Jump to content

پچ جدید FIFA 14 World Cup + آپدیت۱ + آپدیت ۲

Recommended Posts

2dgtf54bahexcvv4rt2.jpg

http://up.orpf.ir/images/2dgtf54bahexcvv4rt2.jpg

در این پست بازی FIFA World Cup Brazil 2014 برای PC را برای شما آماده دانلود کرده ام. این بازیرا کمپانی نام آشنای EA به شعار “بیشترین تعداد حالات بازی بین تمام بازی های رقابتی EA” منتشر کرده است. قبل از این بازی برای کنسول ایکس باکس و PS انتشار یافته بود و الان مدت کمی است که این بازی بسیار زیبای فیفا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برای کامپیوتر هم عرضه شده است. این بازی امکانات بسیار جدیدتری نسبت به Fifa 14 دارد و باگ های که فیفا ۱۴ داشت را ندارد. در بازی FIFA World Cup Brazil 2014 یک سیستم تازه به نام Explosive Movement یا همان حرکات انفجاری اضافه شده است ، که حرکت شتابی بازیکن چه با توپ و چه بدون توپ می توان تنظیم نمود و امکان دیگری که در این نسخه گنجانده شده است، مکانیزم World Class Control است که باعث میشود گیمر کنترل دقیق تری بر دربیل زدن ها و پاس دادن های بازیکنان داشته باشد. انیمیشن های بسیار جدیدی برای پاس ها ، پنالتی ها ، گل زدن و شادی بعد از آن و … به بازی افزوده شده است. در نسخه جام جهانی فیفا ۱۴ حدود ۳۰۲ تیم ملی ، ۷۴۰۰ بازیکن جدید و ۲۱ استادیوم جدید گنجانده شده است که ۱۲ ورزشگاه مربوط به ورزشگاه های برزیل است، که برای جام جهانی در نظر گرفته شده است. برای اینکه بتوانید جام جهانی را در این نسخه خودتان بازی کنید ، باید به حالت In Road to the FIFA World Cup بازی کنید، که ۳۲ نفر می توانند، در بازی های گروهی ، یک هشتم ، یک چهارم و نیمه نهایی و فینال جام جهانی و حالت قهرمانی را با هم تجربه کنند. البته برای تیم ملی برزیل در این نسخه حالت اختصاصی به نام Road to Rio de Janeiro در نظر گرفته شده است که می توان با برزیل جام جهانی را تجربه کرد. هم اکنون نسخه کامل و کرک شده بازی FIFA World Cup Brazil 2014 را با حجم ۵٫۸ گیگابایت از گیم تو دی ال با لینک مستقیم در ادامه مطلب دانلود نمایید.

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-PC-Cover.jpg

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

• سیستم عامل :
  • Windows Vista
  • SP1 / Windows 7/8

• پردازنده :

Intel

Core 2 Duo E6600 2.4GHz , AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800

• کارت گرافیک:

NVIDIA

GeForce 8800 GT 256MB , AMD Radeon HD 2900 XT 512MB0

• رم مورد نیاز : ۲GB

Ram

• آداپتور گرافیکی : Direcx v9.0C
  • هاردیسک مورد نیاز : ۸GB HD Space Available

تصاویری از محیط بازی :

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(1).jpg

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(2).jpg

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(3).jpg

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(4).jpg

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(5).jpg

FIFA-World-Cup-Brazil-2014-(6).jpgتوجه مهم :عزیزان فایل های فشرده شده توسط گیم دی ال کاملا تست شده اند و اما هنگام استخراج فایل های دانلود اگر با ارور CRC مواجه شدید، به علت اینکه فایل های فشرده ما ۵% ریکاوری دارد، جای نگرانی نیست. برای رفع ارور می توانید از داخل برنامه

Winrar

فایل های فشرده با زدن گزینه repair تعمیر کنید و بعد اقدام به خارج کردن فایل های تعمیر شده از حالت فشرده نمایید.

• حجم بازی : ۵٫۸ گیگابایت

• پلتفرم | تاریخ انتشار : PC | 2014
  • منبع : گیم تو دی ال
  • پسورد فایل های فشرده : www.game2dl.com

بخش دانلودلینک های مستقیم FIFA World Cup Brazil 2014-Repack R.G. Vitrus

این نسخه ریپک شده توسط R.G. Vitrus و کرک شده است.

آموزش نصب بازی :

توجه :

حتما پیش از نصب بازی آنتی ویروستان را غیرفعال و خاموش کنید و بعد از نصب بازی هم مسیر نصب بازی را در آنتی ویروس اعتمادسازی کنید.

آموزش (Exclusiving ) اعتمادسازی

ابتدا پارت های بالا را با نرم افزار IDM دانلود نمایید و سپس با برنامه winrar با کلیک راست بروی یکی از پارت ها و زدن گزینه Extract فایل های فشرده را استخراج نمایید حالا در پوشه باز شده روی فایل Setup.exe دابل کلیک کنید تا بازی نصب شود. پس از پایان نصب وارد پوشه Redist شوید و نرم افزارهای Directx و vcredist را حتما نصب نمایید.

یکی از مشکلات کسانی که بازی نصب می کنند ، گیر دادن ویروس کش به بعضی از فایل ها و کرک ها است . که برای رفع این مشکل نحوه اعتماد کردن آنتی ویروس NOD 32 و اسکن نکردن بعضی از فایل ها و مسیرها در کامپیوتر شما به شما آموزش می دهیم. البته در همین مطلب نحوه اعتمادسازی ویروس کش به یک سایت را هم به شما خواهیم آموخت.

Exclusiving-Files-in-Antivirus.jpgبرای شروع ابتدا برای شما نحوه اعتماد آنتی ویروس نود ۳۲ به یک فایل ، کرک یا مسیری و آدرسی در یک کامپتور توضیح میدهم.

توجه : این مطلب از سایت قبلی ما نوکیا دانلود، به سایت جدیدمون گیم تو دی ال انتقال داده شده است.۱- ابتدا نرم افزار nod 32 را باز کنید .۲ – بروی خود نرم افزار دمه F5 کیبورد را فشار دهید. تا پنجره ای مانند شکل زیر ظاهر شود . برای دیدن شکل ها در اندازه بزرگ روی آن ها کلیک کنید تا در صفحه جدید بازشوند.2.jpg۳- از منوی advance setup ، در سمت چپ وارد اولین گزینه یعنی کامپیوتر شوید و آن را با کلیک کردن باز کنید. در مرحله بعد به قسمت Antivirus and

AntiSpyware

شوید.۴-در مرحله بعد به گزینه

Exclusions

بروید و روش کلیک کنید . مانند شکل زیر :3.jpg۵- با کلیک بروی گزینه Exclusions ، مونی جدید و یک فیلد خالی بزرگ مانند شکل زیر ذر سمت راست باز میشود مانند شکل زیر :4.jpg۶- در همان قسمت بروی گزینه ADD کلیک کنید و فایلی را که نمی خواهید آنتی ویروس اسکن کند یا از فیلتر ویروس کش نگذرد را براش انتخاب کنید . برای مثال ما روی دسکتاپ فایلی تصویری به نام “Syndicate 2012 Walkthrough – Milestone 1- Wakeup Game

Video

Walkthroughs” داریم که نمی خواهیم اسکن بشود ، از طریق دکمه ADD مسیر آن را براش انتخاب می کنیم ، که در این مثال ما دسکتاپ بود . به شکل زیر توجه کنید.

5.jpg۷- بعد از انتخاب فایل مورد نظر همه پنجره ها را با زدن دکمه OK ، می بندیم . بسیار عالی ! الان دیگر آنتی ویروس ما فایلی که مسیرش را به آن دادیم دیگر هیچ وقت اسکن نمی کند. برای مسیر دادن پوشه و فولدر هم دقیقا همین کار را انجام میدهیم با این تفاوت که به جای فایل ، پوشه مورد نظر را براش انتخاب می کنیم و OK می زنیم. مانند شکل زیر :6.jpgکار تمام است . تمامی پنجره ها را OK بزنید . مثلا من وقتی در دیدگاه ها برای کسی می نوسیم “دوست من بهتر است که پوشه، مسیر و کرک بازیت را اعتمادسازی کنی ” منظورم همین عملیات بالا بود.توجه مهم : مثلا سوال پیش می آید ما کرکی دانلود کرده ایم که که فشرده و با فرمت

RAR

هست و درون آن فایلی به نام Steam_api.dll است ، که ویروس کش آن را ویروس تلقی می کند و در هنگام استخراج از حالت فشرده ، اجازه بیرون آمدن آن را نمیدهید ، حذف می کند و یا ارور میدهد . ما که اون فایل را هنوز نداریم تا بتوانیم اعتمادسازی بکنیم . شما در این مورد می توانید دو کار انجام دهید .۱- فایل فشرده ای که فایل شبه ویروس داخل آن است ، که در این مثال فایلی بود که فرمتش RAR بود ، را می توانید اعتمادسازی کنید . و پس از خرج این دفعه فایل مورد نظرتان را اعتمادسازی نمایید.۲- آنتی ویروس را موقتا غیر فعال کنید . که اینکا از روی پنجره اصلی آنتی ویروس و گزینه SETUP انجام میگیرد . که می توانید حالت Real Time Sustem Protection را از enable به Disable برای چند دقیقه یا چند ساعت تغییر دهید. پس از غیر فعال کردن راحت می توانید قایل فشرده را اکسترکت کنید و بعد از آن فایل مورد نظر را اعتمادسازی کرده و آنتی ویروس را دوباره فعال کنید.توجه دوم : من در حال دانلود یک

Trainer

از یک سایت خارجی هستم ، اما دانلود آـن را که با idm انجام میدهم ، تا اتمام دانلود میرود ولی دانلود به پایان نمرسد و دوباره از اول شروع میشود و اینکار ده ها دفعه تکرار میشود ! به نظرتون چی باعث اینکار میشود. بله درست حدس زدید ، آنتی ویروس بسیار دقیق است حتی فایل های در حال دانلود را هم اسکن می کند ولی ما که میدانیم ، آن فایل ترینر است و به دلیل شباهتش به ویروس چنین قضیه ای به سرش می آید. در این موارد آنتی ویروس را به مدت چند دقیقه از همان روش بالا غیر فعال کنید . تا دانلودتان کامل شود و بعد کار اعتمادسازی را انجام دهید.توجه مهم بعدی : خیلی از دوستان وقتی یک بازی را کرک می کنند و موقع کرک کردن آنتی ویروس را خاموش می کنند ، پس راه اندازی مجدد سیستم می بینند که بازی ای که قبلا اجرا میشد ، عجیب است الان اجرا نمیشود و ارور میدهد. مثلا ارور missing rld.dll … . بله دوستان نکته کار اینجاست ، که شما موقع استخراج کرک آنتی ویروس را غیرفعال کرده اید و نگذاشتید که کرک را اسکن کند و به راحتی هم کرک را در مسیر نصب بازی خود قرار دادید و بازیتون هم اجرا شد . ولی هر بار که سیستم ریستارت میشود آنتی ویروس دوباره به اوج توانایی خود برمیگردد و فعال میشود و اون فایلی که دور از دیدش در مسیر نصب بازی قرار داده اید را حذف میکند و چاره کار هم در این مورد به خصوص ، اعتمادسازی همان فایل در مسیر بازی و یا خود پوشه مسیر بازی ، پس از کرک کردن است.………………………..با هم در ادامه آموزش می رویم سر اعتمادسازی یک وب سایت در آنتی ویروس nod 32 :همان طور که خبر دارید نود ۳۲ سایت های اینترنتی را هم اسکن می کند و اگر سایتی را ریسک دار تشخیص دهد ، اجازه باز کردن آن را در مرورگرتان نمیدهد و علامتی به شکل زیر ظاهر میشود.7.jpgهر وقت موقع باز کردن یک سایت دید چنین علامتی اومد ، بدانید که سایت از طرف نود ۳۲ بلاک یا بسته شده است. اما نود ۳۲ خودش راهی برای رفع بلاک سایت هایی که خودش قفل کرده است را به شما داده است ، که من در این آموزش خدمتتان تقدیم می کنم.اعتمادسازی نود ۳۲ نسبت به یک وب سایت :۱- طبق همان آموزش بالا به بخش Adavnce Setup بروید و این گزینه web and Email بروید . و در مرحله بعد گزینه Web Acess Protection را کلیک کنید و بعد از آن هم به گزینه URL Adress

Managment

بروید .با زدن اون قسمت در سمت راست منوی جدید باز میشود که از طریق دکمه add در آن می توانید ، سایتی هایی را که آدرسشان بلاک شده است را اعتمادسازی کنید.8.jpg۲- وقتی که دکمه add را می زنید ، از شما میخواهد تا آدرس وب سایت را وارد کنید . که به این صورت باید وارد کنید و الا جواب نمیدهد . مثلا آدرس سایت http://www.asandownload.com را باید به صورت *asandownload.com* وارد کنید و بعد دکمه ok را بزنید و پنجره بعد را هم OK بزنید . تا دیگر آنتی ویروس به این سایت گیر ندهد.نحوه صحیح دادن آدرس سایت.ستاره + اسم سایت بدون www و http + ستاره9.jpgتوجه مهم : نود ۳۲ سیاست های خاص خود را دارد و غیر از ویروسی بدون یک سایت به خیلی از چیزهای دیگه اش هم گیر میدهد . مثلا الان متاسفانه سایت های بسیار بزرگ ایرانی مانند آسان دانلود ، پی سی دانلود و … را بلاک کرده است نه به دلیل ویروسی بودن ! بلکه به دلایل خاصی که اینجای جای بحث آن نیست .امیدوارم از این آموزش لذت کافی برده باشید.تهیه شده در گیم تو دی ال و با کمک وب سایت قبلی مان!کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع.

با تشکر از زحمت شما سه تا سوال :

1- این روی فیفا 14 نصب میشه دیگه ؟

2- اول پچ رو نصب کنیم بعد آپدیت ها رو؟

3- سیو بازی از بین میره یا نه؟؟

با تشکر از زحمت شما سه تا سوال :

1- این روی فیفا 14 نصب میشه دیگه ؟

2- اول پچ رو نصب کنیم بعد آپدیت ها رو؟

3- سیو بازی از بین میره یا نه؟؟

این ماله فیفا هستش داداش

پچ جدید دیگه دست سازه

فکر نکنم

با سلام و تشکر

دوست عزیز همه باشگاه ها با این پچ میپرن که ؟؟؟ یعنی فیفا تبدیل شد به فیفا ورلد کاپ :( آیا راهی هست که به حالت قبل برگرده ؟؟؟؟

فیفا بشه فیفا ورلد کاپ ؟ :دی بعید میدونم البته شاید پچ باشه اما ورلد کاپ کلا یه نسخه جدا هست

بله دوست عزیز میدونم ورلد کاپ یه نسخه دیگه هست .... ولی من این پچ موجود در این تاپیک رو نصب کردم الان همه چیم عوض شده ... منو ها کم شده و فقط تیم های ملی هستن و دیگه اون قسمت های فیفا وجود نداره .... خواستم ببینم راهی وجود داره که به حالت قبل برگشت ؟

بله دوست عزیز میدونم ورلد کاپ یه نسخه دیگه هست .... ولی من این پچ موجود در این تاپیک رو نصب کردم الان همه چیم عوض شده ... منو ها کم شده و فقط تیم های ملی هستن و دیگه اون قسمت های فیفا وجود نداره .... خواستم ببینم راهی وجود داره که به حالت قبل برگشت ؟

اصلا امکان نداره تیم باشگاهی حذف شده باشه داداش دوباره بگرد من خودم 12 یا 11 داشتم یورو امده بودش پچ بود نمیدونم چی خریدم سیو بازی هم کرده بودم داخلش موجود بود به علاوه لیگ این جور چیزا داداش مگه میشه فیفا بدون لیگ باشه چی میگی دوباره قشنگ نگاه کن اصلا امکان نداره

:icon_eek:

دوست عزیز برای من اینجوری شد. شاید بد نصب کردم ولی همه جارو گشتم کلا فقط تیم ملی هست... منو هام خیلی کم شده .... شاید مشکل از نحوه نصب من باشه.... ؟؟!!!! لطفا شما هام امتحان کنید

دوست عزیز برای من اینجوری شد. شاید بد نصب کردم ولی همه جارو گشتم کلا فقط تیم ملی هست... منو هام خیلی کم شده .... شاید مشکل از نحوه نصب من باشه.... ؟؟!!!! لطفا شما هام امتحان کنید

داداش من دان کردم مشکل جا دارم بازی یه بار حذف کردم دوباره دارم میخوام نصب کنم نمیشه مشکلم همینجا هستش عزیز اگه مشکلم حل بشه حتما به جوابت پاسخ میدادم

• 1 month later...
سلام دوستان من نصب کردم ولی اررور میده

attachment.php?attachmentid=851&stc=1

لطفا کمک کنید

برو داخل سایت اددیتلند اونجا سئوال کن فکر کنم باید مشکل از فایلها خوب نصب کردی یا نه کرک ورژن 5 اینا همه باید نصب کنی اگه بازی زدی بالا نیومدش روی کرک کلیک کن باید به احتمال زیاد از روی کرک بیاد اگه نشد مشکل از انتی ویروسه یا سی پی یو هستش دقت کن سیستم کامپیوترت چی داداش اخه فیفا14 به بالا سیستم بالا میخواد نه پایین

• 2 weeks later...