رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bahram B

آموزش های برنامه HORIZON:استفاده از SAVE های دیگران + درخواست SAVE بازی ها

پست های پیشنهاد شده

درود

برنامه HORIZON چند سالی هستش که عرضه شده و هر چند وقت یک بار آپدیت میشه و قابلیت های مختلفی داره که خیلی ها از اون بیخبرن.

مثل ساختن THEME یا دریافت GAMER PICTURE به صورت مجانی و تغییراتی در آواتار و مود های مختلف

آموزش های این برنامه هم من خودم تو سایت های ایرانی ندیدم یا اگر وجود داشتن مربوط به چند سال پیش و قدیمی بودن.برای همین قصد دارم در چند قسمت مختلف آموزش های این برنامه رو قرار بدم.فقط قبلش باید نکته بسیار مهمیرو یادآوری کنم

با توجه به این که این نرم افزار قابلیت هایی داره که برای انجام اون ها از خود شبکه لایو باید پول پرداخت کرد پس استفاده از این نرم افزار ممکنه برای دوستانی که به شبکه لایو متصل میشن باعث بشه توسط ماکروسافت شناسایی و بن بشن. عواقب استفاده از این نرم افزار بر عهده ی شخصی هستش که از این نرم افزار استفاده میکنه و سایت ORPF هیچ مسئولیتی در قبال بن شدن پروفایل شما نخواهد داشت.

آموزش استفاده از SAVE بازی دیگران:

اول از همه شما باید نرم افزار HORIZON از لینک زیر دانلود کنید.(این نسخه آخرین نسخه این نرم افزار هستش)

https://www.horizonmb.com/download_horizon

و یک فلش

configure شده که آموزشش در صفحه زیر موجوده

آموزش Configure فلش برای استفاده در XBOX

استفاده از SAVE بازی به درد مواقع ای میخوره که مثلا SAVE بازی شما به هر دلیلی پاک بشه یا مثلا به دلیل باگ در یک مرحله خاص گیر کنید و یا برای آپدیت بعضی بازی ها مثل PES و WWE و...... میتونید با استفاده از سیو بازی ها این مشکلات رو حل کنید.اولین کاری که باید انجام بدین دانلود کردن SAVE مورد نظرتونه.مثلا من در این جا قصد دارم SAVE بازی HITMAN:ABSOLUTION از اینترنت دانلود کنم و برای یکی از دوستانم تبدیل کنم تا بتونه در کنسولش استفاده کنه.اول از همه باید SAVE بازی از لینکhttp://www.mediafire.com/?75qgw5oxqn5afon دانلود کرد.بعد از اون SAVE دانلود شده رو EXTRACT کرد.حالا برنامه HORIZON باز کنید و به قسمت TOOLS و بعد هم PACKAGE MANAGER برید.

ge2olis2mznaszf79oyx.gif

در صفحه جدید OPEN انتخاب کنید و SAVE رو که دانلود کرده بودید انتخاب کنید.بعد از انتخاب SAVE مشاهده میکنید که SAVE دانلود شده بخش هایی به نام PROFILE ID,DEVICE ID ,CONSOLE ID و.... خواهد داشت.

21imy82eu1j376x3y3ca.gif

در این مرحله شما کاری که باید انجام بدین اینه که SAVE خودتون رو داخل فلش بریزین و به PC وصل کنید و CONSOLE ID,PROFILE ID,DEVICE ID خودتون جایگزین DEVICE ID , PROFILE ID , CONSOLE ID که دانلود کردین کنید.بعد از ریختن SAVE فلش به PC وصل کنید و دربرنامه HORIZON به قسمت GAMES برین و SAVE تونو انتخاب کنید.

8w9n0t6jbbqkrpqfwh6i.gif

بعد از انتخاب SAVE صفحه جدیدی باز خواهد شد که اطلاعات SAVE شما مثل PROFILE ID و... نوشته شده.حالا شما PROFILDE ID , CONSOLE ID , DEVICE ID خودتون رو کپی کنید و جایگزین DEVICE ID و... SAVE که دانلود کردین کنید.

mzk4e7iyabk018kkbb2w.gif

بعد از انجام مراحل بالا بر روی SAVE,REHASH, AND RESIGN که با رنگ قرمز مشخصه کلیک کنید و گزینه SAVE TO DEVICE انتخاب کنید

uxh7bzjkyu3z6cba55xj.gif

بعد از انجام مراحل بالا اگر با پیغام زیر مواجع شدید یعنی تمام مراحلو به درستی انجام دادین

g0mycstyrli5n1o5y10.gif

حالا شما فلشتونو به XBOX وصل کنید و از این SAVE به راحتی استفاده کنید.

...........................................................................................................

دوستان اگر SAVE بازی خاصی رو خواستین میتونید همین جا درخواست بدین من براتون آپلود کنم

ویرایش شده در توسط Bahram B

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام من سیو کامل بازی GTA V XBOX 360 رو میخوام اگه میشه قرار بدید

http://www.mediafire.com/download/2e30g77d146ec21/SGTA50003

لینک به ارسال

میشه بگید PROFILDE ID , CONSOLE ID , DEVICE ID رو چه طوری میشه فهمید؟

لینک به ارسال
میشه بگید PROFILDE ID , CONSOLE ID , DEVICE ID رو چه طوری میشه فهمید؟

شما وقتی یکی از فایل های بازی رو با هوریزون دو بار روش کلیک کنید تا باز بشه هر سه مورد رو بهتون نشون میده.

9nmwbntng4gk4sb5wm6.jpg

لینک به ارسال

سلام به همگی من یه سوُال داشتم . من قبلن یه پروفایل داشتم که پاک شد اما سیو بازی ها موند و من می خواهم ان هارا به پروفایل جدیدم انقال بدم اما نمی تونم توی فلشم بریزم باید چی کار کنم؟ یک نفر بابرنامه هورایزون به ن توضیح بده.

لینک به ارسال

من نمیتونم سیو بازی هایی که مال هیچ پوروفایلی نیستو انتقال بدم به فلش { سیوهای قدیمی که گوفتم حالا مال هیچ پوروفایلی نیست } موقع انتقال به فلش ارور می ده

لینک به ارسال
من نمیتونم سیو بازی هایی که مال هیچ پوروفایلی نیستو انتقال بدم به فلش { سیوهای قدیمی که گوفتم حالا مال هیچ پوروفایلی نیست } موقع انتقال به فلش ارور می ده

صبر داشته باشید تا بهرام بیاد و راهنماییتون کنه

@Bahram B

لینک به ارسال

سلام شما اگر مراحل پست اولو به ترتیب انجام بدید نباید مشکلی باشه

چه اروری میده؟

لینک به ارسال

سلام : میگه نمیتونم انتقال بدبم به فلش {نکته :سیو های قدیمی من حالا بدون اسم هست یعنی اسم هیچ بروفایلی روش نیست}

لینک به ارسال

این پیغام عدم اجازه ی کپی کردن فایل بیشتر وقتی داده میشه که کنسول جیتگ نباشه.شما مطمئنید که کنسولتون جیتگ هست و lt3 نیست؟

لینک به ارسال
کنسول من lt3 باید چی کار کنم ؟

:icon_smp(6)::icon_smp(6)::geryesh::geryesh:

ارجاع داده شد به علی

@ali\.chila

لینک به ارسال
ینی چی که سیو رو انتقالب بدید از xbox به فلش و متصل کنید به pc خب چجوری انتقال بدم اموزش بدید

:icon_eek::icon_eek:

میرین داخل هارد و قسمت سیو بازیها و کلیک میکنید روی سیو مورد نظر یا بازی یا ... بعد کپی یا انتقال کامل میدین به فلشی که متصل کردین به ایکس باکس

لینک به ارسال