Jump to content

بحث تبادل نظر انتقاد پیشنهاد و ... در مورد لیگ آنلاین تابستان 92 فقط در این تاپیک

Orpf
 Share

Recommended Posts

درود فراوان هر گونه بحثی سوالی و ... که در رابطه با مسابقات

یا تبادل نظر و ... بین بازیکنان و ... داشتید توی همین تاپیک اعلام کنید تا اگر سوالی یا انتقادی بود رسیدگی بشه و الا هم که با هم به گفتگو بپردازید

لطفا این تاپیک ها رو هم مطالعه و دنبال نمایید

http://orpf.ir/forum/thread42.html

http://orpf.ir/forum/thread588.html

http://orpf.ir/forum/thread584.html

Guest MESSI

فقط خواستم یاد آوری کنم و بگم اگر نیروشو دارین اینکارارو بکنید 3 ماه پیش تو تاپیک اطلاعیه گفتم :دی خواستم یاد آوری بشه به نظرم اینکارایی که ذکر کرده بودم قبلا اگه انجام بشه اصلا یه حال و هوای دیگه ای میشه :دی

مثل اینکه خودم باید دست به کار بشم

1-زمان ثبت نام کی هست اگر دقیق نمیگین حداقل یه تایم قرار بدین و یازه زمانی

2- ادمین های مسابقات لطفا بیان و در مورد نحوه برگزاری توضیح بدن اینجور که از نظر سنجی پیدا هست احتمالا به صورت لیگ برگزار میشه

3- پیلیر برتر - گل برتر-تکنیکی ترین بازیکن جام - و ... رو هم مد نظر قرار میدین

4- از همه مهمتر که من توی مسابقات قبلی ندیدم این یه انتقاده لطفا نتایج بازیها رو ثبت کنید و اگر به صورت لیگ بود تو یه تاپیک جداگانه بزنید + آوراژ گل و .... که جالب تر باشه

5- برای مسابقات پیش بینی بزارین یعنی فرض کنید اگر من با ادمین بازی دارم که میبرمش 100 درصد قبل از مسابقه یه پیش بینی بزارید تا هیجان بیشتر بشه و کسانیکه بازی ندارند بیان و پیش بینی کنند و جوایز هم بدین

6- اسپانسری برای مسابقات اگر گیر بیارین بهتره

7- هنوز مبلغ کمک سایت به مسابقات مشخص نشده

همینا رو جواب بدین تا ببینم دیگه چی لازمه

لطفا دوستان دیگه هم نظر بدن

http://orpf.ir/forum/thread170-3.html#post1217

سلام.با تشکر از مدیران زحمت کش سایت که تا اینجای کار سنگ تموم گذاشتن فقط یه سوال برام باقی مونده و اونم اینه که در اسکرین شات ها ناظران بازی ها مشخص نشده و ای کاش زودتر مشخص می شد.البته من در حدی نیستم که بخوام پیشنهاد بدم و یا حتی انتقاد کنم اما به نظرم میاد دوستان عزیزی که زحمت برنامه ریزی بازی ها رو انجام میدن بهتره در هر روز تعداد بازی های کمتری برنامه ریزی کنن مثلا اگر قراره روز اول(شنبه) 3 بازی برگزار بشه بهتره دیگه فرداش ( یکشنبه )دور 4 و 5 برگزار نشه ب و ه سه شنبه یا چهارشنبه بیافته تا بچه ها بتونند تمرین بیشتری بکنند و نقاط ضعف خودشون رو برطرف کنند و اگر قرار باشه ظرف دو روز 5 یا 6 بازی انجام بشه یه کمی از کیفیت لیگ کم میکنه چرا که لذت لیگ طولانی بودن اون در یک مدت زمان معقول مثلا 3 ماهه تابستونه نه اینکه زود تموم بشه.البته من میدونم که دوستان برنامه ریز چه مشکلاتی دارن و باید لیگ رو قبل از پایان تابستان تموم کنند چون دیگه فصل درس و دانشگاه شروع میشه و مشکلات زیادی سر راه قرار میگیره و تعداد بالای شرکت کننده هم بر سختی برنامه ریزی می افزاید اما به همه دوستان عزیز شرکت کننده می گویم: دیکته نا نوشته غلط ندارد!

دست تک تک مدیران عزیز رو به خاطر زحماتشون می بوسم

سلام.با تشکر از مدیران زحمت کش سایت که تا اینجای کار سنگ تموم گذاشتن فقط یه سوال برام باقی مونده و اونم اینه که در اسکرین شات ها ناظران بازی ها مشخص نشده و ای کاش زودتر مشخص می شد.البته من در حدی نیستم که بخوام پیشنهاد بدم و یا حتی انتقاد کنم اما به نظرم میاد دوستان عزیزی که زحمت برنامه ریزی بازی ها رو انجام میدن بهتره در هر روز تعداد بازی های کمتری برنامه ریزی کنن مثلا اگر قراره روز اول(شنبه) 3 بازی برگزار بشه بهتره دیگه فرداش ( یکشنبه )دور 4 و 5 برگزار نشه ب و ه سه شنبه یا چهارشنبه بیافته تا بچه ها بتونند تمرین بیشتری بکنند و نقاط ضعف خودشون رو برطرف کنند و اگر قرار باشه ظرف دو روز 5 یا 6 بازی انجام بشه یه کمی از کیفیت لیگ کم میکنه چرا که لذت لیگ طولانی بودن اون در یک مدت زمان معقول مثلا 3 ماهه تابستونه نه اینکه زود تموم بشه.البته من میدونم که دوستان برنامه ریز چه مشکلاتی دارن و باید لیگ رو قبل از پایان تابستان تموم کنند چون دیگه فصل درس و دانشگاه شروع میشه و مشکلات زیادی سر راه قرار میگیره و تعداد بالای شرکت کننده هم بر سختی برنامه ریزی می افزاید اما به همه دوستان عزیز شرکت کننده می گویم: دیکته نا نوشته غلط ندارد!

دست تک تک مدیران عزیز رو به خاطر زحماتشون می بوسم

درود مصطفی جان شما سرور ما هستی آقا :دی

در مورد بازسیها حق با شما هست اما میدونید که اگر تعداد بازیها رو کم کنیم وقت زیادی میگیره و شاید حتی از 1 ماه و نیم هم رد کنه :دی و قرار هست که مسابقات بعدی هم داشته باشیم حالا باید با حسام و بهراد و بهرام بشینیم بیشتر در مورد برنامه ها فکر کنیم اگر هم بشه فقط 2 روز هفته رو بزاریم برای مسابقات مثلا شنبه و همین 3 شنبه البته هنوز این پیشنهاده در مورد مشخص نشدن ناظر بازی هم از بازیهای دور های بعد قول میدیم که مشخص کنیم ممنون که پیشنهاد دادی :x

درود شرمنده بابت اینکه تا حالا برنامه بازی های فردا رو نگذاشتم الان دارم میبینم یه مشکل جزئی داشته برنامه که من یکمی توی این چند مدت گیجم :دی دارم بررسی میکنم امیدواریم که بتونم رفع عیب کنم :دی امیدوارم بتونم تا امشب بزارم

درود

خوب یه خبر خوب هم من بدم اینجا به شرکت کنندگان لیگ

قرار شد بعد از پایان بازیها بازیکنان رنکینگ بندی بشند و تقریبا میشه گفت یه رنکینگ سایت هم درست کنیم واسه بازیکنان امیدوارم که در پایان شما جزو بهترین رنک های این سایت باشید

خب ما که سه تا بازیمون رو انجام دادیم و دو تا بازی اول رو شانسی شانسی بردیم و بازی اخر رو در عین شایستگی علی رغم سرعت پایین نت به حریف بسیار خوبم واگذار کردم.از تمامی مدیران عزیز نیز تشکر میکنم و بسیار لذت بردم.دستتون درد نکنه و ان شالله موفق باشید

درود خب چه خوب و چه بد دور اول و دوم و سوم تمام شد و امشب هم چون که ساعت 4 صبح شده تقریبا :دی دور های 4 و 5 برگزار میشه و 2 شنبه تعطیل هست فقط یه خواهشی از عزیزان دارم سعی کنند حتما سره موقع و ساعت آنلاین بشن و از سرعت و ... نتشونم اطلاع داشته باشند که مشکلاتی پیش نیاد و معذور دوستان خوبمون بشیم چون میدونید برنامه رو نمیشه جابجا کرد در مورد یه چیز دیگه هم توضیح بدم هر کسی در مورد جابجایی بازیهاش و تعویق و تاخیر میخواد بپرسه و یا اعتراض داره فقط و فقط به nato vampire بهراد و hesamsnake حسام

باید بگه و بنده حقیر هیچ کاره هستم در صورت توافق این دو مدیر بازیهای مورد نظر به تعویق و یا تاخیر خواهند افتاد

به نظر من طولانی کردن مسابقات مشکلاتیو به پیش میاره چون تعداد بازیکن ها زیاد هستش و هر بازیکن باید 23 بازی انجام بده فرض کنیم نیمه راه هستیم و عده ای به علت خوب نتیجه نگرفتن نسبت به ادامه ی بازی سرد بشن و مسابقات و ترک کنند یا درست سر زمان مسابقات حاضر نشوند.اینکه بخوایم یکی یکی افراد و حذف کنیم و نتیجه ی بازی اونارو حساب نکنیم .زیاد جالب از اب در نمیاد و مسابقاتو زیر سوال میبره.پس بنظر من باید بازی هارو توی حداقل تایم به پایان برسونیم تا نه سرمای نتایج بلکه گرمای مسابقات ادمو دلگرم کنه.

البته در کل نظر این بود که اگه بازی ها با توجه به تعداد افراد شرکت کننده به صورت دورهای-حذفی انجام میشد بهتر بود.مثلا 6 گروه 4 تیمه به صورت رفت و برگشت که تیم های اول و دوم به همراه 2 تیم برتر سوم میرفتن مرحله ی بعد و در ادامه 2 گروهه 4 تیمه... تا چیزی به اسم فینال وجود داشته باشه همچنین هر کسی که در ادامه ی مسیر میمونه کاملا امید داره...

به هر حال من به عنوان یک تازه وارد و کسی که در 5 بازیه اخیرش نتایج خوبی نگرفته از این حرکت بسیار خوشحالم و همین که موقعیتی برای دورهم بودن و رقابت بوجود اوردین تشکر دارم ...

چند پیشنهاد...

1. جالب میشه اگه بعد از هر بازی دو نفر برگزار کننده بازی در حد چند جمله نظر خودشونو توی یک تایپیک خاص در مورد اون بازی عنوان کنند مثل مصاحبه مطبوعاتیه مربیان بعد از بازی...

2. تایپیکی باشه که بچه ها در مورد هر بازیکن و شیوه ی بازیش نظر بدن

3.پیشبینی نتایج..

بی صبرانه منتظر انتشار جدول مسابقات هستم تا ببینم کی اوله و تا اینجای کار خودم چندم شدم

درود شرمنده مثل اینکه سره علیرضا شلوغ هست یکم با تاخیر خودم میزنم :دی امیدوارم که بتونم تا امشب ریلیز کنم :دی

به نظر من طولانی کردن مسابقات مشکلاتیو به پیش میاره چون تعداد بازیکن ها زیاد هستش و هر بازیکن باید 23 بازی انجام بده فرض کنیم نیمه راه هستیم و عده ای به علت خوب نتیجه نگرفتن نسبت به ادامه ی بازی سرد بشن و مسابقات و ترک کنند یا درست سر زمان مسابقات حاضر نشوند.اینکه بخوایم یکی یکی افراد و حذف کنیم و نتیجه ی بازی اونارو حساب نکنیم .زیاد جالب از اب در نمیاد و مسابقاتو زیر سوال میبره.پس بنظر من باید بازی هارو توی حداقل تایم به پایان برسونیم تا نه سرمای نتایج بلکه گرمای مسابقات ادمو دلگرم کنه.

البته در کل نظر این بود که اگه بازی ها با توجه به تعداد افراد شرکت کننده به صورت دورهای-حذفی انجام میشد بهتر بود.مثلا 6 گروه 4 تیمه به صورت رفت و برگشت که تیم های اول و دوم به همراه 2 تیم برتر سوم میرفتن مرحله ی بعد و در ادامه 2 گروهه 4 تیمه... تا چیزی به اسم فینال وجود داشته باشه همچنین هر کسی که در ادامه ی مسیر میمونه کاملا امید داره...

به هر حال من به عنوان یک تازه وارد و کسی که در 5 بازیه اخیرش نتایج خوبی نگرفته از این حرکت بسیار خوشحالم و همین که موقعیتی برای دورهم بودن و رقابت بوجود اوردین تشکر دارم ...

چند پیشنهاد...

1. جالب میشه اگه بعد از هر بازی دو نفر برگزار کننده بازی در حد چند جمله نظر خودشونو توی یک تایپیک خاص در مورد اون بازی عنوان کنند مثل مصاحبه مطبوعاتیه مربیان بعد از بازی...

2. تایپیکی باشه که بچه ها در مورد هر بازیکن و شیوه ی بازیش نظر بدن

3.پیشبینی نتایج..

در مورد اون چند تا پیشنهاد آخر که همین تاپیک خوبه و و میتوانید بحث و تبادل نظر کنید در مورد مصاحبه بازیکنان هم باید بگم نیرو برای این کار نداریم

با نگاه اجمالی به نتایج مسابقات میشه گفت که تعداد تیم های 9 امتیازی خیلی زیاده و فکر کنم تیم اول جدول هم 12 امتیازی باشه و این جور که به نظر میرسه بالای جدول رقابت بسیار سختیه و روزهای آینده تنور مسابقات هم گرم تر خواهد شد

ویرایش شد:

با توجه به اینکه این روز ها مدیران سایت جهت برنامه ریزی مسابقات بسیار زحمت میکشند و قراره تا امشب جدول بازی ها روی سایت گذاشته بشه تصمیم گرفتم جدولی از نتایج تهیه کردم و به دوستان ارائه بدم.البته ممکنه ایراداتی داشته باشه و به خوبی خودتو ن ببخشید

81805878196380934118.jpg

با نگاه اجمالی به نتایج مسابقات میشه گفت که تعداد تیم های 9 امتیازی خیلی زیاده و فکر کنم تیم اول جدول هم 12 امتیازی باشه و این جور که به نظر میرسه بالای جدول رقابت بسیار سختیه و روزهای آینده تنور مسابقات هم گرم تر خواهد شد

ویرایش شد:

با توجه به اینکه این روز ها مدیران سایت جهت برنامه ریزی مسابقات بسیار زحمت میکشند و قراره تا امشب جدول بازی ها روی سایت گذاشته بشه تصمیم گرفتم جدولی از نتایج تهیه کردم و به دوستان ارائه بدم.البته ممکنه ایراداتی داشته باشه و به خوبی خودتو ن ببخشید

81805878196380934118.jpg

درود

با تشکر از مصطفی گل یه خبر بد :( میگن خدا بد شانسی نده راست گفتن اون از شب اول بازیها که نت همه پرید این هم از الان که کیبورد علیرضا گرافیست سایت مثل اینکه دچار مشکل شده و یکم دیرتر جدول رو ریلیز میکنیم واقعا شرمنده همه شدیم به خدا همش بد شانسی هست

با دست مصطفی گل درد نکنه که زحمت کشیده و گذاشته سعی میکنیم تا اوایل فردا جدول رو هم بزاریم بازم شرمنده دوستان :(

در ضمن برخی از نتایج هم مثل اینکه یا من اشتباه ثبت کردم تو فایل های پیوست و اسکرین شات یا هم اشتباه گفته شده همه درست میشه صبر داشته باشید هماهنگی های لازم رو انجام بدیم همه اس ام اس ها و پیا مهای لایو و ... موجود هست و حق کسی خورده نخواهد شد فقط یکم صبر میخواد :دی

درود اکثر نتایج عقب افتاده آپدیت شد در فایل های txt جدول مسابقات هم که بالاتر توضیح دادم اماده داشت میشد که مشکلی برای سیستم گرافیست سایت پیش آمد فردا به امید خدا اگر بد و بلایی نباشه قرار میگیره

یه خسته نباشید هم عرض کنم به بهراد و حسام گل که تا به اینجا بازیها رو مدیریت و برگزار کردند

سلام اقا من تازه کارم میخوام بدونم برای fifa 13 pc مسابقات برگزار نمیشه .اگه میشه اموزش انلاین بازی کردن fifa 13رو لینکشو بدید pesتو سایت بود fifa نبود

سلام اقا من تازه کارم میخوام بدونم برای fifa 13 pc مسابقات برگزار نمیشه .اگه میشه اموزش انلاین بازی کردن fifa 13رو لینکشو بدید pesتو سایت بود fifa نبود

درود آقا رضا این تاپیک ماله مسابقات بود :دی و نباید اینجا پست بدین حالا این یک بار جواب رو میدم اما دیگه توی این تاپیک پستی در مورد آموزش ها ندین لطفا

در مورد انلاین بازی کردن فیفا آموزش خاصی نداره باید یک اورجینال کی بخرین که اونم قیمتش حدود 70 یا 80 هزار تومان هست بعد که سریال رو واردکردین میتونید برین به بخش های سیزن و آنلاین فرندز و بازی کنید سوال دیگه ای داشتید توی تاپیک مشکلات فیفا 13 پی سی مطرح کنید

• 2 weeks later...

منم تبریک میگم به نفرات اول و دوم و سومicon_teh%20%2817%29.gif

از مدیران و شرکت کنندگان تشکر میکنم که تونستیم در کنار هم یک لیگ بیادماندنی رو برگزار کنیم امیدوارم در مسابقات بعدی نیز دوستان بیشتری در کنار ما باشند و البته منم یه نتیجه بهتر بگیرم اصلا راضی نبودم :دی

پیشنهاد و انتقادی در مورد لیگ اگر هست در این تاپیک اعلام کنید.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...