رفتن به مطلب
انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir

Welcome to انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of انجمن و تالارگفتمان مرجع آنلاین فیفا و پی اس | پرتال Orpf.Ir by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

ali459

نحوه انلاین شدن در pc

پست های پیشنهاد شده

من چند وقته فیفا 13 خریدم اما نمی دونم چجوری باید انلاین بشم تو بخش انلاین میرم پیام میده که باید عضو شید من تو سایت فیفا عضوم اما نمی دونم چجوری باید تو بازی عضو شم خواهشا راهنماییم کنید می خوام تو لیگ انلاین شما شرکت کنم کمکم کنید فیفا بدون انلاینش مفت نمی ارزه:((:((:((:((

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود باید اورجینال کی بخرین تا بخش آنلاینش براتون باز بشه :|

قیمت های اورجینال کی هم اینجا هست

FIFA 13

قیمت 60 هزار تومان هست

بدون این کد هم هیچ راه دیگه ای نیست که بتونید انلاین بازی کنید فیفا رو در پی سی

لینک به ارسال

برای باشگاه داری انلاین یا بازی دوستانه انلاین هم باید همین کارو کرد شما هم همینکارو کردید 60 هزار تومانی شو خریدید اگه اینجوری باشه کله کساییکه که تو ایران انلاین بازی می کنند اینجوریشو خریدن راه دیگه ای نیست

لینک به ارسال

برای باشگاه داری انلاین یا بازی دوستانه انلاین هم باید همین کارو کرد شما هم همینکارو کردید 60 هزار تومانی شو خریدید اگه اینجوری باشه کله کساییکه که تو ایران انلاین بازی می کنند اینجوریشو خریدن راه دیگه ای نیست

لینک به ارسال

ببخشید اشتباه شد یه سوال دیگه هم داشتم شما و دوستانتون که از این خریدید انلاینش جواب میده یا باید تو کامپیوتر وارد باشی منم که خیلی وارد نیستم هم میتونم انلاین بازی کنم میشه طرز انلاین شدن تو اون بگید ممنون

لینک به ارسال

درود طرز خاصی نداره گفتم که بدون اون اورجینال کی محالات ممکن هست بتونید انلاین بزنید چه تو باشگاه داری چه بازی دوستانه و ...

اورجینال کی رو که بخرین باید توی بازی وارد کنید همین :|

لینک به ارسال

درود orpf فقط پیشنهاد میده تضمین کننده اعتباری و ... نیست ( خود تیم ) اما خودم سایت پرشین کی رو پیشنهاد میدم persiankey.ir

البته سایت های دیگه هم هست مثل originalkey.org و game-ir.com

لینک به ارسال

درود . من سی دی کی اوریجینال فیفا 14 رو تو اوریجین وارد کردم و بازی رو هم نصب کردم . بازی اجرا میشه و یه لحظه عکس مسی میاد و سریع میاد بیرون . کرک یا پچ یا چیز دیگه ای هم باید نصب بشه ؟ لطفا کمک کنید

ویرایش شده در توسط M4NSOOR

لینک به ارسال

چک کردم. من هم همون مشکل کاربر farsar رو دارم . شصت درصد فایلها رو اوریجین شناخت بقیشو دانلود کرد. farsar گفته بود یه سری فایلها رو پاک کرد و اوریجین دوباره دانلود کرد مشکلش حل شد . حالا نمیدونم کدوم فایلها رو باید پاک کنم؟

لینک به ارسال

با سلام.. دوستان بنده سی دی کی فیفا 14 گرفتم و 50% بازی رو با dvd دانلود کردم و 50% بازی هم از اورجین ولی وقتی play کردم میره تو بازی عکس مسی میاد بعدش کرش میکنه بیرون!! الان فهمیدم میگن fifa 14 مثل fifa 13 و fifa 12 نمیشه این ترفندو زد و باید کل بازی رو از اورجین دان کرد... میخواستم بدونم واقعا اینجوریه؟

لینک به ارسال