Jump to content

ஜ۩۞۩ஜ اوليـن دوره فـوتبـال فـانتزي مرجع تخصصی پی اس و فیفا ஜ۩۞۩ஜ

Orpf
 Share

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان و طرفداران دوست داشتني مرجع تخصصی پی اس و فیفا , اميدوارم حال همگي دوستان خوب باشه

و بتونیم اولین دوره فوتبال فانتزی انجمن رو برگزار کنیم

ماشالا.. همه دوستان از انجمن ها و مسابقات اشنايي دارن و ميدونن فوتبال فانتزي يعني چي ! و دوستاني كه اشنايي ندارن ميتونن با خواندن راهنمايي فوتبال فانتزي از اين مسابقه بزرگ كه ماهيانه برگذار ميشه متوجه بشن !

توضیح :

نحوه برگزاری این بازی ها؛ به این صورت هست که شما از بین تیم های حاضر در بازی Pes یکی رو انتخاب می کنید ؛ ترکیب مورد نظرتون رو به مسئول برگزاری میگید و با حریفان به مسابقه می پردازید ( چون فعلا فیفا بنده مشکل داره دوره بعدی قرعه کشی میکنیم :دی )

مسئول برگزاری بازی ها هم ؛ هر بازی رو با وقت 10 دقیقه بصورت دیفالت { بازی اتوماتیک کامپیوتر } برگزار میکنه و نتایج رو همراه با عکس در تاپیک مربوط نمایش خواهد داد.

نقل و انتقالات :

بعد از اینکه همه تیم های خودشون رو انتخاب کردند ؛ فصل نقل و انتقالات نیز شروع میشه

شما مربی تیمی هستید که در زمان ثبت تیم ها اون رو واسه خودتون انتخاب کردید ؛ در نقل و انتقالات می تونید بازیکنانی از تیم های دیگر خریداری کنید

هر تيم قادر به خريد 8 بازيكن هست كه 3 تا بازيكن آزاد ميتونه باشه و 5 تا هم از تيم هايي كه در مسابقه حضور دارن

چگونگی انجام نقل و انتقالات :

مثلا شما تیم منچستریونایتد را انتخاب کردید و حال قصد دارید ماریو بالوتلی در تیم شما بازی کند! ؛ در این صورت باید به کاربری که مربی آث میلان است درخواست بدید و طبق توافق از آث میلان به من یونایتد منتقل خواهد شد.

بازیکن آزاد :

هر مربی میتونه 3 بازیکن آزاد بگیره ؛ بازیکن آزاد هم بازیکنی هست از تیمی که هیچکدوم از کاربران اون تیم رو واسه خودشون انتخاب نکردند.

گرفتن تباني از كاربران

ممكن هست بعضي ها با دوستان خود يه جوري بخوان تباني كنن كه يكيشون قهرمان اين مسابقه بشن كه اينم مربوط به بخش نقل و انتقالات ميشه مثل بازيكنان قدرت بالا بديم به تيم دوستمون براي عمد

بازي مقابل اون از تركيب بد استفاده كنيم و..

اگه اين جور چيزي مشاهده بشه هر دو كاربر محروم ميشن از حضور در مسابقات بعدي و درباره محروميتشون هم مديران تصميم گيري ميكنن

صورت هاي مسابقه

مسابقات به صورت جام برگذار ميشه كه مثال جام بين تيم هاي اروپايي كه 16 تيم ميتون شركت كنن در 4 گروه 4 تيمي و یا 32 و ...

و تيم كه علاقه داره انتخاب ميكنيد و بع داز اتمام ثبت نام فصل نقل و انتقالات شروع ميشه ميتونيد بازيكناني كه ميخوايد با تاييد مربي اون بازيكن به تيم خودتون بياريد

و بعد گروه بندي ها انجام ميشه و مسابقات شروع ميشه

انتخاب تيم و توضييح كوچيك در مورد اولين دوره فوتبال فانتزي (*مهم )

اولين دوره فوتبال فانتزي جام قهرمانان اروپا ( .. تيمي ) برگذار ميشه كه .. گروه .. تيمي برگذار ميشه كه از هر گروه 3 یا 2 تيم به مرحله بعد ميرن و بعد جام حذفي ميشه

بعد از انتخاب تيم بايد چه كنيم ؟!

بعد از اين كه شما تيمي كه ميخوايد در فوتبال فانتزي ORPF انتخاب كرديد و مدت قبت نام به اتمام رسيد جام شروع ميشه كه به 3 بخش در 1 ماه طول ميكشه كه بعد انتخاب تيم ها 3 روز فرصت

براي نقل و انتقالات و 3 روز بازي هاي دوستانه و 1 روز استراحت تيم ها و از فرداش جام شروع ميشه و گروه بندي ها ميزنيم و زمان بازي تيمتون كه ميتونيد قبل از بازي تركيب تيمتون كه

ميخوايد رو با عكس بديد كه بزاريم و اگه نتونستيد تركيب بديد تركيب پيش فرض استفاده ميشه

اخطار به كاربراني كه ثبت نام ميكنن ولي بيخيال تيمشون ميشن ( اطلاعيه اي براي ثبت نام شما )

بعضي از كاربران هستن كه مثال همين جوري ميان ثبت نام ميكنن و يه تيم بر ميدارن و از فرداش ديگه نميان و... مديريت ORPF.IR مخالف اين عمل هست و كامل برخورد ميشه با كساني كه ادامه ندن يا وسط مسابقه ديگه نيان !

براي عضويت كاملا مطمن باشيد كه ميتونيد تا اخر اين جام حضور داشته باشيد و بعد اقدام به ثبت نام كنيد

جوايز اولين دوره فوتبال فانتزي مرجع تخصصی پی اس و فیفا

xet6t2ra36xuk8bicp18.jpeg

نفر اول مسابقه : 6 ماه اشتراک کاربران وی آی پی

نفر دوم مسابقه : 3 ماه اشتراک کاربران وی آی پی

نفر سوم مسابقه : 1 ماه اشتراک کاربران وی آی پی

نفر چهارم مسابقه : 200 امتیاز کاربری

برگرفته شده از انجمن بایرنیها

اسامی تیم های ثبت نام شده :

Mr.Javad => آ.اس رم

stardidar => رئال مادرید

MCR7 => بایرن مونیخ

NightBack => بارسلونا

amirone => منچستر سیتی

ɱąŧïŋ => آث میلان

Erfan7 => منچستر یونایتد

M3HDI => آرسنال

admin => تاتنهام

MESSI => چلسی

AMIR7 => دورتموند

Death D.D.T => اتلتیک مادرید

سلام منم ثبت نام كن. تيم منم رئال مادريد

داداش فقط يه سوال چطوري ميشه از تيم هاي ديگه بازيكن خريد منظورم اينه پول اون بازيكن رو چطور ميپردازيم

سلام منم ثبت نام كن. تيم منم رئال مادريد

داداش فقط يه سوال چطوري ميشه از تيم هاي ديگه بازيكن خريد منظورم اينه پول اون بازيكن رو چطور ميپردازيم

درووود

داداش منم ثبت نام کن

تیمم : بایرن مونیخ

:icon_razz:

خب ما هم هستیمتیم : بارسلونا

درود اضافه شدید

در مورد نقل و انتقالات هم به موقع توضیح میدیم صبر داشته باشید شروع بشه نقل و انتقالات بعد :x

درود اضافه شدید

در مورد نقل و انتقالات هم به موقع توضیح میدیم صبر داشته باشید شروع بشه نقل و انتقالات بعد :x

داداش يه سوال ديگه تو تاپيك نقل و انتقالات گفتي 150 تومن سرمايه هر تيمه اونوقت قيمت بازيكنا چقدره منظورم بازيكناي ازاده

درود

سلام..منم منچستر سیتی...

موفق باشید...

اضافه شدید

داداش يه سوال ديگه تو تاپيك نقل و انتقالات گفتي 150 تومن سرمايه هر تيمه اونوقت قيمت بازيكنا چقدره منظورم بازيكناي ازاده

بازیکن آزاد رو اگر فقط شما بخواین و کس دیگه ای نخواد که رایگان اما اگر 2 نفر باشن که بخوان بالاترین قیمت ملاکه

داش من قبلا این مسابقات رو تو سایت دیگه برگزار کردم و آشنایی کامل دارم بعضی سوالات هس که شاید شرکت کننده ها بخوان بدونن..

خواستم بدونم که کاربری که این مسابقات رو برگزار میکنه بازیش کدوم ورژن هست؟ از پتچ خاصی استفاده میکنه؟ به نظر من اگه از پتچ های معروف مثل pesedit یا pesjp اینا استفاده میکنه بایستی کاملا به روز باشه..

مثلا اگه پتچ بازی از ورژن های قدیمی pesedit مثل 3.0 و 2.8 و.. خلاصه قدیمی باشه اونموقع قدرت و تاکتیک تیما با الان خیلی فرق میکنه! مثلا اگه از ورژن 2 به پایین باشه بایرن مونیخ تیم معمولی هستش یا بارسلونا خیلی قوی!

و اینکه من تو سایتی که این مسابقات رو برگزار میکردم هایلایت بازی هارو هم تو نتایج بازی ها میزاشتم یعنی خیلی از سایتا این کارو میکنن! مثلا اون خلاصه بازی که آخر بازی نشون میده رو به صورت فیلم آپلود میکردم..

اینجوری کاربرا از نحوه بازی تیمشون و موقعیتاشون با خبر میشدن.. اگه فرد برگزار کننده این بخش هم به بازیا اضافه کنه عالی میشه :icon_razz:

داش من قبلا این مسابقات رو تو سایت دیگه برگزار کردم و آشنایی کامل دارم بعضی سوالات هس که شاید شرکت کننده ها بخوان بدونن..

خواستم بدونم که کاربری که این مسابقات رو برگزار میکنه بازیش کدوم ورژن هست؟ از پتچ خاصی استفاده میکنه؟ به نظر من اگه از پتچ های معروف مثل pesedit یا pesjp اینا استفاده میکنه بایستی کاملا به روز باشه..

مثلا اگه پتچ بازی از ورژن های قدیمی pesedit مثل 3.0 و 2.8 و.. خلاصه قدیمی باشه اونموقع قدرت و تاکتیک تیما با الان خیلی فرق میکنه! مثلا اگه از ورژن 2 به پایین باشه بایرن مونیخ تیم معمولی هستش یا بارسلونا خیلی قوی!

و اینکه من تو سایتی که این مسابقات رو برگزار میکردم هایلایت بازی هارو هم تو نتایج بازی ها میزاشتم یعنی خیلی از سایتا این کارو میکنن! مثلا اون خلاصه بازی که آخر بازی نشون میده رو به صورت فیلم آپلود میکردم..

اینجوری کاربرا از نحوه بازی تیمشون و موقعیتاشون با خبر میشدن.. اگه فرد برگزار کننده این بخش هم به بازیا اضافه کنه عالی میشه :icon_razz:

درود بله خیالتون جمع شات از بازیها و تیم ها قرار میگیره خودم نظارت کامل میکنم در مورد پچ هم باید با امید صحبت کنیم که ببینیم چه پچی همه تیم ها رو دارا هست و هم قدرت هاش عادلانه هست

هر وقت تیم ها به حد نساب برسه مثلا 16 یا 32 :دی

البته اگر کسی تا 19 ثبت نام نکنه به صورت لیگ برگزار میکنیم :x

من میگم...بشه شیش تیمه...دوتا گروه سه تیمه و بعد حذفی...

البته نظر با مدیر عزیز هست...

این دوره اول هست و فکر نکنم زیاد استقبال بشه...

موفق باشید..

این دوره علی توضیح داده که روی پی سی اجرا میشه و روی آخرین دی ال سی رسمی یا پچ پی اس جی پی :x از دوره بعد روی فیفا یا پی اس اونم به قرعه کشی کاربرا :x

توی همون پست اول بخون علی گفته

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...