Jump to content

Recommended Posts

مشکلات بازی PES 2013

ادعا نمیکینم که بهترینم مفتخریم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند

درود فراوان

خوب توی این آموزش و یا بهتره بگم مقاله قصد دارم تا شما رو با مشکلات بازی پی اس 13 و راه حل های ان بیشتر آشنا کنم امیدوارم که مقاله مورد پسند شما باشد و تمامی مشکلات را توانسته باشم در این مقاله گنجانده باشم

مشکلات بازی:

1-اجرای کند بازی و یا خیلی سریع بازی در پردازنده های AMD

اگر با این مشکل مواجه هستید به لینک زیر بروید و فایل زیر را دانلود نمایید

AMD Dual-Core Optimizer Version 1.1.4

اگر هم از پردازنده AMD FX استفاده می کنید و بازی شما فریز و کرش می شود و یا به صفحه آبی رنگی منتقل می شود بهتر هست که مادربورد خود را آپدیت کنید برای این کار از لینک زیر استفاده نمایید

AMD FX Platforms

اگر هم لینک فوق ماله مادربورد شما نبود به ساپورت مادربوردتون برید و آنرا دانلود کنید منظورم از ساپورت سایت پشتیبانی مادربورد بود :دی

2- مشکلات مربوط به Directx

احتمال اینکه شما با یکی از مشکلات ذیل روبرو شوید:

Various Fetal Errors

مشکلات مربوط به صدا مثل نداشتن صدا و ...

ارور های مربوط به فایل های dll. مثل پیدا نشدن فایل های dll.که امکان دارد توسط آنتی ویروس شما حذف شده باشد که برای حل این مشکل و حذف نشدن این فایل ها به این لینک مراجعه فرمایید

آموزش جلوگیری از حذف شدن فایل های بازی ها توسط انتی ویروس ها

ارور ” Direct3DDevice is missing “

ارور ” Failed to create D3D device “

سیاه شدن صفحه نمایش

و …

برای حل این مشکلات باید آخرین ورژن نسخه Directx رو نصب کنید از لینک زیر

download directx 11

3-بیرون آمدن از بازی (کرش کردن) سیاه و سفید شدن صفحه

برای حل این مشکل ابتدا رایانه خود را ریست کنید بعد از نصب کردن بازی و دوباره اجرا کنید

بازی خود را کرک کنید در اینجا برای شما کرک معتبر skidrow

دانلود SKIDROW

حجم 18 مگابایت پسوورد : www.p30download.com

تذکر :

حتما قبل از کرک کردن بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید + UAC

یا هم از آموزش جلوگیری از حذف شدن فایل های بازیها که در بالا گذاشتیم استفاده کنید

آموزش غیر فعال کردن UAC

بر روی بازی راست کلیک کرده و Run as administrator را انتخاب کنید

بر روی بازی راست کلیک کرده و به گزینه properties برید و حالا در تب باز شده به این گزینه برید compatibility و در قسمت compatibility modex تیک run this program رو بزنید و در همان قسمت win vista را انتخاب کنید و بر روی ok کلیک کنید در آخر بازی رو اجرا کنید

اگر بازی اجرا نمیشه و شما برای اجرای بازی از steam استفاده میکنید بهتره که استیم رو آپدیت کنید و پی سی ریست کنید از دوباره اجرا کنید

اگر باز هم اجرا نشد باید در تنظیمات بازی vsync,multi-sampling رو غیر فعال کنید و تنظیمات بازی رو به حداقل برسونید

رزولیشن های مختلف بازی رو امتحان کنید

کارت گرافیک و مادربورد رو آپدیت کنید

کاربرانی که از nvidia استفاده میکنند برندبه کنترل پنل برنامه و استفاده از gpu رو برای بازی فعال کنند

اگر باز هم مشکل داشت از کرک زیر استفاده نمایید

دانلود کرک RELOADED

حجم:18 مگابایت پسوورد: www.p30download.com

4-پیغام ارور –PES 2013.exe has stopped working-

درود این مشکل به چند چیز مربوط است

1. مطمئن شوید که کارت گرافیک سیستم شما آخرین آپدیت را دارا هست
  2. GPU کارت گرافیک را برای بازی فعال کنید به کنترل پنل کارت گرافیک رفته و قابلیت جی پی یو را برای بازی فعال کنید
  3. سیستم خود را ریست نمایید و تست کنید
  4. اگر از کرک skidrow استفاده میکنید فایل Buddha.dll را در قسمت img بازی قرار دهید
  5. اگر مشکل حل نشد از کرک reloaded استفاده نمایید که در بالا قرار گرفت لینک آن

5-اجرا نشدن بازی در windows 8 consumer preview

بر روی بازی راست کلیک کنید و properties رو بزنید

در صفحه باز شده به تب compatibility رفته و در قسمت compatibility mode تیک run this program را بزنید

در همان قسمت win vista را انتخاب کنید و ok کنید

6-مشکلات و خطاهای مربوط به صداهای بازی

از آپدیت بودن directx مطمئن شوید

از آپدیت بودن کارت صدا سیستم مطمئن شوید بهترین روش برای آپدیت در ویندوز 7 این است که آپدیت خودکار سیستم رو فعال کنید هم نت فریم ورک رو آپ میکنه و همه مشخصات دیگر + کارت صدا

اگر شما در بازی صدایی حس نمی کنید و مشکل لگ زدن یا همون لکنت صدا در بازی رو دارید صدا رو به حالت استریو در آورید البته این راه حل برای کسانی هست که از realtek استفاده میکنند شما میتوانید تنظیمات صدا را بر روی 44kstereo قرار بدین

Sound manager=>properties=>advanced settings

اگر حل نشد کارت صدا رو پاک کنید و ریست کنید سیستم رو بعد از بالا آمدن اگر ویندوز 7 یا 8 داشته باشید باید خودکار کارت صدا را شناسایی کند و نصب کند اگر نه هم از درایور نصب کنید با هم آپدیت های ویندوز رو فعال بزارید تا همیشه بروز باشد کارت صدا

بعد از نصب هم ریست کنید و بعد تست کنید

7-مشکل اجرا نشدن در ویندوز ویستا

برای حل این مشکل باید ویندوز خودتون رو آپدیت کنید

8-پیغام ارور

You are not allowed to continue because your do not have the proper privileges please log in using an account with administrator privileges and try again

برای حل این خطا بازی رو به صورت run as administrator اجرا کنید و administrative privileges رو هم برای یوزر اکانت خودتان فعال نمایید

9-خطای نداشتن حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی کردن

pes eror.png

خوب اول از همه کارت گرافیک رو آپدیت کنید

رایانه رو ریست کنید و تست کنید

ویندوز خود را آپدیت کنید که بهترین روش برای آپدیت در ویندوز 7 فعال کردن گزینه آپدیت خودکار هست

در پایان باید عرض کنم که دی ال سی و پچ های رسمی خود کونامی بسیاری از باگ ها و مشکلات را رفع میکنند و شما میتوانید آنها را در انجمن جستجو و دانلود کنید www.orpf.ir/forum

خوب تقریبا تکمیل شد و چند تا از ارور های مهم و اصلی قرار گرفت اگر ارور و ... دیگری هست که داخل آموزش نیست بگویید تا آنرا اضافه کنیم

کل مقاله در یک فایل پی دی اف جمع آوری شده با تشکر از تمام دوستان خوبم که مرا توی نوشتن این مقاله یاری دادند

شات از مقاله :

eq4g709qbj8jrfwav59.png

دانلود مقاله :

pes 13 collection errors by orpf.ir.zip

درود

بالاخره ریلیر شد :دی

اگر مشکلی در مقاله و ... بود ببخشید چشام خسته بود اگر هم اروری مد نظر شما هست که توی آموزش نیست ذکر کنید تا قرار دهیم

امیدوارم که خوب باشه آپدیت خواهد شد هر چند گاهی

Guest MESSI

هی خدا ریلیر کردی علی :sadd: قرار بود شب ریلیز کنیم با هم :((

:دی جدی جدی عالی شده ها خودمونیم :دی فقط باید ارور های دیگه رو هم قرار بدیم داخل این آموزش

Guest M@t3N

علی آقا خسته نباشید همچنین تمامی افرادی که توی این مقاله دست داشتند :icon_teh (17):

Guest Special

این آقا امید ادمین پی اس باید بگه البته خوب هرکسی بلده بگه

تشکر بابت مقاله علی آقا و دوستان :x

سلام...

این ارور چیه..

خیلی زحمت کشیدم پاکش کنم...هرچی نرم افزار بود نصب کردم و ویندوز آپدیت کردم و چند بار عوض کردم و ویروس کشی کردم..اما از رو نرفت ک نرفت..

چیکار کنم دوستان..

شات:

y3rnadabr1dtuispgbur.png

ممنون میشم کمک کنید...

درود چرا وین ایکس پی آخه :دی بابا وین 7 نصب کنید آپدیت ها هم راحتید و بهتر هم هست البته باز هم مختارید اما پیشنهاد من وین 7 هست

• 1 month later...

سلام

از وقتی آپدیت جدید بازی ساکر 13 (ورژن 4.1) اومده به یک مشکل عجیبی بر خوردم.

وقتی بازی رو اجرا میکنم بازی به درستی میاد بالا. وقتی میاد روی عکس عمو کریس میاد و کلیک میکنم دایره آبیه یه بار میچرخه بعد دیگه گیر میکنه. هیچ اروری رو هم نمیده. حالا فهمیدم که باید بازی رو توی فایروال بلاکش کنم. دو سه بار با این روش جواب داد ولی حالا هر بار که بازی اجرا میکنم گیرمیکنه مایم بیرون خودش، خودش رو توی فایروال مجاز میکنه. هرچی هم بلاکش میکنم فایده ای نداره. شما راه حلی ندارین؟

• 3 weeks later...
سلام من pes13 اورجینال خریدم از استیم هم دانلود کردم مشکلی که دارم فقط با اینترنت اجرا میشه کسی میدونه چرا آفلاین اجرا نمیشه؟:confused:

کاربرگرامی لطفاپرسشتون رودربخش مربوطه سوال بفرمایید-قبلا به پرسشتو جواب دادم

سلام

از وقتی آپدیت جدید بازی ساکر 13 (ورژن 4.1) اومده به یک مشکل عجیبی بر خوردم.

وقتی بازی رو اجرا میکنم بازی به درستی میاد بالا. وقتی میاد روی عکس عمو کریس میاد و کلیک میکنم دایره آبیه یه بار میچرخه بعد دیگه گیر میکنه. هیچ اروری رو هم نمیده. حالا فهمیدم که باید بازی رو توی فایروال بلاکش کنم. دو سه بار با این روش جواب داد ولی حالا هر بار که بازی اجرا میکنم گیرمیکنه مایم بیرون خودش، خودش رو توی فایروال مجاز میکنه. هرچی هم بلاکش میکنم فایده ای نداره. شما راه حلی ندارین؟

این مشکلیه که برای بازیهای تحت استیم بوجودمیاد

دلیلش یاهومسنجرورزن11هستش-احتمالا یاهومسنجرتون هم بازنمیشه-فایل های یاهومسنجر روی استیم تاثیرمیگزاره به دلیل اینکه ساختاردوتانرم افزاریکیه-ورزن دقیق یاهوتون رونگاه کنیدویک ورزن متفاوت بریزید-وحتما *حتما *حتمایک اکانت دیگه توی ویندوزبسازید-(همون صفحه جدیدویندوز)که روش کلیک میکنیدوارددسکتاپ میشه)منظورمه:دی اگه مشکلی بود توی امضام توضیح دادم براتون به همین روش درستش میکنم

• 1 year later...