Jump to content

پیشنهاد یا فرصت برای برگزاری لیگ برتر سالیانه PES و FIFA

Guest MESSI
 Share

Recommended Posts

Guest MESSI

بقول علی دوست داشتی و بقیه مدیران گل درود :دی

خوب 4 ماه پیش مهدی یه همچین پستی زد و مسابقات هم الان از فیفا خوب استقبال شده منم با علی که صحبت میکردم این ایده رو داشتم و علی گفت مطرح کن تا نظر دیگران رو

جویا بشیم نظر من در مورد لیگ این هست که توی کل سال باشه و هفته ای 1 مسابقه یا حداکثر 2 تا مثل لیگ برتر خودمون و براش چمپیونز لیگ و براش جام حذفی هم در بین بزاریم

یعنی مثلا پایان هر هفته بازیها انجام بشه و اگر مسابقات مناسبتی هم باشه وسط هفته برگزار کنیم خواستم نظر اساتید رو در این مورد جویا بشم فعلا که لیگ هست و تا بعد از لیگ نمیشه تصمیم قطعی گرفت ما هم

گفتیم زودتر این پیشنهاد رو بدیم ببینیم نظر دوستان چیه شاید دیگر کاربران گرامی ایده های جالب تری داشته باشند خلاصه اگر با این طرح موافق هستید ابتدا یه تشکر کوچیک بندازید پای این پست :دی و بعد هم نظر و ... خودتون رو بگین

من موافقم فقط:

1:پول هایی که از شرکت کنندگان گرفته میشه بین نفرات اول دوم و سوم تقسیم بشه!

2:لیگ کمتر از 12 تا تیم داشته باشه!

3:فقط کاربران فعال بتونن شرکت کنن!

4:این لیگ رو روی بازی های fifa 14 و pes14 اجرا بشه چون اگه الان شروع کنین در اواسط لیگ نسخه جدید fifa و pes منتشر میشه و لیگ به هم میخوره

این ایده در خصوص نسخه 14 بازی قابل اعماله نه نخسه 13 و به نظرم بهتره این لیگ رو حداکثر تا اواخر تابستون تموم کنیم و با تجربه اولین لیگ ، لیگ دوم رو با نسخه 14 و به صورت سالیانه انجام بدیم

به نظر من مدیریت خوب نیاز داره،و فکر کنم ما مدیر های خوب زیادی رو برای برگزاری نداشته باشیم...امیدوارم مدیر های خوب زیاد تر بشند...

Guest MESSI

توی ایکس باکس که فکر کنم مدیرانمون لایق و عالی باشند و همچنین چند نفر از رنکینگ های ایران رو هم داریم اما خوب مدیران بیشتر بشن بهتره یکی کار گرافیکی میکنه و یکی هم ...

اگه بشه به نحو احسن اجراش کرد که عالی میشه..

اینجوری بازدید و رنکینک سایت میره بالا..

البته اگه سرمایه خوبی داشتیم میتونستیم مثل fg gaming یه بخش اختصاصی فقط واسه لیگ آنلاین راه بندازیم اینجوری هزینه ورودی اینا هم که میگرفتیم تا حدود زیادی هزینه هارو جبران میکرد..

شایدم کسب درآمد شد واسه سایت :دی

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...