Jump to content

صحبتی با کارگردان Splinter cell:Black List

Recommended Posts

امروز همراه میشیم با کارگردان بازی Splinter cell :Black List

بخش اول،در صورت استقبال بخش دوم فردا گذاشته میشود.

76nrfxayre1920uana2.jpg

چرا بازی را به جای این که در نسل بعد عرضه کنید،همین نسل عرضه کردید؟؟

ما میخواستیم که بازی هر چه زودتر عرضه شود.بعد از تمام شدن نسخه ی قبلی،ما یک استودیو در تورنتو ساختیم و با

تیمی جدید شروع ساختن بازی کردیم.ما بازی را برای دو کنسول بزرگ عرضه میکنیم.مردم میتوانند بروند بازی را بخرند و

نیازی به کنسول های نسل بعد ندارند!هنچنین نحوه ای که بازی برای نسل بعد ساخته شده به مثل کنسول نسل بعد به

نظر میرسد.مردم به من میگویند که طوری که شما مد های جدید را ساخته اید و بازی آنلاین را گسترش داده اید همان نسل بعد است !!!من هم با آن ها موافق هستم.

mv0riksldpu9jxawcy0y.jpg

مردم چه واکنشی نشان دادند وقتی که فهمیند که شخصیت سم را کسی دیگری صداپیشگی میکند؟؟

قاعدتا مردم وقتی خبر را شنفتند شوکه شدند،البته وقتی مردم بازی را انجام دهند چیزی نمیگویند.به نظر من اریک جانسون

که هم اکنون صداپیشگی میکند کار خیلی خوبی انجام داده است.شما وقتی با او بازی میکنید هیچ فرقی را با نسخه های

قبلی نخواهید دید.ما طرفداران خود را که از سایت رسمی انتخاب کردیم برای بازی آزمایشی به استودیو آوردیم.بعد از مدتی

که بازی کردند من به آن ها گفتم،آیا شما فهمیدید که مایکل (گوینده قبلی) دیگر در این بازی نیست؟؟آن ها هم گفتند نه!

پس من فکر میکنم که کار آن ها خیلی خوب بوده است.

lsz80wk8kig5kpuwovwb.jpg

آیا شما فکر نکردید که بازی زیادی ارتشی شده است؟؟

دو جواب برای سوال شما وجود دارد:

یک اینکه داستان بدون همیاری با شخصیت محبوبتان هیچ است.شما داستان قوی نخواهید داشت مگر این که شما

شخصیت قوی که با او درگیر شوید و با او احساس هیجان کنید را احساس کنید.بعضی وقت ها شما شخصیت داستان

را دوست دارید و بعضی وقت ها از اون متنفر میشوید.

اگر شما بازی را خیلی غمگین بسازید بسیاری خواهند گفت که این بازی خیلی نا امید کننده است و من دیگر نمیخواهم

این را بازی کنم.سلیقه ی هر کس با کسی دیگر فرق دارد.وقتی ما بازی ای را میسازیم ما آن را طوری میسازیم که اکثریت

مردم آن را دوست بدارند.برای مثال اگر من کیک شکلاتی را درست کنم همه آن را میخورند،پس من نمی خواهم که کیک وانیلی

را درست کنم که بعضی ها ممکن است آن را دوست نداشته باشند.پس هر تصمیمی که شما میگیرید،شما یک دری را برای

بعضی ها باز میکنید و در دیگر را برای بعضی دیگر میبندید.

m9ukqpreo16bebx6qen.jpg

آیا شما فکر نمیکنید که بازی شبیه فیلم های هالیوودی شده است تا اینکه واقعا یک داستان غیر هالیوودی داشته باشد؟؟

سوال جالبی بود،ما یک چیز واقعی داریم،یک چیز باور پذیر و یک چیز هالیوودی !!

وقتی که من چند سال پیش با کارگردان صدا ی استودیو صحب میکردم او میگفت صدای یک طوفان آن طوری نیست که د

ر فیلم ها نشان میدهند.پس وقتی که یک فیلم در مورد طوفان ساخته میشود مردم میگویند:نه این صدای یک طوفان واقعی نیست.

مترجمRed20Devils

اختصاصی Orpf.ir

میشه گفت یکی از بهترین ها هست توی ژانر به قول خودم پلیس مخفی :))

خیلی حال کردم با اون نسخه قبلیش مخصوصا سبک قایم شدن و کشتنش یه جوری میشه گفت داره از هیت من جلو میزنه و یه سبکی جدید رو پایه گذاری میکنم این نسخه هم لیست سیاه فک کنم بود :دی و دموهای اولیه که نشون میده یه بازی عالی و ایده آل دیگه در پیش داریم

من بیشتر با مادون قرمزش حال میکنم :دی