Jump to content

خبر فوری:Far Cry 4 و Prince of Persia در کنسول های نسل بعد

Recommended Posts

این مقاله برای اولین بار توسط دو عضو تیم تحریریه یعنی

Damon Somer Halder

Red20Devils

تهیه و تنظیم شده است.

00hjhalhml6djnmlho5s.jpg

کمپانی Ubisoft قول داده که بزودی جزئیات بیشتری را درباره ی بازی جدید Far Cry 4 بیان کند .

بنا بر گفته ی سایت GameSpot ، معاون ارشد رئیس بازار یابی و فروش "Tony Key" گفته است که : تجارت و پیشرفت منتقدانه ی

بازی "Far Cry 3" پایان بازی را تضمین کرده است . " ما کاملا از FarCry 3 روحیه گرفتیم . بازی عالییییییه ، و و سزاوار به رسمیت شناختن

و مشهور شدن است ! بنابراین معلومه که ما بازی دیگری در همین سبک ( سبک بازی FarCry ) خواهیم ساخت : زودتر از اونیکه فکرشو بکنید .

بازی FarCry 3 در اواخر سال 2012 راه اندازی شد ! و خیلی سریع در درجه ی بازی های پیشرفتی Ubisoft Monteral قرار گرفته است .

محیط باز بر روی یه جزیره ی گرمسیری بنا شده بود و دورو بر همان منطقه ی اولیش دور میزد . Jason Brody ، بعد از این که دوستانش توسط

دزدان دریایی مورد آدم ربایی قرار گرفت خیلی زیاد گیج شد . سایت Game Spot به بازی امتیاز 9.0 را در بررسیش داد.

فار کرای 3 : معروف به اژدهای سیاه ، امسال زودتر ریلیز شد تا زودتر فروش برود و فروش بیشتری داشته باشد و ابتدا بازی بر روی کنسول

XBOX و PS3 آمد و در رده بندی بریزیل در ماه می مشهور شد .

او همچنین درباره ی اشتهای گیمر ها برای بازی های open-world کفت و افزود که گیمر های امروزی نیازی بیشتری به بازی های open-world دارند.

او میگوید که بازی های امروزی یوبیسافت توانایی لازم برای ساخت بازی های open world را ندارد.

"من فکر میکنم که بازی های Open world میتوانند اینده ی دنیای بازی را رقم بزنند و این همان علتی است که ما اکثر توانایی های خود را برای ساخت

اینگونه بازی ها قرار میدهیم.آن های بازی های بسته را نمیخواهند.آن ها بازی های open world را ترجیح میدهند.البته همیشه بازی های بسته برای

گیمر ها خواهد بود و آن ها میتوانند آن را تجربه کنند.

در نهایت او به ما گفت که منتظر بازی جدید Prince of Persia در کنسول های نسل بعد باشیم."Prince Of Persia میراث یوبیسافت است.

ما هنوز آن را اعلام نکردیم،هنوز هم آن را رد نکردیم.پس منتظر باشیم!میدانم که منتظر ماندن برای این بازی ها کار سختی است!!!"

اختصاصی Orpf.ir

اول از همه تشکر برای ترجمه

................................

امیدوارم ubi بلایی که بر سر assissns creed اورد بر سر farcry نیاره و شاهد تکرار بازی قبلی نباشیم

آره اسیسنس رو خیلی خراب کرد اما من نمیدونم چرا کلا با far cray 3 حال نکردم :دی

اما اسیسنس که به نظرم شاهکاره یوبی هست :دی

بابت ترجمه هم ممنون خسته نباشید

من با بهرام موافقم،جدی اساسین جدید هیچی به جز یک بازی پوچ و بی هیجان نبود.فقط نبرد های دریایی زیبایی داشت.

از اون طرف فار کرای 3 بازی خوبی بود و سرگرم کننده بود.فکر نمیکنم که فار کرای 4 ما رو نا امید کنه و بازی خوبی به نظرم در بیاد.