Jump to content

تاپیک هواداران Manchester United F.C

Red20Devils

Recommended Posts

خئش آمدید!این تاپیک در اینده میخواد توی این سایت بیشترین پست ها و بازدید ها رو داشته باشه.من مطمئنم.

امشب هم جشن قهرمانی رو میگیریم و به 20 میرسیم!

:icon_razz:

درود

احسنت خودم یکی از طرفداران پرو پا قرص من یو تی دی هستم

یکی از تیم های محبوبم هست امیدوارم که اخبار خوبی بشنویم و به قول شما امشب قهرمان بشیم :icon_teh (17):

[h=2][/h]

فرگوسن: می*توانیم با بیش از ۹۵ امتیاز فصل را تمام کنیم

13920202000381_PhotoA.jpg

به گزارش
خبرگزاری فارس
،
* منچستریونایتد در این فصل از 33 دیدار توانسته 81 امتیاز جمع آوری کند. آنها اگر از 5 دیدار باقی* مانده تمامی امتیازهای ممکن را بگیرند، می*توانند رکورد امتیاز آوری چلسی با 95 امتیاز که در فصل 05-2004 رقم خورد را بشکنند.

با توجه به اینکه منچسترسیتی شب گذشته (یکشنبه) 3 بر یک برابر تاتنهام شکست خورد، منچستریونایتد این فرصت را دارد تا با پیروزی مقابل استون ویلا اختلاف امتیازی خود با سیتی را به 16 امتیاز برساند.

چلسی در آن سال با هدایت ژوزه مورینیو 29 دیدار از 38 دیدار خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و 72 بار نیز دروازه حریفان را باز کرد. اکنون یونایتدها با 75 گلی که زده*اند، بیش از چلسی گلزنی کرده*اند ولی باید تمامی 5 دیدار باقی مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند تا با 96 امتیاز فصل را تمام کنند.

الکس فرگوسن در این مورد گفت: اگر قهرمانی در لیگ را به دست آوریم، باید تیممان را از جنبه*های دیگر با سایر تیم*ها مقایسه کنیم. می*توانیم رکورد 95 امتیازی تیم دیگر را بشکنیم. این کار از عهده تیم من ساخته است. اگر از خود بپرسید آیا منچستریونایتد تاکنون توانسته 5 دیدار پیاپی را با پیروزی پشت سر بگذارد، باید این پاسخ را به خود بدهید که بله، آنها این کار را چندین بار انجام داده*اند. پس اکنون تیم ما این توانایی را دارد که بتواند بار دیگر این کار را انجام دهد. بدون شک این کار از عهده ما ساخته است.

فرگوسن در ادامه گفت: چیزی که موجب شده بسیاری در این فصل به ما توجه کنند،* تعداد امتیازهایی است که جمع آوری کرده*ایم. فکر می*کنم سال 1993 با 84 امتیاز قهرمان شدیم. همچنین لیگ را با 91 امتیاز هم فتح کرده*ایم. البته فصل دیگری با 91 امتیاز، قهرمانی را به چلسی دادیم. این موضوع را می*شود با مقایسه نتیجه*های ما با سایر تیم*ها متوجه شد. به واقع اگر کسی هم این کار را انجام دهد، به هیچ وجه اذیت نخواهم شد.

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD]اطمينان فرگوسن از تمديد قرارداد 2 ستاره تيمش

سرمربي منچستريونايتد از اينکه به زودي قرارداد 2 ستاره تيمش تمديد خواهد شد اطمينان دارد.

[/TD]

[TD=align: left]00004936.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] باشگاه منچستريونايتد قصد دارد هرچه سريعتر قرارداد ريو فرديناند و خاوير هرناندز را تمديد کند.

با توجه به اينکه قرارداد مدافع يونايتدها تا پايان فصل معتبر است، سران باشگاه مي*خواهند خيلي زود با اين بازيکن وارد گفت*وگو شده تا قرارداد وي به مدت يک سال ديگر تمديد شود. از سوي ديگر هرناندز 24 ساله که در اين فصل 16 گل وارد دروازه* حريفان کرده هم يکي از گزينه*هاي تمديد قرارداد به شمار مي*رود.

الکس فرگوسن در مورد تمديد قرارداد اين 2 بازيکن گفت: دليلي ندارد که فکر کنيم جايي براي اين 2 بازيکن در ترکيب تيم ما وجود ندارد. هرناندز در موفقيت تيم ما نقش زيادي داشته زيرا 16 گل زده است. او برابر وستهام نمايشي عالي داشت و موقعيت*هاي بسيار خوبي روي دروازه حريف ايجاد کرد.

وي در مورد فرديناند هم گفت: همه از نقشي که فرديناند در خط دفاعي ما ايفا مي*کند آگاه هستند. او يکي از ارکان دفاعي تيم ما است. پس دليلي ندارد که او نيز تيم را ترک کند يا قراردادش تمديد نشود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD=align: left][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

منم تبریک میگم بنده خدا تیم ما که چند سال شده تو حسرت قهرمانی هست :( آرسنال رو میگم موندم چرا ونگر یه بازیکن درستی نمیخوره حرص میده مارو به خدا :دی

Guest MESSI

از این لینک استفاده کردین ؟

Snap_2013.05.02_17h42m32s_001_.png

:لینک مستقیم برای انجمن ها

همون رو کپی کنید بزارید تو انجمن حله

تازه خبر میرسید رونالدو میخواد بره من یو اگه این صحت داشته باشه پس رونالدو برنابئو میمونه :|

آره.پرس هرجوری شده رونالدو رو نگه میداره.رونالدو تو لیست 11نفره پرس برای رئال هست.شک نکن به احتمال زیاد تمدید میکنه.

رونالدو هیچ جا به اندازه ی رئال طرفدار نداره.

خخخخ خب با رفتن فرگوسن احتمال رفتن رونالدو به قول دوستان خیلی کاهش یافت حتی به نظرم از 90 درصد به 10 رسید :))

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TR]

[TD][TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=1]روني خواستار خروج از يونايتد شد[/h]

[h=2]مهاجم ملي*پوش منچستريونايتد خواستار خروج از اين تيم شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00034558.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

الکس فرگوسن تاييد کرده که وين روني درخواست خروج از منچستريونايتد را مطرح کرده است ولي باشگاه به هيچ وجه او را نخواهد فروخت.

به گزارش فارس، روني در پيروزي 2 بر يک منچستريونايتد مقابل سوانسي سيتي از ترکيب تيم بيرون ماند تا گمانه*زني*هاي بسياري در مورد ادامه صحبت*هاي فروش وي به گوش برسد.

پس از پايان ديدار، فرگوسن تاکيد کرده روني به دليل اينکه درخواست فروشش را به باشگاه ارائه کرده بود، نمي*خواسته در ترکيب تيم مقابل سوانسي قرار بگيرد.

فرگوسن در اين مورد به اسکاي اسپورتس گفت: فکر نمي*کنم وين دوست داشت مقابل سوانسي بازي کند زيرا درخواست خروج از باشگاه را مطرح کرده بود. او مي*خواست در اين مورد فکر کند. به نظر من ايده خوبي بود ولي فکر نمي*کنم اجازه دهيم او ما را ترک کند.

وي افزود: بر اين باور هستم که او کمي احساس کرده کسي در باشگاه به او احتياج ندارد زيرا در چند هفته گذشته زمان زيادي را در ترکيب تيم نگذرانده بود.

وين روني که تا سال 2015 با يونايتدها قرارداد دارد، صحبت*هاي زيادي در مورد حضورش در پاري سن ژرمن، بارسلونا و چلسي شده است. او پيش از تمديد قرارداد خود در آستانه حضور در چلسي قرار گرفته بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

- - - Updated - - -

[TR]

[TR]

[TD]گاردين نوشت

[h=1]کي*روش دستيار باشخصيت فرگوسن[/h]

[h=2]در حالي که کارلوس کي*روش در فوتبال ايران طرفداران زيادي ندارد رسانه هاي انگليسي کماکان از سرمربي تيم ملي ايران تعريف مي کنند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00939139.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش اوج ، جولين کومان نويسنده روزنامه گاردين انگليس در بخشي از گزارش خود در مورد سر الکس فرگوسن سرمربي سابق منچستر يونايتد به دستيار پرتغالي او هم اشاره کرده و گفته که کي روش به عنوان يک مربي ماهر و البته با شخصيت نقش زيادي در موفقيتهاي بين المللي منچستر و قهرماني اين تيم در ليگ قهرمانان اروپا داشته است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TR]

[TD][h=1]فان*پرسي: فرگوسن بزرگ و باورنکردني است[/h]

[h=2]مهاجم هلندي شياطين سرخ به ستايش از فرگوسن پرداخت و او را يکي از بزرگ*ترين مربيان تاريخ فوتبال جهان دانست.[/h][/TD]

[TD=align: left]00940735.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سرآلکس فرگوسن در ديدار برابر سوآنسي آخرين حضور خود را در اولدترافورد تجربه و براي هميشه با مربيگري شياطين سرخ خداحافظي کرد.

به گزارش ايسنا ، روبين فان*پرسي که در فصل جابه*جايي تابستاني به منچستريونايتد پيوست، نخستين قهرماني خود را در ليگ برتر انگليس تجربه کرد. او به ستايش از فرگوسن پرداخت و موفقيت خود را مديون او دانست: "مي*خواهم از فرگوسن تشکر کنم. او باورنکردني است. فرگوسن مربي بزرگ با شخصيتي والاست. افتخار يک سال حضور در کنار او را داشتم. او يکي از بزرگ*ترين مربيان تاريخ فوتبال جهان است. شايد هم بزرگ*ترين."

فان*پرسي در حالي که نخستين فصل حضور خود را در اولدترافورد تجربه مي*کند، عملکرد بسيار خوبي داشته و با زدن 25 گل در صدر جدول بهترين گلزنان است. او در فصل جاري به تمام تيم*هاي حاضر در ليگ برتر انگليس به جز سوآنسي و نورويچ*سيتي گل زده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TR]

[TD][h=1]فرگوسن: دست از حمايت مويس برنداريد[/h]

[h=2]سرمربي منچستريونايتد در آخرين حضور خود در اولدترافورد از همه خواست به حمايت از سرمربي جديد اين تيم بپردازند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00009119.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

منچستريونايتد در ديدار هفته سي و هفتم ليگ برتر انگليس با نتيجه 2 بر يک مقابل سوانسي سيتي به برتري دست يافت.

به گزارش فارس، در اين ديدار خاوير هرناندز 39 و ريو فرديناند 87 براي يونايتدها و ميچو 49 براي سوانسي گلزني کردند. منچستريونايتد با 88 امتياز صدرنشين و سوانسي هم با 46 امتياز نهم است.

اين ديدار آخرين حضور «الکس فرگوسن» در اولدترافورد بود زيرا او در پايان اين فصل و پس از حضوري 27 ساله روي نيمکت يونايتدها بازنشسته خواهد شد.

فرگوسن در پايان ديدار از هواداران تيم خواست تا دست از حمايت «ديويد مويس»، جانشين او در منچستريونايتد برندارند:

«مي*خواهم به همه بگويم که اين باشگاه در بدترين شرايط کنار من ماند. هم بازيکنان و هم اعضاي کادر فني و کارکنان. اکنون وظيفه شما اين است که در کنار سرمربي جديد هم بمانيد.»

فرگوسن همچنين از پل اسکولز که در پايان فصل بازنشسته مي*شود نيز تشکر ويژه*اي کرد.

او تاکيد کرده که باز هم در اولدترافورد حضور خواهد داشت و پيکارهاي اين تيم را از نزديک تماشا خواهد کرد:

«دوست دارم همواره کنار باشگاه باشم و ديدارهاي اين تيم را از نزديک ببينم. دوست دارم باز هم گل*هاي ثانيه*هاي آخر، بازگشت به بازي در دقيقه*هاي پاياني و شکست*ها را ببينم. اينها جزئي از تاريخ اين باشگاه هستند. تجربه*اي باور نکردني براي من بودند. خيلي خوش شانس بوده*ام که مربي بسياري از بازيکنان بزرگ در اين باشگاه بوده*ام چه برسد به اينکه هدايت منچستريونايتد را نيز به عهده داشته باشم. همه آنها يونايتد را به مسير بسيار ارزشمند و پر افتخاري بردند.»

فرگوسن در پايان هم از تمامي هواداران، کادر فني و باشگاه تشکر کرد و گفت: شما تجربه بسيار بزرگ و فوق العاده*اي براي من بوديد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]