رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

مسابقات در چه زمانی و به چه صورتی برگزار شود؟  

271 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مسابقات در چه زمانی و به چه صورتی برگزار شود؟

• به صورت لیگ
    • به صورت دوره ای - حذفی- معمولی
    • در تیر ماه برگزار شود
    • در مرداد ماه برگزار شود
    • در شهریور ماه برگزار شود

پست های پیشنهاد شده

تاپیک ثبت نام زده شد برای ثبت نام در این لیگ کلیک نمایید

درود فراوان به قول حاج علی و جواد :دی

خوب با توجه به برگزار نشدن مسابقات قبلی تصمیم گرفتم تا از الان یعنی حدود تقریبا 3 ماه مونده به تابستان 92 این تاپیک رو بزنم تا نظرات و ... جمع بشه

ابتدا یه توضیح بدم مسابقات در همه پلنتفرم ها ( pc-xbox-ps3) برگزار خواهد شد به شرطی که شرکت کنندگان انها از حد مجاز بیشتر باشند یعنی 8 نفر و از همه مهمتر داوطلبان کاربلد و

آگاه با پی اس تری و پی سی برای اداره مسابقات پی سی و پی اس تری هم وجود داشته باشد

در مورد نظرسنجی لطفا و خواهشا همه شرکت کنید نظرسنجی به صورت چند گزینه ای هست 2 گزینه اول ماله سبک مسابقات هست که به صورت لیگ برگزار شود یا به صورت حذفی و معمولی

گزینه های بعدی هم ماله زمان برگزاری هست پس خوب دقت کنید

بعد هر نظر پیشنهاد انتقادی که دارین توی همین تاپیک در مورد برگزاری و ... مسابقات پیش رو بدین اگه نظر و ... شخصی هم دارین به خودم یا mr.javad پ.خ کنید

امیدوارم که نظرات و ... جامع شما عزیزان باعث برگزاری مسابقات خوبی شود

20 خرداد ماه نظرسنجی در مورد ساعت برگزاری هزینه ورودی و کلا یه تاپیک جداگانه برای پیشنهاد های شما باز میشه و ثبت نام هم احتمالا اگر مسابقات در تیر برگزار بشه از 26 شروع میشه تا 2 تیر

فقط لطفا در تاپیکی که 20 خرداد ماه باز میشه و از شما خواسته میشه پیشنهاد بدین برای بهتر برگزار کردن مسابقات همه پیشنهاد بدن در مورد هرچی زمان بازیها وقت هزینه ورودی و ...

لطفا ایمیل خود را درست وارد کنید در مشخصات چون که بتوانید اطلاعیه های بعدی را دریافت نمایید - البته میتوانید با سر زدن مداوم به سایت آگاه باشید اما به نظر من ایمیل درست و صحیح خود رو در قسمت مشخصات قرار بدین تا بتوانید آخرین تغییرات و اطلاعیه

های ما را دریافت نمایید

در ضمن حتما یادتون نره که این خبر رو به گوش دوستان و رفیقان فیفا و پی اس بازتون برسونید تا با کمک شما یه خبر رسانی و اطلاع رسانی بزرگ و جامع داشته باشیم ما هم تا جایی که امکان داره از طریق تبلیغات اطلاع رسانی خواهیم کرد

اما هیچ چیز بهتر از شبکه های پی اس ان ایکس باکس لایو و چت و ... نیست :دی

شرمنده که یکم پر حرفی کردم :))

مدیران برگزار کننده مسابقت به شرح ذیل اند تا به این لحظه

مدیران مسابقات فیفا - ایکس باکس =>

NaTo Vampire

hesamsnake

مدیران مسابقات پی اس - ایکس باکس =>

mosimori

Bahram B

آنلاین پس فیفا 13 برای ایکس باکس و پی اس تری رایگان شد

خوب اینم از شانس بعضی ها icon_biggrin.gif حالا نیازی به شیر و ... قند شکن هم نیست راحت دانلود کنید و بازی کنید و توی مسابقات هم شرکت کنید

عزیزان ما در این بخش ها مدیر برای برگزاری نداریم لطفا اگر خودتان سابقه مدیریت دارید یا شخص دیگری حتما با ما تماس بگیرید ( FIFA PC | FIFA PS3 | PES PC | PES PS3 )

ضمنا در نظرسجنی هزینه ورودی مسابقات نیز شرکت فرمایید در تاپیک روبرو http://orpf.ir/forum/thread409.html

با ادب و احترام - مهدی

آپدیت خواهد شد

ویرایش شده در توسط Orpf
آپدیت شد 6/3/92
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اقا شرایطش چیه؟

به چه چیزایی نیاز داره؟

یعنی چی شرایطش چیه :دی و به چه چیز هایی نیاز داره

ببین مسابقات در کنسول های پی سی ایکس باکس و پی اس تری برگزار میشه و شما باید اول بتونی آنلاین پی اس یا فیفا رو بازی کنی :دی یعنی اگه با پی اس تری و ایکس باکس میخوای شرکت کنی باید انلاین پس بازیهاتو بخری و ... اگه میخوای با پی سی شرکت کنی باید اورجینال کی بخری و ... بعد که شرایط آماده شد

موقعه ثبت نام که شد فقط باید هزینه ورودی پرداخت کنی و دیگه همین :دی حالا من متوجه نشدم این تاپیک رو هم زدم که از الان تا 3 ماهه دیگه نظرات و پیشنهادات و ... که تو بالا هم گفتم رو هم بشه تا بتونیم بهتر برگزار کنیم

لینک به ارسال

من در هرصورت اگه به حد نصاب برسه هستم .

اگه هم بخواین که به صورت لیگ بازی کنیم میتونیم با کمک فیسبوک خیلی راحت یه لیگ بدون دردسر و روون انجام بدیم ( بخش mypes فیسبوک )

ولی احتمالا چون بچه های کمی شاید از این سایت و مدیریتش خبر داشته باشن باید بیشتر اطلاع رسانی بشه و ممکنه که تعداد کمتر از 12-13 باشه که به نظرم اگه لیگ باشه و از تیرماه شروع بشه خیلی میتونه لذت بخش باشه .

لینک به ارسال

اميدوارم به تعداد نفرات زياد بشه تا مسابقاتو بتونيم زودتر هماهنگيشو شروع كنيم

لینک به ارسال

درود

خب یه خبر خوب به همه شما عزیزان

جایزه مسابقات رو هم افزایش دادیم :دی طبق صحبتی که با علی داشتم قرار شد یه کمک خوب هم تیم مدیریت بکنه و اگر یادتون باشه اولین مسابقات بدون هزینه ورودی بود و هزینه جایزه رو تیم مدیریت داد که 100 هزار تومان بود

فعلا که چیزی از مبلغ نگفت علی اما بهتون قول میدم که مبلغ خوبی برای جایزه در نظر بگیره . نفر بعدی که باید باهاش صحبت کنم جواد هست :دی تمام سعیم رو میکنم که اسپانسر و ... گیر بیارم تا جوایز بیشتر بشه تا بتونیم

بهترین و بزرگترین مسابقات آنلاین پی اس و فیفا رو در تابستان 92 داشته باشیم | فقط میمونه اطلاع رسانی انجمن و ... با شما که به دوستان خودتون اطلاع دهید

منتظر اخبار بعدی باشید | راستی توی نظر سنجی هم شرکت کنید | دوستون دارم :icon_idea:

لینک به ارسال
MESSI مهمان
درود

خب یه خبر خوب به همه شما عزیزان

جایزه مسابقات رو هم افزایش دادیم :دی طبق صحبتی که با علی داشتم قرار شد یه کمک خوب هم تیم مدیریت بکنه و اگر یادتون باشه اولین مسابقات بدون هزینه ورودی بود و هزینه جایزه رو تیم مدیریت داد که 100 هزار تومان بود

فعلا که چیزی از مبلغ نگفت علی اما بهتون قول میدم که مبلغ خوبی برای جایزه در نظر بگیره . نفر بعدی که باید باهاش صحبت کنم جواد هست :دی تمام سعیم رو میکنم که اسپانسر و ... گیر بیارم تا جوایز بیشتر بشه تا بتونیم

بهترین و بزرگترین مسابقات آنلاین پی اس و فیفا رو در تابستان 92 داشته باشیم | فقط میمونه اطلاع رسانی انجمن و ... با شما که به دوستان خودتون اطلاع دهید

منتظر اخبار بعدی باشید | راستی توی نظر سنجی هم شرکت کنید | دوستون دارم :icon_idea:

مهدی میگم زیادی پیله نشی که کلا مسابقات رو بیخیال بشن :)) :دی

لینک به ارسال

هیچ راهی نیست که بدون پول خرج کردن بشه آنلاین توی این جام شرکت کرد ؟؟

لینک به ارسال
هیچ راهی نیست که بدون پول خرج کردن بشه آنلاین توی این جام شرکت کرد ؟؟

درود

هزینه ورودی برای جوایز خواهد بود + کمک هزینه خود سایت حدودا 10 یا 15 درصد از پول های هزینه ورودی برای ارتقا هاست و ... استفاده خواهند شد

مطمئن باشید که الکی از کسی پول نخواهیم گرفت همانند اولین دوره که رایگان بود و جوایز 50 هزار تومان بود

اما خوب با وضع فعلی و ... باید کمک خرجی برای پا برجا ماندن سایت هم بکنیم اما همانطور که گفتم حدودا 15 درصد حداکثر ماله سایت هست و 85 درصد پول هزینه وردی + کمک هزینه خود سایت که مسلما بالا خواهد بود به جوایز تعلق خواهد گرفت

لینک به ارسال

نه منظورم اینه که نمیشه بدون پول دادن برای خرید CDKey آنلاین بازی کرد و در این جام شرکت کرد ؟؟

لینک به ارسال
نه منظورم اینه که نمیشه بدون پول دادن برای خرید CDKey آنلاین بازی کرد و در این جام شرکت کرد ؟؟

درود

نه امید جان نمیشه :دی چون باید به سرور کونامی وصل بشی که بدون سی دی کی و آنلاین پس برای ایکس باکس نمیشه و دست ما هم نیست اگه میشد یه سرور خودمون میساختیم خوب بود :دی

لینک به ارسال

سلام دوستان.از سایت بازی سنتر اگاه شدم!منم هستم.البته اگر هزینه ورودی ایده آل بشه.میخوام بشم کاربر فعال فروم!:دی

من فعلا برم آواتار و ... بزارم.

راستی اصلا بازیم خوب نیست.فقط برای سرگرمی میام.باور کنید!

راستی آی دی psn من اینه:خوشحال میشم دوستانه بزنیم.

Red20Devils

لینک به ارسال
سلام دوستان.از سایت بازی سنتر اگاه شدم!منم هستم.البته اگر هزینه ورودی ایده آل بشه.میخوام بشم کاربر فعال فروم!:دی

من فعلا برم آواتار و ... بزارم.

راستی اصلا بازیم خوب نیست.فقط برای سرگرمی میام.باور کنید!

راستی آی دی psn من اینه:خوشحال میشم دوستانه بزنیم.

Red20Devils

درود

در رابطه با هزینه ورودی اگر به صورت لیگ برگزار شود مطمئنا کمی بالاتر خواهد بود چون تعداد بازیها زیاد خواهد شد

اما برای اون هم یک نظرسنجی در صورت توافق مدیران ایجاد خواهیم کرد

لینک به ارسال

فکر کنم کاربران PS3 کم باشند.درسته؟اگر اینجوری باشه که بعضی ها نمیتونند شرکت کنند:دی

لینک به ارسال
فکر کنم کاربران PS3 کم باشند.درسته؟اگر اینجوری باشه که بعضی ها نمیتونند شرکت کنند:دی

درود

همانطور که در پست اول هم درج شده این بستگی به خود کاربران داره تا به دوستان خود در مورد این رقابت ها بگویند و ما هم تمام سعی خود را انجام میدهیم تا تبلیغات را زیادتر کنیم

ان شا الله که برای پلنتفرم پی اس تری هم مسابقات برگزار میشه امید به خدا

لینک به ارسال

هزینه key چنده؟ حدود هزینه ثبت نام چی؟ میشه از یک PC چن نفر شرکت کنن؟

لینک به ارسال

راستی مگه توی خود فیفا هر کسی یک نام کاربری جدا نداره.یعنی کسی که آنلاین ایکس باکس میزنه نمیتونه با آنلاین ps3 بازی کنه.مگه میشه؟؟

لینک به ارسال

درود

هزینه key چنده؟ حدود هزینه ثبت نام چی؟ میشه از یک PC چن نفر شرکت کنن؟

هزینه کی رو نمیدونم تازگی ها اما حدود 1 ماه پیش که 70 80 هزار بود و persiankey.ir میفروخت

هزینه ثبت نام هم هنوز تصمیمی گرفته نشده اما مطمئن باشید که در خورد بازیها و کیفت بازیها است

در مورد چند نفر هم بله از این مسابقات به بعد همه میتونند از یک اکانت چندین نفر شرکت کنند اما باید پول هر چند نفری رو که شرکت کردن واریز کنند

مثال خود بنده من هم فیفا بازی میکنم هم پی اس داداش خودم هم پی اس بازی میکنه و من مطمئن هستم که در کل ایران وجود دارند خانواده هایی که چند برادر هستند و چون هزینه لایو و ... گرونه مقرون به صرفه نیست که 2 تا گیمرتگ داشته باشند به همین دلیل ما هیچ محدودیتی قائل نیستیم :دی فقط چون حق دیگران

ضایع نشه پول هم چند برار میشه یعنی اگر 2 تا شرکت کننده از یک یوزر باشند مثلا اگر هزینه ورودی 4 تومان باشه از اون شخص 8 تومان گرفته خواهد شد

راستی مگه توی خود فیفا هر کسی یک نام کاربری جدا نداره.یعنی کسی که آنلاین ایکس باکس میزنه نمیتونه با آنلاین ps3 بازی کنه.مگه میشه؟؟

لایو ایکس باکس با پی اس ان پی اس تری زمین تا آسمون فرق داره و بعید میدونم کسی بتونه از لایو با پی اس ان بازی کنه :دی

لینک به ارسال

آقا منم هستما

امروز cd key فیفا 13 رو خریدم

منو ادد کنین او اورجین

mrabbas44

- - - Updated - - -

آقا منم هستما

منو ادد کنین او اورجین

mrabbas44

لینک به ارسال
آقا منم هستما

منو ادد کنین او اورجین

mrabbas44

mrabbas44

درود

این فقط اطلاعیه مسابقات هست و وقتی که زمان ثبت نام برسه از طریق ایمیل ها بهتون اطلاع رسانی میشه

البته از اخبار سایت بی خبر نمونید

لینک به ارسال
MESSI مهمان

یعنی هیچ نظر پیشنهاد یا انتقادی کسی در مورد برگزاری مسابقات نداره :sadd::trol1:

لینک به ارسال
MESSI مهمان

مثل اینکه خودم باید دست به کار بشم :tl0l:

1-زمان ثبت نام کی هست اگر دقیق نمیگین حداقل یه تایم قرار بدین و یازه زمانی

2- ادمین های مسابقات لطفا بیان و در مورد نحوه برگزاری توضیح بدن اینجور که از نظر سنجی پیدا هست احتمالا به صورت لیگ برگزار میشه

3- پیلیر برتر - گل برتر-تکنیکی ترین بازیکن جام - و ... رو هم مد نظر قرار میدین :دی

4- از همه مهمتر که من توی مسابقات قبلی ندیدم این یه انتقاده :tl0l: لطفا نتایج بازیها رو ثبت کنید و اگر به صورت لیگ بود تو یه تاپیک جداگانه بزنید + آوراژ گل و .... که جالب تر باشه

5- برای مسابقات پیش بینی بزارین :دی یعنی فرض کنید اگر من با ادمین بازی دارم :trol3::sadd: که میبرمش 100 درصد :tl0l: قبل از مسابقه یه پیش بینی بزارید تا هیجان بیشتر بشه و کسانیکه بازی ندارند بیان و پیش بینی کنند و جوایز هم بدین

6- اسپانسری برای مسابقات اگر گیر بیارین بهتره

7- هنوز مبلغ کمک سایت به مسابقات مشخص نشده :دی

همینا رو جواب بدین تا ببینم دیگه چی لازمه

لطفا دوستان دیگه هم نظر بدن

لینک به ارسال

آپدیت شد

لطفا ایمیل خود را درست وارد کنید در مشخصات چون که بتوانید اطلاعیه های بعدی را دریافت نمایید - البته میتوانید با سر زدن مداوم به سایت آگاه باشید اما به نظر من ایمیل درست و صحیح خود رو در قسمت مشخصات قرار بدین تا بتوانید آخرین تغییرات و اطلاعیه

های ما را دریافت نمایید

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی دوستان مخصوصا ادمین عزیز.بعد از مدت ها دوری از سایت ، بالاخره سعادتی نصیب شد تا در خدمت دوستان عزیز باشیم و خدا رو شکر تعداد کاربران سایت هم افزایش یافته که نشانگر زحمات مدیران سایت هست که جا داره ازشون تشکر کنم.خیلی خوشحال شدم که قراره مسابقات دوباره برگزار بشه و امیدوارم به بهترین نحو ممکن انجام بشه و چند تا پیشنهاد داشتم و نمیدونم تکراریه یا نه چون همه صفحات رو نخوندم:

1-بهتره که مسابقات هر چه سریعتر پس از پایان امتحانات مدارس و دانشگاه ها برگزار بشه و من بهترین زمان رو اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه می دونم

2- اگر قراره بازی ها به صورت لیگ برگزار بشه پیشنهاد میشه که هر هفته دو بازی انجام بشه و بازی های هر هفته از قبل اعلام بشه تا اگر کسی توی اون هفته مثلا میخواد بره مسافرت یا کاری چیزی داره خبر بده تا بازی هاشو با موافقت حریفش زودتز یا دیرتر برگزار کنه

3- پیشنهاد یکی از دوستان مبنی بر پیش بینی مسابقات بسیار جالب بود و من توصیه می کنم که یک گروه خبری در مورد مسابقات تشکیل بشه تا با بازیکنان برتر قبل و بعد از بازی های حساس(مثلا تیم اول و دوم لیگ)مصاحبه کنه و اونو جهت افزایش هیجان مسابقات در سایت قرار بدن

4- داشتن یک اسپانسر دیگه از واجباته که مدیران باید به اون توجه داشته باشند.

5- به نظر من حداقل ورودی باید 15 تا 20 تومن باشه چون بازی ها به صورت لیگه و تعداد بازی ها هم زیادی

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...