رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

ali.chila

dlc 2 و آپدیت 1.04 کونامی برای PES2014 xbox360 PAL

پست های پیشنهاد شده

ابتدا تایتل آپدیت 1.04 رو باید نصب کرد و سپس DLC

تایتل آپدیت برای ورژن PAL:

http://www.xbuc.net/media/updates/5f286fc5-66ce-442f-9707-cdc0d0b8b0a1/TU_15KS22M_000002S000000.000000000018N

DLC2:

پارت1:http://www.up.pesedit.ir/xbox360/PES2014_Data_Pack_2.7z.001

پارت2:http://www.up.pesedit.ir/xbox360/PES2014_Data_Pack_2.7z.002

پارت3:http://www.up.pesedit.ir/xbox360/PES2014_Data_Pack_2.7z.003

پسورد:Iranian Editors Group .:. گروه ویرایشگران ایرانی

فایل ها دوبار فشرده شدند پس باید دو بار extract بشند وبرای بار اول نیاز به برنامه 7zip هست.اگر ندارید از اینجا بگیرید.

آموزش نصب دقیقا مثل DLC 1 هست.(اینجا)

ویرایش شده در توسط ali.chila

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم dlc1 وdlc2رو از این جا گرفتم هیچ کدام نصب نمیشه یعنی فقط آپدیت میاد dlc نمی یاد کمک کنید خواهشا

لینک به ارسال

همین امروز هر دوتاشو نصب کردم.طبق آموزش اگر بری خیلی راحته.کافیه یه فلش رو اول کانفیگ کنی با کنسول.بعدش به کامپیوتر بزنیش.بعد برنامه Horizon رو اجرا میکنی و هر 4 تا فایل رو دونه دونه میکشی روی برنامه و طبق آموزشی که گذاشتم انتقال میدین.این 4 تا فایل یکیش که همون آپدیت 1.04 هست که لینک اولی هست که گذاشتم.3 تا بعدی مربوط به dlc هستن که در لینک دوم هستن و فشرده شدن.از فشرده که در بیاری میبینی 3 تا فایله که هر سه رو باید دونه دونه به فلشت انتقال بدی.

بعد از انتقال هر 4 تا فایل فلش رو میزنی به کنسول و میری داخل فلش بخش Game and Apps و میری داخل بخش PES2014/WE2014 و فایل های Datapack- Data pack1.00 1/1-Data pack 2.00 1/1-PES2014/we2014 Title Update رو به هارد کنسول یا هر هاردی که بازی رو سیو میکنی اونجا انتقال بده.اگر هم فایلی به نام Edit Data داخل هاردی که بازی رو همیشه سیو میکردی وجود داره پاکش کن و بعد وارد بازی شو و به بخش ادیت برو .یه سوال ازت میپرسه همون اول و بعد از تایید کردن یه سیو جدید اتوماتیک ساخته میشه که نقل و انتقالات انجام شده.

لینک به ارسال

اگه فایل ادیت رو پاک نکنیم فقط نقل و انتقالات رو از دست میدیم؟ یا اصلا درست کار نمیکنه دیگه؟ چون من قبلا پچ ریختم لباسها و نقل و انتقالاتم کامله

لینک به ارسال

علی آقا کارت درسته از علی شنیدم خبر مبرای پچ هم هست :دی منتظریم آقا پابلیک کنی :دی

خسته نباشی :icon_razz:

لینک به ارسال

سلام .. من هر کاری میکنم از خود کنسول نمیشه دانلود کرد بعد 2 ساعت 2 % دان میشه .. ازینجا دانلود کردم ریختم توی فلش اما توی بازی که میرم دیتا پیک بالا نمیاد .. توی اپشن هم میرم اپدیت رو زده 1.04 اما دیتا پک 1 میمونه 2 نمیشه .. فلشم 16 گیگه چون هارد نداره کنسولم سیو بازیم توی همینه ...چه کنیم مشکل چیه به نظرتون ؟ میخوام لایو بازی کنم تا این اکی نشه نمیشه ...

لینک به ارسال
اگه فایل ادیت رو پاک نکنیم فقط نقل و انتقالات رو از دست میدیم؟ یا اصلا درست کار نمیکنه دیگه؟ چون من قبلا پچ ریختم لباسها و نقل و انتقالاتم کامله

بهتره که پاکش کنید تا دچار مشکلی از قبیل نشون داده نشدن برخی قیس های جدید نشید در مورد پچ هم خیالتون راحت تا فردا پس فردا یه پچ بسیار کامل که تا حالا توی هیچ کجا ساخته نشده میادش

لینک به ارسال
سلام .. من هر کاری میکنم از خود کنسول نمیشه دانلود کرد بعد 2 ساعت 2 % دان میشه .. ازینجا دانلود کردم ریختم توی فلش اما توی بازی که میرم دیتا پیک بالا نمیاد .. توی اپشن هم میرم اپدیت رو زده 1.04 اما دیتا پک 1 میمونه 2 نمیشه .. فلشم 16 گیگه چون هارد نداره کنسولم سیو بازیم توی همینه ...چه کنیم مشکل چیه به نظرتون ؟ میخوام لایو بازی کنم تا این اکی نشه نمیشه ...

احتمال خیلی زیاد شما وقتی dlc رو دانلود میکنید یکی از سه تا فایل اونجا رو کپی نمیکنید.فایل DpFileList رو که قطعا کپی میکنید چون اگر کپی نشه اصلا هیچ دیتاپکی رو نمیشناسه.بین فایل های dt50_001.cpk و dt500_7999999.cpk احتمالا خیلی زیاد یا یکشون رو کپی نمیکنید یا اشتباه کپی میشه.دقت کنید زمانی که با هوریزون فایلرو میکشید روی برنامه طبق عکسی که میزارم و بخشی که علامت میزنم 16 تا صفر باشه.هر چیزی غیر از این بود خودتون اون قسمت رو پاک کنید و 16 تا صفر مثل عکس بزارید و یه enter بزنید که اعمال بشه و بعد در فلشتون کپی کنید.هر سه تا فایل باید در همین حالت یعنی اون بخش 16 تا صفر باشه کپی بشه وگرنه بازی نمیتونه اون سه تا فایل رو بشناسه.در ضمن یادتون نره دیتا پک قبلی رو اگر هنوز توی هارد کنسول یا فلش دارید پاک کنید.فقط همین سه تا فایلی که توی dlc2 که دانلود کردید رو استفاده کنید.ممکنه دیتا پک 1 اجازه نده دیتا پک 2 شناخته بشه توسط بازی

qwsjitu5s3ktzc774t5.jpg

لینک به ارسال
همین امروز هر دوتاشو نصب کردم.طبق آموزش اگر بری خیلی راحته.کافیه یه فلش رو اول کانفیگ کنی با کنسول.بعدش به کامپیوتر بزنیش.بعد برنامه Horizon رو اجرا میکنی و هر 4 تا فایل رو دونه دونه میکشی روی برنامه و طبق آموزشی که گذاشتم انتقال میدین.این 4 تا فایل یکیش که همون آپدیت 1.04 هست که لینک اولی هست که گذاشتم.3 تا بعدی مربوط به dlc هستن که در لینک دوم هستن و فشرده شدن.از فشرده که در بیاری میبینی 3 تا فایله که هر سه رو باید دونه دونه به فلشت انتقال بدی.

بعد از انتقال هر 4 تا فایل فلش رو میزنی به کنسول و میری داخل فلش بخش Game and Apps و میری داخل بخش PES2014/WE2014 و فایل های Datapack- Data pack1.00 1/1-Data pack 2.00 1/1-PES2014/we2014 Title Update رو به هارد کنسول یا هر هاردی که بازی رو سیو میکنی اونجا انتقال بده.اگر هم فایلی به نام Edit Data داخل هاردی که بازی رو همیشه سیو میکردی وجود داره پاکش کن و بعد وارد بازی شو و به بخش ادیت برو .یه سوال ازت میپرسه همون اول و بعد از تایید کردن یه سیو جدید اتوماتیک ساخته میشه که نقل و انتقالات انجام شده.

سلام من اينكارو كردم ولي هنوز نقل و انتقالات تغييري نكرده من چيكار كنم ؟ مثل اين آموزش رفتم آقا اين اديت كه شما ميگيد صفحه اصلي منو بازي ميگيد ديگه ولي سوالي ازم نميپرسه كه ok كنم سيو جديد بده

لینک به ارسال

اگه از فلش بجای هارد استفاده می کنید همان فلش را از دستگاه جدا نکنید یه فلش دیگه رو بگرید وdlcرو توش برزید البته فلش دیگر باید کانفیگ شود وبعد از ریختن dlc درون فلش دوم dlcرااز فلش به هارد یا فلش قبلی moveدهید

لینک به ارسال

haji man hameye in kararo kardam vali baz nashod,chikar konam!!!!

لینک به ارسال

امکان نداره که نشه باید دقیق مرحله به مرحله کارهارو انجام بدی چندین نفر انجام دادن و شده و خودم هم از همین طریق نصب کردم راحت اجرا شده.بازم تلاش کن.مگر اینکه ورژن بازیت ntsc باشه.اگر در بازی زبان انگلیسی نداری یعنی ورژن PAL نیست و باید از یک تایتل آپدیت دیگه استفاده کنی.

لینک به ارسال

​لینک های جدید در 3 پارت گذاشته شد.دوبار فشرده شده و برای اکسترکت نیاز به برنامه 7zip هست.اگر ندارید از اینجا بگیرید

لینک به ارسال

والله من زیاد رسیدگی کردم ولی جایی که آپلود کردمش نامردا زدن حذفش کردن حجمش هم 800 مگه آپلودش سخته.شما هم دیر رسیدی چون دی ال سی 2 الان چندین ماهه اومده اگر زودتر میومدی لینکا همه سالم بودن.باز اگر تونستم آپلودشون میکنم

لینک به ارسال
سلام لینک های DLC مشکل دارند ، لطفا بررسی کنید.

باید مجدادا آپلود بشند.اگر وقتش رو داشتم اینکارو میکنم.

لینک به ارسال

ببخشید از اینکه بعد از مدت ها در این تاپیک متنی نوشتم . ولی لطفا رسیدگی کنین و لینک ها رو دوباره آپلود کنید در عوض من حاضرم برای ارتقا سایت هر کاری که از دستم بر می آید بکنم .

لینک به ارسال
ببخشید از اینکه بعد از مدت ها در این تاپیک متنی نوشتم . ولی لطفا رسیدگی کنین و لینک ها رو دوباره آپلود کنید در عوض من حاضرم برای ارتقا سایت هر کاری که از دستم بر می آید بکنم .

درود کدوم dlc و datapack رو میخواین ؟ نام ورزناشونو بگین تا لینک های جدید رو قرار بدم

لینک به ارسال

Download:

DLC 1.0

https://mega.co.nz/#!wUx0TBTL!aifZI3...LLkjvXTsFoQrqQ

DLC 2.0

https://mega.co.nz/#!YIQmRQJD!T2C0Zg...6nE5z1ScgocEgw

Dpfilelist not official

Contains the dlc 1.0, dlc 2.0 and TU2 Portuguese version / Español Latino

Install all DLCs link + the TU2 of your game region

Title Update:

Media ID: 77215EA1 patch 1.02 (NTSC-U) USA

Zippyshare.com - patch 1.02 by daniel29rs.rar

Media ID: 1AB26835 patch 1.02 (NTSC-U) versão em português, español Latino.

Zippyshare.com - Patch 1.02 bydaniel29rs.rar

Media ID: 453DAE58 patch 1.02 (PAL) English, Italiano, French, German, Nederlands, Russian, Turkia

Zippyshare.com - Patch 1.02 bydaniel29rs.rar

Media ID: 38521C39 patch 1.02 (PAL) Spanish, Portuguese, Greek

Zippyshare.com - TU2 by daniel29rs.rar

Install:

Hdd1/Content/0000000000000000/4B4E085F/00000001

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری