رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bahram B

آموزش آموزش های برنامه HORIZON:دریافت GAMER PICTURE

پست های پیشنهاد شده

درود

برنامه HORIZON چند سالی هستش که عرضه شده و هر چند وقت یک بار آپدیت میشه و قابلیت های مختلفی داره که خیلی ها از اون بیخبرن.

مثل ساختن THEME یا دریافت GAMER PICTURE به صورت مجانی و تغییراتی در آواتار و مود های مختلف

آموزش های این برنامه هم من خودم تو سایت های ایرانی ندیدم یا اگر وجود داشتن مربوط به چند سال پیش و قدیمی بودن.برای همین قصد دارم در چند قسمت مختلف آموزش های این برنامه رو قرار بدم.فقط قبلش باید نکته بسیار مهمیرو یادآوری کنم

با توجه به این که این نرم افزار قابلیت هایی داره که برای انجام اون ها از خود شبکه لایو باید پول پرداخت کرد پس استفاده از این نرم افزار ممکنه برای دوستانی که به شبکه لایو متصل میشن باعث بشه توسط ماکروسافت شناسایی و بن بشن. عواقب استفاده از این نرم افزار بر عهده ی شخصی هستش که از این نرم افزار استفاده میکنه و سایت ORPF هیچ مسئولیتی در قبال بن شدن پروفایل شما نخواهد داشت.

آموزش در یافت GAMER PICTURE:

توجه مهم:برای استفاده از GAMER PICTURE ها حتما باید به لایو وصل بشید تا GAMER PICTURE های ساخته شده فعال بشن

اول از همه شما باید نرم افزار HORIZON از لینک زیر دانلود کنید.(این نسخه آخرین نسخه این نرم افزار هستش)

دانلود جدیدترین ورژن 2.7.1.4

Download page

دانلود ورژن قدیمی 2.7.1.3

http://daringdev.mediafire.com/?n02vf0tvhfdsfqt

و یک فلش

configure شده که آموزشش در صفحه زیر موجوده

http://orpf.ir/forum/thread241.html

بعد از نصب نرم افزار اونو باز کنید و به قسمت TOOLS که در بالای صفحه هستش برید و گزینه GAMER PIC PACK CREATOR انتخاب کنید.و بعد از اون صفحه جدیدی باز خواهد شد

kjq8kyni8e49ghy797h7.gif

حالا در صفحه جدید بر روی SEARCH FOR A GAME کلیک کنید و اسم بازی مورد نظر خودتون رو بنویسید و SEARCH بزنید.برای مثال من بازی GERAS OF WAR 2 رو در تصویر زیر جستجو کردم.

0wkgp18xcmunaydsha6.gif

خوب حالا هر کدوم از GAMER PICTURE هارو که میخواید انتخاب کنید و بر روی اون ها کلیک کنید و میبیند که وارد قسمت سمت راست صفحه خواهند شد.حالا شما دو تا انتخاب دارید.میتونید GAMER PICTURE هایی رو که انتخاب کردین مستقیم بریزین روی فلش یا روی PC ذخیره کنید و بعدا بریزید.من در این جا این GAMER PICTURE هارو مستقیما داخل فلش ریختم.برای این کار گزینه SAVE TO DEVICE که در بالای نرم افزار هستش رو انتخاب کنید و بعد هم فلشتونو انتخاب کنید.

56y22jnzfkoma3mes8r.gif

بعد از انجام مراحل بالا اگر با پیغام زیر مواجع شدید یعنی تمام مراحلو به درستی انجام دادین

2g05knt7aziv41lbgf.gif

حالا فلشتونو به XBOX وصل کنید.دکمه XBOX GUIDE(دکمه وسط دسته) رو بزنید.وارد بخش SETTINGS بشید.وارد قسمت PROFILE و بعد هم وارد EDIT PROFILE وGAMER PICTURE بشید..(مثل تصاویر زیر)

oybdwofkka20nezubbxy.gif

p0l9n6xh8wu4ean3xfl8.gifp0l9n6xh8wu4ean3xfl8.gif

برای انتخاب GAMER PICTURE که ریختین همین طور که اول آموزش گفته شد باید به XBOX LIVE وصل بشین تا بتونین GAMER PICTURE انتخاب کنید.

tstwqrvcnntdxxzksqu.gif

همین طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید به راحتی میتونم از این GAMER PICTURE استفاده کنم.البته به وسیله برنامه MODIO هم میشه این GAMER PICTURE دریافت کرد که در صورت تمایل شماآموزشش قرار خواهد گرفت

امید وارم این آموزش کامل باشه و هر جایی که اشکال داشتین میتونید در همین تاپیک سوال کنید.فقط نکته مهمی که در بالا با رنگ قرمز نوشته شده رو حتما بهش توجه کنید.

ویرایش شده در توسط Bahram B

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی بهرام جان :دی من ظهر میخواستم انجام بدم اما پشیمون شدم :دی

میگم نمیشه این عواقبش به عهده تو باشه من عوض کنم :))

عواقب استفاده از این نرم افزار بر عهده ی شخصی هستش

اگر به عهده تو می بود عالی بود دیگه :دی

راستی تا حالا کسی از این بن شده چون خیلی از بچه ها گیمیر پیکچرشون کلا از توی این میریزن :دی

لینک به ارسال
خسته نباشی بهرام جان :دی من ظهر میخواستم انجام بدم اما پشیمون شدم :دی

میگم نمیشه این عواقبش به عهده تو باشه من عوض کنم :))

اگر به عهده تو می بود عالی بود دیگه :دی

راستی تا حالا کسی از این بن شده چون خیلی از بچه ها گیمیر پیکچرشون کلا از توی این میریزن :دی

اره منم خودم افراد زیادی رو دیدم.ولی من خودم حدود دوسال پیش بن شدم.اون موقع از این نرم افزار استفاده کردم و همون موقع خبر این که ماکروسافت کسانی که به هر نحوی از امکانات لایو به صورت رایگان استفاده میکنند رو بن خواهد کرد اومده بود.البته این نکته رو هم بگم که چند ماه بعد خود ماکروسافت منو UNBAN کرد و 3 ماه گلد و 1600 ماکروسافت هم به من دادن.برای همین تو آموزش نوشتم ممکنه شناسایی بشه ولی بن شدن یا نشدنشو من نمیدونم

لینک به ارسال

داداش خیلی اقایی هیچکس همچین کاری نمیکنه که وقتشو بزاره برا اموزش به مردم...خیلی راهنمایی های که کردی به دردم خور.گلی هستی...چاکرتم:icon_razz:

لینک به ارسال