Jump to content

مشکلات کرک فیفا 15

mahdi02
 Share

Recommended Posts

سلام دوستان من کرک بازیرو دانلود کردم ولی وقتی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM رو میزنم ارور class not registered میده حالا این به کنار وقتی Launcher رو میزنم ارور msvcr110 و msvcp110 میده هردو فایل هارو دانلود کردم و تو فولدر اصلی بازی هم ریختم ولی باز همین ارور رو داد این فیفا 15 پیرم کرد :((

سلام دوستان من کرک بازیرو دانلود کردم ولی وقتی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM رو میزنم ارور class not registered میده حالا این به کنار وقتی Launcher رو میزنم ارور msvcr110 و msvcp110 میده هردو فایل هارو دانلود کردم و تو فولدر اصلی بازی هم ریختم ولی باز همین ارور رو داد این فیفا 15 پیرم کرد :((

کرک جدید فقط فعلا با ویندوز 7 ست هست

سلام من اپدیت و کرک نسخه دو کپی کردم ولی ارور class not registered میده. ویندوزمم 8.1 64 بیتی!!

واسه اجرای بازی origin لازمه؟

بله دوست عزیز باید اورجین نصب باشه

باید جای خاصی نصب کنم یا هرجا نصب کنم میشه؟

آموزش نصب و اجرای بازی :

1 – در ابتدا توجه داشته باشید که این کرک منتشر شده فقط بر روی ویندوز 7 و 8.1 64 بیتی قابل اجرا می باشد .

2 – سپس باید آخرین آپدیت کارت گرافیک خود را دریافت نمایید و آن را نصب کنید .

3 – سپس توجه داشته باشید که Directx 11 بر روی سیستم شما نصب باشد .

4 – دقت داشته باشید که باید آپدیت های ویندوز خود را نیز گرفته و در واقع آن را به روز کنید .

5 – سپس از اینجا تمامی نسخه های منتشر شده برای ++ C از سال 2008 تا 2013 را دانلود و نصب نمایید .

6 – سپس آخرین نسخه Orgin را نیز از اینجا دانلود و نصب کنید (نصب Orgin برای اجرای بازی ضروری است) .

7 – در این مرحله دقت داشته باشید که باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید .

8 – سپس بعد از دانلود بازی آن را از حالت فشرده خارج سازید .

9 – سپس آپدیت 4 به همراه کرک 3DM را نیز دانلود کنید و بعد از اینکه آن را اکسترکت کردید دو پوشه به اسم Update و Crack به دست می آید .(آپدیت های 1 تا 3 نیز باید از قبل بر روی سیستم شما نصب باشند)

10 – محتویات پوشه Update را در پوشه اصلی بازی کپی و جایگزین نمایید .

11 – سپس محتویات پوشه Crack را در پوشه اصل کپی کنید .

12 – سپس بر روی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe کلیک راست کرده و Run As Administrator را انتخاب کنید .

13 – در مرحله بعد بر روی Launcher.exe کلیک راست کرده و Run As Administrator را انتخاب کنید .

14 – تمام از بازی لذت ببرید .

اگر بازم متوجه نشدین توی نت سرچ کنید :)

باو فیفا 15 مارو پیرررررر کرد _ چمرگشه هرکاری میکنیم نمیشه بازی کرد

این اورجین باید یه کد بفرسته به ایمیل که نامرد نمیفرسته

راهش چیه؟

الان یعنی کسی افلاین بازی میکنه رو کامپیوتر بدون مشکل؟

باو فیفا 15 مارو پیرررررر کرد _ چمرگشه هرکاری میکنیم نمیشه بازی کرد

این اورجین باید یه کد بفرسته به ایمیل که نامرد نمیفرسته

راهش چیه؟

الان یعنی کسی افلاین بازی میکنه رو کامپیوتر بدون مشکل؟

درود کد چی بفرسته ؟

سلام به همه

بچه ها من سی دی بازی رو خریدم . نصبش کردم ویندوزم 7 64بیت هم هستش و آپدیت 4 و کرک که (196mb ) هستش رو دانلود کردم کپی کردم و همون داستانارو هم اجرا کردم وقتی روی luncher.exe کلیک میکنم صفحه اورجینو باز میکنه و میگه باید به اورجین وصل بشم و خودتون هم میدونین اگه به بخوام برم تووی اورجین که باید سی دی کی داشته باشم ... آقا قضیه چیه ؟ چرا کرک جواب نمیده؟؟؟؟ من جایی اشتباه میکنم؟

سلام به همه

بچه ها من سی دی بازی رو خریدم . نصبش کردم ویندوزم 7 64بیت هم هستش و آپدیت 4 و کرک که (196mb ) هستش رو دانلود کردم کپی کردم و همون داستانارو هم اجرا کردم وقتی روی luncher.exe کلیک میکنم صفحه اورجینو باز میکنه و میگه باید به اورجین وصل بشم و خودتون هم میدونین اگه به بخوام برم تووی اورجین که باید سی دی کی داشته باشم ... آقا قضیه چیه ؟ چرا کرک جواب نمیده؟؟؟؟ من جایی اشتباه میکنم؟

یه پست رو 2 جا ارسال نکنید ! خلاف قوانین هست !

سلام به همه

منم همین مشکل رو دارم:((

منم همین مشکل رو دارم:((

دوست عزیز جواب این دوستمون رو در حل مشکلات و ارور فیفا 15 دادیم !

تاپیک اصلی در انجمن موجود است

بسته شد :) :icon_teh (17):

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...