Jump to content

^_^ سخنی با مدیران عزیز - خرداد 1392 ^_^

Recommended Posts

درود

خوب تقریبا فصل امتحانات هم تموم شده البته هنوز هستند افرادی که در حال امتحان دادن هستند اما خوب همه دیگه 22 تمام میشه

توی این چند مدت قبلی خیلی ها تقاضای مدیریت و کاندیدا کردند اما دریغ از یه پست تخصصی :| این واقعا خودش جای بحث و تامل داره

عزیزان مدیریت فقط به این نیست که یه تگ کاربری مدیر بخوره بالای نام کاربری و بقول معروف پوزشو بدین به بقیه یوزر ها هستند برخی از یوزر های توی سایت های دیگه بدون اینکه

حتی تقاضای عضویت در تیم مدیریت رو بکنند پست های تخصصی و خوبی قرار میدند چون برای سایتشون ارزش قائل هستند

و برخی ها هم هستند که به قول علی و بچه های بازی سنتر سوپر فن سایتشون هستند

اما چند وقته که میگم دلیل اصلیش امتحانات هست :دی یعنی امیدوارم همین باشه و ما هم اعلام کرده بودیم که توی امتحانات از مدیران عزیز هیچ گونه فعالیتی نمیخواهیم چون درس مهمتر است

برخی افراد فقط میان و میگن که ما رو هم کاندید کنید و حتی یه سر هم نمیزنند :دی

بحث تیم مدیریت مسابقات کلا فرق داره چون اونا حیطه شون کلا جدا هست و تا جایی که بتونن کمک هم میکنند و مدیونشونم هستیم

نه چیزی میخوان و ... همین که برنامه مسابقات رو تقدیم میکنند و کنار ما هستند یک دنیا ممنونیم

خلاصه کلامم خواهشی که از مدیران تمامی بخش ها از خودم گرفته تا اون کاندید دارم این هست که بعد از امتحاناتشون سعی کنند بیشتر

نقد و ... تخصصی بکنند و همچنین آموزش های بازیها رو و پست های تخصصی و ادیت و ... بیشتر

قرار بدهند و از ارسال های بیهوده و ... پرهیز کنند سایت ماله خود کاربران هست و بدون اونا ما هیچی نیستیم امیدوارم که با عنایت

یوزر ها و مدیران بتونیم سایتی خوب و عالی برای پی اس و فیفا بازان عزیز به ارمغان بیاوریم

در پایان شاید برخی از دوستان از حرف های بنده هم ناراحت شوند اما خوب عیبی ندارد میگذارم به اینکه به عنوان اینکه برادر کوچکتر شما هستم و من حتما بد برداشت کرده ام :دی

در پناه حق موفق و موید باشید با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی افرادی که برای این سایت زحمت می کشند و همچنین یوزر های گرامی سایت که مایه افتخار ما هستند

در پایان باز هم اعلام میکنیم

ادعا نمیکنیم که بهترینیم مفتخریم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند

Guest M@t3N

چند مدت بود میخواستم توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات همین حرف ها رو تقریبا بزنم :دی

چون دیدم بعضی ها زیادی به امکانات سایت پیله کردند

کلا آدم رو راست و پرویی هستم خیلی ها هم سره همین موضوع از من بدشون میاد نمونه بارزش اعتراضم به دسترسی مدیران به انجمن بود :دی که فکر کنم اکثرا از من دلخور شدند اما همیشه سعی کردم که حق

کاربرا رو بگیرم

توی اینجا هم همین حرف ها گویای همه چیز هست برخی که جنبه ندارند از این حرف ها بد برداشت خواهند کرد وخواهند گفت که سایتتون ماله خودتون اینقدر گیر میدین اما بعضی ها که دارایت دارند

سعی میکنند که سایت رو در جهت راهبرد اصلیش پیش ببرند امیدوارم که فضولی نکرده باشم :x

• 4 weeks later...

درود فروان

نمیخواستم این تاپیک رو بالا بیارم اما خوب برخی مسائل هست که باز باید بازگو کنیم

از اینکه تا به اینجا همراه ما بوده اید و ... از همه متشکریم و دست همه رو میبوسیم هرچی داریم از تک تک شما عزیزان داریم

اما خوب این اواخر از برخی مدیران کم کاری هایی دیده میشه حتی صمیمی ترین دوست خودم ! نمیخوام اسم ببرم همه همدیگه رو میشناسیم به نظرم اگر درگیری کاری و ... دارید به علی بگین چند مدتی نیستید مثل خوده بنده تا اینجوری کاربران هم بدونند کدوم مدیران واقعا سر میزنند و آپدیت میکنند

از این به بعد هم تیم مدیریت بیشتر روی این مسئله حساس خواهد بود چون ما بهترین ها رو برای کاربران خود میخواهیم و برای بدست آوردن بهترین ها باید زحمتی کشیده بشه و یکم بیشتر آنلاین باشید خلاصه کلامم چنانچه دیدید کاربر عادی یا مدیر باز نشسته شده اید ناراحت نشوید چون ما اینجا قرار هست از تمام

قدرت مدیران خود استفاده کنیم خلاصه باز هم میگم اگر چند مدتی کاری دارید و مشکلی پیش اومده به علی بگین یا هم اگر دیگر نمیتونید با ما ادامه همکاری بدین به علی مدیریت کل سایت بگین

با روزی موفقیت و سربلندی برای تک تک عزیزان زحمت کش و کاربران گل سایت که ما رو تنها نمی گذارند خبر های خوبی در راه است منتظر باشید :x

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...