Jump to content

Assassin Creed:Black Flag زیبایی در PS4

Recommended Posts

au8cepm8jzb6025jc9jt.jpg

شرکت یوبیسافت در جدید ترین مصاحبه خود گفته است که Assassin creed 4:Black Flag بر روی کنسول PS4 بسیار زیباتر و بهتر خواهد بود.

آقای Sylvain Trottier میگوید: "اولین تغییری که این بازی خواهد داشت گرافیک آن خواهد بود.با داشتن رم و گرافیک قدرتمند PS4،ما قادر خواهیم

بود که از این کنسول کار بکشیم.ساخت این بازی برای بازی سازان بسیار راحت تر خواهد بود.نحوه تنظیم سایه ها و حرکات و گرافیک بازی بسیار بهتر

خواهد بود.تمامی مواردی که ما برای ساخت بازی انجام میدهیم کاملا مناسب با PS4 است.تمامی جزئیات ظریفی که در این بازی به کار برده میشودبرای PS3

نمیتوان اجرا کرد برای این که کنسول PS3 هم اکنون از 100 سخت افزار خود استفاده میکند پس شما نمیتوانید تمامی جزئیات را در بازی قرار دهید و به همین

خاطر است که ما میگوییم بازی برای PS4 خیلی بهتر خواهد بود."

ASSASSIN CREED BLACK FLAG در اول نوامبر برای کنسول های Xbox360 ps3 wii u و pc به بازار می آید.نسخه PS4 این بازی هنگامی که PS4 به بازار بیاید ،روانه ی بازار خواهد شد.

http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_4_black_flag/news/assassins_creed_4_will_look_so_much_better_on_ps4.html

اختصاصی Orpf.ir/forum

مترجم:Red20devils

مثل همیشه عالی و بی عیب ممنون مصطفی جان بزودی ساب دامین مقالات هم ست میشه و انتقال میدیم به اونجا مقالات زیبای تیم تحریریه

آقا مصطفی میگم شما ترم چند زبان هستید :دی ؟

همین الان که دارم این پست رو میدم از کلاس تافل کانون زبان برمیگردم :دی

الان از این مقاله استقبال خوبی شد:دی مثل بعضی از مقالات قبلی نبود که استقبال نشه :دی

همین الان که دارم این پست رو میدم از کلاس تافل کانون زبان برمیگردم :دی

الان از این مقاله استقبال خوبی شد:دی مثل بعضی از مقالات قبلی نبود که استقبال نشه :دی

مصطفی جان شما به یوزر نگاه نکن :| آمار سایت از موقعی که مقالات فیفا و پی اس 14 رار گرفته + دیگر مقالات خیلی خوب شده پس خیالت جمع اگر هم بچه ها کم لطفی میکنند چون که نزدیکه امتحاناته :x

البته من همینجا بگم که چون که امتحانات داره میاد من دارم کم مقاله میزارم.الان هفته ای 3 4 تا رو میزارم.ولی بعد امتحانات مطمئن باشید بیشتر میزارم.

داداش خیلی با ترجمه و مقالت حال کردم . به ps4 امیدوار شدم چون بعضیا میگفتن xbox720 بهتر از ps4 هستش منم کلا طرفدار ps4 هستم. به هر حال دمت جیززز