رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bahram B

مقالات PS4 یا XBOX ONE ?(مقایسه دو کنسول به زبان ساده)

به نظر شما کدام یک از دو کنسول XBOX ONE و PS4 بهتر خواهد بود؟  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام یک از دو کنسول XBOX ONE و PS4 بهتر خواهد بود؟

پست های پیشنهاد شده

قانع شدم ولی مگه من چند تا بازی میخوام همش این 4 تا

fifa14/wwe14/pes14/call of ghost

که این ها رو هم با 4 تا از دوستام میریم میخریم و با هم عوض میکنیم!

فکر نکنم کسی بیشتر از این بازی بخواد!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
قانع شدم ولی مگه من چند تا بازی میخوام همش این 4 تا

fifa14/wwe14/pes14/call of ghost

که این ها رو هم با 4 تا از دوستام میریم میخریم و با هم عوض میکنیم!

فکر نکنم کسی بیشتر از این بازی بخواد!

pes 2014 که کلا برای کنسول های نسل بعد نمیاد.wwe هم هنوز معلوم نیست

میمونه دو تا دیگه من که به جات بودم میرفتم fifa 14 میخریدم به جای اون سه تا بازی دیگه هم killzone :shadow fall و batt*lfild 4 و destiny یا watchdogs میخردم

اگر هم میخواستم xbox one بخرم.اول forza 5 میخریدم.

لینک به ارسال

پس فک نکنم pes14 اصلا فروش بره پس بهتر شد

Fifa14/Battelfild4/Kilzone/یاwwe14 یا watchdogs/

خدا کنه کمپانی ea اجازه بده fifa14 و battelfild4 دسته دوم هم کار کنه و یه بار مصرف نبابشن

داداش به نظرت قیمت این 4 تا بازی چند میشه؟؟؟

لینک به ارسال
پس فک نکنم pes14 اصلا فروش بره پس بهتر شد

Fifa14/Battelfild4/Kilzone/یاwwe14 یا watchdogs/

خدا کنه کمپانی ea اجازه بده fifa14 و battelfild4 دسته دوم هم کار کنه و یه بار مصرف نبابشن

داداش به نظرت قیمت این 4 تا بازی چند میشه؟؟؟

هر بازي كه حدود 60 دلاره ديگه بايد بياد تو ايران تاببينيم فروشندگان چقدر روي اين بازي ها قيمت ميذارن

لینک به ارسال

هی وای یعنی باید بالای 500 تومن پول بابت 4 تا بازی بدیم:icon_smp(23)::icon_smp(23)::icon_smp(23)::walbs::walbs::walbs::trol2:

لینک به ارسال
هی وای یعنی باید بالای 500 تومن پول بابت 4 تا بازی بدیم:icon_smp(23)::icon_smp(23)::icon_smp(23)::walbs::walbs::walbs::trol2:

معلومه.500 تومان هم خیلی بیشتر میشه 4 تا بازی و تقریبا خریدن 4 تا بازی همزمان در زمان لانچ.فکر کنم هر بازی 250 تومان باشه که میشه 1میلیون ناقابل:d:|

لینک به ارسال

عمرا قابل رقابت با ps4 باشه بازم ps4 از نظر سخت افزاری خیلی بهتره

لینک به ارسال

خوب من بگم همیشه پلی استیشن حرف اول زده منم اونو انتخاب میکنم

اما درباره ی شما مدیر بازنشسته MCR7اقا فقط باید به کارایی دستگاه نگاه کنی عزیزم ایکس باکس زد توشعزیزم اون دستگاه باید به اینترنت وصل باشی تا بازی کنی مگه میخوای دانلود کنی که باید وصل باشی یه موقع امدتلفن خونتون قطع به علت بدهی دی اون موقع میخوای چی کار کنی بگو یالابگو

اینو بدونید که شرکت سونی همیشه پرچمش بالا هستش بچهها من تو ماهواره دیدم مراسم معارفه دوشرکت برای کنسول هاشون اصلا تباید به ریخت تو قیافه نگاه کرد عزیزم فقط باید کارایی خوبی داشته باشه در پلی استیشن3میتونی به اینترنت وصل بشیو بازی مورد علاقه خدتو بخری عزیزم این جوری خوبه عزیزم فهمیدی زاخار

ویرایش شده در توسط Bahram B

لینک به ارسال
خوب من بگم همیشه پلی استیشن حرف اول زده منم اونو انتخاب میکنم

اما درباره ی شما مدیر بازنشسته MCR7اقا فقط باید به کارایی دستگاه نگاه کنی عزیزم ایکس باکس زد توشعزیزم اون دستگاه باید به اینترنت وصل باشی تا بازی کنی مگه میخوای دانلود کنی که باید وصل باشی یه موقع امدتلفن خونتون قطع به علت بدهی دی اون موقع میخوای چی کار کنی بگو یالابگو

اینو بدونید که شرکت سونی همیشه پرچمش بالا هستش بچهها من تو ماهواره دیدم مراسم معارفه دوشرکت برای کنسول هاشون اصلا تباید به ریخت تو قیافه نگاه کرد عزیزم فقط باید کارایی خوبی داشته باشه در پلی استیشن3میتونی به اینترنت وصل بشیو بازی مورد علاقه خدتو بخری عزیزم این جوری خوبه عزیزم فهمیدی زاخار

اول از همه لطفا در نوشتن پست هاتون از کلمات مناسب استفاده کنید.پستتونو ویرایش کردم

و در مورد پستتون اطلاعات شما کاملا غلطه.وبرای بازی با XBOX ONE لازم نیست به اینترنت وصل باشی.اینی که شما میگی ماله قبل از تغییر سیاست ها بود

در مورد PS3 و چیز های دیگه هم که گفتین کاملا غلطه اطلاعاتتون.با هر دو کنسول XBOX 360 و PS3 میشه به شبکه های آنلاینشون یعنی XBL و PSN وصل شد و به بازی کردن به صورت مولتی و خرید بازی که دوست داری

لطفا اول تحقیق کنید بعد پست بدین

لینک به ارسال
اول از همه لطفا در نوشتن پست هاتون از کلمات مناسب استفاده کنید.پستتونو ویرایش کردم

و در مورد پستتون اطلاعات شما کاملا غلطه.وبرای بازی با XBOX ONE لازم نیست به اینترنت وصل باشی.اینی که شما میگی ماله قبل از تغییر سیاست ها بود

در مورد PS3 و چیز های دیگه هم که گفتین کاملا غلطه اطلاعاتتون.با هر دو کنسول XBOX 360 و PS3 میشه به شبکه های آنلاینشون یعنی XBL و PSN وصل شد و به بازی کردن به صورت مولتی و خرید بازی که دوست داری

لطفا اول تحقیق کنید بعد پست بدین

داداش ما که اینقدر گاو نیستیم که یه چیزی میدونیم دارم میگم دی همینجوری الکی که نمیگم تازه شم داخل شبکه من وتو توی برنامه تکشو مراسم معارفه این دوتا دستگاه پخش کردن اگه ندیدی برو سایت من وتو ارشیو کنار بزن برنامه تکشو را تا خودت ببینی اونهم تر جمه میکنن یه توضیح کلی هم میدم دی فهمیدی عزیزم من که الکی نمی گم دی هر چی باشه بازم PS4اول شدش اینارو ببین

[h=1]تحلیلگر وبسایت EuroGamer نیز تایید کرد:کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد![/h]

ps4-vs-xbox-one-250x139.jpg مطمئنا امروز را باید در تاریخ خبرهای جنجالی مربوط به کنسول های نسل بعد در تاریخ ثبت کرد.از امروز صبح که کارگردان استودیوی Epic اعلام کرد که کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد تا بعد از آن که یکی از سران مایکروسافت اعلام کرد که چنین چیزی واقعیت ندارد.حال تحلیلگر و آنالیزور وبسایت EuroGamer پس از تست کردن دو کنسول Ps4 و Xbox One اعلام کرده که کنسول نسل بعدی سونی ۵۰ درصد قوی تر از Xbox One می باشد.در ادامه ی مطلب می توانید قسمت هایی از صحبت های ایشان را مشاهده نمایید.

ایشان پس از مدتها تست کردن دو کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت اعلام کرده است که:

براساس تحلیل هایی که بر روی سخت افزار Xbox One انجام شده قدرت Gpu کنسول Xbox One نیز مشخص شد .قدرت آن شامل ۱۲ واحد که هرکدام از آنها ۶۴ OPS پردازش می کنند و در مجموع به ۷۶۸ واحد می رسد.بنابراین قدرت هسته ی Xbox One 1.2 teraflop می باشد که بسیار کمتر از Ps4 می باشد.براساس اطلاعاتی که Durango نیز منتشر کرده هسته ی پردازشگر “گرافیکی” Ps4 (18 CU) قدرت پردازش گرافیکی را نیز در کنسول Ps4 پنجاه درصد بیشتر کرده است.

تحلیلگر EuroGamer اعلام کرده که این همه ی ماجرا نیست.مایکروسافت از RAM GDDR3 در کنسول خود استفاده کرده است در حالی که سونی در کنسول خود از RAM GDDR5 و تکنولوژی “Huma” استفاده کرده که از لحاظ پردازش رم در بازی ها نیز کنسول Ps4 بسیار قوی تر از کنسول مایکروسافت می باشد.مشکل مایکروسافت این می باشد که تمام حواس خود را به برنامه های جانبی Xbox One اعم از برنامه های تلویزیونی جلب کرده و فراموش کرده با این سخت افزار در اواسط نسل بعد به مشکل بر می خورد.اما بر خلاف آنها سونی هدف بسیار عالی ای را برای نسل بعد در نظر گرفته است.

قدرت این رم مشخص می کند که رم GDDR3 مایکروسافت به هیچ وجه توان مقابله با رم سونی را ندارد.در اوایل زمانی که بازی بازها برای Ps4 بازی می ساختند ۲ گیگ از این رم به عنوان ماژول های تراکم بالا برای آنها قابل دسترس بود.اما پس از مدت زمانی سونی مشخص کرد که ۴ گیگ رم با تراکم بالا برای سازندگان قابل دسترس می باشد.اما در مراسم فبریه دیدیم که سونی اعلام کرد کنسول نسل هشتمی آنها دارای رم ۸ گیگابایتی GDDR5 می باشد که این عمل سازندگان را نیز بسیار غافل گیر کرد.

این بسیار ناخوشایند می باشد که مایکروسافت در این زمینه از رقابت با سونی بسیار عقب مانده است.اما تا به امروز بدون شک پردازشگر و رم Ps4 مقدار ۵۰ درصد یا دوبرابر بیشتر توان شیپ کردن داده ها و اطلاعات را دارند.

لینک به ارسال

[h=1]تحلیلگر وبسایت EuroGamer نیز تایید کرد:کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد![/h]

ps4-vs-xbox-one-250x139.jpgمطمئنا امروز را باید در تاریخ خبرهای جنجالی مربوط به کنسول های نسل بعد در تاریخ ثبت کرد.از امروز صبح که کارگردان استودیوی Epic اعلام کرد که کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد تا بعد از آن که یکی از سران مایکروسافت اعلام کرد که چنین چیزی واقعیت ندارد.حال تحلیلگر و آنالیزور وبسایت EuroGamer پس از تست کردن دو کنسول Ps4 و Xbox One اعلام کرده که کنسول نسل بعدی سونی ۵۰ درصد قوی تر از Xbox One می باشد.در ادامه ی مطلب می توانید قسمت هایی از صحبت های ایشان را مشاهده نمایید.

ایشان پس از مدتها تست کردن دو کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت اعلام کرده است که:

براساس تحلیل هایی که بر روی سخت افزار Xbox One انجام شده قدرت Gpu کنسول Xbox One نیز مشخص شد .قدرت آن شامل ۱۲ واحد که هرکدام از آنها ۶۴ OPS پردازش می کنند و در مجموع به ۷۶۸ واحد می رسد.بنابراین قدرت هسته ی Xbox One 1.2 teraflop می باشد که بسیار کمتر از Ps4 می باشد.براساس اطلاعاتی که Durango نیز منتشر کرده هسته ی پردازشگر “گرافیکی” Ps4 (18 CU) قدرت پردازش گرافیکی را نیز در کنسول Ps4 پنجاه درصد بیشتر کرده است.

تحلیلگر EuroGamer اعلام کرده که این همه ی ماجرا نیست.مایکروسافت از RAM GDDR3 در کنسول خود استفاده کرده است در حالی که سونی در کنسول خود از RAM GDDR5 و تکنولوژی “Huma” استفاده کرده که از لحاظ پردازش رم در بازی ها نیز کنسول Ps4 بسیار قوی تر از کنسول مایکروسافت می باشد.مشکل مایکروسافت این می باشد که تمام حواس خود را به برنامه های جانبی Xbox One اعم از برنامه های تلویزیونی جلب کرده و فراموش کرده با این سخت افزار در اواسط نسل بعد به مشکل بر می خورد.اما بر خلاف آنها سونی هدف بسیار عالی ای را برای نسل بعد در نظر گرفته است.

قدرت این رم مشخص می کند که رم GDDR3 مایکروسافت به هیچ وجه توان مقابله با رم سونی را ندارد.در اوایل زمانی که بازی بازها برای Ps4 بازی می ساختند ۲ گیگ از این رم به عنوان ماژول های تراکم بالا برای آنها قابل دسترس بود.اما پس از مدت زمانی سونی مشخص کرد که ۴ گیگ رم با تراکم بالا برای سازندگان قابل دسترس می باشد.اما در مراسم فبریه دیدیم که سونی اعلام کرد کنسول نسل هشتمی آنها دارای رم ۸ گیگابایتی GDDR5 می باشد که این عمل سازندگان را نیز بسیار غافل گیر کرد.

این بسیار ناخوشایند می باشد که مایکروسافت در این زمینه از رقابت با سونی بسیار عقب مانده است.اما تا به امروز بدون شک پردازشگر و رم Ps4 مقدار ۵۰ درصد یا دوبرابر بیشتر توان شیپ کردن داده ها و اطلاعات را دارند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]Epic Games تایید کرد:Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد![/h]

PS4_091-670x3761-250x140.jpgمطمئنا تا به امروز مشاهده کرده اید که سازندگان بسیاری از سخت افزار Ps4 تعریف و تمجید کرده اند.اما امروزه کارگردان استودیوی Epic Games در حساب شخصی خود به طور واضح اعلام کرده است که کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد.در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا جزئیات را به اطلاعتان برسانیم.

آقای Chmielarz در حساب شخصی خود اینگونه بیان کرده اند که:

بدون شک سخت افزار Ps4،پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد.

نظر شما در این رابطه چیست؟مطمئنا اگر Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One باشد کنسول نسل بعدی مایکروسافت در اواسط نسل به مشکل بر می خورد و بازی ها بر روی Ps4 از کیفیت بیشتری بر خوردار خواهند بود. با این صحبت ها مشخصا گیمرهای زیادی با ۱۰۰$ دلار کمتر به سمت کنسول Ps4 رو می آورند و آن را کنسول نسل بعدی خود می دانند.

ps4-vs-xbox-one-and-kinect1.jpg

[h=3]گیمفا[/h]

لینک به ارسال

خوب داداش اونی که گفتی میشه از هر دو اینترنت بازی خرید درست من نی دونستم

لینک به ارسال
داداش ما که اینقدر گاو نیستیم که یه چیزی میدونیم دارم میگم دی همینجوری الکی که نمیگم تازه شم داخل شبکه من وتو توی برنامه تکشو مراسم معارفه این دوتا دستگاه پخش کردن اگه ندیدی برو سایت من وتو ارشیو کنار بزن برنامه تکشو را تا خودت ببینی اونهم تر جمه میکنن یه توضیح کلی هم میدم دی فهمیدی عزیزم من که الکی نمی گم دی هر چی باشه بازم PS4اول شدش اینارو ببین

تحلیلگر وبسایت EuroGamer نیز تایید کرد:کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد!

ps4-vs-xbox-one-250x139.jpg مطمئنا امروز را باید در تاریخ خبرهای جنجالی مربوط به کنسول های نسل بعد در تاریخ ثبت کرد.از امروز صبح که کارگردان استودیوی Epic اعلام کرد که کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد تا بعد از آن که یکی از سران مایکروسافت اعلام کرد که چنین چیزی واقعیت ندارد.حال تحلیلگر و آنالیزور وبسایت EuroGamer پس از تست کردن دو کنسول Ps4 و Xbox One اعلام کرده که کنسول نسل بعدی سونی ۵۰ درصد قوی تر از Xbox One می باشد.در ادامه ی مطلب می توانید قسمت هایی از صحبت های ایشان را مشاهده نمایید.

اول از همه باید بگم من جواب پسته شما که گفتی بودی برای بازی کردن با XBOX ONE باید به اینترنت وصل بود رو دادم.و گفتم نیازی نیست وصل باشی و به صورت افلاین هم میشه بازی کرد.در مورد منبع هم من هیچ وقت برنامه تک شو معتبر نمیدونم.برنامه تک شو هم مربوط به E3 بوده احتمالا که مربوط به چند ماه پیش میشه و تا الان اکثر سیاست های ماکروسافت عوض شده

Infographic002.png

ترجمه عکس به همراه.منبع خارجی

شما میتوانید بازی های خود را بر روی دیسک تهیه کنید و یا آن ها را به صورت دیجیتالی خریداری و دانلود کنید.بازی هایی که به صورت دانلودی خریداری شده بر روی هر XBOX ONE برای شما در دسترس خواهد بود.( برای پروفایل شما)

شما میتوانید بازی هایی که به صورت دیسک خریده اید را بفروشید,تعویض کنید,هدیه دهید,یا قرض دهید.درست مثل XBOX 360

شما میتوانید یک بازی دیجیتالی را خریده و در زمانی که بازی در حال دانلود است.شروع به انجام بازی کنید

شما میتوانید به صورت آفلاین یا آنلاین بازی کنید

شما میتوانید برنامه های تلوزیونی مورد علاقه خود را چک کنید,با اسکایپ به تلفن پاسخ دهید و یا میتوانید در حالی که در حال انجام یک نبرد در یک بازی هستید برای خودتون تنقلات سفارش دهید.شما میتوانید بازی خود را سریع قطع کنید و به سرعت دوباره آن را شروع کنید

شما میتوانید با پروفایل خود در هر کنسولی Sign in کنید و به اطلاعات پروفایل,بازی ها و علاقه مندی های خودتون دسترسی داشته باشید

با HOME GOLD هر کسی در خانواده شما میتواند از امکانات GOLD استفاده کند.مثل انجام بازی های مولتی یا چت با دوستان و دسترسی به app های مختلف

منبع

.......................

در مورد 50 در صد هم جواب فوق العاده

Albert Penello مدیر برنامه ریزی شرکت ماکروسافت رو برات قرار میدم:

ab27b43710fc9da21.jpg

.....................................................................

در مورد خبر هایی هم که قرار دادی بهتره بری جواب اون هارو از طرف ماکروسافت پیدا کنی یا خبر های به روزو پیدا کنی.برنامه تک شو هیچ وقت به عنوان یک منبع قرار ندی.

لینک به ارسال

درود به مقالات سایت برید اونجا ذکر کردیم که سیاست های ایکس باکس تغییر کرده و شده مثل 360 الان که کل ایرانیا دارن :دی پس از نظر اینترنت و ... به نظرم راحت تر باشه از پی اس 4 چون مسئله هک پی اس خیلی مشکل ساز خواهد بود

لینک به ارسال
درود به مقالات سایت برید اونجا ذکر کردیم که سیاست های ایکس باکس تغییر کرده و شده مثل 360 الان که کل ایرانیا دارن :دی پس از نظر اینترنت و ... به نظرم راحت تر باشه از پی اس 4 چون مسئله هک پی اس خیلی مشکل ساز خواهد بود

علی جون تو دیگه خودت باید بدونی اولین سری ایک باکس وان تمام بازی ها به صورت انلاین بودش نگو دیگه به راحتی میشه ps4هک کردش والا هر چی باشه PS4همیشه شاخ رقیب نداره داداش خوب قیمت بازی هاشون چقدری هستش این دو دستگاه

لینک به ارسال
علی جون تو دیگه خودت باید بدونی اولین سری ایک باکس وان تمام بازی ها به صورت انلاین بودش نگو دیگه به راحتی میشه ps4هک کردش والا هر چی باشه PS4همیشه شاخ رقیب نداره داداش خوب قیمت بازی هاشون چقدری هستش این دو دستگاه

ببینیم و تعریف کنیم :| !!! همون بازی آنلاین cod ghost که توی روز های اولیه لانچ xbox one به صورت کامل هک شد ! :دی باید قبول کرد ps4 قوی تره اما واسه ما ایرانی عها xbox بهتره :دی قیمت های بازی ها هم توی فروشگاه های اینترنتی هست سرچ بزن

لینک به ارسال

نه هیچ کدوم از سری های اولیه کنسول XBOX ONE نیاز به همیشه آنلاین بودن ندارن از جمله کنسول Day one

فعلا هم هیچ خبری از هک دو کنسول نیست و فقط بازی FORZA 5 و COD:GHOST تونستن DUMP کنن که اگه برین آموزششو ببین اصلا کاری خاصی لازم نیست انجام داد برای DUMB شدنشون

قیمت بازی ها هم برای هر دو کنسول 60$ ولی تو ایران بعضی سایت ها بازی های XBOX ONE گرون تر میدن

لینک به ارسال

اقا من دنبال اینم که ps4بگیرم اما این چی میگن ریجن غزیه این چی

خرید کنسول PS4 | PS3GAME - فروش بازی های پلی استیشن کپی روی هارد

اینجا فکر کنم مناسب باشه قیمتش

لینک به ارسال

اقا کدوم ریجن به ایران میخوره در اینده بگیرم:دی

هرچند فکر کنم تا اون موقع نصف بازی ها دانلود کنم بگیرم تا جاش بخرم خیلی کم پیش میاد خخخخخ

به نظرم همون دانلود کنم بهتر یه نفر کمک کنه فرقشون چی میشه توضیح بدید:walbs:

لینک به ارسال

ریجن 2 اروپا بیشتر خودم می پسندم اما کلا هیچ فرقی نداره توی ایکس باکس ریجن 1 اداپتورش خیلی بزرگه اما ریجن 2 نه

لینک به ارسال
ریجن 2 اروپا بیشتر خودم می پسندم اما کلا هیچ فرقی نداره توی ایکس باکس ریجن 1 اداپتورش خیلی بزرگه اما ریجن 2 نه

راستی قیمت بازی ایکس باکس 1 چقدره

اگه بگیرم اروپا بهتر من خودم همین فکر میکردم خخخخخخ که جواب داد مرسی علی جان

لینک به ارسال