Jump to content

Pes14 VS Fifa 14 شما کدام را میپسندید؟

Red20Devils
 Share

شما کدام یک را انتخاب میکنید؟  

13 members have voted

1. 1. شما کدام یک را انتخاب میکنید؟

Recommended Posts

239m0li2ru33wqxchw0.jpeg

همونطور که میدونید فوتبال یک ورزشی بسیار بزرگ است.ورزشی که همه ی کشور ها جمع میشوند تا بهترین بازیکنان و تیم ها

را نظاره گر باشند.ما در این مقاله میخواهیم این دو بازی بزرگ را مقایسه کنیم و ببینیم کدام یک بازی زیبایی را برای سال بعد عرضه خواهند کرد.

هر دو بازی در زمان های یکسانی به بازار میایند.هر دو بازی پیشرفتی را خواهند داشت و انتخاب را برای ما سخت خواهند کرد.پس

ما کار را برای شما آسان تر خواهیم کرد.

7qh8csl5d0ij9gtygpo.jpg

1-پلتفرم:

اول بگذارید ببینیم که بازی ها برای چه کنسول هایی ریلیز خواهند شد.فیفا برای اکثر کنسول ها می آید.البیته برای

هوادارن اپل متاسفیم.پس این یک قدم بزرگ است که فیفا برای کنسول های نسل بعد می آید.خوب حالا بگذارید ببینیم که کونامی چه میکند!؟

کونامی هم مثل فیفا بر روی پی سی ریلیز خواهد شد.یک امای بزرگی وجود دارد.متاسفانه کونامی بازی خود را فقط

برای کنسول های همین نسل فعلی ریلیز میکند.از طرفی کونامی تصمیم دارد برروی Psvita نیز بازی را عرضه کند.البته

من یکم نگران نیامدن Pes برای نسل بعد هستم.شاید سال بعد!باید دید...

2-کنترل توپ:

گونامی یک چیز جدیدی را به ما معرفی کرده است.آن ها اسم این چیز را Trueball Tech گذاشته اند!به معنی توپ واقعی!

با این شما میتوانید هم توپ و هم بازیکن را مستقل از یکدیگر کنترل نمایید.شما میتوایند توپ را به هر سمتی که میخواهید

ببرید.مهم نیست که آیا روی زمین باشد یا روی هوا.این یک مقدار به بازی حالت طبیعی تری میدهد.همچنین با این سیستم

و سیستم M.A.S.S مخفف کلمه ی Motion Animation Stability System این توانایی را به شما میدهد که با استراتژی های بیشتری بازی کنید همچنین

باعث زیبا شدن زمین خوردن ها و درگیری ها میشود.

EA نیز از آن طرف با پیشرفت هایی مواجه شده است.با کنترل توپ و تاگتیک های حمله و دفاعی متنوع در حالی که

توپ را در اختیار دارید به ما قول بازی بهتری را از نسخه های قبلی میدهد.با دو سیستمی که قبلا در همین مقالات

اشاره شد در فیفا شما میتوانید توپ را هرجایی که میخواهید ببرید.EA وقت زیادی نیز برای بهتر کردن دریبل ها کرده است.آن ها مبنا

و پایه ی بازی خود را بهتر کرده اند.

fd8wdzh5mf0dtp98pdp.jpg

3-گرافیک

EA به نظر میرسید که تغییرات زیادی را نسبت به نسخه های قبلی خود ایجاد نکند.ان ها تغییرات کمی را ایجاد میکنند

و خوشبختانه مشکلات نسخه ی قبل را برطرف خواهند کرد.البته من مطئنم که علاوه بر تغییرات گرافیکی چیز هایی

جدیدی که ما را سوپرایز کند در فیفا 14 خواهیم دید.آن ها تمرکز خود را بر نکات ریز قرار داده اند که از نظر من عادلانه و منطقی است.

کونامی از موتور جدید فاکس استفاده میکند.همان موتوری که برای بازی Metal gear استفاده شد از نوع جنگی!!

در PES این موتور از نوع ورزشی خواهد بود!این یکی از بهترین تصمیمات کونامی بوده است و تغییرات اساسی

در گیم پلی شاهد خواهیم بود.انیمیشن بازی بسیار بهتر خواهد بود و باید منتظر یک سوپرایز بزرگ در PES 14 باشیم.

yw3dd06qsinwjjw2pwqr.jpg

4-مود های بازی

فیفا 14 همان Career mode را به ما هدیه میدهد.البته یک بخش جدید و بهتر Scout mode به مربیگری اضافه شده

که میتوان از تمامی شهر های جوان بازیکنان با استعداد را به باشگاه خود آورد.

Pes نیز همان مود های قبلی را خواهد داشت.اما بازیکنان و گیمر ها میتوانند با تیم های محبوب آسیایی خود نیز

بازی کنند.شایعاتی نیز بوده است که احتمالا لیگ آرژانتین نیز به بازی اضافه شود.همچین حرکت بدی نیست.با

توجه به تیم های زیاد و وسوسه کننده فیفا 14 این حرکت PES میتواند مقداری فروش کند!

در آخر هر دو بازی به بهترین شکل در حال فرم دادن به خود هستند و صادقانه بگویم هر کدام هم از سرستاسر

دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند.بستگی به شما دارد اگر یک بازی واقعی شبیه به قوتبال میخواهید من به شما

فیفا را پیشنهاد میکنم اما اگر یک بازی سریع و آرکید را میخواهید من PES را پیشنهاد میکنم.باز هم بستگی به

گیمر ها دارد که آن ها خودشان تصمیم بگیرد که برنده ی این رقابت چه بازی ای بوده است؟البته شاید شما از اون

گیمر هایی باشید که دوست داشته باشید هر دو را بازی کنید.

به هر حال ما در آینده نیز از Pes 14 و Fifa 14 خبر هایی میگذاریم.راستی فراموش نکنید سایت Orpf.ir مسابقات

این بازی ها را نیز در آینده برگزار خواهد کرد.همانطور که مسابقات ّFifa 13&Pes13 هم اکنون در حال برگذاری هستند.

امیدوارم از مقاله لذت برده باشید.

اختصاصی Orpf.ir

مترجم Red20Devils با اضافه کردن جزئیات بیشتر.

منبع:

http://gamingbolt.com/fifa-14-versus-pes-14-which-one-should-you-pick

اره معلومه ساختگیه.. طرف ورداشته چهره رو جاش یه فیس از پی اس گذاشته رو عکسم تو فتوشاپ فیلتر روغنی زده مثلا پی اس 14 هس! :دی

این جا یک موضوع پیش میاد که باید مشخص بشه.الان fifa 14 دو نسخه داره.یکی برای نسل بعد و یکی هم برای این نسل

در حالی که کلا pes 2014 فقط برای این نسل ساخته میشه.

پس pes 2014 با fifa 14 نسل بعد قابل مقایسه نیست و فیفا 100% بهتره.

pes 2014 با توجه به این که با یک موتور جدید در حال ساخته شدنه به نظر من روی نسخه 2014 نباید زیاد امید داشت.البته از لحاظ گرافیکی بازی پیشرفت زیادی داشته ولی بازم هیچ چیزی معلوم نیست.fifa 14 این نسل هم که تکرار همون فرمول موفق شماره های قبلیه پس موفقیتش تضمین شدس

درود خدمت همه اول یه توضیح بدم لطفا این پست های اسپم رو حذف نکنید :دی یه اخطار بدین فوقش :دی قصد جسارت نداشتم به خدا همه با هم برادریم و داریم واسه یه جا زحمت میکشیم گفتم فقط چون اینجوری یوزری که داره میبینه هی میبینه که پست حذف شده دلیل اسپم :دی البته کاربران باید خودشون سعی کنند اسپم ندهند

در مورد بازی هم مطمئن باشید پی اس 13 از نظر گرافیکی خیلی بهتر شده و به حد عالی رسیده تقریبا اما اون جذابیت و واقعیت فوتبال واقعی رو که همه دنبالشن امسال هم نداره نمونه بارز و مثل شرکت مایکروسافت این همه امسال گفتند که سونی رو پشت سر میزاره و ... چی شد :|

البته فیفا باید چند باگ اساسی رو رفع کنه خیلی آزار دهنده هست

درود خدمت همه اول یه توضیح بدم لطفا این پست های اسپم رو حذف نکنید :دی یه اخطار بدین فوقش :دی قصد جسارت نداشتم به خدا همه با هم برادریم و داریم واسه یه جا زحمت میکشیم گفتم فقط چون اینجوری یوزری که داره میبینه هی میبینه که پست حذف شده دلیل اسپم :دی البته کاربران باید خودشون سعی کنند اسپم ندهند

در مورد بازی هم مطمئن باشید پی اس 13 از نظر گرافیکی خیلی بهتر شده و به حد عالی رسیده تقریبا اما اون جذابیت و واقعیت فوتبال واقعی رو که همه دنبالشن امسال هم نداره نمونه بارز و مثل شرکت مایکروسافت این همه امسال گفتند که سونی رو پشت سر میزاره و ... چی شد :|

البته فیفا باید چند باگ اساسی رو رفع کنه خیلی آزار دهنده هست

آخه بحثی بود که خودم راه انداختم و یک سوتفاهمی بیش نبود!گفتم یک کاربر مهمان بیاد بگه اینا به جای اینکه در مورد بازی حرف بزنند رفتن و درمورد چیز های غیر از بازی حرف میزنن اصلا خوبیت نداره و از سایت زده میشه به خاطر همین پاک کردم.

• 2 months later...

درود تمامی مباحث در مورد فیفا و پی اس 14 توی این تاپیک فقط و فقط مطرح بشه ( در مورد کل و کری خوانی و آمار و ... ) به تاپیک های اخرین اخبار و ... هیچ ربطی نداره پس لطفا هیچ کس توی تاپیک های دیگه در مورد دو بازی پی اس و فیف بحث نکنه اگر میخواین با هم در مورد نقاط ضعف و ... پی اس و فیفا صحبت کنید اینجا :| توی تاپیک های دیگه پست بدون تذکر پاک میشه :|