Jump to content

راهنمایی بخش انلاین FIFA16

Sajad.Marshal
 Share

Recommended Posts

سلام دوستان

من تازه یه کنسول ps4گرفتم و میخوام انلاین بازی کنم

یه لطفی میکنید قسمت های مختلف بازی انلاین و مودهای بازی رو توضیح بدید که به چه روش هایی میشه انلاین بازی کرد? بجز بازی دوستانه چه تورنومنت هایی هست که میشه شرکت کرد , لیگ انلاین هم وجود داره?

مرسی

من همیشه افلاین فیفا بازی میکردم قبلا ps3 داشتم ولی اولین باره میخوام انلاین بازی کنم

Sent from my K016 using Tapatalk

سلام دوستان

من تازه یه کنسول ps4گرفتم و میخوام انلاین بازی کنم

یه لطفی میکنید قسمت های مختلف بازی انلاین و مودهای بازی رو توضیح بدید که به چه روش هایی میشه انلاین بازی کرد? بجز بازی دوستانه چه تورنومنت هایی هست که میشه شرکت کرد , لیگ انلاین هم وجود داره?

مرسی

من همیشه افلاین فیفا بازی میکردم قبلا ps3 داشتم ولی اولین باره میخوام انلاین بازی کنم

مود هاش کاملا معلوم هست و نیاز به توضیح خاصی نداره کریر که به صورت لیگ بازی میکنید یه تیم برمیدارین و فصل به فصل و ...

آلتیمیت مثل کریر هست ولی آنلاین میشه و میتونید با تیم هایی که دیگران ساختن مسابقه بدین

آنلاین فرندلی و سیزن که سیزن مثل رنکینگ آنلاین بازا هست

مود هاش کاملا معلوم هست و نیاز به توضیح خاصی نداره کریر که به صورت لیگ بازی میکنید یه تیم برمیدارین و فصل به فصل و ...

آلتیمیت مثل کریر هست ولی آنلاین میشه و میتونید با تیم هایی که دیگران ساختن مسابقه بدین

آنلاین فرندلی و سیزن که سیزن مثل رنکینگ آنلاین بازا هست

مرسی از توضیحاتون.

فقط بخش التیمیت هم مثل بازی دوستانس که با تیمای دیگران مسابقه میدیم? یا تو تورنومنت خاصی قرار میگیریم? و اینکه من چجوری باید تیم خودمو بسازم خوب اونا خیلی قوی کردن تیماشونو احتمالا.

بعد تو قسمت انلاین سیزن وارد لیگ میشیم هرچی امتیاز جمع کنیم رتبمون بالا میره?

در کل کدوم مد انلاین واسه بازی بهتره که حداقل یه انگیزه واسه رقابت باشه چون بازی دوستانه که فایده نداره زیاد حال نمیده

مرسی از توضیحاتون.

فقط بخش التیمیت هم مثل بازی دوستانس که با تیمای دیگران مسابقه میدیم? یا تو تورنومنت خاصی قرار میگیریم? و اینکه من چجوری باید تیم خودمو بسازم خوب اونا خیلی قوی کردن تیماشونو احتمالا.

بعد تو قسمت انلاین سیزن وارد لیگ میشیم هرچی امتیاز جمع کنیم رتبمون بالا میره?

در کل کدوم مد انلاین واسه بازی بهتره که حداقل یه انگیزه واسه رقابت باشه چون بازی دوستانه که فایده نداره زیاد حال نمیده

اموزش کامل و جامع آلتیمیت تیم هست در انجمن سرچ بزنید

• 2 weeks later...

سلام.من میخواستم بدونم در بازی فیفا 15 و 16 در کنسول ps4 که 10 تا لول(div) داره که امتیاز های لازم رو بگیری میری رده بالاتر.من از 10 اومدم رده یک و در رده یک هم امتیاز 25 که بیشتر از نیاز بود گرفتم و فقط کاپ برنز داد و باز همون لول یک تکرار شد.مگه نباید بعد از لول یک بره تو رده بندی رنکینگ و برای رتبه بالاتر بازی کنیم؟چرا همون لول یک میمونه و به رنکینگ و نمیره.چون تو یه قسمت از فیفا جدول رنکینگ بهترین های دنیا رو نشون میده که البته نمیدونم برحسب امتیاز یا برد بیشتره.حتی 100 تا نفر برتر دنیا رو هم نشون میده با امتیاز اما من امتیازی برام نشون نمیده.انگار اون یه جور دیگست وارد شدن به رنکینگ که نمیدونم.اخه 10 تا لول رفتم بالا که هیچی یعنی؟میخوام برم برای رنکینگ باید چیکار کنم

کسی میدونه لطفا بگه.ممنون