Jump to content

FIFA 14 ModdingWay Mod Update 3.6.0


Reza-R2
 Share

Recommended Posts

طرفداران بازی FIFA 14 برای شما آخرین آپدیت ها و Patch های بازی FIFA 14 را براتون آماده دانلود کرده ام . کسانی که مشکلاتی مانند کرش کردن و یا آنلاک نبودن بخش های از بازی را دارند ، با این Update و Patch نهایی تمام این باگ ها رفع میشود . در ضمن آخرین نقل و انتقالات بین تمام تیم های باشگاهی در کشورهای مختلف صورت می گیرید. همچنین امکانات مانند توپ های جدید ، تورومنت های جدید ، کفش ها و چمن های جدید و تیم های بیشتر به بازی فیفا ۱۴ افزوده میشود . اینپچ ModdingWay Mod نام دارد که در ادامه می توانید با لینک مستقیم و حجم ۱٫۰۴ گیگابایت دانلود کنید . کسانی که در نسخه اصلی بازی هنگام ورود به بخش کریر کرش دارند ، با این آپدیت ، مشکلشان حل میشود.

FIFA-14-New-updatepatch.jpg

آموزش نصب :

ابتدا فایل ادامه مطلب را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و محتویات آن را در محل نصب بازی کپی کنید و بعد فایل ModdingWayInstaller.exe موجود در آن را که در محل نصب بازی قرار داده اید را دابل کلیک کنید ، تا پچ نصب شود.

 

  • حجم آپدیت بازی : ۱٫۰۴ گیگابایت
  • نام پچ : ModdingWay Mod v1.7
  • منبع : گیم تو دی ال

  • پسورد فایل های فشرده : www.game2dl.com

بخش دانلود

 

 

Link to comment
Share on other sites

توضیحات پچ

 

این پچ حدودا هر یکی دو هفته یه بار برای فیفا میاد و نقل و انتقالات، لباس ها، قیافه ها، کفش ها، تیم های جدید، بعضی مواقع لیگ جدید، جام باشگاه های اروپا و جام یوفا و خیلی چیزای دیگه رو به بازی اضافه می کنه

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...