Jump to content

PS3 12 GB به کلی تمام شده است!


Reza-R2
 Share

Recommended Posts

PS3 12 GB به کلی تمام شده است!

 

81i1wYJfpVL._SL1500_-670x447.jpg

 

به تازگی گزارش بسیار جالب و در عین حال کاملا عجیب منتشر شده است. در ادامه مطلب مشروح آن را مشاهده کنید و نظرات خود را بیان کنید.

 

احتمالا شما نیز با نسخه ۱۲ گیگابایتی “super slim” کنسول نسل هفتم شرکت سونی یعنی Playstation 3 آشنایی دارید، اخیرا تمامی فروشگاه های آنلاین توزیع کننده از جمله Target, GameStop, Amazon و Walmart در آمریکای شمالی اعلام کرده اند کاملا انبارهای آنان از این دستگاه خالی شده است. دلایل و معانی مختلفی می تواند پشت چنین مسئله ای باشد اما ناگهان تهی شدن انبارها به صورت کامل از مدل Playstation 3 گفته شده حداقل به این موضوع اشاره دارد که سونی توزیع آن را به فروشگاه ها متوقف کرده یا جریان آن بسیار کند شده است. با توجه به این مسئله احتمال می رود که در نمایشگاه E3 2014 ما شاهد یک طراحی تازه یا کاهش قیمت خواهیم بود همچنین شایعه ای که سال گذشته منتشر شد در رابطه با یک مدل مخصوص که از ۲۲nm Cell chip بهره می برد را هم در نظر داشته باشید.

وبسایت های خبری در حال تماس با شرکت Sony Computer Entertainment هستند تا نظرات آنان را جویا شوند اما اگر شما این روزها به دنبال مدل “super slim” کنسول Playstation 3 می گردید بایستی بگوییم که کار بسیار سختی را پیش روی خود دارید.

 

منبع: گیمفا

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...