Jump to content

Xbox 720 در بخش تک نفره نیازی به اتصال به اینترنت ندارد


Orpf
 Share

Recommended Posts

xbox-invite-header-250x120.jpg در چند ماه گذشته شایعات بسیاری در فضای اینترنت پخش شده بود که گفته می شد کنسول بعدی مایکروسافت نیاز به اتصال دائمی به اینترنت برای اجرای بازی ها دارد اما اکنون اسنادی جدید منتشر شده که شایعات گذشته را تکذیب می کند.

این اطلاعات توسط سایت Ars Technica منتشر شده است .

“دورانگو ( اسم رمز Xbox بعدی ) برای آینده دنیای سرگرمی طراحی شده و به گونه ای مهندسی شده تا از اینترنت امروزی بهره ببرد. اما هنوز کسانی هستند که علاقه مند هستند تا بدون نیاز به متصل بودن به اینترنت و بدون در نظر گرفتن وضعیت اتصال آن ها در هر شرایطی بتوانند از Xbox استفاده کنند مثل تماشای تلویزیون، اجرای دیسک های Blu-ray و البته بخش تک نفره بازی ها ”

همچنین این اسناد در مورد جنبه های مختلف مراحل نصب بازی ها نیز توضیحاتی می دهد که ممکن است برای اجرا، فعال سازی و حتی نصب یک بازی انلاین نیاز به اتصال به اینترنت باشد اما قادر خواهید بود تا بازی ها را همانند Steam بعد از تایید به صورت افلاین بازی کنید.

مایکروسافت در مورد این شایعات به ما گفت :” ما بسیار هیجان زده هستیم تا اطلاعات بیشتر در مورد نسل جدید بازی ها، تلویزیون و سرگرمی را در تاریخ ۲۱ می به اشتراک بگذارد اما تا آن زمان هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نخواهد کرد.”

پس تا ۲ هفته دیگر منتظر می مانیم تا ببینیم این اطلاعات تایید می شوند یا خیر

 

منبع:Xbox 720 در بخش تک نفره نیازی به اتصال به اینترنت ندارد | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...