Jump to content

اموزش گرفتن مستر کارت رایگان با قابلیت شارژ

ali_bnd
 Share

Recommended Posts

AWS_ad4_468by60.jpg

ابتدا برید این لینک ثبت نام کنید

AWSurveys - Paid Website Evaluations

بعد از این که وارد سایت شدید باید طبق دستور العمل زیر عمل کنید

1.Username: نام کاربری را وارد کنید

2.Password کلمه عبور (حتما باید بین 7-15حرف باشد) را وارد کنید

3.Email: پست الکترونیک خودتون رو وارد کنید

4. مذکر یا مونث(Male: مذکر )(Female: مونث )

5. سن

6. کلمات درون عکس را باید وارد کنید.

7.بر روی Create Free Account ( اینتر کنید ) کلیک کنید و صفحه جدیدی نمایان می شود.

یا همان گزینه home در بالا سمت چپ

سپس جدولی در پایین صفحه با عنوان Surveys برای شما نمایان می شود.

می توانید وارد هر یک از گزینه ها شوید مثلا همان اولی ( اعتبار 0.30$ دلاری ) :

Welcome Survey -- A $0.30 Website Evaluation is Available

پس از کلیک و رفتن به صفحه بعد ، روی Start Survey Now کلیک کنید. در این صفحه جدید دو مکان برای نوشتن ظاهر می

شود ، هر چیزی که می خواهید وارد کنید ( بهتر است به زبان انگلیسی دو جمله کوتاه ، مثلا تعریف از این سیستم را

بنویسید. ) و بعد بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

submit reviews

وقتی صفحه دیگری باز شد بر روی گزینه زیر کلیک کنید:

home

صفحه دیگری باز می شود و دوباره سراغ همان جدولی که در ابتدا دیدیم بروید و دوباره بر روی لینک های باقیمانده ( یعنی

لینک های اعتبار ) کلیک کرده و همین مراحل را تکرار کنید تا اعتبار شما به 3 دلار برسد.

سپس در قسمت Invite Friends

لینک اختصاصی شما قرار دارد. آن را به دوستانتان معرفی کنید تا مراحل شما را طی کنند. به ازای ثبت نام کردن هر کدام از

دوستانتان مبلغی به اعتبارتان اضافه میشود. این کار ساده را می توانید در مدت کوتاهی انجام داده و زمانی که اعتبارتان

به ۷۵ دلار رسید بر روی گزینه Redeem Money کلیک کنید و در صفحه بعد به شما شماره کارت اعتباری اهدا می شود.

کارت اعتباری رایگان دریافت می کنید و هرآنچه خواستید می توانید بر روی اینترنت خریداری کنید.

نکته مهم : این سایت بر اساس IP کار می کندو درصورت ثبت نام مجدد با IP خودتان و یا استفاده از IP های اشتراکی نظیر

وی پی ... و غیره از اعتبار شما به میزان 1.25 دلار کم خواهد شد:دی

متاسفانه این سایت ها 99 درصدش دروغ هست.

من الان رفتم و توی گوگل سرچ کردم و نظرات مردم رو خوندم..این سایت به اندازه ی کافی به شما نظرسنجی(survey) نمیده که پولتون به 75 دلار برسه تا بخوایید پول رو از حسابتون بردارید.

تاپیک به بخش مربوطه منتقل داده شد.

متاسفانه این سایت ها 99 درصدش دروغ هست.

من الان رفتم و توی گوگل سرچ کردم و نظرات مردم رو خوندم..این سایت به اندازه ی کافی به شما نظرسنجی(survey) نمیده که پولتون به 75 دلار برسه تا بخوایید پول رو از حسابتون بردارید.

تاپیک به بخش مربوطه منتقل داده شد.

ولی جواب میده کاملا مجانیه کافیه تا لینک مربوط به خودتون رو شیر کنید تا هر کسی که از اون لینک وارد سایت می شه به شما یه دلار اضافه می شه تا به ۷۵ دلار برسه بعد کیفشو می بری من خودم الان موجودیم ۴۹ دلاره ۲۶ تا دیگه می خوام تا برم مصرفش کنم:icon_lol:

ولی جواب میده کاملا مجانیه کافیه تا لینک مربوط به خودتون رو شیر کنید تا هر کسی که از اون لینک وارد سایت می شه به شما یه دلار اضافه می شه تا به ۷۵ دلار برسه بعد کیفشو می بری من خودم الان موجودیم ۴۹ دلاره ۲۶ تا دیگه می خوام تا برم مصرفش کنم:icon_lol:

مشکل همینه که این سایت اونقدر به شما نظرسنجی و فرم پر کردن نمیده که به 75 دلار برسه..

مگر این که تا می تونید دعوت کنید!