Jump to content

جامی بزرگ در انتظار گیمرها در مسابقات بزرگ جام دیجیتال 92


Orpf

Recommended Posts

درود فراوان

حتما همگی شما ها با سایت بسیار خود جام دیجیتال آشنا هستید

این سایت اطلاعیه ای زده که قرار هست مسابقات آنلاین حضوری و بزرگ ایران رو در مرداد ماه 92 یعنی 1 ماه بعد از مسابقات سایت ما برگزار کنه ( البته اگر مسابقات ما در تیر باشه :دی )

به همین علت گفتم تا اطلاع رسانی و ... کرده باشیم متن اطلاعیه به شرح ذیل است

۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۱ 1360658043.jpg

JAMDIGITAL - بزرگ ترین رویداد حوزه مسابقات بازی های رایانه ای با حضور هزاران گیمر از سراسر ایران و کشورهای خارجی با عنوان مسابقات بزرگ بین المللی بازی های رایانه ای جام دیجیتال مرداد ماه سال 92 برگزار می شود. به گزارش JAMDIGITAL ، این مسابقات قرار است در رشته های متنوع با حضور هزاران بازیکن از کشورمان و همچنین بازیکنانی از کشورهای خارجی با محوریت و میزبانی جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی برگزار شود.

بنابراین گزارش ، علاقه مندان بازی های رایانه ای که مدعی حضور در رقابت های متنوع مسابقات مرداد ماه جام دیجیتال برای کسب مقام نخست و دریافت جایزه بزرگ مسابقات و جایگاه های ویژه برای دریافت جوایز منحصر به فرد هستند به زودی می توانند برای شرکت در مسابقات از طریق سایت جام دیجیتال، اقدام به ثبت نام کنند.

این مسابقات که دوره نخست آن در تیرماه 91 با استقبال بی سابقه گیمرها از ایران و برخی کشورهای خارجی مواجه شد و توانست از حدود 200 هزار متقاضی ، میزبان 30 هزار نوجوان و جوان فعال و مستعد باشد ، این بار و در دومین دوره خود ضمن برگزاری رقابت ها در رشته های فیفا و پی ای اس ، اقدام به برگزاری مسابقات در رشته های متنوع دیگر مانند : اتومبیل رانی و بسیاری دیگر از رشته ها خواهد کرد.

این در حالی است که استقبال منحصر به فرد بانوان از برگزاری مسابقات دوره نخست جام دیجیتال به منظور حضور آنان در مسابقات ، جام دیجیتال به برگزاری جشنواره مسابقات بازی های رایانه ای ویژه بانوان همزمان با برپایی ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در مهر ماه 91 ، اقدام کرد .

لیکن کسب تجربه موفق این رقابت ها موجباتی را فراهم کرده است تا جام دیجیتال همزمان با دومین دوره مسابقات بین المللی در مرداد 92 ، برای برگزاری مسابقات ویژه بانوان برنامه ای جداگانه طراحی کند. مسابقات ویژه بانوان مرداد 92 برگزار خواهد شد.

بنابر گزارش ستاد اطلاع رسانی جام دیجیتال ، برگزاری مسابقات ویژه تلفن همراه و اختصاص مراکز ویژه در اقصی نقاط ایران به غیر از مراکز قبلی به منظور توسعه جغرافیایی مراکز بازی در جهت تسهیل رفت و آمد گیمرها و آسودگی خاطر خانواده ها ، از ویژگی های برگزاری این دوره از رقابت های جام دیجیتال خواهد بود.

شایان ذکر است در جریان برگزاری مسابقات دوره نخست در تیرماه 91 ، تیم ملی فوتبال رایانه ای کشور پس از رقابت های هیجان انگیز 30 هزار گیمر از سراسر ایران ، تشکیل شد.

همچنین برگزاری موفق نمایشگاه دستاوردهای صنعت گیم و برپایی کارگاه های آموزشی فرهنگی بازی های رایانه ای در کارنامه دوره نخست مسابقات بین المللی بازی های رایانه ای جام دیجیتال درج شده است.

 

 

src: جام دیجیتال ->جایزه بزرگ در انتظار گیمرها در مسابقات بزرگ جام دیجیتال مرداد 92

Link to comment
Share on other sites

درود

نمایندگی دارید توی بوشهر ؟

برای دیدن اطلاعات بشتر و لیست نمایندگی های جام دیجیتال به اینجا مراجعه فرمایید

جام دیجیتال | jamdigital | بازی های رایانه ای | لیگ آنلاین | Games | مسابقات بازی های رایانه ای | Free Online Games

 

- - - Updated - - -

 

درود

نمایندگی دارید توی بوشهر ؟

برای دیدن اطلاعات بشتر و لیست نمایندگی های جام دیجیتال به اینجا مراجعه فرمایید

http://www.jamdigital.ir

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...