رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

نظر شما در رابطه با این مقاله چیست؟  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما در رابطه با این مقاله چیست؟

• عالی
    • متوسط
    • ضعیف
      0
    • بهتر هم می توانست باشد
      0

پست های پیشنهاد شده

به نام خداوند بخشنده و مهربان

آموزش share کردن تغییر دهنده آی پی ( و ی پی ان) بین pc و xbox

درود فراوان ابتدا باید چند نکته رو ذکر کنم که از این به بعد به و ی پی ان تغییر دهنده آی پی گوییم

این آموزش فقط در ویندوز 7 قابل اجرا بوده و بزودی بر روی ویندوز های دیگر هم ست خواهد شد

موارد لازم برای شیر کردن :

1-لب تاپ (بهترین راه اتصال)

2-کامپیوتر شخصی برای شیر کردن با یو اس بی اما ما لب تاپ را پیشنهاد میکنیم

3-یک عدد تغییر دهنده آی پی ( و ی پی ان) اگه 2 یوزره باشه بهتره

4-یک عدد کابل شبکه (lan) برای اتصال بین لب تاپ و ایکس باکس

5-یک عدد یو اس بی مخصوص مودم برای شیر کردن با مودم و بدون لب تاپ ( که ما پیشنهاد میکنیم یک لب تاپ برای این 5 دقیقه تهیه کنید :دی)

خب اول شیر کردن از طریق لب تاپ را آموزش میدهیم

ابتدا یک سر کابل شبکه را به لب تاپ وصل کرده و آن سر دیگر را به کنسول حالا به تنظیمات آی پی و نت کنسولتون برین و اگه قبلا آی پی ها رو دستکاری کردین همه آی پی ها رو روی اتوماتیک قرار بدین همین کار رو هم برای لب تاپ بکنید و کلیه آی پی ها و دی ان اس های لب تاپ رو روی حالت اتوماتیک بزارین اگه از قبل کانکشنی شیر دارین اون رو از حالت شیرینگ در آورید و هیچ کانکشنی شیر نباشد

خوب حالا نوبت به شیر کردن کانکشن تغییر دهنده آی پی میرسه (و ی پی ان)

اگه که تب شیرینگ در کانکشنی که دانلود کردین فعال هست که احتیاجی به آموزش زیر ندارین اگه فعال نیست باید یه کانکشن در ویندوز 7 بسازین که خیلی راحته طبق آموزش های زیر

ابتدا به network & sharing رفته سپس روی setup a new connection or network کلیک کرده

در پنجره باز شده سومین گزینه را بزنید یعنی connect to workplace بعد روی گزینه use my internet connection کلیک کرده و مشخصات خواسته شده را قرار دهید در اینترنت آدرس باید هاست میزبان رو قرار بدین اگه بلد نیستین از پشتیبان و فروشنده بپرسین بعد یوزر و پس خودتونو بدین و بنزید کانکت بشه اگه مشخصات وارد شده درست باشه مینویسه کانکت شدید

میتونید همین آموزش ها رو به صورت تصویری از عکس های زیر دنبال نمایید

attachment.php?attachmentid=185&stc=1attachment.php?attachmentid=186&stc=1attachment.php?attachmentid=187&stc=1attachment.php?attachmentid=188&stc=1attachment.php?attachmentid=189&stc=1

خوب این آموزش کوچیک بالا برای کسانی بود که تب شیرینگ براشون غیر فعاله برای فهمیدن فعال و غیر فعال بودن تب شیرینگ روی کانکشن راست کلیک کرده و properties را بزنید همانطور که میبینید 5 تب وجود دارد که تب آخری مربوط به شیر هست روی شیرینگ کلیک کرده و اگه فعال بود همه تیک ها را بزنید در تیک دوم establishing a dial-up ...

attachment.php?attachmentid=190&stc=1attachment.php?attachmentid=191&stc=1attachment.php?attachmentid=192&stc=1

بعد از فعال شدن کانکشنی که میخواهید این کانکشن روی آن شیر شود ظاهر میشود و شما باید نام و یا ان کانکشنی که کابل لن ایکس باکس به ان متصل است را وارد کنید بطور مثال اگر کانکشنی که کابل لن ایکس باکس از طریق لب تاپ شما به آن متصل است local area باشد باید در همین تب دوم این را انتخاب کنید و ذخیره نمایید

خوب عملیات شیر با موفقیت به اتمام رسید حالا باید برید به سراغ ایکس باکس و روی گزینه تست ایکس باکس کانکشن کلیک کنید تا مراحل تست انجام شود و بتوانید از خرید خود در محیط ایکس باکس لایو لذت ببرید

فقط ذکر چند نکته

اول قبل از شیر کردن همانطور که گفتیم همه آی پی ها و دی ان اس های ایکس باکس و کانکشن های لب تاپ خودتون رو روی حالت اتوماتیک قرار بدین حتما و حتی بعد از شیرینگ هم کاری به آی پی ها و دی ان اس ها نداشته باشید

مطمئن بشید که شیرینگ روی اون کانکشن ایکس باکس انجام شده

لطفا هر سوال پیشنهاد و .. در مورد آموزش دارید از طریق این لینک درمیان بزارید

http://orpf.ir/forum/thread95.html'>http://orpf.ir/forum/thread95.html

آموزش دوم

به تنظیمات آی پی کانکشن اینترنت ( نه تغییر دهنده آی پی ) رفته

و این تنظیمات رو اعمال کنید

تنظیمات IP رو روی " Use The Following IP Address " بذارید تا بتونید IP و دیگر اعداد لازم رو وارد کنید.

1. در قسمت " IP Address " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 192.168.0.1

2. در قسمت " Subnet Mask " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 255.255.255.0

3.در قسمت " Default geaway " اعداد رو به این صورت وارد کنید: 192.168.1.1

4. قسمت پایین همین پنجره مربوط به DNS server ها میباشد که شما فقط در قسمت اول یعنی " Preferred DNS server " اعداد رو به این صورت وارد می کنید: 192.168.1.1 به قسمت باکس پایین یعنی Alternate DNS server کاری نداشته باشید و خالی بذارید و دکمه OK رو برنید.

خب حالا نوبت به تنظیمات تغییر دهنده آی پی رسید

1. روی کانکشن و ی پی ان دو بار کلیک کنید تا کانکشن باز بشه.

2. Properties رو انتخاب کنید.

3. در قسمت آخر روی تب " Sharing " کلیک کنید تا وارد تنظیمات Share شوید. ( اگر تب Sharing نداشتید از آموزش های بالا برای ایجاد کانکشن جدید اقدام کنید)

4. گزینه اول یعنی " ...Allow other network user to connect " تیک بزنید.

5.گزینه آخر یعنی " allow other network user to control or disbale the shared the internet connection " تیک بزنید.

6. در قسمت " establishing a dial-up ... " کانکشنه " Loca Area Connection " کانکشنی که ایکس باکس وصله را انتخاب کنید و سپس دکمه Ok را بزنید و کانکت شوید.

حالا نوبت به تنظیمات ایکس باکس رسید

1. تنظیمات رو به حالت دستی در بیارید تا تنظیماتو درست کنید

2.

IP address: 192.168.0.2

Subnet mask: 255.255.255.0

Gateway: 192.168.0.1

Primary DNS: 192.168.0.1

Sec DNS: 0.0.0.0

3. Test Connection رو بزنید.

آموزش سوم

خوب به شیرینگ تغییر دهنده آی پی برین بعد کانکشنی که ساختین رو روی همون کانکشن ایکس باکس شیر کنید همون تب استبلیشینگ ... که بالا هم توضیح دادیم

بعد از شیر میبینید که آی پی کانکشن ایکس باکس به حالت زیر تغییر پیدا میکنه و یه آی پی اختصاصی بهش میده به این شکل

192.168.137.1

255.255.255.0

و بعد برین توی ایکس باکس و تنظیمات ای پی رو به این شکل بزارین

آی پی

192.168.137.2

ساب نت

255.255.255.0

پریمری دی ان اس

192.168.137.1

دی ان اس

192.168.137.1

xbox360....................network............internet..................live

اگر در بخش 1 و 2 گیر کردید ای پی ها رو درست ست نکردید

اما اگر در بخش اینترنت گیر کردید صدرصد دی ان اس شما مشکل داره و باید دی ان اس صحیح رو وارد کنید

همانطور که میدانید سرویس های جدید تغییر دهنده آی پی با نام ( k e i ro ) هستند از این سرویس ها هم میتوانید برای شیر استفاده کنید فقط باید از طریق bridge یا همون پل استفاده کنید که به این ترتیب باید عمل کنید روی کانکشن تغییر دهنده آی پی کلیک کنید

بعد کنترل رو نگاه دارید و روی اون کانکشن ایکس باکس کلیک کنید حالا راست کلیک را بزنید و bridge connection به همین راحتی مشکلی داشتید بگید ( بزودی آموزش تصوییر هم میزارم)

آموزش جدید آپدیت بهمن ماه 1392 - با تشکر از یوزر reza1011 - منبع آموزش : انجمن های تخصصی کامپیوتر پی سی باز

360

سلام در این روش بنده چیز وی پی ان ک ر ی و رو Share کردم به LAN لپتاپ و ایکس باکس هم از طریق LAN این نوع ارتباط رو دریافت میکنه

1- ابتدا چک کنید که از طریق Wirless لپتاپ مستقیما به مودم یا اینترنت پر سرعت وصل باشید

attachment.php?attachmentid=788&stc=1

2- مرحله دوم کانکشن ک ر ی و آداپتر رو از کنترل پنل و قسمت Network Connections باز کنید و به Peroperties وسپس تب Sharing بروید و مطابق شکل این کانکشن رو به LAN ای که ایکس باکس به آن متصل است Share کنید (دقت کنید در سیستم بنده چندین Local Area connection وجود داشت که اونی که شماره نداره LAN اصلی لپتاپ هست و در سیست م های دیگر ممکن است متفاوت باشد این قضیه)

attachment.php?attachmentid=789&stc=1

3-مرحله سوم شما باید یه اکانت ک ر ی و تهیه کنید و به سرور چیز پی ان وصل بشید (هرکی خواست تست کنه بپه تا اکانت تست براش ردیف کنم) و اینترنت لپتاپ شما کاملا از تونل چیز پی ان رد شده باشد و آیپی شما عوض شده باشد

attachment.php?attachmentid=790&stc=1

4- حالا باید چک کنید که کارت شبکه شما یا همون LAN چه آدرس آیپی گرفته بعد ICS و بدین صورت به قسمت Network and Sharing Center برید و روی کانکشن LAN دو باز کلیک کنید و از قسمت Detail ip ست شده پیشفرض رو مشاهده کنید (بعدا در ایکس باکس باید از همین رنج ip ست کنید!!)

attachment.php?attachmentid=791&stc=1

خوب بعد مشاهده کردن آیپی پیشفرض LAN اون رو یاداشت کنید و سراغ ایکس باکس بروید و در قسمت Network تنظیمات Wired Network رو باز کنید

attachment.php?attachmentid=792&stc=1

و از قسمت Configure Network

attachment.php?attachmentid=793&stc=1

تنظیمات رو روی Manual بزارید تا بتونید ip دستی به LAN ایکس باکس خودتون بدین بدین صورت :

Ip Address: همون که در کانکشن LAN سیستمتون مشاهده کردین منتها با تغییر رقم آخر به 2 یا 3

Subnetmask:255.255.255.0

getway:هم باز همون ایپی که مشاهده کردین

attachment.php?attachmentid=798&stc=1

attachment.php?attachmentid=795&stc=1

attachment.php?attachmentid=796&stc=1

تنظیمات رو سیو کنید

attachment.php?attachmentid=794&stc=1

و در صفحه قبل Test Xbox Live Connection رو بزنید .

attachment.php?attachmentid=797&stc=1

اگر همه مراحل تست تیک دار بشوند و مشکلی نباشه یعنی همه مراحل رو درست رفتید .

تمام.

منبع آموزش در : انجمن های تخصصی کامپیوتر پی سی باز

توجه : این آموزش صرفه و فقط برای خرید در ایکس باکس لایو تهیه شده و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن به عهده کاربر میباشد و سایت مرجع تخصصی آنلاین فیفا و پی اس هیچ گونه مسئولیتی در این امر بر عهده ندارد

فقط جهت خریدهایی مانند پوینت مایکروسافت اکانت گلد اواتار و ...

امیدواریم که آموزش کامل و جامع بوده باشه

برخی از مطالب بالا از دیگر سایت ها جمع آوری شده

نویسندگان :

امیر-MESSI

متین-EnriQue

با تشکر از همکاری جواد - Mr.Javad

هرگونه سوال پیشنهاد انتقادی در مورد این مقاله فقط در سایت مرجع تخصصی آنلاین فیفا و پی اس قابل پاسخ است

لینک تاپیک مقاله در سایت

http://orpf.ir/forum/thread95.html

تهیه شده و منتشر شده در مرجع تخصصی انلاین فیفا و پی اس مرجع تخصصي آنلاين PES & FIFA

آموزش آپدیت شد با توضیحات جدید تر !!! در تاپیک جداگانه ای کلیک نمایید

دانلود تمامی آموزش های بالا در یک فایل PDF

دانلود:

آموزش share کردن xbox با pc - .pdf

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
M@t3N مهمان

آپدیت شد :دی

لینک دانلود مقاله به صورت پی دی اف هم پیوست شد

امیر عزیز خسته نباشی همچنین خودم :دی

لینک به ارسال
MESSI مهمان
آپدیت شد :دی

لینک دانلود مقاله به صورت پی دی اف هم پیوست شد

امیر عزیز خسته نباشی همچنین خودم :دی

امیدوارم که خوب شده باشه اساتید اگه مشکلی چیزی بود تو متن و ... به بزرگواری خودتون ما رو عفو کنید باره اولمون بود :دی

دست آقا جواد هم درد نکنه

لینک به ارسال
امیدوارم که خوب شده باشه اساتید اگه مشکلی چیزی بود تو متن و ... به بزرگواری خودتون ما رو عفو کنید باره اولمون بود :دی

دست آقا جواد هم درد نکنه

آقا متین و امیر جان خسته نباشین به نظرم عالی شده از این بهتر دیگه نمیشه اونم با اینکه باره اولتون بود

دستتون درد نکنه

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه جالب بود برام ممنون:icon_teh (12)::icon_teh (12)::icon_sml(12)::icon_sml(12):

لینک به ارسال
MESSI مهمان

آپدیت شد |

همانطور که میدانید سرویس های جدید تغییر دهنده آی پی با نام ( k e i ro ) هستند از این سرویس ها هم میتوانید برای شیر استفاده کنید فقط باید از طریق bridge یا همون پل استفاده کنید که به این ترتیب باید عمل کنید روی کانکشن تغییر دهنده آی پی کلیک کنید

بعد کنترل رو نگاه دارید و روی اون کانکشن ایکس باکس کلیک کنید حالا راست کلیک را بزنید و bridge connection به همین راحتی مشکلی داشتید بگید ( بزودی آموزش تصوییر هم میزارم)

لینک به ارسال

ممنون امیر جان مثل همیشه کارت حرف نداشت مرسی

لینک به ارسال

با سلام. ميخواستم ازتون خواهش كنم كه به من كمك كنيد كه چطوري ميتونم پچ هاي بازي Left 4 Dead 2 رو روي ايكس باكسم دانلود كنم. پوينت كافي رو دارم اما هي ارور ميده.... لطفأ لطفأ راهنماييم كنيد. ممنون....

لینک به ارسال
با سلام. ميخواستم ازتون خواهش كنم كه به من كمك كنيد كه چطوري ميتونم پچ هاي بازي Left 4 Dead 2 رو روي ايكس باكسم دانلود كنم. پوينت كافي رو دارم اما هي ارور ميده.... لطفأ لطفأ راهنماييم كنيد. ممنون....

درود

احتمالا باید شیر کنی چیز پی ان که آموزشش بالا هست

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

الان که وی پی * ان ها قطع هستن باید چی کار کرد؟ :((

من چطوری میتونم آنلاین پس بگیرم؟

لینک به ارسال
سلام

خسته نباشید

الان که وی پی * ان ها قطع هستن باید چی کار کرد؟ :((

من چطوری میتونم آنلاین پس بگیرم؟

درود لطفا توی چند تاپیک پست ندید :|

اینجا گفته شد که چه راه حلی هست مشکل در آنلاین بازی کردن فیفا - صفحه 2

لینک به ارسال

سلام به همه ... ببخشید من لپ تاپ دارم سرویس ک ر ی و هم دارم نمیدونم چه جوری شیر کنم لپ تاپ رو با ایکس باکس ! از بریدگ چیزی نفهمیدم میشه یکم راهنمایی کنید ؟؟؟؟

لینک به ارسال

درود هنوز به شخه آموزشی واسه شیر کردن ک ی ر و ندیدم :| با چند تا از نمایندگی های فروش هم صحبت کردم و گفتند سخته و خودمون هم نمیدونیم حالا موندم چجوری مهرداد جان تونسته شیر کنه :|

لینک به ارسال

ممنون حل شد با شیر کردن و ی پ ی ا ن تونستم انلاین پس رو بگیرم راحت اما حالا مشکل دیتا پک هست دارم اینی که شما تو سایت گذاشتین رو دان میکنم ببینم میشه رفت لایو یا نه

لینک به ارسال

دیتا پک ها رو از خود کنسول بگیرید بهتره

لینک به ارسال

هنوز مشكل دي ال سي ها به صورت مستقيم حل نشده

من ديروز دانلود كردم ولي وختي داشت نصب ميشد رو ٥٠٪ خطا داد

حالا به گفته ساپورت كونامي قراره تا چن ساعت ديگه حل شه اونم شايد

since recently, some players have reported intermittent success installing the Data Pack. Please try to re-download and installing it.

next update - Wednesday, 2 October 2013, 10:00 (UK Time).

لینک به ارسال

سلام الان من به xbox live وصل شدم گلدم دارم رو پروفایلم ولی میرم تو pes میگه کد ۲۵ رقمیو وارد کنید!؟*؟!!؟

لینک به ارسال

درود برای آنلاین بازی کردن بازی پی اس باید آنلاین پس داشته باشی گلد جدا هست گلد که باید همیشه باشی تا بتونی آنلاین بازی کنی هر بازی رو اما برخی بازیها مثل پی اس آنلاین پس هم دارند که نیاز به 800 پوینت داره و اگر نداشته باشی نمیتونید بازی کنید پی اس رو آنلاین

لینک به ارسال

سلام به همه

1_من کلیه مراحلی رو که گفتید انجام دادم ولی وقتی میرم تو قسمت xbox و گزینه test رو میزنم از xbox به network وصل نمیشه ؟

2_dns رو از کجا باید پیدا کنم ؟

3_چطور متوجه بشم sharing من فعال شده ؟

4_این دوستی که گفتن در پنجره vpn connection properties قسمت sharing ایا هر 3 تا تیک باید فعال باشه

5_در قسمت set up a new connection or network در پنجره connect to a workplace در قسمت internet address باید ip همان vpn رو وارد کنیم ؟ و در پنجره بعدی نیز باید user name و password ،(وی پی ان ) رو وارد کنم ؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم ،100 پوندم رو هواست هیچ چیزی هم نمیتونم بخرم لطفأ کمکم کنید

ممنون بابت راهنمایی خوبتون 80% کار رو رفتم این چندتا سوال هم بر طرف بشه شاید بتونم کاری کنم

لینک به ارسال

درود خودم با LTP2 راحت تست کردم و شد و با بچه ها آموزش رو نوشتیم اما پورت های LTP2 خیلی وقته بسته شده و با چیز شکن های جدید هم هر کار کردم نتوسنتم یکی از کاربران موفق شده که آموزش رو در ته پست 1 قرار دادیم اما من هنوز تست نکردم که بتونم راهنمایی تون بکنم

دی ان اس هم باید مثل ای پی بزارید توی آموزش هست

لینک به ارسال

سلام به همه

1_من کلیه مراحلی رو که گفتید انجام دادم ولی وقتی میرم تو قسمت xbox و گزینه test رو میزنم از xbox به network وصل نمیشه ؟

2_dns رو از کجا باید پیدا کنم ؟

3_چطور متوجه بشم sharing من فعال شده ؟

4_این دوستی که گفتن در پنجره vpn connection properties قسمت sharing ایا هر 3 تا تیک باید فعال باشه

5_در قسمت set up a new connection or network در پنجره connect to a workplace در قسمت internet address باید ip همان vpn رو وارد کنیم ؟ و در پنجره بعدی نیز باید user name و password ،(وی پی ان ) رو وارد کنم ؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم ،100 پوندم رو هواست هیچ چیزی هم نمیتونم بخرم لطفأ کمکم کنید

ممنون بابت راهنمایی خوبتون 80% کار رو رفتم این چندتا سوال هم بر طرف بشه شاید بتونم کاری کنم

لینک به ارسال
خسته نباشید ببخشید من یه ارور در بخش شیرینگ کانکشن عوض کننده ای پی دارم

اگه میشه توضیح بدید

http://axgig.com/images/78759358904266808601.png

کانکشنتون منوی شیرینگ نداره یا یکی دیگه بسازید یا هم از پشتیبانی تغییر دهنده آی پی یک کانکشن که شیرینگش فعال باشه تهیه کنید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.