Jump to content

بحث و تبادل نظر در مورد PES 2015

MASSIF
 Share

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان در این تاپیک میتونیم با هم ارتباط داشته باشیم و در مورد خود بازی (نه در مشکلات نصب و کرک و آنلاین،فقط خود بازی مثل گیم پلی ، دریبل های بازی و... ) با هم بحث و تبادل نظر کنیم.

:icon_teh (17)::icon_teh (17)::icon_teh (17):

سلام

من افتتاح میکنم:smp0000:

به نظر من این بازی یه شاهکار هنریه خودم درخواست دادم ببرن جایگزینش کنن با عکس مونالیزا:دی

مخصوصا بخش انلاینش و زبان هایی که گزارشگر ها دارن(دنیا رئوف خلیف:icon_razz:) خیلی شگفت اوره!!!

ولی چیزی که زیاد خوب نبود(نظر شخصیه)بخش مای کلاب بود که اصلا فرقی با مسترلیگ نداره

ولی در کل این بازی عالیه من بهش 20 میدم

من آخرین pesـــی که لذت بردم pes 2010 بود(ولی 2006 یه چی دیگه بود :d ) :icon_eek:بعد اون به نظرم افت خیلی زیادی کرد که باعث شد خیلیا رو به fifa بیارن...اون موقع واقعا fifa در حد نبود که از این ضعف pes استفاده کرد الان جوری شده دارن با pes مقایسه میکنن متاسفانه :| اما امسال واقعا شاهکار کرد بی نظیر بود تک بود یکه تاز بود واقعا لذت میبذه آدم بازی میکنه...آنلاین بازی نمیکنم همین آفلاینش ترکونده:icon_razz:

منتظرنقد کامل من باشید از بازی با تشکر از مسعود بابت همچین تاپیکی بعد امتحانات نقد مفصلی میزارم از دیدگاه خودم

آقا من میخواستم نقد بزارم :((

• 4 weeks later...
آقا یه سوال کسی میدونه جلوی رئال با چه تیمی و چه ترکیبی بازی کنی عالیه ، من خودم عشق پاریسن ژرمنم اما نمیشه کاری کرد با یوونتوسم نشد تو رو خدا کمک :-(

بایرن مونیخ گزینه بهتری هست

آقا یه سوال کسی میدونه جلوی رئال با چه تیمی و چه ترکیبی بازی کنی عالیه ، من خودم عشق پاریسن ژرمنم اما نمیشه کاری کرد با یوونتوسم نشد تو رو خدا کمک :-(

فکر کردم من سخته برام جلو رئال بازی کنم :icon_eek:

برای چیدمان ترکیب هم من با لاتزیو و لیورپول...توسنتم جلو رونالدو و بنزما و بیل و خامس و تونی کروس و مُدریچ و مارسلو دووم بیارم..هرچی از بازیکن که فیزیک بالای 70داشته باشه استفاده کنی راحت جلوی بازیکنای رئال رو میگیره جز رونالدو که برای رونالدو هم توی ترکیب لیور دو مدافع براش هست که بگیرنش!!!

• 1 month later...

سلام و خست نباشید. آقا من pes2013 بازی میکردم به تازگی سیدی کی 2015 گرفتم تو 2013 به خاطر تدافعی بازی کردن و دفاع خوبم به سختی گل میخوردم ولی اینجا مخصوصا تو آنلاین نمیدونم چرا انقدر مدافع ها لخت حرکن میکنن و خیلی دیر سلکت میشن و سریع جا میمونن. برای امتحان با دیفیکالیتی سوپر استار آفلاین با سی پی یو بازی کردم من بایرن اون رئال بردمش. اونقدر مشکلی نداشتم که تو آنلاین داشتم. چرا اینجوریه یعنی. آنلاین اصلا لگ ندارم.

سلام و خست نباشید. آقا من pes2013 بازی میکردم به تازگی سیدی کی 2015 گرفتم تو 2013 به خاطر تدافعی بازی کردن و دفاع خوبم به سختی گل میخوردم ولی اینجا مخصوصا تو آنلاین نمیدونم چرا انقدر مدافع ها لخت حرکن میکنن و خیلی دیر سلکت میشن و سریع جا میمونن. برای امتحان با دیفیکالیتی سوپر استار آفلاین با سی پی یو بازی کردم من بایرن اون رئال بردمش. اونقدر مشکلی نداشتم که تو آنلاین داشتم. چرا اینجوریه یعنی. آنلاین اصلا لگ ندارم.

سلام

اول خدمتتون بگم که انتظار نداشته باشید 15 مثل 13 باشه.

15 از همه لحاظ پیشرفت چشم گیری داشته.

این مورد جا موندن دفاع هم من فکر میکنم شما با speed +2 بازی میکردید ولی توی آنلاین speed 0 هست.

ممنون. همینطوره. البته به خاطر اینکه مانیتور من ساپورت نمیکرد من با رزولیشن غیر استانداردی بازی میکردم که بازی تمام صفحه بشه. برام جالب بود که وقتی رفتم رزولیشن استانداردی که بالا و پایین صفحه مشکی میشه مشکلم تا حد زیادی برطرف میشه.

مشکل دیگه اینه که من هر بازی رو که میبرم طرف استپ میزنه منو چیت میکنه. این یکی دیگه خیلی دیوانه کنندست. برای این راه حلی هست؟

ممنون. همینطوره. البته به خاطر اینکه مانیتور من ساپورت نمیکرد من با رزولیشن غیر استانداردی بازی میکردم که بازی تمام صفحه بشه. برام جالب بود که وقتی رفتم رزولیشن استانداردی که بالا و پایین صفحه مشکی میشه مشکلم تا حد زیادی برطرف میشه.

مشکل دیگه اینه که من هر بازی رو که میبرم طرف استپ میزنه منو چیت میکنه. این یکی دیگه خیلی دیوانه کنندست. برای این راه حلی هست؟

ورژن pc پر از چیتر و متقلب هست.هیچکاریشم نمیشه کرد. چون با pc چیت زدن آسونه اکثر بازی های آنلاینش همینطوریه. بازی آنلاین بی دردسر فقط با کنسول.مخصوصا کنسول هایی که هک نشدن مثل one و 4.

کلا اینجا دگمهء تشکر نداره که بفشارم؟ بازم سپاس. این سی دی کی من برای ایکس باکس هم معتبره؟

چرا دوست عزیز پایین هر پست دکمه تشکر یا لایک رو داره.

خیر فقط برای PC هست ولی اوایل انتشار PES 2015 آنلاینش کلا آزاد بود و CD key نمی خواست.

سلام

سال نو مبارک

میشه به من یاد بدین بهترنی روش دفاع کردن رو ؟

سلام سال نو شما هم مبارک...سالتون پر انرژی

اصلا نمیشه بگین فلان روش دفاعی خوب هست یا نه...

بستگی داره به ترکیب خط میانی که بتونه مکمل دفاع باشه و همچنین سبک بازی شما.

شما متناسب با سبک بازیت (مهم تر از سبک بازیت بازیکنای تیمت هستند که باید بازیت رو مطابق تیمت تغییر بدی یا بهبود ببخشی ) تعداد دفاع هارو انتخاب کن بعدش هم جایگذاریشون رو درست کن.

بعدش به گزینه Team structions برید و تاکتیک های دفاعی(مثل فشردگی دفاع و یا پرسینگ یا دفاع از عقب و از این قبیل چیز ها) رو تنظیم کنید.

امیدوارم خوب گفته باشم

موفق باشی.

چرا دوست عزیز پایین هر پست دکمه تشکر یا لایک رو داره.

خیر فقط برای PC هست ولی اوایل انتشار PES 2015 آنلاینش کلا آزاد بود و CD key نمی خواست.

آقا دکمه تشکر ندارم. عکسش رو هم فرستادم اگه بیاد. بازم سپاس از راهنمایی همیشگیتون. راهی هست دوستان رو برای بازی کردن اد کرد به جز استیم. چون من سی دیکی دارم و استیم میگه اگه اکنت پولی رو خریده باشی یا استیم گیفت گرفته باشی فرندهات باز میشن. با قند شکن این پیغام رو داد بدون اون که اصلا میگه کشور شمارو ساپورت نمیکنم. اگه نتونم با دوستانی که اد میکنم بازی کنم اصلا سی دی کی به دردم نمیخوره. چون تو رقابت های آنلاین انقدر چیتر هست که فقط اعصاب خورد کنیه. بازم سپاس

SSD.jpg

آقا دکمه تشکر ندارم. عکسش رو هم فرستادم اگه بیاد. بازم سپاس از راهنمایی همیشگیتون. راهی هست دوستان رو برای بازی کردن اد کرد به جز استیم. چون من سی دیکی دارم و استیم میگه اگه اکنت پولی رو خریده باشی یا استیم گیفت گرفته باشی فرندهات باز میشن. با قند شکن این پیغام رو داد بدون اون که اصلا میگه کشور شمارو ساپورت نمیکنم. اگه نتونم با دوستانی که اد میکنم بازی کنم اصلا سی دی کی به دردم نمیخوره. چون تو رقابت های آنلاین انقدر چیتر هست که فقط اعصاب خورد کنیه. بازم سپاس

با یک مرورگر دیگه امتحان کنید احتمالا درست میشه.

در مورد ادد کردن دوستان هم هیچ راهی نیست به جز پیدا کردن پس باز ها و آشنا شدن با همدیگه و هماهنگی برای بازی با اس ام اس یا یاهو مسنجر

بازم سپاس از شما. با پوزش سوال دیگه ای داشتم اینه که من Pes2015 رو تحت استیم بازی میکنم ولی وقتی که اینترنت نداره استیم میره رو آفلاین مد ولی بازی بلافاصله پس از باز شدن بسته میشه. کسی میدونه مشکل از چیه؟ یعنی وقتی اینترنت نیست بازی تعطیل؟

بازم سپاس از شما. با پوزش سوال دیگه ای داشتم اینه که من Pes2015 رو تحت استیم بازی میکنم ولی وقتی که اینترنت نداره استیم میره رو آفلاین مد ولی بازی بلافاصله پس از باز شدن بسته میشه. کسی میدونه مشکل از چیه؟ یعنی وقتی اینترنت نیست بازی تعطیل؟

بله همین طور هست.