Jump to content

آغازی طوفانی، ماکروسافت با دست پر آمد (لیست تمام بازی های تایید شده برای Xbox One)


Orpf
 Share

Recommended Posts

امشب با معرفی نسل جدید کنسول Xbox شرکت ماکروسافت با نام One که پیشتر با نام*هایی مانند 720 یا Infinity شناخته میشد، معرفی نمود.

ماکروسافت نیز همانند سونی معرفی کنسول جدیدش را با دستی پر از بازی*های جدید آغاز کرد، که در ادامه با رعایت ترتیب الفبا به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

Assassin's Creed 4

 

 

as.jpg

مطمئناً هر بازیکنی حدس میزد که این بازی دیر یا زود برای کنسول جدید ماکروسافت معرفی میشد، اما توسعه دهنده بازی این خبر را تا همین امشب در حد شایعات نگه داشت، و با معرفی رسمی One آنها نیز بازیشان را برای این کنسول تایید کردند.

البته این بازی دارای محتوی انحصاری خاص برای کنسول PS4 می*باشد.

 

 

Battlefield 4

bf.jpg

این بازی که تا پیش از کنفرانس امشب ماکروسافت هیچ خبری از نسخه*ی نسل بعدش نداده بود و حتی در بیانیه*ای نسخه*ی نسل بعد را تکذیب کرده بود، ناگهان دقایقی پیش برای هر دو کنسول نسل بعد سونی و ماکروسافت تایید شد.

 

 

Call of Duty: Ghosts

ca.jpg

درست همانند سال سال 2005 باز هم Infinity Ward با یک بازی خیره کننده به کنفرانس ماکروسافت آمد.

عنوان Call of Duty: Ghostsامشب طی کنفرانس ماکروسافت با تغییرات فراوان که مهم*ترین آنها را میتوان موتور جدیدش دانست روس سن آمد.

مدیرعامل Activision در حین معرفی بازی، نوید گیم پلی جدید، در کنار داستانی جدیدرا به حاضرین مراسم و بینندگان آن داد.

البته اطلاعات بیشتر بازی رو باید در نماشگاه E3 جاری پیگیری نماییم، اما همین معرفی مختصر هم توانست شک ما را درباره*ی این موضوع که آیا بازی تغییراتی مثبت کرده است یا خیر، به شکلی مطلوب پاسخ داد.

 

Destiny

Destiny_Game_Concept_Art_13b.jpg

 

بانجی نام آشنای دارندگان کنسول ماکروسافت، نسل بعد نیز قرار است همراه بازیکنان باشد.

پس از معرفی One استدیوی بانجی در خبری کوتاه اعلام کرد، بازی جدید و بلندپروازانه ی خود (Destiny) را علاوه بر PS3 و PS4 و Xbox360 برای کنسول Xbox One نیز عرضه خواهد کرد.

 

FIFA Soccer 14

fifa.jpg

 

مشاهده*ی هرساله*ی FIFA به عادت تمام گیمران تبدیل شده. اما اینبار قضیه یک فرق اساسی دارد، FIFA 14 با تغییراتی بنیادین پا به نسلی جدید خواهد گذاشت.البته گویا این ورود تنها به سود Xbox بوده، زیرا از روز معرفی تا کنون هنوز خبری از نسخه*ی PS4 بازی نیست.

 

Forza Motorsport 5

logo-forza-motorsport-5.jpg

آیا فکر می*کنید ماکروسافت طرفداران سبک اتوموبیل رانی را با شاهکارهای نسل قبل خود تنها می*گذارد و بدون داشتن نامی قدرتمند و درخور شان Xbox One وارد نسل بعد می*شود؟

سخت در اشتباهید، ماکروسافت برای شما برنامه*ی ویژه*ای دارد!

در حین معرفی نسل جدید این کنسول با آمدن نام Turn10 خیالمان راحت شد و در حالی قند در دلمان آب می*شد به دیدن تریلر این عنوان نشستیم.

2 مک لارن نارنجی در کورسی با یکدیگر، که جزییات تریلر چشمانمان را جلا میداد، مسری شهری را درمی*نوردیدند و حماسه*ای دیگر را از این سری برایمان تداعی می*کردند.

این عنوان در روز عرضه کنسول در دسترس خواهد بود.

 

Madden 25

madden-25-logo.jpg

یک ورزش آمریکایی برای عمده بازیکنان کنسولی آمریکایی!

البته EA با نشان دادن جلوه*های چشم نواز گرافیکی این بازی نشان داد طرفداران این عنوان را در نسل بعد حسابی سر ذوق خواهد آورد.

مدن 25 برای PS3 و PS4 و Xbox360 و Xbox One به صورت همزمان عرضه خواهد شد.

 

NBA Live 14

nba.jpg

در ضیافت معرفی Xbox One شرکت EA با دستانی پر آمد!

نکته*ی مهم بازی استفاده از EA Sports Ignite engine برای ساخت بازی می*باشد. موتوری قدرتمند که در پردازش فیزیک و جزئیات گرافیکی بی*شک از برترین*ها خواهد بود.

 

Quantum Break

qb.jpg

 

همه*ی ما از Remedy توقع داشتیم امشب با Alan Wake 2 پا بر صحنه بگذارد، اما این اتفاق حادث نشد، و رمدی بجای کار بر روی ساخت ادامه*ای بر آلن ویک ترجیح داد با عنوانی جدید پا به نسل بعد بگذارد.

Quantum Break با یک تیزر نامفهوم سریع آمد و رفت. بر اساس حدس*هایی که از تیزر می*تواند زد، بازی حول و حوش دختری است که قابلیت کنترل زمان را دارا می باشد.

باید تا E3 صبر کرد و دید این عنوان دقیقاً چه هدفی دارد و در چه ژانری قرار خواهد گرفت.

 

Thief

THief-logo.jpg

 

Eidos-Montreal نیز همزمان با معرفی Xbox One اعلام کرد، قصد دارد عنوان پرطرفدار Thief را علاوه بر PC و PS4 برای این کنسول نیز منتشر کند.

Stephane D’Astous در حاشیه*ی این خبر اعلام کرد، Thief مطمئناً جذاب*ترین و درگیر کننده*ترین Thiefیست که تا به حال ساخته شده!

 

UFC

UFC-logo.jpg

 

پس از خریداری شدن نام UFC توسط EA از THQ هر روز احتمال معرفی یک نسخه*ی جدید از این بازی برای کنسول*های خانگی بیشتر و بیشتر می*شد.

امشب EA این بازی را در طول کنفرانس ماکروسافت رونمایی کرد. بازی*ای که بر پایه*ی موتور نسل بعد EA با نام next-gen Ignite Engine مراحل توسعه را پشت سر می*گذارد.

 

Watch Dogs

watch-dogs-logo11.jpg

و اما سگ*های نگهبان به کنسول نسل بعد ماکروسافت نیز پاخواهند گذاشت.

این بازی که یکسالی از معرفی*اش میگذرد و با تریلرهای درگیر کننده*اش نوید یک بازی خیره کننده و گیرا را می*دهد، همزمان با سایر نسخه*ها برای Xbox One نیز منتشر خواهد شد.

 

یک بازی معرفی نشده

 

Black Tusk که قبلاً با نام استدیوی شعبه ونکور ماکروسافت شناخته می*شد، اعلام کرد یک بازی AAA که بر اساس شایعات می تواند نسخه*ی جدیدی از عنوان پرطرفدار Halo باشد را در روز کنفرانس E3 ماکروسافت رو نمایی خواهد کرد.

 

البته ماکروسافت تمام برگ*های برنده خود را امشب رو نکرد!

ریاست بخش سرگرمی*ها ماکروسافت اعلام کرد، کنسول Xbox One دارای 15 عنوان انحصاری خواهد بود، که از این بین 8 عدد از آنها عنوانینی جدید بر مبنای کانسپت*هایی جدید خواهند بود.

 

برای اطلاعات بیشتر از بازی های نسل بعد ماکروسافت کافی است 19 روزی دیگر صبر کنید.

 

src = > آغازی طوفانی، ماکروسافت با دست پر آمد (لیست تمام بازی های تایید شده برای Xbox One) - صفحه 3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...