رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

M3HDI

رفع مشکلات،خطاها و ارورهای بازی PES 2015

پست های پیشنهاد شده

بازی رو دوباره نصب کنید و بعدش این کرک رو توی پوشه بازی کپی کنید :

دانلود 3DM Crack Patch offline (orpf ir) rar

انجام دادم ولی باز این ارور the application was unable to start correct(0x0000142). click ok to close the application

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
انجام دادم ولی باز این ارور the application was unable to start correct(0x0000142). click ok to close the application

اگر بازی رو به طور کامل از سیستمتون پاک بکنید و بعدش بازی رو نصب کنید و بعدش هیچ کرکی نریزید و فقط کرکی لینکش رو قرار دادم براتون بریزید،مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال
اگر بازی رو به طور کامل از سیستمتون پاک بکنید و بعدش بازی رو نصب کنید و بعدش هیچ کرکی نریزید و فقط کرکی لینکش رو قرار دادم براتون بریزید،مشکلتون حل میشه.

والا من از program and features پاک کردم بعد رفتم پوششو حذف کردم و بعدش همینکارو که شما گفتی انجام دادم که این ارور رو داد

دیگه نمی دونم باید چیکار کنم خستم کرده!!!!!

لینک به ارسال
والا من از program and features پاک کردم بعد رفتم پوششو حذف کردم و بعدش همینکارو که شما گفتی انجام دادم که این ارور رو داد

دیگه نمی دونم باید چیکار کنم خستم کرده!!!!!

آنتی ویروستون هم موقع نصبخاموش کنید.

ضمنا تا چند ساعت بعد پچ و دیتا پک جدید رو روی سایت قرار میدم که میتونید از اون هم استفاده کنید.

لینک به ارسال

اقا تو رو خدا کم کنید : من وقتی تو مسترلیگ میرم بازی سیو نمیشه! تنظیمات سیو هست اما بازی سیو نمیشه ! اصن فایل ml نمیسازه! پچ -آپدیت هم فایده نداشت حتی نصب ویندوز!!

لینک به ارسال

عااقا من چرا نوی استیم نمیتونم friends اد کنم؟؟؟ یکی جواب بده جان ماا

لینک به ارسال
عااقا من چرا نوی استیم نمیتونم friends اد کنم؟؟؟ یکی جواب بده جان ماا

استیم مشکلی نداره اگه اروری میده اسکرین شات بدین

لینک به ارسال

سلام. برا من خطای Stopped Working میده. چندین بارم با Your Uninstaller به طور کامل Uninstall ـش کردم و با CCleaner هم تمام فایل های Registry اضافه ـشو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست. ویندوز 8 نسخه ی 64 بیت اصله (روی لپ تاپ نصبه)! تا همین 1 ماه پیش کار می کرد ولی از اون ماه به اینور اینجوری شده! دقیقاً بعد از نصب GTA V این مشکل پیش اومده! الآن هم GTA V، هم بازی های دیگه که رو لپ تاپم نصبه، سالم بالا میان و فقط PES اینجوری شده... درایور گرافیک هم آخرین نسخه ـست!

لینک به ارسال
سلام. برا من خطای Stopped Working میده. چندین بارم با Your Uninstaller به طور کامل Uninstall ـش کردم و با CCleaner هم تمام فایل های Registry اضافه ـشو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست. ویندوز 8 نسخه ی 64 بیت اصله (روی لپ تاپ نصبه)! تا همین 1 ماه پیش کار می کرد ولی از اون ماه به اینور اینجوری شده! دقیقاً بعد از نصب GTA V این مشکل پیش اومده! الآن هم GTA V، هم بازی های دیگه که رو لپ تاپم نصبه، سالم بالا میان و فقط PES اینجوری شده... درایور گرافیک هم آخرین نسخه ـست!

۱.ابتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید و در فیلد خالی آن بنویسد cmd ، حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسی BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید .۲.اگر شما در اجرای بازی با این خطا رو به رو شدید ، به احتمال زیاد کارت گرافیکتون آپدیت نیست ! ا۳.– اینترنت اکسپلورر را باز کنید .

– به قسمت tools رفته ، بر روی internet option کلیک کرده و advanced را انتخاب کنید .

– تیک Enable third-party browser extensions را بزنید .

– بر روی apply کلیک و سپس رایانه را restart کنید .

۴.

– به start بروید .

– run را جست و جو کنید .

– regedit را تایپ کنید و enter را فشار دهید .

– در رجیستری این قسمت را جست و جو کنید

“HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ Microsoft/ SQMClient/Windows/DisabledSessions”

– در پنجره سمت راست Machine Throttling را حذف کنید .

– رایانه را restart کنید .

لینک به ارسال
۱.ابتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید و در فیلد خالی آن بنویسد cmd ، حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسی BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید .۲.اگر شما در اجرای بازی با این خطا رو به رو شدید ، به احتمال زیاد کارت گرافیکتون آپدیت نیست ! ا۳.– اینترنت اکسپلورر را باز کنید .

– به قسمت tools رفته ، بر روی internet option کلیک کرده و advanced را انتخاب کنید .

– تیک Enable third-party browser extensions را بزنید .

– بر روی apply کلیک و سپس رایانه را restart کنید .

۴.

– به start بروید .

– run را جست و جو کنید .

– regedit را تایپ کنید و enter را فشار دهید .

– در رجیستری این قسمت را جست و جو کنید

“HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ Microsoft/ SQMClient/Windows/DisabledSessions”

– در پنجره سمت راست Machine Throttling را حذف کنید .

– رایانه را restart کنید .

به غیر از اوّلی، همه چی درسته!

وقتی اون دستور رو تو CMD می نویسم، میگه The Value Is Protected By Secure Boot Policy And Cannot Be Modified Or Deleted .

لینک به ارسال
اینو به گوشم نخورده :دی

فکر کنم چون ویندوز لپ تاپم اصل هست، همچین خطایی رو میده! با این حال، مطمئنّم اگه ویندوز عوض کنم، این مشکل حل میشه ولی می خوام صبر کنم ویندوز 10، هفت مرداد که اومد، دانلودش کنم و نصب کنم تا روی آخرین سیستم عامل بدون مشکل بازی کنم! :دی بازم ممنون بابت کمکت. امضاتم خیلی خوشگله! :دی :icon_razz:

لینک به ارسال

با سلام ، من همه مراحل برای آنلاین بازی کردنpes 15 به درستی طی کردم و حتی دو الی سه بار هم باهاش بازی آنلاین انجام دادم ولی امروز این پیغام میده نمیدونم دیگه باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنید؟incorrect konami id ,konami id password or konami one timwe password service.

لینک به ارسال

کرک مشکل داره و باید اکانت استیم جدید بسازید هر دفعه !

لینک به ارسال
کرک مشکل داره و باید اکانت استیم جدید بسازید هر دفعه !
سلام من PESGalaxy Patch 2015 5.00 و ورژن 5.1 نصب کردم و الان درون بازی دیتا پک میزنه 4.00 و ورژن بازی میزنه 1.03.00کرک فیکس آنلاینش هم 1.03.00 ،میشه لطفا یه کرک سالم به من بدید.

لینک به ارسال

salam

khaste nabashid

to apdate jadid xbox one pes 2015 do nafare nemishe mamnon misham rahnamaeim konid

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری