Jump to content

کدام مدیریت محتوا را برای ساب دامین های فیفا و پی اس می پسندید؟

Orpf
 Share

کدام بهتر است از نظر شما؟  

9 members have voted

1. 1. کدام بهتر است از نظر شما؟

• وردپرس
    • انجین
    • دروپال
      0
    • سی ام سی اختصاصی

Recommended Posts

درود فراوان

بزودی ساب دامین های زیر ست خواهند شد و مطالب اختصاصی و ویژه در آنها قرار خواهند گرفت

آدرس ها به شرح ذیل هستند البته هنوز ست نشدند

pes.orpf.ir

fifa.orpf.ir

برای همین منظور تصمیم گرفتیم تا از شما بپرسیم با کدام مدیریت محتوا راحت تر میتوانید کار کنید تا همان را ست نماییم

1-وردپرس که مرجع خبری سایت از این نوع است

2- انجین

3-دروپال

4-سی ام سی اختصاصی مثل بازیسنتر البته برای طراحی باید حداقل 400 هزار بدیم تا طراحی کنند :(

موفق باشید

Guest MESSI

انجین و دروپال :x

اخه مگه اینقدر پول داری واسه سی ام سی اختصاصی :-khn:

500هزارتا :|:|:|:|

خب چه کاریه؟!!!

همین ورد پرس خوبه

آره دیگه تازه فقط هزینه طراحی هست :دی اگر بخوایم یه سی ام سی اختصاصی مثل بازیسنتر هم بزنیم 1 تومان در میاد 500 واسه کدنویسی سی ام سی و 500 هم واسه طراحی قالب :| نمیشه زندگی کرد با علی داریم روی کدنویسی کار میکنیم و با کمک مهسا جان ان شاالله بتونیم یه قالب خوب بزنیم واسه مرجع خبری اگر خوب شد ارتقا میدیم واسه ساب دامین ها اگر نه هم پول جمع میکنیم دیگه به عشق تک تک شما سی ام سی میندازیم :x هزینه همین قالب فعلی انجمن یه چیزی حدود 220 هزار در آمد با بنر و ... :| قدر این علی ما رو بدونید نمیخوام ازش تعریف کنم و همه جا جار بزنم که ما اینهمه خرج کردیم نه :دی همه کسانیکه از اول با ما بودن ما رو میشناسن و میدونن که چه جور آدم هایی هستیم به عشق شما و برای شما کار میکنیم :x

علی وردپرس عالیه

یه قالب میزون از نظر خودت گیر بیار

بعد بده هر موقع تونستم هدر و فوتر و یه سری بخش هاش رو مثل انجمن میکنم :دی

Guest MESSI
آره دیگه تازه فقط هزینه طراحی هست :دی اگر بخوایم یه سی ام سی اختصاصی مثل بازیسنتر هم بزنیم 1 تومان در میاد 500 واسه کدنویسی سی ام سی و 500 هم واسه طراحی قالب :| نمیشه زندگی کرد با علی داریم روی کدنویسی کار میکنیم و با کمک مهسا جان ان شاالله بتونیم یه قالب خوب بزنیم واسه مرجع خبری اگر خوب شد ارتقا میدیم واسه ساب دامین ها اگر نه هم پول جمع میکنیم دیگه به عشق تک تک شما سی ام سی میندازیم :x هزینه همین قالب فعلی انجمن یه چیزی حدود 220 هزار در آمد با بنر و ... :| قدر این علی ما رو بدونید نمیخوام ازش تعریف کنم و همه جا جار بزنم که ما اینهمه خرج کردیم نه :دی همه کسانیکه از اول با ما بودن ما رو میشناسن و میدونن که چه جور آدم هایی هستیم به عشق شما و برای شما کار میکنیم :x

شرمنده که ادمین توهین میکنم ها اما میگم واقعا یا عقلشو از دست داده یا هم عشق گیم هست :| 200 هزار تومان آخه مگه آدم اجبار داره بده به یه قالب اونم بدون هیچ در آمدی :| علی جان احساسی تصمیم میگیری ها :دی

اما خودمونیم قالب ترکونده اساسی :x

Guest Special

واقعا دست و دل باز هست علی آقا خدا کمکشون کنه :x

علی وردپرس عالیه

یه قالب میزون از نظر خودت گیر بیار

بعد بده هر موقع تونستم هدر و فوتر و یه سری بخش هاش رو مثل انجمن میکنم :دی

آره علی جان اینطوری بهتره جواد آقا هم ماشا الله تو کاره طراحی و کد نویسی خبره هست خودمم تا جایی که بتونم کمک میکنم ان شا الله سایت که اسسی گرفت و یه درآمدی از تبلیغات و ... داشتین بعد سی ام سی بزنید :دی

شرمنده که ادمین توهین میکنم ها اما میگم واقعا یا عقلشو از دست داده یا هم عشق گیم هست :| 200 هزار تومان آخه مگه آدم اجبار داره بده به یه قالب اونم بدون هیچ در آمدی :| علی جان احساسی تصمیم میگیری ها :دی

اما خودمونیم قالب ترکونده اساسی :x

وااااا این چه حرفیه امیر :| بنده خدا داره از جون مایه میزاره به عشق شما ها به جای اینکه هواشو داشته باشی داری میگی آی کیو هست :| قبول دارم توی این زمونه هیچکس به خودش اهمیت نمیده اما خوب هستند بعضی ها هم که راحتی دیگران رو به خودشون ترجیح میدن