Jump to content

تاریخ انتشار دموی عنوان PES 2015 مشخص شد


M3HDI
 Share

Recommended Posts

حتما همگی شما برای انتشار دموی عنوان شبیه ساز فوتبال شرکت کونامی ، PES 2015 ، خیلی انتظار کشیده اید و همچنان از تاریخ انتشار این نسخه دمو خبر ندارید . خبر خوش برای همگی شما این است که بالاخره امروز شرکت سازنده این عنوان ، Konami ، تاریخ انتشار رسمی نسخه دموی عنوان مذکور را اعلام کرد . با ما همراه باشید .

طبق اعلام این شرکت ، نسخه دموی عنوان PES 15 همین امروز (18 سپتامبر سال 2014) در کشور ژاپن و در تاریخ 23 همین ماه در آمریکای شمالی برای کنسول های مقصد ( PS3 , PS4 , Xbox 360 و Xbox ONE) منتشر می شود . پس براین اساس دارندگان اکانت آسیایی شبکه PSN ، هم اکنون می توانند این دمو را دانلود و لذت ببرند .

این دمو به شما اجازه می دهد تا مسابقاتی 7 تا 10 دقیقه ای با تیم های : رئال مادرید ، اتلتیکو مادرید ، بارسلونا ، اتلتیک بیلبائو ، بایرن مونیخ ، یوونتوس و ناپولی – برگزار کنید . سازندگان این نوید را به شما می دهند که عملکرد تیم ها همانند عملکردشان در زندگی واقعیشان است . بازیکنان نیز همانند حرکت و بازی کردنشان در زندگای واقعی عمل می کنند .

عنوان PES 2015 به طور رسمی و جهانی برای کنسول های نسل هشتم و هفتم دو شرکت سونی و مایکروسافت و کامپیوتر های شخصی در تاریخ 13 نوامبر منتشر می شود .

 

منبع : گیم سورس - گیم سورس|وبسایت خبری تحلیلی بازی ها | تاریخ انتشار دموی عنوان PES 2015 مشخص شد

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...