Jump to content

Recommended Posts

این روز ها همه دو کنسول نسل بعد را با هم مقایسه میکنند.ولی ما میخواهیم که دو بازی اول شخص و شوتر را برای شما مقایسه کنیم.

49v80p5od4xobuzlvp7.jpg

داستان بازی:

شاید شما فکر کنیم که این دو بازی داستان بازی را رها میکنند و فقط به فکر بخش چند نفره خود هستند.اما اینطور نیست.اکتیویژن یک نویسنده

معروف را برای این بازی گذاشته است..او که چندین جایزه آکادمی را برده است کسی نیست جز Stephen Gaghan.تریلر بازی طوری به نظر میرسد

که انگار اکتیویژن فقط به فکر صحنه های اکشن و انفجاری بوده است.ولی آن ها میخواهند داستانی زیبا را که در نسخه های قبل فراموش شده بود را برگردانند.

اما بتلفیلد در تریلری که ما دیدیم نیز صحنه های اکشن زیادی داشت و به نظر میرسد که تمرکز خود را بر روی بخش تک نفره قرار دادند.به نظر میرسید

که کمتر به داستان بازی خود پرداخته باشند و بیشتر به صحنه های تصادفی پرداختند برای مثال سقوط ساختمان ها و گذشتن نور از سوراخ دیوار هاو سایه ها و...

gzm4qydfne63qz7o80p3.jpg

بخش چند نفره:

Activision زیاد صحبتی از بخش چند نفره در نماشگاه E3 نداشت.بیشتر آن ها بخش تک نفره خود را به نمایش گذاشتند.من در تعجبم که آیا آن ها

اصلا برنامه ای برای بخش چندنفره کنسول های نسل بعد دارند یا نه؟

اما DICE بر عکس اکتیویژن نمایش خیلی خوبی از بخش چند نفره خود در نمایشگاه داشت.آن ها من را سوپرایز کردند.64 بازیکن در بخش جند نفره

همزمان میتوانند بازی کنند!فرض کنید 64 بازیکن به چه چیز هایی نیاز است؟گرافیک قدرتمند،صحنه های اکشن زیبا،نقشه های بزرگ و مد های جدید!!

کنسول های نسل بعد:

همونطور که قبلا هم گفتم این دو بازی برای هر دو کنسول به بازار می آیند.

موتور بتلفیلد 3 بسیار عالی بود.شرکت Dice به دنبال موتور پیشرفته تر برای بتلفیلد 4 میباشد.با تکنولوژی Sub-D و گرافیک خیره کننده در زیر آب.در نسخه

جدید COD یک مقدار بی روحی و بی رنگی دیده میشود.اما بتلفیلد 4 به نظر شاداب تر و زیبا تر و محیطی متنوع تر را دارا است.من که بازی با رنگ های شاد را دوست دارم!

swsjpdjdy4eq8ryodl1g.jpeg

نتیجه:

هنوز خیلی زود است که بخواهیم یک طرف را برنده اعلام کنیم.اما تا الان بتلفیلد 4 نظر من است.بدون شک هر دو بازی فروش

بسیار خوبی خواهند داشت و نمیشود

پیشبینی کرد که شما گیمران کدام را دوست خواهید داشت.سایت Orpf.ir خبر های جدید تری را همانطور که قبلا قرار داده

است،برای شما قرار میدهد.پس با ما همرا باشید.

منبع:

http://www.gamezone.com/originals/2013/07/05/cod-ghosts-vs-battlefield-4-all-quiet-on-the-fps-front

Red20Devils

درود

مثل همیشه عالی و در یک کلام زیبا بود مقالت

یه توضیح کوچیک در مورد کال آف بدم :دی خودم الان تازگی ها با داداشم و دوستان cod black ops 2 زیاد بازی میکنیم امیدواریم که مولتی پلیر این 2 تا بازی که گفتی هم عالی باشند و باز هم لحظات خوشی رو داشته باشیم با توجه به رایگان شدن bf4 فکر میکنم طرفداراش کمی بیشتر بشه کال آف هم که رایگان بوده اما bf4 بیشتر برای کمپر ها خوبه :دی که بشینند با اسنایپ کمین کنند یا همون کمپ خودمون بعد حریف که رد میشه یه مپ داره تو صحرا هست میزنی به قول دوستان مخ حریف رو با دشت میدوزی :دی اما شاید دیدی سیره فحشتم کردند و ... این روزها کمپر ها زیاد فحش میخورند که کاره جالبی نیست و باید یکم جنبه بازی مون رو بالا ببریم کسی که اسنایپر بر میداره باید کمپ کنه و به نظرم بی اف 4 توی اسنایپ عالی تر میشه

من که 100% اگر بخوام یکی از این دو بازی رو انتخاب کنم bf4 انتخاب میکنم.چون cod هیچ نو آوری نداره.از گرافیک گرفته تا مولتیش.همین bo2 هم واقعا مولتیش فاجع بود.تو تمام بازی ها بعضی دوستان rpg به دستن و بعضی ها هم کمپ میکنن.این در حالیه که تو bf خوشبختانه چون نقشه ها خیلی بزرگه کسی از این کارا نمیکنه یا کمتر نمیکنه.در مورد single player بازی codghost هم واقعا عجیب بود.کنترل سگ ها.در حالی که bf4 فوق العاده بود نمایشش

دوستان واقعا کسی هست که کنسول های نسل بعد رو نخره؟؟

دوتا سوال دیگه":

1:مولتی بازی کردن با اینترنت سرعت بالایی میخواد؟؟

2:انلاین بازی کردن چقدر حجم میگیره؟؟

دوتا سوال دیگه":

1:مولتی بازی کردن با اینترنت سرعت بالایی میخواد؟؟

2:انلاین بازی کردن چقدر حجم میگیره؟؟

تو این نسل که با اینترنت 128 هم میشه مولتی بازی کرد.مثلا اینترنت مخابرات چون پینگ پایینی داره برای مولتی خوبه

با توجه به بازی که مولتی بازی میکنی متفاوته.بعضی بازی ها ساعتی 60MB بعضی ها بیشتر و یا کمتر

آنلاین بازی کردن که حجمی نمیگیره..

بعضی ها مثل من توان مالیشو شاید نداشته باشند!!