Jump to content

PES 13 V$ FIFA 13

Guest MESSI

Recommended Posts

Guest MESSI

سلام خوب همینطور که پیدا هست این تاپیک ماله جنگ و رقابت دو وغل بزرگ بازی فوتبال هست

توی این تاپیک در مورد این 2 تا بازی هر بحثی که خواستین بکنید اسپم هم نداریم توی این تاپیک پس الکی کسی نگه اسپم :دی

فقط حرف های بیخود نزنید خواهشا

نکات بسیار مهم که در صورت 2 بار تکرار شدن => بن 2 روز :lo0l:

1- احترام همدیگر رو نگه دارید هیچ ارزشی این دو بازی نداره که بخواین براش جلوی همدیگر شرمنده شید

2- به طرز فکر و سلیقه حریف و یا طرف خود احترام بگذارید توی نقل ها و ...

3-لطفا بدون هیچ گونه تعصب و چیزی نسبت به بازی مورد نظر بحث و نقد و ... ارائه بدین قوانین بعدی بزودی

موفق باشید

نکات بسیار مهم که در صورت 2 بار تکرار شدن => بن 2 روز :lo0l:

:sadd:

خوب نقد بنده :دی

1 فیفا چند سالی شده دست پیشی گرفته از پی اس و اینو من نمیگم امار و ارقام میگه اما اینطور که خبرها میاد امسال پی اس کمی به خودش آمده و به احتمال زیاد از این به بعد رقیب جدی برای فیفا خواهد بود اما همچنان در مورد هوش مصنوعی فیفا بهتر عمل میکنه در عوض پی اس گرافیک بهتری داره و چهرها ها واقعی تر هستند

1 فیفا چند سالی شده دست پیشی گرفته از پی اس و اینو من نمیگم امار و ارقام میگه اما اینطور که خبرها میاد امسال پی اس کمی به خودش آمده و به احتمال زیاد از این به بعد رقیب جدی برای فیفا خواهد بود اما همچنان در مورد هوش مصنوعی فیفا بهتر عمل میکنه در عوض پی اس گرافیک بهتری داره و چهرها ها واقعی تر هستند

اولا فیفا موتور گرافیکی سنگین تری داره و با هر سیستمی اجرا نمی شه ولی p e s با هر سیستم داغونی به خوبی اجرا می شه .

دوما p e s فیفـا رو اصلا حریف نمی دونه ، مشتریاش همیشه با هاشن و میشناسنش.

در رابطه با هوش مصنوعی : من fifa بازی نکردم از 2008 ، ولی چندتا فیلم از تریلر 2013 دیدم ، واقعا افتضاح مخصوصا حرکت مدافعین.

اولا فیفا موتور گرافیکی سنگین تری داره و با هر سیستمی اجرا نمی شه ولی p e s با هر سیستم داغونی به خوبی اجرا می شه .

دوما p e s فیفـا رو اصلا حریف نمی دونه ، مشتریاش همیشه با هاشن و میشناسنش.

در رابطه با هوش مصنوعی : من fifa بازی نکردم از 2008 ، ولی چندتا فیلم از تریلر 2013 دیدم ، واقعا افتضاح مخصوصا حرکت مدافعین.

درود

میگم فقط از روی چند تا فیلم فهمیدین :دی من خودم راستشو بخواین اوایل فیفا باز بودم فیفا 05 و 06 چه دورانی داشتیم حتی 07 و 08 با کارلوس از وسط میدون میزدی چه حالی میداد پسر خالم یه روز گفت بیا پی اس بهتره و ... ما هم رفتیم دیدم واقعا از فیفا بهتر بود از پی اس 09 تا همین پی اس 13 پی اس باز شدیم و دوران خوشی بود اما خوب آوازه و فروش و ... فیفا 13 خیلی به گوشم خورد و گفتم برگردم به همون بازی خودم :دی الان هر 2 تا رو میکنم اما خوب فیفا رو بیشتر فقط یه توصیه دارم روی تعصب و .. صحبت نکنید چون هدف ما اینکه با هم جمع بشیم توی یه محیط خوب و صمیمی بدون هرگونه بی احترامی و توهین در آخر هم گوش دادن به نقد و صحبت های دیگران اگر هم جایی مشکل داشت ما نقد کنیم

موتور گرافیکی آره یکم سنگینه اما من خودم به شخصه با اجرای پی اس توی سیستمم مشکل دارم :|

طبق آمار ها و... فیفا خیلی سر تر بوده از پی اس و این خیلی بده امیدوارم که پی اس 14 بتونه جبران این همه سال که درجا زده رو بکنه و بازی خوبی بده تا هم جزابیت بیشتر بشه و هم نقد و بررسی ها موشکافانه تر :x

یک دونه ماله مقایسه کلی دو تا بازی هست نه ورژن های 13 :| یکی دیگه هم نمیدونم کدومه لطفا لینک بزارین اگر درست بود حذف کنیم :x

فقط نام هاشون یکی نیست یکی نظرسنجی هست

یکی رو هم که خودتون زدید

اینم سومیش !!

ولی به هر حال طوری نیست فرصتی است برای کل کل:دی

Guest Special

عرفان آقا

فرق دارن دقت کنی :دی یه توضیحی میدم با اجازه ادمینا

اولی که گفتی نظر سنجی هست ماله محبوبیت هست و فقط میخوان بدونن طرفدارای فیفا اینجا بیشتر هستند یا پی اس :x

دومی ماله مقایسه کلی هست که ادمین گفت یعنی از آغاز بازیها

سومی هم که بازم ادمین گفت ماله ورژن 13 هست 14 که بیاد باز یه تاپیک دیگه به همین نام باز میشه :x فقط میشه 13 :دی

به قول دوستمون گلمون اقا عرفان ما pesbaz بودیم ولی pesvaz شدیم و هستیم.اخه تکنینکش خداییش به فیفا نمیرسه ولی سرعتش از فیفا خیلی بهتره و در کل طرفدار پی اس هستم.پی اس تو بعضی جاهاش باگ داره اونم بدجور فیفا هم داشت ولی الان کمتر شده نسبت به قبل.فیفا 13 رو چند بار بازی کردم بد نبود یعنی نسبت به نسحه های قبلیش عالی شده بود.

فیفا با موتور جدید از سال 2011 بازار رو به دست گرفت.من همی پی اس باز بودم ولی از سال 2011 به فیفا نقل مکان کردم :دی

فقط فیفا

پی اس باید بره بدو دنبال لایسنس لیگ های اروپا!=)))

فیفا با موتور جدید از سال 2011 بازار رو به دست گرفت.من همی پی اس باز بودم ولی از سال 2011 به فیفا نقل مکان کردم :دی

فقط فیفا

پی اس باید بره بدو دنبال لایسنس لیگ های اروپا!=)))

نه خیر داداش کافیه با jenkey1002 قرار داد ببنده.

اندازه 500 نفر می ارزه.