Jump to content

دسته های Ps4 و دست های عرق کرده!

Red20Devils
 Share

Recommended Posts

vkiubwwu49fw2wczildl.jpg

با نزدیک شدن به عرضه کنسول های جدید سونی تست های خود را بر روی سخت افزار های خود انجام میدهد

.آن ها یک تستی را انجام دادند که دسته ی این کنسول میتواند استرس شما را از طریق دست های عرق کرده تان حس کند!

با توجه به این گزارش اعلام شده است که این دسته ها پوست های شما را در می یابند و عرق کردن پوستتان را خواهند فهمید.

"ما یک پروژه ی طولانی برای اینکه چه قابلیت هایی به کنسول اضافه کنیم انجام داده ایم.آیا این دسته

ها ارتباط مستقیم با پوستتان را اندازه گیری خواهند کرد؟ما آزمایش های زیادی انجام دادیم و با متخصصان

خود صحبت کردیم و جواب سوال را فهمیدیم!

در گذشته به ما میگفتند که دسته های شما برای بازی های اول شخص خوب نیست.پس ما فکر کردیم

که بیاییم برای این نوع بازی نیز دسته مناسبی بسازیم.ما دکمه ها را چک کردیم و این که چه فشاری را

تحمل کنند..ما به شوک های دسته نگاه کردیم،ما به برآمدگی ها و فرورفتگی ها نگاه کردیم.همه چیز کامل

است.خیالتان راحت!من هنوز نظر منفی را در مورد این دسته ها نشنفتم.این خیلی عالی است."

اختصاصی Orpf.ir

مترجم:Red20devils

[/b][/font]http://www.polygon.com/2013/7/16/4527918/sony-tested-ps4-controllers-that-could-detect-stress-and-sweaty-hands[font=tahoma]
[/font]

طراحیش از نزدیک جالب بود مخصوصا پشت دسته صاف نیست و یکم چین داره :دی همین باعث میشه که لیز هم نخوره در هنگام عرق

اطلاعات منم در همین حده..فکر کنم رنگش عوض بشه!

اون رنگ دسته که برای درجه سلامتی تو بعضی بازی ها مثل killzone:sh مثلا اول رنگ چراغ پشت دسته سبزه ولی اگر تو بازی دشمن بهت شلیک کنه به قرمز تغییر میکنه.

بهرام اینو راست گفتی که وقتی تیر میخوری قرمز میشه اگه اینجوری باشه که عالیه بعد آقا یه سوال

دسته پی اس تری واقعا از لحاظ نگهداری شارژ برام یه سوال و یکی از اجایب هفت گانه بود :دی من 30 دقیقه میزم توی شارژ بعد باهاش کل بازی خدای جنگ رو میرفتم اما ایکس باکس اینطوری نیست و برام جالب بود سدته به این ریزی این باطریش چیه :دی ایکس باکس که معلومه یا باید شارژر بخری یا هم باطری قلمی حالا سونی نگفته که این دسته تا چقدر شارژ نگه میداره ؟

بهرام اینو راست گفتی که وقتی تیر میخوری قرمز میشه اگه اینجوری باشه که عالیه بعد آقا یه سوال

دسته پی اس تری واقعا از لحاظ نگهداری شارژ برام یه سوال و یکی از اجایب هفت گانه بود :دی من 30 دقیقه میزم توی شارژ بعد باهاش کل بازی خدای جنگ رو میرفتم اما ایکس باکس اینطوری نیست و برام جالب بود سدته به این ریزی این باطریش چیه :دی ایکس باکس که معلومه یا باید شارژر بخری یا هم باطری قلمی حالا سونی نگفته که این دسته تا چقدر شارژ نگه میداره ؟

اون قابلیت اول که دسته خود سازندهاست.ولی برای KILLZONE:SF تا الان تایید شده.در مورد شارژ دسته هم خیلی ها نگران بودن به خاطر لامپ هایی که در دسته PS4 وجود داره شارژ دسته زود تموم بشه ولی سونی اعلام کرده.این لامپ ها جزو کم مصرفترین لامپ های ساخته شده هستند.