Jump to content

آموزش وارد کردن فیس به PES 2013

NightBack

Recommended Posts

pes-2013-logo-face-toturial.png

فیس ها به دو دسته تقسیم میشن:

۱٫فیس هایی که خودشون عدد دارند مثلا اسم فایل اون ها messi_145 یا unnamed_145 هست

۲٫فیس هایی که برای اون ها عددی تعریف نشدهاصل آموزش در ادامه مطلب…

در مورد اولی کافیه فایل فیس و مو رو در پوشه dt0c.img کیت سرور کپی کنید تا فیس وارد بازی بشه.

در مورد دومی باید خودتون به فیس شماره بدید آموزش عدد دهی به فیس توسط نرم افزار Ultimate Editor_v5.35.5

:ابتدا نرم افزار رو باز کرده و از تب گزینه Open dt04.img رو انتخاب کنید

1.png

حالا میتوانید در قسمت players اسامی بازیکنان رو ببینید.

برای پیدا کردن به بازیکن خاص اسم اونو بنویسید(کادر شماره ۱ در تصویر زیر)

حالا در کادر شماره ۲ میتوانید شماره فیس و مو را برای اون بازیکن ببینید .شماره ی فیس و مو را به فایل ها داده و آن ها را در dt0c.img قرار بدهید

اما اگر بازیکن مورد نظر شما شماره فیس و مو نداشت می بایست خودتان برای آن شماره تعین کنید.برای اینکار بعد از تیک زدن گزینه Automatically assign hairstyle

برای آن بازیکن یک شماره دلخواه فیس انتخاب کنید(با این کار شماره مو هم انتخاب میشود).حال Applay را بزنید

و در نهایت سیو را بزنید و تغییرات را سیو کنید.حالا میتوانید شماره فیس و مو را به فایل ها انتقال داده و در dt0c.img کیت سرور بریزید

2.png

نکته مهم : دقت کنید شماره ی فیسی که برای بازیکن جدید انتخاب میکنید متعلق به سایر بازیکن ها نباشد.

برای این منظور میتوانید وارد قسمت Tools بشوید.در کادر سمت چپ Update را بزنید و شماره ای را انتخاب کنید که متعلق به بازیکنی نیست.

شماره هایی که روبه روی آنها خالی است متعلق به بازیکنی نیست و برای فیس جدید میتوانید از این شماره ها استفاده کنید.

3.png

• 3 months later...
سلام این پوشه تو کدوم آدرسه

dt0c.img من که پیدا نکردم اگه میشه راهنمایی کنید.

درود محل نصب بازی من اینجوریه و اینجاست

D:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img

توی محل نصب بازی برید و یه پوشه هست به نام img برید داخلش و دنبال همین فایلی که مد نظرتون هست بگردین همین :x

• 10 months later...
  • 4 weeks later...

اقا این

dt0c.img باز نمیشه چه برسه بخایم چیزی داخلش بریزیم (ویندوزمم 8)فولدرم با این نام نیسdt0c.img فقط یه چیزیه که عکس CD روشه تو همون فایل img

تو سایت های دیگه هم گفته بود تو

kitserver13 برید یه مراحلی را طی کنید که من نداشتمو دان کردم ولی فقط تیم چلسی توشه ونمیشه کاری کرد (لطفا کمک کنید دهنم سرویس شده =((کلی فیسو مو رو دسم باد کرده و نمیدونم چه کنم) دمت گرم:icon_razz: