رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

پست های پیشنهاد شده

تو پی اس به نظرم بارسا خیلی کامل تر هست از رئال حالا نمیدونم درسته رونالدو شوت هاش سرعتش و ... وحشتناکه اما به نظرم بارسا کامل تر هست با پاس های پیاپی میتونی به دروازه برسی و با کات وحشتناک مسی توی گل :دی

ویرایش شده در توسط MIBA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
تو پی اس به نظرم بارسا خیلی کامل تر هست از رئال حالا نمیدونم درسته رونالدو شوت هاش سرعتش و ... وحشتناکه اما به نظرم بارسا کامل تر هست با پاس های پیاپی میتونی به دروازه برسی و با کات وحشتناک مسی توی گل :دی

بارسا-منچستر-برزیل-ایناعالین

لینک به ارسال

دیدین گفتم.بارسا رو یه چیزی بیشتر از اونی که هست ساختن!

بازیکناش همه پاور بالا هستن!

اونوقت رئال.خدیرا 78.خدایی خدیرا 2برابر بوسکتس بازی میکنه!

اونوقت بوسکتس چنده!؟

اما با همین تیمی که پاورش بالاست پارسال از تیم نوجوانان ما باخت:smp0000:

لینک به ارسال

آقا کلا چرت و پرته خیلی مسخرست که بنزما از هرجا بزنه بهترین گل میزنه امیدوارم تو ورژنای بعدی اصلاح بشه

لینک به ارسال
آقا کلا چرت و پرته خیلی مسخرست که بنزما از هرجا بزنه بهترین گل میزنه امیدوارم تو ورژنای بعدی اصلاح بشه

قبول دارم بنزما تو ١٣ خودش خداي باگ هاست حتي از مسي و رونالدو بهتره :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام

یک ترکیب ملس برای بارسلون قرار بدید . هجومی و دفاع

لینک به ارسال
سلام

یک ترکیب ملس برای بارسلون قرار بدید . هجومی و دفاع

4-3-3 بچین 2 تا مهاجم هارو جلوتر از مسی بزار هافبک های گوشه هم کمی جلوتر از عقبی

لینک به ارسال
4-3-3 بچین 2 تا مهاجم هارو جلوتر از مسی بزار هافبک های گوشه هم کمی جلوتر از عقبی

سلام داداش . ممنون از جواب

میشه لطف کنید و از این ترکیبی که میگید عکس بزارید ؟ چون من فقط بازی میکنم و هافبک و فوروارد و ... رو اصلا متوجه نمیشم :walbs:

لینک به ارسال
سلام داداش . ممنون از جواب

میشه لطف کنید و از این ترکیبی که میگید عکس بزارید ؟ چون من فقط بازی میکنم و هافبک و فوروارد و ... رو اصلا متوجه نمیشم :walbs:

درود کنسلوم رو فروختم اگر پی سی جواب داد و بازی اومد بالا حتما عکس میگیرم

لینک به ارسال

سلام به همه اساتید ما دو روز دیگه تو دانشگاه مسابقه pes 2013 داریم منم اصلا تجربه حالت مسابقه ندارم اگر میشه اول مرتبط با تاپیک من رو در چگونگی چیدن ترکیب و اینکه چطور همزمان سه ترکیب داشته باشم و چه تنظیمات و ترکیباتی راهنمایی کنند با تشکر با رئال بازی میکنم دیتاپک شیش نزدیک به ترکیب الان رئال هست یعنی خدیرا اوزیلدیماریا اینا نیستن همش ترکیب پیش فرض با یکم تغییر

لینک به ارسال
سلام به همه اساتید ما دو روز دیگه تو دانشگاه مسابقه pes 2013 داریم منم اصلا تجربه حالت مسابقه ندارم اگر میشه اول مرتبط با تاپیک من رو در چگونگی چیدن ترکیب و اینکه چطور همزمان سه ترکیب داشته باشم و چه تنظیمات و ترکیباتی راهنمایی کنند با تشکر با رئال بازی میکنم دیتاپک شیش نزدیک به ترکیب الان رئال هست یعنی خدیرا اوزیلدیماریا اینا نیستن همش ترکیب پیش فرض با یکم تغییر

ای خداااااااااااااااااا

بکشین بیرون از این PES 2013 !!!!! :icon_cry:

ولی دوست عزیز 2 روز دیگه مسابقه داری الان کارت سخته برا اینکه همرو یاد بگیری...

ترکیب هم مطابق با سبک بازیت باید بچینی و من نمیتونم کمکی بهت بکنم.

اما میتونی 3 ترکیب داشته باشی که وسط بازی فقط با یک دکمه (آنالوگ یا همون شک سمت چپ هست ولی نمیدونم به کدوم سمت باید بزنی تا ترکیبت تغیر کنه)ترکیب رو تغییر بدی.

اما برای داشتن 3 تا ترکیب، داخل game plan عکس مربی اون پایین هست که کنار هر کدومش یه عدد نوشته (اینا همون ترکیبای تو هستن که باید جدا جدا بچینیشون) و توی بازی با یک دکمه به راحتی ترکیب رو عوض کنی

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از جواب والا اول قرار بود 2015 باشه بعد دیدن بدرد نمیخوره شد 2013 بعد الان من خودم هفت ساله دارم pes بازی میکنم ولی خبر بد برای من اینکه تازه گفتن نتونستیم با pc جور کنیم با xbox دیتا پک یک حالا من اصلا تجربه مسابقه ندارم که بدونم مثلا مسابقه اول باید دفاعی بچینم هجومی بچینم اونم با ترکیب که اصلا باش بازی نکردم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری