Jump to content

سخت تر شدن سطح بازی در Fifa13

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان. من دوباره برگشتم

ایندفه یه پچ دارم واسه کسایی که مثل من ادعاشون میشه فیفاشون خوبه

با اضافه کردن این پچ نحوه بازی کردن کامپیوتر با شما کاملا سخت تر و حرفه ای تر میشه به طوری که اگر قبلا میتونستید توی حالت World class از کامپیوتر ببرین حالا توی حالت Amatur هم به سختی میشه گل بزنیین

روش نصب:روش خاصی نداره فقط فایل product.ini رو توی فولدر game بریزید و حتما عملیات regenerate رو انجام بدین

دانلود

منبع

دروود..

فیفا خودش سطح لجنداریش یه پا اوستا میخواد! چه برسه از اونم سخت تر!

داش تو خودت امتحان کردی؟ میشه نباخت؟؟ :دی

Guest M@t3N

بهترین هوش رو همیشه انسان داشته و داره :دی اگه رقیب واقعی داشته باشی از همه چی بهتره و بهترین گزینه هم بازیهای انلاین و مسابقات تو کلوپ ها و ... هست

اینم روش خوبی هست دست عرفان جان هم درد نکنه

دروود..

فیفا خودش سطح لجنداریش یه پا اوستا میخواد! چه برسه از اونم سخت تر!

داش تو خودت امتحان کردی؟ میشه نباخت؟؟ :دی

راستش خودم هنوز امتحان نکردم !!!

ولی کلا من از هیچ احد و ناسی نمیبازم

شما امتحان کنین خبرشم به من بدید!

• 2 months later...

سلام دوست عزیز من هم فکر کنم جالب باشه حتما نصبش میکنم ،خوب کاری کردین من هم همیشه روی word classکامپیوترو می برم با اختلاف 5یا 6 تا (اون هم با بارسلونا)

جسارته من هم فکر کنم من توی فیفا بازها من اول بشم شما دوم(زیاد سخت نگیر دوم بودن که عیب نیست ،عشق است کریس)

بنده پی ای اس بازی میکنم-ولی دراین موردکه شمادوستان ادعاکردین حاضرم فیفاباهاتون بزنم بعدبرین توی افق محوبشین:sadd::sadd:

درود گمون نمیکنم یه پی اس باز بتونه رو درجه آخرین سختی فیفا بازی کنه خودم 5 سال پی اس باز بودم اما وقتی که فیفا رو شروع کردم عهد بستم که تو آخرین درجه سختی بازی کنم

4 سال بدون جام بودم تو کریر مود تا بالاخره حرفه ای شدم :|

درود گمون نمیکنم یه پی اس باز بتونه رو درجه آخرین سختی فیفا بازی کنه خودم 5 سال پی اس باز بودم اما وقتی که فیفا رو شروع کردم عهد بستم که تو آخرین درجه سختی بازی کنم

4 سال بدون جام بودم تو کریر مود تا بالاخره حرفه ای شدم :|

برای من مهم فقط اینه که شبیه سازفوتباله-همین کافیه-دوستان ادعاکردن من جوابشون رودادم-وقتی ادعاشون درسته که باهرتیمی بتونن خوب بازی کنن-نه اینکه به رونالدوومسی تکیه کنن

دوستان من توی شهرمون اول هستم در مسابقات 5 گیم نت اول شدم کریر مود هم همه ی جام ها رو میگیرم تمام فصل رو بدون هیچ باختی تموم میکنم شاید یکی و دوتا مساوی بدم!

صبر کنین نسخه 14 بیاد میخوام اورجینال بخرم اون وقت با همتون انلاین بازی میکنم!

:icon_teh (17):

حالا برین تمرین کنید!

فیفا بحث کل شد باز و من بهم برخورد :دی مهدی رو که له کردم :دی مونده علی و جواد

سلام دیگر ، باور کنین من فقط حقیقت رو گفتم ،نمی دونستم اینقدر جوش میارین ، شوخی کردم توی فیفا بازها نفر اول erfan7و دوم adminیا برعکس زیاد فرقی نمی کنه،من از فیفا12فیفایی شدم و قبلا پیس بازی میکردم بدون غرض میگم پیس تا 2010خوب بودش ولی بعدش خیلی افتضاح شد فکر کنم اگه کسی فیفا باز باشه خیلی راحت میتونه پیس بازی کنه ولی بالعکس پیس باز خیلی سخت بتونه فیفا بازی کنه ،اینو از این لحاظ میگم که در آینده خیلی از پیس بازها فیفایی میشن .

یه چیز دیگه من کلا فیفا، تنها حریفم فقط برادرم بود و بعدش کامپیوتر ،شاید باورتون نشه ما توی یه شهری هستیم که اصلا فیفا بازی نمی کنن و به جرات میتونم بگم فقط خونواده ی ما فیفا بازی میکنن همه پیس بازی میکنن اون هم 2010 و خیلی کم 2013؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟>>>>>>>

سلام دوست عزیز من هم مثل adminقبلا پیس بازی میکردم فکر کنم یه کمی فیفا بازی کنه خیلی خوبه آخه فیفا مثل پیس سرعت مسی و رونالدو فضایی نیست اینکه رونالدو و مسی از بقیه بازیکنان خوبند شکی نیست ولی توی فیفا فقط این مهم نیست به کسی که با دسته بازی میکنه مهمه یعنی توی فیفا ممکنه یه مدافع ساده میتونه به رونالدو برسه یا خیلی راحت توپشو بگیره یعنی تمام تکنیکها و حتی سرعت مسی و رونالدو بستگی به فردی داره که داره بازی میکنه ولی توی پیس خیلی کم >>>>>فکر کنم فیفا بازها اینو که گفتم بهتر بفهمن و اگه شما نیز فیفا بازی کنین نظر منو تایید میکنین ،شک نکنین

دوستان من توی شهرمون اول هستم در مسابقات 5 گیم نت اول شدم کریر مود هم همه ی جام ها رو میگیرم تمام فصل رو بدون هیچ باختی تموم میکنم شاید یکی و دوتا مساوی بدم!

صبر کنین نسخه 14 بیاد میخوام اورجینال بخرم اون وقت با همتون انلاین بازی میکنم!

:icon_teh (17):

حالا برین تمرین کنید!

آخه من هرچی گیم نت رفتم فیفاروعددی حساب نکردن چه برسه به اینکه مسابقاتش راه بیفته ولی پی ای اس هرماه برگزارمیشه-فقط یک باردیدم مسابقات فیفاراه بیفته که چهارنفرثبت نام کردن که اون هم چون کسی نبودبرگزارنشد-فکرکنم تو داستانت همین بوده کاپ چهارجانبه میبردی:icon_evil:

فیفا بحث کل شد باز و من بهم برخورد :دی مهدی رو که له کردم :دی مونده علی و جواد

مگه گوشت کوبی که لهشون کردی:icon_eek:

• 4 weeks later...
آخه من هرچی گیم نت رفتم فیفاروعددی حساب نکردن چه برسه به اینکه مسابقاتش راه بیفته ولی پی ای اس هرماه برگزارمیشه-فقط یک باردیدم مسابقات فیفاراه بیفته که چهارنفرثبت نام کردن که اون هم چون کسی نبودبرگزارنشد-فکرکنم تو داستانت همین بوده کاپ چهارجانبه میبردی:icon_evil:

داش اینجا تو کرمان فیفا خیلی بیشتر از pes طرفدار داره !

جیگر من تو مسابقاتی برنده شدم که 3 تاشون 12 تیمه بود اونم بصورت لیگ و 2 تاشون هم 16 تیمی بصورت کاپ! اوکی؟؟؟

من دمو fifa14 رو همش دارم روی لجندری بازی میکنم به زودی تو نسخه 14 هم غوووول میشم!