رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Orpf

(مهم) حل مشکلات و ارور های بازی FIFA 2015

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکل دارم لطفا سریع جواب بدین من فیفا نصب کردم همه ی مخلفاتش رو هم درست کردم ولی وقتی کلیکمیکنی ارور E0001رو میده من کارت گرافیکم nVIDIA GeForce 9500 GT, است مگه این از NVIDIA GTX 460 پایین تره ممنون سریع جواب بدین :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

درود

حل مشکل ارور E0001 :

این ارور مربوط به این است که کارت گرافیک شما آپدیت نیست یا برای بازی مناسب نیست . اگر کارت گرافیکتان آپدیت نیست ابتدا آنرا آپدیت نمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. دوست عزیز خیلی سادست کنار گزینه ی formations گزینه ی tactics هست شما روی اون که بری سه سری شکل میاره که شبیه همون جهت های روس دستست رو هر کدوم که بزنی برات تاکتیک هارو میاره میتونی انتخاب کنی که روی هر جهت کدوم تاکتیک باشه برای ساختن custom وارد همون جهت ها که میشی یه گزینه ایی هست به نام create new tactic واردش که بشی میتونی کستوم تاکتیک بسازی خیلی راحت، البته توضیحاتی که من دادم برای xbox 360 اگه شما پلتفرمت فرغ میکنه یا روی pc بازی میکنی تا حدودی شبیه به همینه که من توضیح دادم.

لینک به ارسال

درود

سلام دوستان.

همونطور که تو فیفا 14 یادتونه تو قسمت Team Management>Tactics>custom tactics که میرفتیم یه سری آپشن داشت از قبیل ...

1- Build-Up Play

2- Chance Creation

3- Chance Creation

که وقتی اینا رو تغییر میدادیم موقع خارج شدن از بخش custom tactic یه پیام میومد که سه تا گزینه داشت ...

1- save the tactic

2- dont save & exit

3- cancel

که اگه گزینه یک رو انتخاب میکردیم برامون ذخیره اش میکرد.

اگه یادتون باشه میشد 10-20 تا custom tactic ذخیره کرد بدون اینکه قبلیاش پاک بشه.

و بعد تو همون منوی اصلی tactics چندتا تاکتیک پیشفرض وجود داشت از قبیل ...

1- possession

2- counter attack

3- long ball

4- high pressure

5- default

6- custom tacics ی بود که از قبل ذخیره کرده بودیم

که روی D-PAD ذخیره شده بود و وسط بازی میتونستی با فشار دادن دکمه جهت پایین D-PAD چهارتا از این 6 مورد بالا رو انتخاب کنی.مثلا پایین راست میشد تاکتیک possession.

امیدوارم مقدمه خسته تون نکرده باشه.5.gif

اصل مطلب

1- من توی فیفا 15 نمیتونم چندتا custom tactics رو برای یه تیم درست کنم و یه جا ذخیره اش کنم.یعنی فقط میشه یه دونه رو درست کرد

2- من توی فیفا 15 نمیتونم تاکتیکهایی رو که درست کردم رو تو قسمت D-PAD تعریف کنم.منظورمو گرفتین؟یعنی وقتی یه custom tactic میسازم نمیتونم وسط بازی با D -PAD انتخابش کنم یا غیر فعالش کنم.یعنی وقتی وسط بازی دکمه پایین D-PAD رو میزنم فقط چهارتا تاکتیک پیشفرض possession - counter attack - long ball - high pressure موجود هس نه default توشه نه custom tactic.

حالا سوال اینجاست...

چطور میشه مشکلات بالا رو رفع کرد؟ اصلا میشه!؟

جواب مشکلتون رو ارسال عزیز پاسخ داده است :)

سلام. دوست عزیز خیلی سادست کنار گزینه ی formations گزینه ی tactics هست شما روی اون که بری سه سری شکل میاره که شبیه همون جهت های روس دستست رو هر کدوم که بزنی برات تاکتیک هارو میاره میتونی انتخاب کنی که روی هر جهت کدوم تاکتیک باشه برای ساختن custom وارد همون جهت ها که میشی یه گزینه ایی هست به نام create new tactic واردش که بشی میتونی کستوم تاکتیک بسازی خیلی راحت، البته توضیحاتی که من دادم برای xbox 360 اگه شما پلتفرمت فرغ میکنه یا روی pc بازی میکنی تا حدودی شبیه به همینه که من توضیح دادم.

:icon_razz:

لینک به ارسال

سلام من فیفا اورجینال دارم روز اول که وارد اولتیمیت تیم شدم درست بود اما از روز بعدش این سوال امنیتی میاد حر چیزی هم مینویسم ارور دوم رو میده خواهشا کمک کنید

http://uupload.ir/files/f0rz_screenshot_(20).png

f0rz_screenshot_(20)_thumb.png

http://uupload.ir/files/cpou_screenshot_(21).png

cpou_screenshot_(21)_thumb.png

Screenshot (18).png

ویرایش شده در توسط saeedccloner

لینک به ارسال

از طریق سایت برین ببینید میشه ریکاوری زد سوالات رو ؟

easport.com/fifa

فک کنم همین بود ادرس

لینک به ارسال

من یه مشکلی دارم ک وقتی بیشتر از دوتا دسته وصل میکنم به سیستم تو انتخاب زبان از بازی میپره بیرون تورو خدا یه راهی پیدا کنید ک بشه چهار نفره بازی کرد

:((

لینک به ارسال

من یه مشکلی دارم ک وقتی بیشتر از دوتا دسته وصل میکنم به سیستم تو انتخاب زبان از بازی میپره بیرون تورو خدا یه راهی پیدا کنید ک بشه چهار نفره بازی کرد

:((

سی دی دسته ها نصب کردی یا مشکل از کرک این نسخه هستش

لینک به ارسال

سلاماین مشکل چهار نفره کرش شدن بازی رو خیلی ها دارند من فقط میتونتم دو نفره بازی کنمالبته با کلی ور رفتن و راه هارو امتحان کردن متوجه شدم ک اگه موس رو در بیارم میتونیم سه نفره بازی کنیم و از بازی نمیپره بیرونبرای چهار نفره بازی کردن راهی پیدا نکردم چون چهار تا دسته ک باشه از بازی میپره بیرونهر چی یو اس بی بود رو جز دسته ها در اوردم باز هم نشدرفتم تو تنظیمات delete مادر برد هر چی یو اس بی به غیر از یو اس بی معمولی بود رو off کردم باز هم نشدموندم چیکار کنم اگه واقعا شما بجه ها میتونید چهار نفره بازی کنیدعکسه چهار نفره شدن رو بذارین لا اقل بازم دنبالش رو بگیرم ببینم مشکل چیهخیلی ممنون خیلی هارو با حل کردن این مشکل خوش حال میکنیدرو چند سیستم امتحان کردم نشداز یکی پرسیدم گفت باید دسته هات ایکس باکس باشهاز نرم افزار x360 هم استفاده کردم نشداگه راه حل پیدا کنید شما اولین سایتی هستید ک راه حل این مشکلو پیدا کردیدخواهشا خودتون امتحان کنید ببینید با چهار دسته میره داخل بدونه مشکل یا نممنون

لینک به ارسال
سلام

دوستان میشه فیفا 15 رو ویندوز 10 اجراش کرد؟!

فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه :)

لینک به ارسال

سلام دوستان

عزیزانی که آنلاین بازی میکنید

کسی آپدیت squad یا rosters فیفا 15 رو داره ؟ این یه فایل 5 مگابایتیه که توانایی و مصدومیتها و سایر اتفاقای واقعی دنیای فوتبال رو به بازی اضافه میکنه (مثلا واردی تو فیفا 70 هستش که با این اپدیت میرسه به 78 )

من یکی دارم مربوط به 08.08.2015 هستش که دیگه قدیمی شده

اگه ممکنه لطف کنید جدیدشو بزارید

مرسی

لینک به ارسال
سلام دوستان

عزیزانی که آنلاین بازی میکنید

کسی آپدیت squad یا rosters فیفا 15 رو داره ؟ این یه فایل 5 مگابایتیه که توانایی و مصدومیتها و سایر اتفاقای واقعی دنیای فوتبال رو به بازی اضافه میکنه (مثلا واردی تو فیفا 70 هستش که با این اپدیت میرسه به 78 )

من یکی دارم مربوط به 08.08.2015 هستش که دیگه قدیمی شده

اگه ممکنه لطف کنید جدیدشو بزارید

مرسی

توی گروه تلگرام سوال کن

لینک به ارسال

سلام من دیسک اورجینال گرفتم و نصب کردم ولی موقع اجرای بازی ارور اوریجین میده. فیلم نصب رو هم نگاه کردم ولی کاری انجام نمیداد.لازمه که منم یه کرک و اپدیت جدید بریزم

لینک به ارسال

باید کرک رو بریزید چیزی به اسم دیسک اوریجینال نداریم ما !

اوریجینال باید یه سریال نامبر خریداری بشه همین !

لینک به ارسال

سلام یه سوال دارم من بعد چند سال که پی اس بازی میکرد تصمیم گرفتم فیفا بازی کنم که اتفاقا از سبکش خیلی خوشم اومد میخواستم بدونم میشه بخش Ultimate Team رو با سی دی کرک شده بازی کرد یا نه ازتون خواهش میکنم سریع جواب منو بدید خیلی ممنون از شما

لینک به ارسال
سلام یه سوال دارم من بعد چند سال که پی اس بازی میکرد تصمیم گرفتم فیفا بازی کنم که اتفاقا از سبکش خیلی خوشم اومد میخواستم بدونم میشه بخش Ultimate Team رو با سی دی کرک شده بازی کرد یا نه ازتون خواهش میکنم سریع جواب منو بدید خیلی ممنون از شما

خیر بخش هایی مثل ultimate فقط با سی دی کی میشه بازی کردشون

لینک به ارسال

با سلام . دوستان عزیز من با این نرم افزار Creation Master 16 وقتی میخوام پیراهن یه تیم رو اضافه کنم ، فقط در صورتی که فایل r3x باشه قبول میکنه ولی اگه بخوام پیراهن یه تیمی رو از طریق فایل عکس png اضافه کنم نرم افزار قبول نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید (از ویندوز 10 استفاده میکنم)

لینک به ارسال