رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bahram B

آموزش آموزش های برنامه HORIZON:ساخت THEME + ساخت THEME به درخواست شما

پست های پیشنهاد شده

درود

برنامه HORIZON چند سالی هستش که عرضه شده و هر چند وقت یک بار آپدیت میشه و قابلیت های مختلفی داره که خیلی ها از اون بیخبرن.

مثل ساختن THEME یا دریافت GAMER PICTURE به صورت مجانی و تغییراتی در آواتار و مود های مختلف

آموزش های این برنامه هم من خودم تو سایت های ایرانی ندیدم یا اگر وجود داشتن مربوط به چند سال پیش و قدیمی بودن.برای همین قصد دارم در چند قسمت مختلف آموزش های این برنامه رو قرار بدم.فقط قبلش باید نکته بسیار مهمیرو یادآوری کنم

با توجه به این که این نرم افزار قابلیت هایی داره که برای انجام اون ها از خود شبکه لایو باید پول پرداخت کرد پس استفاده از این نرم افزار ممکنه برای دوستانی که به شبکه لایو متصل میشن باعث بشه توسط ماکروسافت شناسایی و بن بشن. عواقب استفاده از این نرم افزار بر عهده ی شخصی هستش که از این نرم افزار استفاده میکنه و سایت ORPF هیچ مسئولیتی در قبال بن شدن پروفایل شما نخواهد داشت.

آموزش ساخت THEME:

توجه:

برای استفاده از THEME های ساخته شده لازم نیست به لایو وصل بشید.

اول از همه شما باید نرم افزار HORIZON از لینک زیر دانلود کنید.(این نسخه آخرین نسخه این نرم افزار هستش)

MediaFire - Online Space for your documents, photos, videos, and music.

و یک فلش

configure شده که آموزشش در صفحه زیر موجوده

آموزش Configure فلش برای استفاده در XBOX

بعد از نصب نرم افزار اونو باز کنید و به قسمت TOOLS که در بالای صفحه هستش برید و گزینه THEME CREATOR انتخاب کنید.و بعد از اون صفحه جدیدی باز خواهد شد

55981eduqir1ghi9lk08.gif

در صفحه جدید شما میتونید 4 عکس به عنوان THEME در بخش های مختلف XBOX انتخاب کنید.(هر عکسی که دوست داشتید چه مربوط به بازی ها یا مربوط به ورزش و....).این بخش ها شامل منوی اصلی , بخش مربوط به مدیا ,بخش مربوط به بازی ها و بخش تنظیمات هستش.حالا شما باید عکس های مورد نظرتون رو از داخل PC با انتخاب کردن گزینه LOAD IMAGE انتخاب کنید.

klo9r0mwfwdiwqzyij.gif

همین طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید.بعد از انتخاب عکس ها شما باید اسمی برای THEME که ساختید انتخاب کنید و بعد از اون هم میتونید رنگ پس زمینه رو انتخاب کنید.در آخر هم

شما دو تا انتخاب دارید.میتونید THEME که ساختید مستقیم بریزین روی فلش یا روی PC ذخیره کنید و بعدا بریزید.من در این جا این THEME مستقیما داخل فلش ریختم.برای این کار گزینه SAVE TO DEVICE که در بالای نرم افزار هستش رو انتخاب کنید و بعد هم فلشتونو انتخاب کنید.

بعد از انجام مراحل بالا اگر با پیغام زیر مواجع شدید یعنی تمام مراحلو به درستی انجام دادین

td4ldri5fp8bhmf7fqoh.gif

حالا فلشتونو به XBOX وصل کنید..در داشبورد وارد بخش SOCIAL بشید و آواترتونو انتخاب کنید.

bynozyhdzd8fcc5w.gif

در صفحه جدید گزینه CHANGE THEME انتخاب کنید و در صفحه بعدی از بین THEME هایی که دارید THEME که ساختین رو انتخاب کنید

h5u8nvp0dwek6mt7j1j1.gif2gy273od9mg7j7qf3me0.gif

همین طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید به راحتی میتونم از این THEME استفاده کنم.امید وارم این آموزش کامل باشه و هر جایی که اشکال داشتین میتونید در همین تاپیک سوال کنید.فقط نکته مهمی که در بالا با رنگ قرمز نوشته شده رو حتما بهش توجه کنید.

دانلود THEME بازی MIRRORS EDGE 2 که توسط من ساخته شده:

Mirrors-Edge 2

دوستان اگر theme بازی خاصی رو خواستید میتونید همین جا درخواست بدین تا من براتون در ست کنم و بعد هم آپلود کنم

ویرایش شده در توسط Bahram B

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم تم های ویژه و خاص رو توی vip بزنی بهتره بهرام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری