رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bahram B

آموزش آموزش های برنامه HORIZON: ریختن دموی بازی ها بر روی فلش و انتقال به XBOX + درخواست دموی قابل بازی بازی های XBOX

پست های پیشنهاد شده

درود

با توجه به این که دانلود دموی بازی ها از طریق XBOX بعضی مواقع دچار مشکل در دانلود میشه و همچنین با سرعت کمتری نسبت به PC دانلود میشه.این تاپیکو ایجاد کردم تا هم آموزش ریختن دموی بازی ها از روی PC به XBOX از طریق فلش قرار بدم.هم لینک جدید ترین دمو ها و دمو های درخواستی شمارو در این تاپیک قرار بدم.

توجه مهم:این کار برای دوستانی که در شبکه لایو بازی میکنند خطری ندارد

آموزش ریختن بازی ها برو روی فلش و انتقال به XBOX

اول از همه شما باید فلش خودتونو Configure کنید.

برای این کار میتونید به صفحه زیر مراجع کنید

http://orpf.ir/forum/thread241.html#post1257

بعد از Configure .فلشتون رو به PC وصل کنید.

اول از همه دموی بازی مورد نظرتون رو دانلود کنید.(در اینجا من دموی بازی ARMY OF TWO رو دانلود کردم.)

بعد از دانلود دمو باید برنامه HORIZON رو دانلود کنید که استفاده های زیادی داره ( به زودی آموزش های این برنامه رو در سایت قرار میدم)

شما میتونید این برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید

Horizon.Setup.v2.5.4.0.rar

بعد از نصب برنامه HORIZON اجرا کنید.و با توجه به تصویر زیر پیش برید

اموزش.gif

بعد از انتخاب گزینه ی open آدرس دمویی که دانلود کردید رو بدید و بر روی save to device کلیک کنید و فلشتونو انتخاب کنید.مثل تصویر زیر:

آموزش 2.gif

کمی صبر کنید تا دمو درون فلش شما ریخته بشه

بعد با پیغام زیر روبرو میشید.

آموزش 3.gif

خوب اگر با این پیغام روبرو شدید یعنی شما تمام مراحلو به درستی انجام دادین و فقط باید فلشو به xbox وصل کنید و در قسمت my games دموی بازی رو اجرا کنید

فقط یک نکته برای دوستانی که داشبورد xbox شون آپدیت نیست.بعضی از دمو های بازی های جدید فقط روی داشبورد های آپدیت شده قابل اجرا هستنن و بر روی داشبورد های قدیمی اجرا نمیشند

دوستان اگر دموی بازی خاصی رو میخواستین میتونید همین جا اعلام کنید تا من براتون قرار بدم.دموی بازی های جدید هم خودم قرار میدم

نویسنده: Bahram B

منتشر شده در مرجع تخصصی پی اس و فیفا

امید وارم این آموزش بتونه کمکتون کنه.در آخر این آموزش برای سایت orpf تهیه شده و هرگون کپی با ذکر منبع بلامانع است

ویرایش شده در توسط Bahram B

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به ارسال
درود

بهرام جان میگم این دمو ریممبر می و لست آف آس نیامده ؟

سلام

remember me که نیومده

ولی the last of us فقط تو دیسک god of war کده دموش هست.اگه لینکشو پیدا کردم قرار میدم

لینک به ارسال