه برخی ها خوب میشه

niki22

New Member
داداش بازم نشد که
ای بابا

290 تومن دادم گرافیک خوب 2 گرفتم با رم 6
بازم تو بازی لگه خالیه هی صدای گزارشگر و تصویرگیر میکنه
مشکل چیه
کاش یه پلی 4 میخریدم این همه خرج این کامپیوتر نمیکردم آه

راهی نداره فیکس شه_این همه سی دیکی بخر و گرافیک و رم درست کن اخرش بازم لگه خالیههههههههههههه
کمکککککککککککککککک=((

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
داداش بازم نشد که
ای بابا

290 تومن دادم گرافیک خوب 2 گرفتم با رم 6
بازم تو بازی لگه خالیه هی صدای گزارشگر و تصویرگیر میکنه
مشکل چیه
کاش یه پلی 4 میخریدم این همه خرج این کامپیوتر نمیکردم آه

راهی نداره فیکس شه_این همه سی دیکی بخر و گرافیک و رم درست کن اخرش بازم لگه خالیههههههههههههه
کمکککککککککککککککک=((
درود والا اونبارم گفتم که اول مطمئن بشید از گرافیک هست و بعد عوض کنید راه حل گرافیک فعلا فقط پایین آوردن رزولیشن هست

این دیگه بستگی به رندر کردن کامپیوتر شما داره و مشخصات سیستمتون و گرافیک

niki22

New Member
بعد بشینید بگید ایران بده و خارجیا خوبن و ایرانی کلاه برداره و ....
والا دزد و کلاه بردار به این شرکت فیفا میگن
خو یارو اومده بازی زده بعد عمدا جوری زدتش که رو سیستم ملت نیاد بالا که مردم پول سیدی اورجینال و پول گرافیکهای بالاتر و رم و ... را بدن تا این قطعات شرکتها هم که طرف قراردادشونه بفروش بره_
من الان سیستمم عینه مشخصاتیه که برا فیفا میخواد
بازیمم اورجیناله
پس بالا چرا نمیاد؟ یعنی واقعا مسولان فیفا دلیلشو نمیدونن که تو سایتشون نمیزنن_من خودم یه بازی ساز هستم و به این فن و فنون خیلی آشنام. والا حاظرم قسم بخورم که با یه اپدیت 5 مگابایتی میتونن فیکسش کنن ولی اینجوری گذاشتن که مردم دنیا برن قطعات بنجل شده این شرکتهایه طرف قراردادشونو بخرن_بعدشم میگن موتور بازی فلان فلانه و ...
من که تو بیخ حذفش کردم+آغا نخواستیم_یمشت خارجی دزد و رمال.....

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
بعد بشینید بگید ایران بده و خارجیا خوبن و ایرانی کلاه برداره و ....
والا دزد و کلاه بردار به این شرکت فیفا میگن
خو یارو اومده بازی زده بعد عمدا جوری زدتش که رو سیستم ملت نیاد بالا که مردم پول سیدی اورجینال و پول گرافیکهای بالاتر و رم و ... را بدن تا این قطعات شرکتها هم که طرف قراردادشونه بفروش بره_
من الان سیستمم عینه مشخصاتیه که برا فیفا میخواد
بازیمم اورجیناله
پس بالا چرا نمیاد؟ یعنی واقعا مسولان فیفا دلیلشو نمیدونن که تو سایتشون نمیزنن_من خودم یه بازی ساز هستم و به این فن و فنون خیلی آشنام. والا حاظرم قسم بخورم که با یه اپدیت 5 مگابایتی میتونن فیکسش کنن ولی اینجوری گذاشتن که مردم دنیا برن قطعات بنجل شده این شرکتهایه طرف قراردادشونو بخرن_بعدشم میگن موتور بازی فلان فلانه و ...
من که تو بیخ حذفش کردم+آغا نخواستیم_یمشت خارجی دزد و رمال.....
اسمتونو نمیدونم اما فکر کنم از مجید هستید میدونم خشمگینید و حق هم دارید چون خرج کردین و الان جواب نداده :walbs:

والا من همیشه عقیده داشتم که کامپیوتر برای بازی نیست اگه هم کسی میخواد که بازی کنه باید ابر سیستم بخره :دی مثلا مثلا سری msi و اولترابوک ها

که مشخصات بالا باشه حداقل رم 12 گرافیک 4 گیگ 860gtx و cori7 که رندر خوب بکنه چون خودمم یه بار همین تجربه شما رو داشتمو سخت افزار رو ارتقا دادم ولی بازم نشد که این دلیل های زیادی داره و من تخصصی تو رندر کشی قدرت گرافیک و پردازش بازی ندارم

به شخصه از اون بار دیگه باز پی سی بازی نکردم سال 88 یه پلی استیشن 3 و سال 90 هم یک ایکس باکس 360 تهیه کردم و تا همین مهر 93 داشتم و بعد به دلایلی که میخواستم مک تهیه کنم برای کارهای برنامه نویسی و ... مجبور شدم بفروشم :دی و بعد از این همه سال عید امسال که بی کنسول بودم

فقط یک pes 15 نصب کردم که اونم با گرافیک low فقط بازی اجرا میشه و لگ نداره :))) اینم تازه برای اقوام تهیه کردم که اومدن و الا پی سی واقعا از نظر من ارزششو نداره هممشکلات نصب و ...

امیدوارم که زودتر آپدیتی ارائه بدن و مشکل لگ که تقریبا اکثر افراد دارند رو حل بکنه ea متاسفانه همانطور که شما هم گفتین در ea answer هیچگونه پاسخی به مشکل لگ ندادند

موفق باشید

niki22

New Member
اسمتونو نمیدونم اما فکر کنم از مجید هستید میدونم خشمگینید و حق هم دارید چون خرج کردین و الان جواب نداده :walbs:

والا من همیشه عقیده داشتم که کامپیوتر برای بازی نیست اگه هم کسی میخواد که بازی کنه باید ابر سیستم بخره :دی مثلا مثلا سری msi و اولترابوک ها

که مشخصات بالا باشه حداقل رم 12 گرافیک 4 گیگ 860gtx و cori7 که رندر خوب بکنه چون خودمم یه بار همین تجربه شما رو داشتمو سخت افزار رو ارتقا دادم ولی بازم نشد که این دلیل های زیادی داره و من تخصصی تو رندر کشی قدرت گرافیک و پردازش بازی ندارم

به شخصه از اون بار دیگه باز پی سی بازی نکردم سال 88 یه پلی استیشن 3 و سال 90 هم یک ایکس باکس 360 تهیه کردم و تا همین مهر 93 داشتم و بعد به دلایلی که میخواستم مک تهیه کنم برای کارهای برنامه نویسی و ... مجبور شدم بفروشم :دی و بعد از این همه سال عید امسال که بی کنسول بودم

فقط یک pes 15 نصب کردم که اونم با گرافیک low فقط بازی اجرا میشه و لگ نداره :))) اینم تازه برای اقوام تهیه کردم که اومدن و الا پی سی واقعا از نظر من ارزششو نداره هممشکلات نصب و ...

امیدوارم که زودتر آپدیتی ارائه بدن و مشکل لگ که تقریبا اکثر افراد دارند رو حل بکنه ea متاسفانه همانطور که شما هم گفتین در ea answer هیچگونه پاسخی به مشکل لگ ندادند

موفق باشید
والا حقیقتا اره عصبانی شدم
اخه اینهمه خرج کن سیدی کی بخر گرافیک با رم بالا ببر اخرش بازم لگ
بازم زورم از این خرجها نمیگیره
عصبانیت اصلیم سر این شرکت فیفاست
اخه شما که میدونستید بازی برا کامپیوتر لگ و مشکل داره امسال واسه پی سی انتشار نمیکردین که این همه ادم برن بخرن و ارتقا برن و بازم نشه
اخه فقط من تنها نیستم که اینجوریم خیلی از همین دوستان هم مشکل منو دارن و اعصابشون سر انتشار فیفا امسال خورده/
حالا وجدانن زور نیست برم واسه یه فیفا 15 پلی 4 بخرم _تو سایتشونم که سوال میکنی جواب نمیدن/
قبول دارم و حق با شماست کنسول از پی سی بهتره تو خیلی موارد ولی همین کنسول مثلا ایکس باکس من داشتم مثل عروس ازش مراقبت میکردم_اخرش الکی الکی جام کرد_دلیلشم انه که تو ایران باید کرک کنی _و دستگاهی هم که کرک بشه_ کامپیوتر ازش بهتره_چون هرروز یه ارور و یه مشکلی واسش پیش میاد

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
در مورد کنسول من هک شده بود و همون سال 90 به شبکه لایو وصل شدم خیلی ها میترسیدن که بن بشند و ... ولی من از همون اول وصل شدم و مشکلی هم نداشتم فقط یک سری اصول داره باید رعایت بشه که در آموزش سایت هست :)