رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

پست های پیشنهاد شده

درود فراوان

snug45xecvyaib7liwde.png

خوب کسانی که با خریدن از ایکس باکس لایو مشکل دارند مخصوصا افرادی که XBOX 360 / XBOX ONE دارند میتوانند از روش زیر مشکل رو حل کنند :)

قبلا هم همین روش رو برای دریافت آنلاین پس بازی پی اس 2013 گذاشته بودیم برای ایکس باکس 360 و توسط خودم هم تست شده بود :=> http://orpf.ir/forum/thread33.html'>http://orpf.ir/forum/thread33.html

و از همین روش خریداری کردم اما روی ایکس باکس وان رو نمیدونم اما با توجه به تاپیک هایی که دیدم

نباید مشکلی داشته باشه :)

خوب بریم سراغ آموزش :

1. یک عدد اکانت تغییر دهنده IP یا همون V-P/N خودمون :دی
  2. فعال کردن تغییر دهنده IP یا همون V-P/N
  3. مراجعه به سایت ایکس باکس - Xbox | Games and Entertainment on All Your Devices
  4. ورود به اکانت ایکس باکس لایو - لاگین کردن اکانت خود در سایت
  5. مراجعه به بخش مارکت بازیهای ایکس باکس (چه 360 و چه وان )
  6. انتخاب بازی مورد نظر در صورت شارژ بودن اکانت شما
  7. خریداری کردن بازی
  8. سپس به کنسول خود مراجعه کنید اگر 360 دارید به بخش ACTIVE DOWNLOAD رفته و بازی که خریداری کردید رو مشاهده کنید اگر هم ایکس باکس وان دارید به بخش My Games & App رفته و بازی که خریداری کردید رو مشاهده نمایید

امیدوارم که جواب گو باشد و مشکلی نداشته باشه :) اما بازم میگم خودم قبلا آنلاین پس پی اس 2013 رو از همین روش خریداری کردم :) که آموزش رو میتونید در اینجا ببینید http://orpf.ir/forum/thread33.html

بدرود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
mahtabnaderimc مهمان

خریداری کردم از این روش. خیلی ممنون دوست عزیززز

فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو ، پیش فروش خودروهای وارداتی ، پیش فروش خودروهای وارداتی

ویرایش شده در توسط mahtabnaderimc

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر