گیمرتگ - GT اعضای سایت برای آنلاین بازی کردن FIFA 2014 | XBOX

arh1379

New Member
:(:)(:)(( یعنی ؟ هیچ راهی نیست ؟ من واقعا نمی تونم بخرم پس کاریش نمی شه کرد (در نظر داشته باشید که من 14 سالمه ) پس واقعا نمی شه اه :( ....:(:)(:)((
بعد یه سوال دیگه آپدیت واسه بازی میاد چی کار کنم ؟
و یکی دیه این که پس هم همینه ؟ یا بهتر بگم کلا برای بازی کردن نیاز به گلد داریم :| ..... :(

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
خير هيچ راهي نداره حتما بايد گلد باشيد در مورد آپديت هم به لايو وصل كنيد آپ بشه

Sent from my F8AS using Tapatalk

arh1379

New Member
بعد یه چیز دیگه خیلی عذر می خوام ولی اکانت رایگان وجود نداره اصلا ؟ مثلا 2 روز free چون خیلی هم گرونه170 هزار تومن دیگه واقعا زیاده

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
به رایگان ها زیاد اهمیت ندید از اینجا یک ماهه تهیه کنید

Account Suspended

توی تاپیک مربوطه هم مشکلات رو مطرح کنید این تاپیک فقط ماله اعلام gt ها هست

arh1379

New Member
اگه این درست باشه یعنی من الان گلد هستم و یه چیز دیگه وقتی وارد فیفا می شم یه پیغامی میاد که خیلی درازه من اسمشو می گم :
Terms of sevis and Privacy Policy

راستی GT : RelishedMoon82 هستش گفتم که اگه لازم شد pm رو به اکانتم ارسال کنید با تشکر از کمک هاتون

بعد در ضمن از کجا می تونم بفهمم که گلد هستم یا نه ؟
اگه بره توش چی ؟

دوستان من از امروز گلد شدم ادمون کنید تا با هم فیفا بزنیم
multipedpoem10

آخرین ویرایش توسط مدیر
سلام من یه مشکل دارم. بازی فیفا رو من اورجینال از چین خریدم واسه همسرم .اما کد بازی رو که تو برنامه اورجین میزنه فعال نیست نمیدونم چرا ان لاین نمیتونه بازی کنه میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم

Orpf

موسس
عضو کادر مدیریت
موسس سایت
مدیر انجمن
سلام من یه مشکل دارم. بازی فیفا رو من اورجینال از چین خریدم واسه همسرم .اما کد بازی رو که تو برنامه اورجین میزنه فعال نیست نمیدونم چرا ان لاین نمیتونه بازی کنه میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم
درود اموزش انلاين بازي كردن فيفا در انجمن موجود هست اگر كد اورجين شما مشكل دارد هـيچ كاري نميشه كرد و بايد يكي ديگه خريداري كنيد اما يه بار ديگه با دقت وارد كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk