Jump to content

همه چیز در مورد Xbox One نقد بررسی و ...


MCR7
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

جزئیات و بررسی ایکس باکس one :

ماکروسافت از محصول جدید خود پرده برداری کرده است و اسم آن را Xbox One قرار داده است.

این اولین کنسول بازی این شرکت پس از هفت سال است که به بازار عرضه شده است. بله ، ما انتظارات زیادی از این کنسول بازی داریم به خصوص پس از محصولات سونی این کنسول بازی راه پیشرفت را در پیش گرفته است.

ایکس باکس۳۶۰ در پاییز ۲۰۰۵ به بازار جهانی عرضه شد و شما فکر می*کنید از زمان عرضه آن تاکنون یک میلیون سال گذشته است در حالی که این*گونه نیست و تنها هفت سال و نیم از انتشار آن گذشته است.

این زمان برای یک کنسول بازی خیلی زیاد است که این از دید کارشناسان است.

 

XboxOne2.jpg

طراحی :

Xbox One بزرگ است و براق و در دو رنگ سفید و سیاه است .قسمت کنترل واحد و کیکنت هم دوباره طراحی شده*اند.به عنوان یک مجموعه ایکس باکس جدید بسیار حرفه ای طراحی شده است و وبا توجه به مأموریت خود برای ایجاد سرگرمی*های مدرن در یک بسته بندی به موفقیت رسیده است.به نظر می*رسد ایکس باکس جدید در مقایسه با محصولات قبلی باریک*تر شده است.

نام Xbox One به معنی راه اندازی مجدد یک سیستم است و به معنی یک شروع تازه می*باشد.

 

 

XboxOne1.jpg

صفحه اصلی سرگرمی

ماکروسافت وعده داده است که این وسیله یک راه حل مناسب برای اتصال تلویزیون،بازی و سرگرمی در آن واحد است، که البته این کاری است که Xbox هم انجام می*دهد ولی محصول جدید بسیار پیشرفته تر عمل می*کند.

همان طور که در ابتدا گفته شد،شما یک ارتباط خاص با تلویزیون خود پیدا خواهید کرد.اتاق نشیمن خود را آماده کنید و به کشف لذت بازی و تلویزیون و سرگرمی بپردازید.

بنابراین، این*ها چگونه اتفاق خواهند افتاد؟

حرکت*های زیادی مثل ضربه زدن و تکان*های شدید و تند وجود دارد و همین طور قابلیت به حداقل یا حداکثر رساندن صفحه نمایش در تلویزیون قرار گرفته است.تلویزیون زنده بخشی از قابلیت*های جدید این ایکس باکس خواهد بود که از طریق HDMI است، بله کابل تلویزیون هم بخشی از این بسته بندی است.

اما ما هنوز همپوشانی در قابلیت تصویر در تصویر را ندیده*ایم و این که تلویزیون چگونه و با تعامل با این سیستم کار می*کند.

و سؤال اینجاست که آیا شرکت*های دیگر به ایکس باکس کمک می*کنند و اجازه می*دهند آن تبدیل به یک لوازم جانبی در تلویزیون شود ؟

این موضوع باعث چالش در Google Tv شده است که در حال حاضر به نظر نمی*رسد Xbox One بخواهد جانشینی برای جعبه کابل و یا دی وی دی شما شود.

Xbox One شامل یک بافت از فرامین صوتی است.شما می*توانید سفارش بلیط*های یک فیلم سینمایی یا برای مثال شرکت در گفتگوی اسکایپ و یا گفتگو در یک تالار سایت ورزشی در مورد بازی ورزشی در حال انجام و همه این*ها توسط فرمان*های صوتی قابل انجام است که توسط نمایندگی منو که روی کنسول است انجام می*شود و اگر در غیر این صورت بود تمامی این کارها به نظر کمی گیج کننده می*آمد.

همه این موارد را ما در مورد کنسول بازی سرگرم کننده از قبل شنیده*ایم که قدمت آن به پلی استیشن ۳ و قبل*تر بر می*گردد.

اما XBOX one موقعیت بهتری دارد چون دارای تصویر عالی*تری است و جریان اتصال بهتری به تلویزیون دارد.

 

 

XboxD_Logo_Consle_Sensr_controller_F_GreenBG_RGB_2013_610x610-600x600.jpg

مشخصات Xbox One

جزئیات این کنسول بازی شامل پردازنده های هشت هسته ای و گرافیک*های ساخته شده توسط AMD است و همین*طور هشت گیگ رم و دستگاه پخش HDMI و پورت USB 3.0 وBlu-ray و علاوه بر تمام این*ها دارای یک هارددیسک ۵۰۰ GB است.

علاوه بر این ماکروسافت وعده داده است که یک سیستم عامل جدید که از طریق ترکیب ویندوز و ایکس باکس است به بازار عرضه کند.

ایکس باکس دارای یک معماری” سه سیستم عامل در یک ” است.ایکس باکس،یک هسته ویندوز ( شاید ویندوز RT) و یک رابط چند وظیفه ای دارد و در این حالت شما می*بینید که فاصله ماکروسافت و سونی از لحاظ سخت افزاری بسیار کم شده است.

 

microsoft-xbox-one-4858_610x407-600x400.jpg

کینکت جدید

کینکت جدید همراه با XBOX one به بازار می*آید و نسبت به سری*های قبل بهبود یافته است.یک دوربین ۱۰۸۰ پیکسلی به همراه دارد و همین طور قابلیت اتصال به اسکایپ را دارد و دارای درک درستی از حرکت و چرخش در یک ساختار اسکلت مانند است.

ماکروسافت ادعا کرده است که کینکت جدید می*تواند حتی ضربان قبل شما را بشمارد.همین طور می*تواند کنترل و حرکات شما را تشخیص دهد و تنها مختص به تشخیص حرکت دست شما نمی*باشد.

 

microsoft-xbox-one-4852_610x407-600x400.jpg

 

کنترل کننده جدید

XBOX one جدید از نظر آرگونمی پیشرفت کرده است و یک D-Pad بهتر به همراه دارد و همین طور سرعت پاسخ دهی آن افزایش یافته است.

 

عینک*های هوشمند

این تجربه در مرکز Xbox One قرار گرفته است و مانند قبل بر روی بسیاری از تلفن*های همراه و تبلت ها که کار می*کردند بر روی این کنسول بازی هم کار خواهند کرد.

Wi-Fi نصب شده بر روی کنسول بازی Xbox one اجازه می*دهد که بلوتوث مانند در ارتباط*های مستقیم در بین دستگاه های خارجی به راحتی بتواند کار کند.صفحه نمایش دوم یک روش عمده در تعامل با ایکس باکس است.اما جزئیات آن چگونه خواهد بود و آیا بهتر از عینک*های هوشمند در حال حاضر در بازار وجود دارد ؟

این*ها پرسش*هایی هست که با کار کردن با این کنسول بازی به پاسخ آن*ها خواهید رسید.

ایکس باکس به صورت زنده

ایکس باکس جدید وعده ۳۰۰۰۰۰ سرور را برای Xbox live داده است که این یک رقم عظیم است و در نام*های مختلف و خدمات زیادی ساخته شده است.

این خدمات همیشه در حال سرویس دهی به شما هستند، حتی هنگامی که شما مشغول تماشای یک فیلم هستید و یا در دنیای اینترنت در حال جستجو هستید و یا حتی سرویس دهی معقول*تر و بهتری هم به شما ارائه می*دهد،مثل افزایش سرعت در برخی از خدمات اتصالی.

بازی*ها

ماکروسافت قصد دارد هشت فرانشیز در طول یک سال برای Xbox one ایجاد کند و این یک نشانه امیدوار کننده برای پلت فرم است.بیشتر بازی*ها تبدیل به طراحی*های استریو و بزرگ شده*اند که احساس سینمایی به شما در هنگام بازی می*دهند.

اما برخی خبرهای بد هم وجود دارد: مثل پلی استیشن ۴ که بسیار قوی است و اینکه Xbox one با بازی*های Xbox 360 سازگار نیست.

 

منبع : gooyat.com

Link to comment
Share on other sites

سازنده Xbox One: به این کنسول می*توان لقب Troll Box را داد

 

یکی از سازندگان Xbox One توضیحات جالبی در ارتباط این کنسول داده است. براساس گفته ی وی، با توجه به نظرات و بازخورد ها، به Xbox One می توان لقب Troll Box داد.

 

 

 

این سازنده ،که اصرار داشت نامش فاش نشود، گفت: "هدف من از گفتن این حرف ها، فاش کردن اطلاعات فنی کنسول نیست بلکه هدف من این است که نشان دهم که سازندگان نیز همانند مصرف کنندگان می باشند. ما نیز همانند خیلی از مردم از برخی سیاست های ماکروسافت خبر نداشتیم به گونه ای که در E3 امسال و کنفرانس ماکروسافت آنان را شنیدیم. ما نیز در مورد جوانب مثبت و منفی سیاست ها فکر کردیم و به بحث های داغ و همیشگی که در ارتباط سیاست های ماکروسافت وجود دارد، پرداختیم."

"تجربیات مهندسی به ما آموخته است که همواری برای بدست آوردن چیزی، باید چیز دیگری را فدا کرد. ما تمام مزیت*های موجود در قوانین مختلف را روبروی خودمان گذاشتیم و روی این تمرکز کردیم که برای بدست آوردن برخی از آن مزایا چه چیزهایی را باید فدا کرد. نظر های مثبت در ارتباط با Xbox One ما را خوشحال می کرد اما نظرات منفی، این احساس را در ما به وجود می آورد که ما شیطانیم و Xbox One هم ممکن است یک Troll Box باشد"

اما با وجود دیدن این بازخوردها، وی همچنان تصور می*کند Xbox One در نهایت موفق خواهد بود." من به مدیرانمان اطمینان دارم چرا که تمام تصمیمات آنها قبل از اینکه وارد فاز عملیاتی شود، بخوبی مورد بحث قرار گرفته* است"

 

سازنده Xbox One: به این کنسول می‌توان لقب Troll Box را داد - بازی نما :: Bazinama - آرشیو اخبار

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[h=1]مایکروسافت : با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید

[/h]

1320443_0-250x143.jpg در می ۲۰۱۳ و در مراسم رونمایی از Xbox One بود که مایکروسافت اعلام کرد که Xbox One دارای یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی می باشد که غیر قابل تعویض هم است . اما اگر براین عقیده هستید که این فضا کافی نیست نگران نباشید چرا که مایکروسافت به شما امکان ذخیره سازی بازی ها و دیگر داده ها را از طریق Cloud می دهد.

در مراسم PAX Australia ، مایکروسافت تایید کرده است که Xbox One فضای هارد نامحدودی را از طریق سرویس Cloud ارائه می دهد. با این حال شرایط خاصی برای استفاده از این سرویس وجود دارد و شما نیاز دارید که یک عضویت گلد در xbox one داشته باشید. گرچه احتیاجی نیست که شما یک حساب گلد برای دانلود سیوهای خودتان در Xbox 360 خودتان داشته باشید و یعنی این که برای ذخیره کردن چیزی احتیاجی به پرداختن هزینه ندارید.

روابط عمومی مایکروسافت در این مورد اعلام کرده است :

Xbox Live از طریق cloud یک فضای ذخیره سازی نامحدود را بر روی Xbox One و برای تمامی کاربران Xbox Live ارائه می دهد و شما می توانید انواع مختلفی از محتویات Xbox Live را ذخیره کنید که این چیز ها شامل مشخصات پروفایل شما ، بازی ها ، Achievement ها و سرگرمی های دیگر می باشد. این محتویات بر روی سرویس cloud ذخیره خواهد شد و بنابر این شما می توانید در هر نقطه ، در هر زمان و بدون توجه به جایی که هستید طور خودکار به آن دسترسی داشته باشید.

مایکروسافت : با استفاده از Cloud می توانید حافظه ی هارد xbox one را بی نهایت کنید | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

نگاهی دقیقتر به پیشرفت بخش چند نفره روی Xbox one

 

 

 

مایکروسافت کلیپی از صحبتهای دو تن از مسئولین بخش طراحی ایکس باکس وان به همراه بخشهایی از امکانات شبکه لایو و به صورت کلی امکانات جدید آن تهیه و منتشر کرده است . طی این کلیپ با دو سیستم جدید که در بخش چند نفره بازیها روی Xbox one وجود دارد هم آشنا خواهید شد .

دانلود

 

 

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]عنوان ویدئو

[/TD]

[TD] کیفیت [/TD]

[TD] حجم [/TD]

[TD] لینک دانلود [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]نگاهی دقیقتر به پیشرفت بخش چند نفره روی Xbox one

[/TD]

[TD=align: center] HD 720p[/TD]

[TD=align: center] 22MB[/TD]

[TD=align: center] Download [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]نگاهی دقیقتر به پیشرفت بخش چند نفره روی Xbox one

[/TD]

[TD=align: center] SD 320p[/TD]

[TD=align: center]76MB [/TD]

[TD=align: center] Download [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

منبع:gamesiders

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

چرا دیگه گفتم که حسام ps4 پیش خرید کرده xbox one هم این سایت تازه آورده فکر کنم حسام ایکس باکس وان هم بخره اما پی اس 4 که دیری میشه پیش خرید کرده :دی

Link to comment
Share on other sites

چرا دیگه گفتم که حسام ps4 پیش خرید کرده xbox one هم این سایت تازه آورده فکر کنم حسام ایکس باکس وان هم بخره اما پی اس 4 که دیری میشه پیش خرید کرده :دی

اره فهميدم.با گوشي نوشتم اينجوري كرد خودش:|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

جدیدا خبری مبنی بر Dump شدن یک بازی xbox one توسط C4EVA پخش شده و اشتباه بعضی سایت ها گفتن کنسول هک شده.این هیج ربطی به هک شدن نداره و فقط تونستن بازی COD:GHOST با یک روشی DUMP کنن

DUMP هم یعنی اطلاعات دیسکو به دست آوردن و اسمشو گذاشتن XGD4.پس هیچ ربطی به هک کنسول نداره

c4eva Spoke! (2013-11-16 #fw) | c4eva Speaks!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...