Jump to content

خبر فوری:تغییر سیاست های ماکروسافت در قبال XBOX ONE

Bahram B
 Share

Recommended Posts

درود

بالاخره ماکروسافت از خر شیطون پایین اومد و اعلام کرد دیگه خبری از نیاز به آنلاین شدن در هر 24 ساعت نیست.بازی های دسته دوم به راحتی قابل فروش خواهند بود.تمام بازی ها فاقد کد منطقه ای(Region Free)خواهد بود.این خبر توسط دان متریک اعلام و تایید شده.

http://news.xbox.com/2013/06/update

Xbox One 24 hour check-in, used policies, more dropped | VG247

منتظر خبر های جدید تری باید باشیم.منبع فارسی:http://forum.bazicenter.com/thread78518

بالاخره این ماکرو هم باعث شد تا بازی تیم ایتالیا هم کامل نبینم و این خبر شوکه کننده رو اعلام کنم.واقعا همه چی عوض شد با این خبر.من خودم میخواستم ps4 بخرم ولی با این خبر میرم سراغ یارو یاور همیشگیم یعنی xbox :d

:icon_lol:

بهرام امان از دست تو :دی من که پی اس 4 میرم :دی مایکرو با این کار رسما اعلام کرد که چیز خورده :)) و شکست رو قبول کرد قدرت سونی اینجاست :دی :|

بقول یکی از رفقامون تو بازی سنتر هرچی خبر خوب بود توی خرداد شنیدیم فقط من منتظر یه خبرم هستم که امیدوارم خوب باشه اونم امتحانات پایان ترمم هست :| 1 نمره نداده و اون حیاتی هست خدایا کمکم کن

متن اصلی خبر مترجمان عزیز زحمتشو بکشن تا بقیه هم بدونن چی گفته کلا :دی

[h=1]Xbox One 24 hour check-in, used policies, more dropped[/h] Microsoft has confirmed “certain polices” pertaining to its DRM control with Xbox One have been changed, such as 24-hour check-ins, “no limitations” to using and sharing disc-based games, and more. Full report below.

xbox-one-new-.png

After trying to push the benefits of its new policies announced with the console such as the aforementioned, and causing all sorts of arguments on the Internet, the firm actually reversed its some of its polices – something I have never, personally, seen a company do in such a capacity.

The retraction heard around the world

Microsoft made the following changes pertaining to its Xbox One policies this afternoon:

• An internet connection will not be required to play offline Xbox One games – After a one-time system set-up with a new Xbox One, you can play any disc based game without ever connecting online again. There is no 24 hour connection requirement and you can take your Xbox One anywhere you want and play your games, just like on Xbox 360.
  • Trade-in, lend, resell, gift, and rent disc based games just like you do today – There will be no limitations to using and sharing games, it will work just as it does today on Xbox 360.
  • In addition to buying a disc from a retailer, you can also download games from Xbox Live on day of release. If you choose to download your games, you will be able to play them offline just like you do today. Xbox One games will be playable on any Xbox One console — there will be no regional restrictions.
  • These changes will impact some of the scenarios we previously announced for Xbox One. The sharing of games will work as it does today, you will simply share the disc. Downloaded titles cannot be shared or resold. Also, similar to today, playing disc based games will require that the disc be in the tray.

Don Mattrick, president of the interactive entertainment business at Microsoft also issued a statement, saying the firm took into consideration all the feedback it has received on its Xbox One policies, stating said feedback assisted the firm with reshaping “the future of Xbox One.”

“Last week at E3, the excitement, creativity and future of our industry was on display for a global audience,” reads the statement from Mattrick.

“For us, the future comes in the form of Xbox One, a system designed to be the best place to play games this year and for many years to come. As is our heritage with Xbox, we designed a system that could take full advantage of advances in technology in order to deliver a breakthrough in game play and entertainment. We imagined a new set of benefits such as easier roaming, family sharing, and new ways to try and buy games. We believe in the benefits of a connected, digital future.

“Since unveiling our plans for Xbox One, my team and I have heard directly from many of you, read your comments and listened to your feedback. I would like to take the opportunity today to thank you for your assistance in helping us to reshape the future of Xbox One.

“You told us how much you loved the flexibility you have today with games delivered on disc. The ability to lend, share, and resell these games at your discretion is of incredible importance to you. Also important to you is the freedom to play offline, for any length of time, anywhere in the world.

“So, today I am announcing the following changes to Xbox One and how you can play, share, lend, and resell your games exactly as you do today on Xbox 360. We appreciate your passion, support and willingness to challenge the assumptions of digital licensing and connectivity. While we believe that the majority of people will play games online and access the cloud for both games and entertainment, we will give consumers the choice of both physical and digital content. We have listened and we have heard loud and clear from your feedback that you want the best of both worlds.

“Thank you again for your candid feedback. Our team remains committed to listening, taking feedback and delivering a great product for you later this year.”

Changes in the works for quite some time

Microsoft’s DRM policies have apparently been in the works for a while according to Xbox corporate VP Marc Whitten. According to a statement given to Polygon which we reported here, Whitten said the firm wanted the consumer to know the “complete story” before it made an announcement regarding policy changes.

“What we wanted to do was tell our complete story,” Whitten said . “We knew our complete story was partially told at the Xbox One unveil and partially told at E3. We wanted to put our story out there and show the great games we have coming. We did that and people gave us a ton of feedback.”

Still, even with the changes, players will still have to be connected online for the cloud features to work, so if your game uses the cloud, you will have to be online to play it.

“We want and expect most people to take advantage of those things, but we also want to give people the choice that they can play offline,” Whitten said. “These are our policies and we are really excited about them. By adding them we have shown that we are definitely listening,” he said.

Original report

An earlier report from Giant Bomb stated the announcement of these changes would be come sometime today, and that the firm would be dropping the 24-hour check ins, region locking, always online requirements, and that additional restrictions on trading games or loaning discs would be dropped.

Of course the caveat – and there’s always one or two – is you can no longer share digital titles with friends or family. And while its nice the system won’t be region locked, some games manufacturers may still put regional restrictions on games, much like with Xbox 360 currently.

Xbox One is out this November.

Xbox One’s DRM, used game and 24-hour log in policies were dropped last night, and the big changed will not impact the console’s Asian launch plans, Microsoft has confirmed.

مثل این که برای نسخه های آسیا قرار نیست اتفاقی بیفته و همون 24 ساعت آنلاین شدن هست.

خواستم مقالشو بزارم دیدم خیلی کمه :دی

علی این بالایی باید دو سه روز بشینی پاش!

Xbox One policy change will not impact Asian launch window | VG247

Xbox One’s DRM, used game and 24-hour log in policies were dropped last night, and the big changed will not impact the console’s Asian launch plans, Microsoft has confirmed.

مثل این که برای نسخه های آسیا قرار نیست اتفاقی بیفته و همون 24 ساعت آنلاین شدن هست.

خواستم مقالشو بزارم دیدم خیلی کمه :دی

علی این بالایی باید دو سه روز بشینی پاش!

Xbox One policy change will not impact Asian launch window | VG247

البته این خیلی نگران کننده نیست.چون دیگه خبری از قفل منطقه ای نیست.وقتی کنسولو خریدی کشورو میزنی امریکا یا اروپا و راحت بازی میکنی.البته برای ژاپن که کلا سال 2014 میاد و تا اون موقع احتمالا drm بر میدارن

دیدن نمیتونن حریف سونی بشن کم اوردن

کی میره خداوکیلی اینو بخره با اون دستش که 40 تا دکمه روشه!:دی

ولی تعداد دکمه های روی دسته one xbox با ps4 تقریبا برابره و فکر کنم کلا یک دکمه guide کنسول xbox بیشتر داره

من به احتمال زیاد xbox one میخرم.forza 5 و halo و quntom break عناوینی نیستند که بشه به راحتی ازشون گذشت.

این حرکت ماکروسافت هم ممکنه باعث بشه هک کنسول سریعتر انجام بشه چون دیگه خبری از چک آنلاین نیست

نظرت محترمه عرفان جان ولی تعداد دکمه های روی دسته xbox با ps3 برابره

من به احتمال زیاد xbox one میخرم.forza 5 و halo و quntom break عناوینی نیستند که بشه به راحتی ازشون گذشت.

این حرکت ماکروسافت هم ممکنه باعث بشه هک کنسول سریعتر انجام بشه چون دیگه خبری از چک آنلاین نیست

بابا بازی های انحصاری کدوم بهتره؟همین آنچارتد و Heavy rain and The last of us به بازی های ایکسباکس که هیچ به خود دستگاه ایکس باکس هم میارزه.اصلا بازی های سونی معرکه هست.

ولی تعداد دکمه های روی دسته one xbox با ps4 تقریبا برابره و فکر کنم کلا یک دکمه guide کنسول xbox بیشتر داره

بابا بازی های انحصاری کدوم بهتره؟همین آنچارتد و Heavy rain and The last of us به بازی های ایکسباکس که هیچ به خود دستگاه ایکس باکس هم میارزه.اصلا بازی های سونی معرکه هست.

من که کلا کنسول رو فقط برای کریتوس کبیر میخوام و مطمئنا پی اس 4 رو میخرم ایکس باکس وان رو هم شاید خریدیم برای ایکس باکس لایوش :دی

اما کنسول فقط سونی و بازی هم فقط خدای جنگ

من که کلا کنسول رو فقط برای کریتوس کبیر میخوام و مطمئنا پی اس 4 رو میخرم ایکس باکس وان رو هم شاید خریدیم برای ایکس باکس لایوش :دی

اما کنسول فقط سونی و بازی هم فقط خدای جنگ

میگم شما که همشو میخوای بخری یکی هم بخر پست کن بیاد!!!!!!

من که از خدای جنگ متنفرم و اصلا از بازیش خوشم نمیاد!با اینکه پی اس تری هم دارم اصلا بازیشو نکردم.

میگم شما که همشو میخوای بخری یکی هم بخر پست کن بیاد!!!!!!

من که از خدای جنگ متنفرم و اصلا از بازیش خوشم نمیاد!با اینکه پی اس تری هم دارم اصلا بازیشو نکردم.

:icon_eek::icon_smp(23)::zaye: خدای جنگ بازی نکردی یعنی پی اس تری هم داشتی :| shame on me & ps3 :| :دی بابا بشین بازی کن بعد میفهمی چی میگم کالکشنشو بگیر من برای خدای جنگ 3 45 هزار پول دادم :دی الانم بی پولم و الا اسنشن رو میخریدم :دی

در مورد خرید همه اگر پولی اضافه موند چشم الان پی اس تریم خاک میخروه بنده خدا بازی ندارم این هک 3.6 هم که نمیاد :((

هرچی باشه سونی تجربش خیلی خیلی بیشتر از مایکروسافت در کنسول هستش ps1/ps2/ps3 و حالا هم ps4 ولی مایکروسافت xbox360 و بعد xbox one فکر کنم این مقایسه خودش گویا ی کیفت دسته ps4 در مقابل xbox one باشه!

هرچی باشه سونی تجربش خیلی خیلی بیشتر از مایکروسافت در کنسول هستش ps1/ps2/ps3 و حالا هم ps4 ولی مایکروسافت xbox360 و بعد xbox one فکر کنم این مقایسه خودش گویا ی کیفت دسته ps4 در مقابل xbox one باشه!

نه دیگه ماکروسافت کنسول xbox هم داشت.اگر بنا به تجربه بود الان شرکت sega باید حرف اولو میزد.

در مورد طراحی دسته هم چون طراحی دسته xbox 360 اینقدر عالی بود ماکروسافت اومد در xbox one ضعف های این دسته رو به طور کامل بر طرف کرد.

حالا بزار ps4 بیاد ثابت میشه!!!

ایکس باکس هیچی نیست:walbs:

بچه ها نظرتون چیه تو انجمن کل کل یه تاپیک بزنیم برای Ps4 vs xboxone

خیلی حال میده:دی

حالا بزار ps4 بیاد ثابت میشه!!!

ایکس باکس هیچی نیست:walbs:

بچه ها نظرتون چیه تو انجمن کل کل یه تاپیک بزنیم برای Ps4 vs xboxone

خیلی حال میده:دی

خوب از چه لحاظ بهتره.از لحاظ سخت افزاری بهتره ولی به شرطی که کامل بتونه استفاده کنه.فقط تو بازی های انحصاری میتونه از سخت افزار قویش استفاده کنه و تو بازی های مولتی پلتفرم با xbox one برابر خواهد بود.مثل این نسل چون اکثر شرکت های بازی سازی نمیان هزینه زیاد کنند تا برای هر پلتفرم با یک گرافیک مجزا بازی بسازند و رو هر دو یکسان عرضه میشه

از لحاظ فروش هم.نمیشه چیزی گفت فعلا.مثلا همین کنسول wii این همه فروخت در حالی که هم از xbox 360 ضعیف تره و هم از ps3

منم خودم طرف هیچ کدومو نمیگرم ولی میگم همچی از الان معلوم نیست

در مورد تاپیک کل کل هم متاسفانه این تاپیک ها به جز خراب کردن دوستی ها هیچ چیز دیگه ای ندارند.مثل همین تاپیک کل کل فوتبال.چون طرفین بدون هیچ منطقی از جناح خودشون دفاع میکنند و به هیچ نتیجه ای نمیرسه

• 3 weeks later...

[h=1]تغییر سیاست جدید ماکروسافت: کنسول Xbox One با 12 گیگ رم و افزایش سرعت پردازش GPU[/h] files_news_xbox_one_625friendly-590x330[35b4cf962fe52f5af67ba93384544aa9].jpg

از زمان معرفی کنسول Xbox One تا به الان این دستگاه دستخوش تغییرات بسیاری شده است. این دستگاه که بعد از انتقادات فراوان پیرامون داشتن اتصال به اینترنت و قفل مجبور حذف آن*ها شده، امروز نیز از قرار معلوم دست خوش تغییر است و اینبار از نظر سخت افزاری. طبق شایعاتی که امروز از سوی سایت Examiner به بیرون درز کرده است ماکروسافت سخت در تلاش است تا نغییراتی در نوع سخت افزار فعلی X1 ایجاد کند که می*توان به افزایش رم و GPU آن اشاره نمود. Examiner اذعان می*دارد:

-ماکروسافت می*خواهد در بخش GPU کنسول Xbox One سرعت پردازشش (TFLOPS) را افزایش دهد.

-کنسول از 8 گیگ رم DDR3 به 12 گیگ رم DDR3 ارتقاع میابد.

مسئولین سایت Examiner عوامل بالا را از برخی سازندگان سوال کرند، طبق منبع خبری سایت افزایش پردازش سرعت GPU کاملا صحیح است. ولی در حال حاضر بودن 12 گیگ رم بر روی دستگاه هنوز به طور قطع مشخص نیست ولی گفته می*شود Dev کیت*های 12 گیگی به سازندگان فرستاده شده است.

این مسئله در حالی است که منابع مذکور ادعا کردند 12 گیگ رم گفته شده با ریلیز کنسول X1 نخواهد بود. طبق سخنانی که این منبع گفته است استودیو Respawn Entertainment که سازنده بازی Titanfall است به خاطر توسعه رم به ماکرو بسیار فشار می*آورد.

لینک منبع

بازی‌سنتر | اخبار | تغییر سیاست جدید ماکروسافت: کنسول Xbox One با 12 گیگ رم و افزایش سرعت پردازش GPU

خدا رحم کنه معلوم نیست میخوان چیکار این کنسول بکنند :دی

[h=1]عجیب اما واقعی، به ما *Xbox one*ـی را بدهید که در E3 قولش را دادید![/h] files_news_rknbuTyymJQvDqx-556x313-noPad[55f445021ed6410d2dffc0862178e95b].jpg طبق گزارش رسمی سایت Xbox یعنی OXM گیمر David Fontenot دست جمع آوری امضا علیه سیاست*های تغییر یافته ماکروسافت در سایت Change.org زده است. و از سران ماکروسافت خواسته است تا برگردند به زمانی که سیاست*های خود را تغییر نداده بودند(منظور وی نمایش این شرکت در E3 است که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت است) این اعتراض وی در حال حاضر همراه شده است با 470 نفر که از وی پشتیبانی می*کنند و Fontenot در قبال این مسئله در سایت مذکور عنوان کرده است، "Xbox One*ـی که در E3 به ما قولش را دادید برگردانید"

در این بیانه آمده است، ویژگی*های قبلی Xbox One نشان از آنده سرگرمی*ها بود.بازی*ها را به صورت دیجیتال خریداری و بر اساس ویژگی*هایی چون، مبادله و به اشتراک گذاری این کار را انجام می*دهید. اساسا نیز این ایکس باکسی برای استیم بود. ولی چون این سیاست را به صورت واضح به مشترکین ابلاغ نکردند Sony نیز از این مسئله استفاده کرد و آن*ها به این وضع دچار شدند. باید راه چاره*ای باشد، نمی*تواند همه چیز این باشد و یا هیچ چیز نباشد. ما خواستار بازگشت هستیم.

هنوز مشخص نیست که منظور وی بودن خرید وفروش دیجیتالی X1 فقط است یا خواستار آمدن دوباره DRM یا وصل اینترنتی است(؟) و اینکه چگونه است سایت رسمی و مهمی چون OXM به خاطر یک کاربر و 212 امضا (در زمان اولیه) دست به زدن همچین خبری می*زند جای سوال دارد.

شما نیز اگر خواستار برگشت سیاست*های ماکروسافت هستید کلیک کنید.

لینک منبع

خخخ هرکی میخواد قفل باشه و چک امنیتی بشه روی لینک بالا کلیک کنه و رای بده :))

بازی‌سنتر | اخبار | عجیب اما واقعی، به ما ‌Xbox one‌ـی را بدهید که در E3 قولش را دادید!