Jump to content

Recommended Posts

درود

!!!!!! لطفا تمامی موارد را مطالعه فرمایید ! در صورتی که اشتباهی توسط شما رخ دهد عواقب بر عهده خودتان خواهد بود !!!!

ابتدا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را خدمت یکایک شما دوستان و گیمران عزیز تبریک عرض می نماییم امیدواریم که ماه خوبی رو داشته باشید

و در سحرگاه و افطاری ها ما را هم از دعای خود محروم ننمایید :دی همچنین از خداوند منان شفای یکایک مریضان را ارزومندیم :icon_razz:

بریم سراغ توضیحاتی در مورد لیگ امسال :

همانطور که میدانید امسال دومین لیگ Orpf برگزار خواهد شد سال پیش لیگ فقط در پلتفرم xbox 360 برگزار شد که شکر خدا استقبال خوبی هم از لیگ شد و در پایان هم جوایزی

ارزشمند و نفیس به برندگان اهدا شد تاپیک های نتایج لیگ بازیها و ... موجود هست و میتوانید جستجو نمایید تاپیک ثبت نام لیگ قبل را هم میتوانید در لینک زیر مشاهده نمایید

http://orpf.ir/forum/thread506.html

امیدواریم که امسال بر روی تمامی پلتفرم های چه در بازی فیفا و چه در بازی پی اس بتوانیم لیگ را برگزار نماییم :) حد نساب افراد شرکت کننده برای برگزاری لیگ 8 نفر می باشد

ثبت نام لیگ آنلاین فیفا و پی اس تابستان 1393 از امشب یعنی 8 تیر ماه 1393 ساعت 24 شروع خواهد شد و تا 5 مرداد ماه 1393 ادامه خواهد داشت

زمان شروع لیگ/بازیها 11 مرداد ماه 1393 خواهد بود

هزینه ثبت نام :

1. برای پلتفرم های نسل قبل مانند ( xbox360 - ps3 - pc ) برابر با 15 هزار تومان خواهد بود

2. برای پلتفرم های نسل جدید مانند ( ps4 - xbox one ) برابر 20 هزار تومان

در ثبت نام دقت شود که هزینه بر روی هر کنسولی جداگانه حساب خواهد شد ! به عنوان مثال چنانچه شما بخواهید هم در fifa xbox 360 و هم در fifa ps4 شرکت نمایید باید

مبلغ 35 هزار تومان را واریز نمایید !!! پس در ثبت نام دقت نمایید

اما در مورد نحوه برگزاری و ساعت بازیها و ...

مسابقات پلتفرم های سونی روز های فرد برگزار خواهد شد

و مسابقات پلتفرم های مایکروسافت روز های زوج برگزار خواهد شد

هفته ای سه شب مسابقات پیگیری خواهد شد.

زمان برگزاری مسابقات روی پلتفرم pc اعلام خواهد شد در آینده ...

XBOX360 : 21 PM

XBOX ONE : 2 2:30 PM

PS3 : 21 PM

PS4 : 22:30 PM

در ثبت نام تمامی دقت خود را به کار ببرید زیرا چنانچه ثبت نام کنید و یا در واریز پول اشتباهی رخ دهد پول واریزی به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد !!!

قوانین مسابقات فیفا ایکس باکس را هم میتوانید هم در تاپیک روبرو مشاهده فرمایید http://orpf.ir/forum/thread42.html

و هم در اسپویلر زیر :

شرکت کنندگان گرامی توجه داشته باشند. باید قوانین رو به دقت بخوانید تا در جریان روال کاری مسابقات قرار بگیرید , هم چنین تمامی شرکت کنندگان اعم از مسىٔولین لیگ و کاربران دیگر موظف به انجام تک تک قوانین هستند. ثبت نام شما به منزله ی قبول داشتن قانون های زیر می باشد , پس اگر قوانین رو نپذیرفتید از ثبت نام در مسابقات خودداری فرمایید .

در صورت ثبت نام و اجرا نکردن قوانین ( طبق قانون های ذکر شده با شما برخورد خواهد شد . )

1. پس از ثبت نام و واریز وجه فرد شرکت کننده امکان انصراف ندارد پس دقت کنید اگر مشکلی با برگزاری مسابقات و یا زمان ان دارید قبل از ثبت نام ان را مطرح کنید چون پس از ثبت نام مبلغ واریز شده به شما برنخواهد گشتو تیمتان باید در مسابقات شرکت کند ( در غیر اینصورت بازیهای شما 3.0 اعلام میشود )

2. بازیها رأس ساعت مشخص شده باید برگزار شوند . بهتر است یک ربع قبل از شروع بازی حاضر باشید تا بازی ها سر موقع برگزار شوند , در صورتی که هر یک از تیم ها به مدت یک ربع تاخیر ایجاد کنند بلافاصله بعد از اطلاع رسانی حریف مبنی بر حضور نداشتن تیم رقیب نتیجه 3.0 به سود تیم حاضر رقم خواهد خورد . ( خواهشمندیم قبل از هر بازی گیمرتگ تیم های حریفتان رو بررسی کنید و ان را ADD کنید که در زمان اعلام شده بازی بدون وقفه انجام شود )

3. به دلیل اهمیت نظم این دوره از مسابقات تا آنجایی که می توانید برنامه های خود را با ساعت بازیها هماهنگ کنید تا مشکلی برای دوستان رخ ندهد .

(لازم به ذکر است هر شرکت کننده فقط حق 3بار تغییر تایم مسابقه خود را در طول مسابقات دارد)

4. بازیها در قسمت Online Friendly برگزار میشوند و زمان هر بازی را Min 6 در نظر گرفته ایم . هم چنین در تنظیمات Invite, کنترلر باید به صورت any و قسمت Online Squad باید فعال باشد.

در صورت مشاهده تخلف از حریفتان ( استفاده از Custom squad ) سریعا ان را به مسىٔولین مسابقات اطلاع دهید , در صورت اطلاع ندادن مسىٔولیت عواقب احتمالی و یا شکست به عهده ی خودتان خواهد بود پس در صورت مشاهده ی تخلف به سرعت ان را گزارش کرده . ( تخلفات صورت گرفته را تا قبل از ثبت نتیجه گزارش دهید در صورت گزارش ندادن و ثبت نتیجه , دیگر امکان تغییر را نخواهید داشت و همانطور که گفته شد مسىٔولیت ان به عهده ی خودتان میباشد .)

در قسمت کنترل بازی,بازیکنان موظف هستند نوع دفاع رو بصورتTactical Defendingبزارند و انجام بازی بصورتLegacy Defendingتخلف محسوب میشه و در صورت گزارش نتیجه 3.0 به سود حریف اعلام خواهد شد.

5:چیدن هرگونه custom formation خلاف قانون هست و در صورت اثبات 3-0 به سود تیم حریف میشود...

6:تمامی بازی ها باید در هوای صاف Clear انجام شود...

7. در هنگام انجام بازی اگر به هر دلیلی بازی قطع شد و از بازی بیرون افتادین , دو تیم موظف هستند بلافاصله یک مسابقه ی دیگر برگزار کنند البته با ادامه ی نتیجه قبلی و هم چنین زمان باقیمانده از بازی قطع شده . مثلا اگر تیم A با نتیجه ی 2.0 از تیم B برده بود و دقیقه 72 بازی قطع شد , موظف هستین 28 دقیقه ی دیگر بازی کرده یعنی 10 دقیقه بیشتر و نتیجه ی 2.0 رو ادامه دهید .

( در صورت حضور نیافتن هر یک از طرفین تا 10 دقیقه بعد از قطع شدن بازی , نتیجه3.0 اعلام خواهد شد )

8.برداشتن هر تیمی آزاد هست و شرکت کنندگان میتوانند در هر بازی از یک تیم به خصوص استفاده نماییند

9. پس از اتمام هر بازی طرفین موظفند تا سریعا جهت اعلام نتیجه فقط در پیغام خصوصی یا در لایو اقدام نمایند . خواهشمندیم این کار را بعد از دقایقی پس از اتمام بازی انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد .

10.در صورت تساوی دو تیم ابتدا بازی رودرو و در صورت مساوی بودن بازی رودر رو هم تفاضل حساب میشود

این پست به صورت کلی بوده و ممکن است در آینده موارد دیگری نیز به آن اضافه شود...

.................................................. .........................آپدیت قوانین برای لیگ تابستان 93.................................................. ....................

1:داشتن هد ست الزامی است و عدم وجود هدست موجب حذف از لیگ خواهد شد بدون بازگشت پول ثبت نام.

2:طبیعی است که برای به تعویق انداختن بازی ها خود با مدیران لیگ در تماس باشید .راه های ارتباطی پیام خصوصی در سایت و شماره تلفن داده شده.

3:برنامه بازی ها قبل از شروع لیگ اعلام خواهد شد و برنامه هر روز مسابقه شب قبل هر شب برگزاری

4:وجود مشکلاتی مانند قطعی اینترنت سراسری و افت سرعت سراسری و آمدن اپدیت کنسول و مشکلات پیش بینی نشده موجب به تعویق افتادن تمامی مسابقات خواهد شد.

5:هر بازیکن قبل از شروع مسابقات وظیفه دارد طبق آموزشی که در این لینک داده شده اقدام به OPEN کردن NAT Type مودم کنند.این کار جهت پیشگیری از مشکلات متصل شدن پلیر ها در شبکه لایو است

6:گرفتن 3 اخطار موجب اخراج بازیکن از لیگ خواهد شد بدون توجه به هر مقامی که در جدول داراست:

موارد اخطار:هر گونه فحاشی و دعوا در محیط لیگ.

اختلال در برگزاری.اختلال در کانکشن

تضعیف روحیه حریف و ایجاد مزاحمت حین مسابقه(شوخی ها و رفاقت وکری خواندن را به بعد از مسابقات موکول کنید

توهین به داوران و مدیران مسابقات

استفاده از موارد غیر مجاز در تنظیمات (2 اخطار)

گزارش اشتباهی نتیجه (2 اخطار)

7:دادن گیمر تگ خود به شخص دیگری و ریکاور کردن ان شخص در طول هفته های مسابقه غیر مجاز بوده و موجب حذف آن شخص از بازی ها خواهد شد.در این دوره تمامی قوانین به صورت سخت گیرانه اعمال خواهد شد تا نظم بهتری را شاهد باشیم

در آینده ممکن است قوانین اضافه شود

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................

.................................................. .........................آپدیت قوانین برای لیگ تابستان 92.................................................. ....................

1:طبق قوانین جهانی رد و بدل شدن بیش از 6 پاس در عرض در خط دفاعی در صورتی که تیم طرف مقابل عقب باشد در نتیجه و نوع پاسکاری مشهود به وقت تلف کردن باشد طرف مقابل میتونه اعتراض کرده و پس از بررسی فرد خطا کار اخطار دریافت خواهد کرد

(در ضمن تکل از پشت در هنگام تک به تک شدن تیم مقابل در صورتی که موقعیت 100% گل تشخیص داده شود نیز اخطار دارد)

(هر 2 اخطار در یک بازی به منزله نتیجه 3.0 برای تیم مقابل است)

(فرد معترض برای اثبات حداقل یک فیلم کوتاه باید برای مدیران بفرستد برای تایید خطا)

2: (لازم به ذکر است هر شرکت کننده فقط حق 3بار تغییر تایم مسابقه خود را در طول مسابقات دارد)

3: -در صورتی که به دلیل مشکلات اینترنتی و خطوط ضعیف یکی از طرفین از بازی Out شود اگر ناظر بازی تشخیص دهد عمدی در کار نبوده است دو تیم موظف هستند سریعا از مجدد یک بازی دیگر تدارک ببینند.تشخیص میزان زمان بازی بر عهده ناظر بازی می باشد.(منظور این است که مثلا در دقیقه 75 یکی از طرفین دیس می شود در چنین حالتی ناظر اگر تشخیص بر عمد نبیند بازی بعدی را به مدت 25 دقیقه یعنی 10 دقیقه بیشتر برگذار میکند)

تذکر 1: بازی کنندگان نسبت به تصمیمی که ناظر در این مورد می گیرد حق مخالفت ندارند و اعتراضی وارد نیست لذا اگر کسی نمیخواهد با چنین مشکلی مواجه شود لطفا در امنیت کامل خطوط تلفن و اینترنت خود قبل از انجام بازی اطمینان حاصل نمایید.

تذکر 2: اگر چنین مشکلی برای یک فرد 3 بار به وقوع بپیوندد این فرد از مسابقات حذف می شود.

تذکر 3: اگر ناظر تشخصی دهد فردی به عمد و جهت تخلف از بازی Out شده است آن فرد سریعا از مسابقات کنار گذاشته می شود.

4. -تعداد افراد مجاز حاضر در پارتی در حین زمانهای مختلف متفاوت است که به قرار زیر است:

پارتی قبل از شروع بازی >>> ظرفیت بی نهایت! - افراد مجاز:افراد شرکت کننده در مسابقات

پارتی در حین انجام بازی >>> افراد مجاز: ناظر + افراد بازی کننده

5:در صورت مشاهده هرگونه توهین، بی احترامی،حاشیه سازی،استفاده از الفاظ رکیک حین مسابقه و ... ، ناظر بازی موظف است بازی را متوقف و نتیجه 3 بر صفر اعلام شود.تکرار مجدد یعنی حذف کامل از مسابقات لیگ!! تصمیم گیری در این مورد با مسئول بازی ها می باشد. هدف ما از این مسابقات سرگرمی و دور هم جمع بودن است نه جنگ و جدال و بی احترامی!

6:مدیران لیگ و افراد برگذار کننده مسابقات با تلاش فراوان به طور جدی روی این مسابقات و برنامه بازیها وقت گذاشتند پس در صورت عدم حضور فردی در مسابقات و انصراف غیر قانونی، فرد خاطی برای همیشه از حضور داشتن در مسابقات بعدی محروم خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که حتما مشکلی از سوی isp اینترنت خود و مشکلاتی مانند لگ در بازی و باز نبودن پورت ها و ... نداشته باشید

زیرا چنانچه در اواسط لیگ مشکلی از سوی شما برای لیگ بوجود آید ( تداخل و نا هماهنگی ) برخورد خواهد شد !!!

آموزش باز کردن پورت ها و nat برای join شدن به یکدیگر = http://orpf.ir/forum/thread1030.html

در این تاپیک شما میتوانید هرگونه سوالی و مشکلی که در مورد ثبت نام و لیگ دارید رو مطرح کنید مدیران ما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد

با افرادی که به صورت تفریحی و تفننی فرم ثبت نام را پر و ارسال نمایند برخورد خواهد شد !!!

آپدیت خواهد شد ...

• Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

درود تاپیک باز شد و ثبت نام آغاز شد :) :icon_razz::icon_teh (17):

به قول خودت درود:دیاگر میشه سریعتر این گلد ها رو بیارید اگر خدا قسمت کنه ما هم بیایم:دی

به قول خودت درود:دیاگر میشه سریعتر این گلد ها رو بیارید اگر خدا قسمت کنه ما هم بیایم:دی

والا نمی دونم چرا این پست اینقدر طولش داده :( رسید به دستم در اسرع وقت فروشگاه رو میاریم بالا :icon_teh (17):

درود

آقا برای یکی از دوستانم xbox 360 ثبت نام کردم mehrzad133133 الان دیدم 8 نفر فقط میشه صفحه اصلی سایت 10 نفر نشون میده، یکی دیگه از دوستانم میمونه برای بعد...

تیم چه جوری انتخاب کنیم؟

درود

آقا برای یکی از دوستانم xbox 360 ثبت نام کردم mehrzad133133 الان دیدم 8 نفر فقط میشه صفحه اصلی سایت 10 نفر نشون میده، یکی دیگه از دوستانم میمونه برای بعد...

تیم چه جوری انتخاب کنیم؟

آقا الان دیدم 9 نفر ثبت شدند 10 نفر میشه؟ یکی دیگه از دوستانم هستند ثبت نام کنم؟

درود

اصلاح شد همانطور که خودتون دیدید در قوانین ثبت نام و ... هم درج کردیم که حداکثر تا 24 ساعت پس از چک کردن مشخصات واریزی و فرم ثبت نام نام شما قرار میگیرد :)

در مورد تیم ها هم که سوال پرسیدید در قوانین بازیها مطرح کردیم

.برداشتن هر تیمی آزاد هست و شرکت کنندگان میتوانند در هر بازی از یک تیم به خصوص استفاده نماییند

و ثبت نام هم هیچ گونه محدودیتی ندارند :icon_razz:

الان یعنی این دوست من mehrzad133133 تو لیگ نیست؟ من نفهمیدم...

برای چی در لیگ نباشه اسمشون رو که قرار دادیم دوست عزیز !

الان یعنی این دوست من mehrzad133133 تو لیگ نیست؟ من نفهمیدم...

دوست عزیز منظورتون رو درست نمیرسونید.

اگر منظورتون این است که لیگ در تعداد ثبت نامی سقف مجاز دارد که باید عرض کنم هیچ گونه محدودیتی در تعداد نفرات نداریم.اگر هم فرم پر کردید و پول واریز کردید صبر کنید تا حداکثر 24 ساعت بررسی شود اسمتون اضافه خواهد شد.

اگر تو صفحه ثبت نام لیگ هم میبینید تا شماره 10 خورده منظور این نیست فقط 10 نفر جا داریم.

موفق باشید

سلام دوست عزیز منم ثبت نام کردم و هزینه رو هم براتون واریز کردم امکانش هست مسابقات زودتر برگذار بشه؟

سلام دوست عزیز.بعد از بررسی اسم شما اضافه خواهد شد.

در مورد زمان برگزاری طی نظر سنجی هایی که با افراد در شبکه های آنلاین داشتیم تصمیم بر آن شد مسابقات بعد از ماه رمضان و جام جهانی برگزار شود و طبق نظرجمع دوستان مسابقات در همان موعد اعلام شده یعنی 11 مرداد شروع خواهد شد.

موفق باشیذ

درود

آقا یکی دیگه از دوستانم رو هم ثبت کردم Ramin GSM

درود آپدیت شد :)

افرادی که خودسر و بدون پرداخت هیچ هزینه ورودی فرم ثبت نام رو پر میکنند ! این آخرین اخطار هست اگر قصد شرکت ندارید فرم رو الکی پر نکنید و الا اکانت شما مسدود خواهد شد !!!:ban::ban::icon_mad:

سلام آقا با این وضعیت داغون و له نت چجوری میخواید مسابقات برگذار کنید؟:walbs:

مشکل UDP و پینگ و ... هنوز برقراره و درست نشده!!!

ما که هر روز آنلاین هستیم مشکلی نذاریم واسه بازی...مشکل قطعا برای شرکت اینترنتی شماست

داداش فرم پر کردم ولی مثل اینکه حسابم مسدود شده باید فردا برم بانک حالا نزنی اکانت ما رو مسدود کنی درست شد ردیفش میکنم اسمم محمد پناهنده

درود

داداش فرم پر کردم ولی مثل اینکه حسابم مسدود شده باید فردا برم بانک حالا نزنی اکانت ما رو مسدود کنی درست شد ردیفش میکنم اسمم محمد پناهنده

نه محمد جان خیالت راحت آقا :) :icon_razz: بیشتر واسه افرادی میگم که چند باره پر میکنند و ...

سلام بر شما. منم میخوام شرکت کنم ولی اول سوالم اینه که جوایز چقدر هستش و تا نفر چندم جایزه تعلق میگیره؟

درود جوایز باید ببینیم که چقدر شرکت کننده هستند روی همون پلتفرم و بر اساس هزینه جمع اوری مشخص میشه به چند نفر میدیم

90 درصد هزینه جمع آوری شده به جوایز تعلق میگیره اگر اسپانسر هم بتونیم پیدا کنیم قطعا بیشتر خواهد شد :)

سلام دوست عزیز من خواستم تو پلتفروم ps3شرکت کنم یه مشکلی هست...برای ما ps3دارا

نوشتید داشتن هدست الزامی هست این برای ایکس باکسیا مشکلی نیست چون تو پک هست ولی ما کم کم باید 200 بدیم هدست این چجوریاس میشه ما ps3دارا اینو نداشته باشیم میدونم خیلی از ماها به این دلیل ثبت نام نمیکنیم حالا شما صاحب اختیاری اما تو بازی فیفا هدست چیه من نمیدونم مثلا تو مخ هم بریم :smp0000::smp0000:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...