Jump to content

Recommended Posts

درود تایتل اپدیت و دیتا پک پی اس 15 را برای ایکس باکس میتوانید از طریق زیر دانلود و بروز رسانی نمایید :)

دانلود data pack 1

https://mega.co.nz/#!wUx0TBTL!aifZI3_qw-nyoHREeOMcRc9lLaJegLLkjvXTsFoQrqQ

لینک دیگر

Download PES_2015_-_Day_1_Pack__eKZ_Release_.rar - Mirror Upload - MultiUp.org

دانلود تایتل آپدیت =>

ابتدا به لینک زیر برید و بنا به نوع کنسول تایتل رو دانلود کنید

Browse

برای نصب هم دوستانی که تازه وارد هستند خیلی مختصر عرض میکنم

پس از دانلود آپدیت ها حالا کافیه فقط اون هارو انتقال بدیم به فلش مموری که فرمت ایکس باکس کرده ایم.

برای این کار ابتدا فلش رو به کامپیوتر وصل کرده و سپس برنامه Horizon رو اجرا کرده و فایل های آپدیت رو که دانلود کردیم میکشیم میندازیم

(Drag & Drop) تو قسمت سمت راست صفحه که عکس فلش هست.موقعی که پیغام زیر اومد بدونید که کار رو به درستی انجام دادید:

Untitled-300x168.jpg

پس از انجام اینکار ها دیگه تقریبا همچی تکمیل شده فقط شما کافیه فلش رو بزنید به ایکس باکس برید به قسمت Storage و به داخل فلش مموری و فایل آپدیت هایی که درون فلش ریخنتید رو

به هارد ایکس باکستون MOVE کنید و از بازیpes به همراه آخرین Update ها لذت ببرید.

آموزش های کامل تر horizon در انجمن هست و یکیش هم اینه http://orpf.ir/forum/thread642.html

سلام خسته نباشید آپدیتو دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت خیلی عالی بود با تشکر زحمات شما. با اجازه شما این لینک آپدیت که گذاشته بودید رو توی انجمن بازی سنتر که عضو هستم منتشر کردم البته با ذکر منبع یعنی سایت شما

سلام خسته نباشید آپدیتو دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت خیلی عالی بود با تشکر زحمات شما. با اجازه شما این لینک آپدیت که گذاشته بودید رو توی انجمن بازی سنتر که عضو هستم منتشر کردم البته با ذکر منبع یعنی سایت شما

درود خواهش میکنم :) مانعی ندارد چنانچه با ذکر منبع باشد موفق باشید مرتضی جان :icon_razz::icon_teh (17):

درود تایتل اپدیت و دیتا پک پی اس 15 را برای ایکس باکس میتوانید از طریق زیر دانلود و بروز رسانی نمایید :)

دانلود data pack 1

https://mega.co.nz/#!wUx0TBTL!aifZI3_qw-nyoHREeOMcRc9lLaJegLLkjvXTsFoQrqQ

لینک دیگر

Download PES_2015_-_Day_1_Pack__eKZ_Release_.rar - Mirror Upload - MultiUp.org

دانلود تایتل آپدیت =>

ابتدا به لینک زیر برید و بنا به نوع کنسول تایتل رو دانلود کنید

Browse

برای نصب هم دوستانی که تازه وارد هستند خیلی مختصر عرض میکنم

آموزش های کامل تر horizon در انجمن هست و یکیش هم اینه http://orpf.ir/forum/thread642.html

سلام این دیتا پکی که گذاشتید اورجینال pes15هست هیچ لباسی درست نمیشه لطفا دیتای درست شده تیمها رو قرار بدید ممنون

ریجن شما چی هست از توی گوگل سرچ کنید نحوه تشخیص ریجن دستگاه بعد هرچی بود دانلود کنید مثلا اگر pal هست دانلود کنید فایل های مربوط به pal

سلام دوست عزیز ریجن دستگامpalهست حالا که میخوام تایتل رو دانلود کنم اونجا دوتا چیز به نام palهست کدوم رو دانلود کنم ممنون میشم که جواب بدین:دی

درود اون که مربوط به تاریخ آپدیت ها هست یکی Nov. 18, 2014 هست و یکی Nov. 12, 2014

طبیعتا باید 18 رو دانلود کنید چون جدیدتره :دی

درود !!!!!

اولا صبر داشته باشید !!!! این همه اسپم ارسال کردید !!!:icon_mad:

دوما اگر درست انجام داده باشید تغییر را خواهید دید !!! برخی تایتل اپدیت ها و دی ال سی ها تغییرات ناچیزی رو اعمال میکنه که قابل دیدن نیست ! مثلا همین اورال های بازیکنان !!!!

ب من یه چیز میخوام که اخرین نقل وانقلات تابستانی رو انجام داده باشه امده چنین چیزی یانه:دی

درود والا ما آپديت هاي رسمي رو كه ارائه ميدن ميزاريم دست ما نيست كه چه تغييراتي ميدن !!!! بازم زياد عجله دارين توي نت جستجو كنيد ؛)

برای اینکه مطمئن بشید که دیتاپک به درستی نصب شده یا نه به داخل بازی برید بخش options آخرین گزینه رو وارد بشید ببینید ورژن دیتاپک رو چی نوشته.اگر ورژن دیتاپک 1 باشه و ورژن گزینه دیگر 1.01 باشه یعنی درست نصب شده.اگر درست نصب شده بود و مطمئنید که نقل و انتقالات هنوز قدیمی هستش. وارد محل ذخیره سیو های بازی بشید ( توی هارد کنسولتون یا فلشی که بازی رو اونجا سیو میکنید ) فایل EDIT رو پیدا کنید و پاک کنید. بعد وارد بازی و بخش Edit بشید و ازتون یه سوال میپرسه yes میزنی و صبر میکنی یه EDIT جدید میسازه با آخرین نقل و انتقالات. ولی با این حال اگر میبینید برخی نقل و انتقالات جا افتاده باید منتظر آپدیت های بعدی بود