Jump to content

Recommended Posts

درود فراوان

نمیدونم چرا هرچی جام و ... هست رو من اطلاعیه هاشو میزنم البته چون رفت و آمد هام با علی زیاد هست همین خودش باعث میشه

که من زودتر خبر دار بشم بیخال حاشیه ها بشیم :دی خوب همانطور که از تیتر پیدا هست بزودی جام بزرگ انلاین فیفا و پی اس به صورت

گروهی و بعد هم حذفی برگزار میشه طبق روال عادی و رسمی مسابقات و این بار دیگر خبری از لیگ نیست :دی ثبت نام بازیها 2 روز بعد

از تمام شدن لیگ شروع خواهد شد و حدودا 10 روز ثبت نام به طول خواهد انجامید همانطور که گفتم بازیهای یعنی هم PES و هم FIFA

در تمامی کنسول ها (PC-PS3-XBOX) برگزار خواهد شد به شرط آنکه مدیر برای برگزاری و اداره بازیها در پلنتفرم های PC و PS3 پیدا شود

یعنی داوطلب شود برای برگزاری و اداره این بازیها ضمنا اینجوری هم نیست که هر کسی از راه برسه و بخواد مدیر بازیها بشه

باید 1 رزومه کاری نشون بده 2 برنامه بازیها و ... رو سروقت آماده کنه و خودش همیشه موقع بازیها انلاین باشه برای هر بازی و پلنتفرم 2 تا مدیر

نیاز هست تا در نبود یکی از آنها دیگری بازیها رو اداره کنه امیدواریم که این جام هم تعداد ثبت نامی های بیشتری داشته باشد و هم قوی تر

و کیفیت ان بیشتر از همیشه شود تا باز هم بتوانیم لحظاتی خوش را در تابستان 92 سپری نماییم اخبار دیگر بزودی قرار داده خواهد شد

( ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم مفتخریم که بهترین ها ما را برگزیده اند |-| نه اولین هستیم نه بهترین مفتخریم که با شما و برای شما هستیم )

آدرس تاپیک ثبت نام = > http://orpf.ir/forum/thread661.html

ارادتمند تک تک دوستان و کاربران گل انجمن مهدی :x:)

درود با توجه به اتمام یافتن لیگ بزودی و بعد برگزاری جام حذفی فرصتی هنوز باقیست برای بحث و تبادل نظر در مورد قیمت ورودی جام آینده همچنین درخواست برای پیوستن به تیم مدیریت بازیهای در کنسول های pc & ps3

پس لطفا اگر تجربه برگزاری مسابقات فیفا و یا پی اس رو در کامپیوتر و پلی استیشن 3 دارید لطفا حتما با ما تماس بگیرید همچنین نظرات پیشنهادات و انتقادات رو بگین هم چه کسانیکه شرکت کرده اند در لیگ و یک تجربه ای برای آنها شد و چه کسانیکه شرکت نکرده اند ضمنا جام آینده هم نحوه برگزاری آن به صورت اروپا چکپیونز خواهد بود یعنی اول در مرحله گروهی و سپس حذفی و نیمه نهایی و فینال امیدواریم که جام آتی بهتر و با کیفیت تر و جالب تر باشد

درود امروز توی بازیسنتر یه پستی رو از یه یوزری دیدم خیلی ناراحت شدم و دلم به حال خودم سوخت مدیران دیگه که جای خود دارند

متن پست دوست خوبمون به این صورت بود

من چند تا نکته رو میخوام بگم هی میخواستم نگم دلم نیومد!

اولا این هزینه ورودی چیه دیگه!همش هزینه ورودی!الان میاین میگین که خوب به تیم اول جایزه میدیم و از این حرف ها!

یه نکته هست لطفا صادق باشین چقدر از این پول تو جیب برگزار کننده های لیگ میره!دوما جایزه ها چقدره!

((هر چند من کلا از اساس با هزینه ورودی گرفتن مخالفم حالا اینکه شفاف سازی نیست از همه بدتر!))

دوما آقا جان شما یه سایت دیگه زدین و تو اون مسابقات رو برگزار میکنید و همه چیز اونجا قرار میگیره پس چرا میاین اینجا اعلام میکنید!مسابقات بچه های بازیسنتر که نیست!از این سایت به عنوان یه بیلبورد تبلیغاتی استفاده میکنید!

خداییش الان بچه هایی که PS3 دارن جام برگزار کردن نه حق ورودی میگیرن نه جایزه میگزارن نه از این کارها میکنن به راحتی بازی هاشون رو برگزار میکنند!خیلی هم دوستانه برین یاد بگیرین!الان سومین دورش هم تو ماه رمضون برگزار میشه!

شما ابتدا آگهی شروع ثبت نام

پایان ثبت نام و شروع برنامه چیدن برای گروه ها

شروع مسابقات و نظارت بر انجامش و از این حرفها

آخر هم پایان لیگ!

یک دوره طولانی و کاملا ملال آور!اگه واقعا به فکر خوش بودن هستین میتونین حق ورودی نگیرین و تند تند جام برگزار کنید بچه ها با هم بازی میکنند و خوش هم میگزره!

خداییش وقت ندارم وگر نه این کار رو خودم میکردم!

کلا وقتی بحث مادیات میشه دقیقا همین میشه!

شاید دلخوری پیش بیاد ولی بدون تعارف حرف هام رو زدم!

جواب های مدیران ما هم به این صورت

آقا بهرام

جواب بعضی از سوال هاتو که میدونستم اینجا نوشتم

تو بازیسنتر ساله پیش مسابقاتی برگذار شد به صورت مجانی ولی اصلی ترین مشکلش این بود که بعضی از تیم ها اصلا براشون اهمیت نداشت که به موقع سره وقت حاظر بشن و خیلی راحت فقط ثبته نام میکردن و بعد هم دیگه خبری ازشون نبود ولی با گرفتن ورودی حداقل برای هزینه ای که کردن مسابقاتو سره وقت انجام میدن و در صورته برد جایزه هم میگیرن.

در مورده اون سایت هم اکثرا همین بچه های بازی سنترن که اونجا فعالیت دارن..از جمله خودم.اگر همین جا قصد برگذاری مسابقات رو داشتیم باید یک نفر پول جمع میکرد و این طوری برای بعضی ها این امکان نداشت که مثلا پولو بریزن به حسابه اون طرف یا ممکن بود اون شخصه خاص براشون غیره قابله اعتماد باشه ,ولی با وجود سایت میتونن به راحتی از هر بانکی پولو واریز کنن و به راحتی هم اگر مشکلی برای پولشون به وجود اومد پیگیری کنند.

در مورد جوایز هم میتونی نگاه کنی + هزینه سایت که ادمین اون سایت(علی) باید بیشتر هزینه سایتو از جیبه خودش بده.پس من بهت قول میدم هیچ کس اینجا پولی برای خودش بر نمیداره.البته توضیحاته بیشترو علی بهت خواهد داد

من و بهداد و.... خودمون ساله پیش مسابقاتو تو بازی سنتر برگذار کردیم و مطمئنا اگر مسابقات به خوبی انجام شده بود همون برنامه ساله پیشو ادامه میدادیم

علی

درود فراوان

quote_icon.png نوشته شده توسط ** MHN ** viewpost-left.png

من چند تا نکته رو میخوام بگم هی میخواستم نگم دلم نیومد!

اولا این هزینه ورودی چیه دیگه!همش هزینه ورودی!الان میاین میگین که خوب به تیم اول جایزه میدیم و از این حرف ها!

یه نکته هست لطفا صادق باشین چقدر از این پول تو جیب برگزار کننده های لیگ میره!دوما جایزه ها چقدره!

((هر چند من کلا از اساس با هزینه ورودی گرفتن مخالفم حالا اینکه شفاف سازی نیست از همه بدتر!))

دوما آقا جان شما یه سایت دیگه زدین و تو اون مسابقات رو برگزار میکنید و همه چیز اونجا قرار میگیره پس چرا میاین اینجا اعلام میکنید!مسابقات بچه های بازیسنتر که نیست!از این سایت به عنوان یه بیلبورد تبلیغاتی استفاده میکنید!

خداییش الان بچه هایی که PS3 دارن جام برگزار کردن نه حق ورودی میگیرن نه جایزه میگزارن نه از این کارها میکنن به راحتی بازی هاشون رو برگزار میکنند!خیلی هم دوستانه برین یاد بگیرین!الان سومین دورش هم تو ماه رمضون برگزار میشه!

شما ابتدا آگهی شروع ثبت نام

پایان ثبت نام و شروع برنامه چیدن برای گروه ها

شروع مسابقات و نظارت بر انجامش و از این حرفها

آخر هم پایان لیگ!

یک دوره طولانی و کاملا ملال آور!اگه واقعا به فکر خوش بودن هستین میتونین حق ورودی نگیرین و تند تند جام برگزار کنید بچه ها با هم بازی میکنند و خوش هم میگزره!

خداییش وقت ندارم وگر نه این کار رو خودم میکردم!

کلا وقتی بحث مادیات میشه دقیقا همین میشه!

شاید دلخوری پیش بیاد ولی بدون تعارف حرف هام رو زدم!

در مورد جوایز که اینقدر بد بین هستید حق میدم چون برخی ها واقعا بازی دیگران برای خودشون مهم نیست و ... اما من اینجور شخصی نیستم و لطفا اینا رو هم ببینید

جایزه نفر اول : 103 هزار تومان

جایزه نفر دوم : 43 هزار تومان

جایزه نفر سوم : 25 هزار تومان

جایزه جام حذفی : 19 هزار تومان البته اگر اسپانسری پیدا کردیم قطعا بیشتر خواهیم کرد

ما در کل 24 نفر بودیم ضرب در 8 میشه 192 هزار تومان اگر اشتباه نکنم

biggrin1.gif

10 درصدشو برای جام حذفی گذاشتیم که شد 19 هزار تومان و بقیه پول ها رو هم که خدا رو شکر سواد دارین حساب کنید ببینید چقدر رفته توی جیب بنده

yahoo_22.gif

اگر شک هم داشتید میتونید از این یوزرها توی لایو سوال کنید بعد از واریز پول به حسابشون که هفته آتی خواهد بود بعد از اتمام جام حذفی

NaTo Vampire-PARSA XBL-scorpion88

در مورد سبک برگزاری ما نظر سنجی گذاشتیم و اکثر کاربرانمون به برگزاری لیگ رای دادند

اگر صحبت دیگه ای هم بود درخدمتم در ضمن از حرفاتونم ناراحت نشدم داش گلم چون به برخی ها حق میدم و خودم چند باری ضربه شو خوردم اما ما توی هر بنیاد رسمی که بگی ثبت شده هستیم و اگر کسی شکایاتی چیزی داره میتونه از طریق اونجا و مراجع قضایی اعلام کنه خدارو شکر تا حالا که مشکلی نداشتیم

quote_icon.png نوشته شده توسط Bahram B viewpost-left.png

جواب بعضی از سوال هاتو که میدونستم اینجا نوشتم

تو بازیسنتر ساله پیش مسابقاتی برگذار شد به صورت مجانی ولی اصلی ترین مشکلش این بود که بعضی از تیم ها اصلا براشون اهمیت نداشت که به موقع سره وقت حاظر بشن و خیلی راحت فقط ثبته نام میکردن و بعد هم دیگه خبری ازشون نبود ولی با گرفتن ورودی حداقل برای هزینه ای که کردن مسابقاتو سره وقت انجام میدن و در صورته برد جایزه هم میگیرن.

در مورده اون سایت هم اکثرا همین بچه های بازی سنترن که اونجا فعالیت دارن..از جمله خودم.اگر همین جا قصد برگذاری مسابقات رو داشتیم باید یک نفر پول جمع میکرد و این طوری برای بعضی ها این امکان نداشت که مثلا پولو بریزن به حسابه اون طرف یا ممکن بود اون شخصه خاص براشون غیره قابله اعتماد باشه ,ولی با وجود سایت میتونن به راحتی از هر بانکی پولو واریز کنن و به راحتی هم اگر مشکلی برای پولشون به وجود اومد پیگیری کنند.

در مورد جوایز هم میتونی نگاه کنی + هزینه سایت که ادمین اون سایت(علی) باید بیشتر هزینه سایتو از جیبه خودش بده.پس من بهت قول میدم هیچ کس اینجا پولی برای خودش بر نمیداره.البته توضیحاته بیشترو علی بهت خواهد داد

من و بهداد و.... خودمون ساله پیش مسابقاتو تو بازی سنتر برگذار کردیم و مطمئنا اگر مسابقات به خوبی انجام شده بود همون برنامه ساله پیشو ادامه میدادیم

با تشکر از توضیحات بهرام گل yahoo_8.gif

quote_icon.png نوشته شده توسط ** MHN ** viewpost-left.png

اولا ضرورتی نداشت که یه سایت تاسیس کنید و هزینه بدین!

دوما به هر حال گزاشتن مسابقات به این سبک بسیار خسته کننده هست بهتره تند تند مسابقات برگزار بشه نه اینکه 21 روز مهلت ثبت نام داده بشه!

بعد هم اگه شما کارتون رو سال پیش ادامه میدادید به موفقیت میرسیدین بالاخره بعد از چند دوره برگزاری افرارد دو دره باز مشخص میشن و جام اعضای اصلی خودش رو پیدا میکنه ولی به این صورت که شما برگزار میکنید هر دوره فکر کنم تمام افراد به غیر از چند نفر متفاوت باشن!

به هر حال موفق باشین!

در مورد سبک برگزاری و ثبت نام بالاتر توضیح دادم که نظرسنجی بوده دوست گلم و در مورد مسابقات رایگان هم برخی ها دوست دارند و برخی ها نه اما همانطور که دیدید گمون نمیکنم سایتی توی ایران باشه که کل پول جوایز رو بده به کاربرانش بدون اینکه مبلغ قابل توجهی برداره

در مورد تاسیس سایت هم باید بگم هدف ما جمع آوری کلیه بازیکنان انلاین ایران فیفا و پی اس در یک جا بوده و است

نخواستم خود شیرینی و ... کنم یا خدای نکرده دوست عزیزمون رو خراب کنم اما بهتر بود اول یه اطلاعاتی میداشتید بعد میگفتین چرا همیشه پول میره تو جیب برگزار کننده ای کا حداقل 3 درصد فقط میرفت تو جیب ما بعد این حرف ها رو میزدین البته توی جواب علی هم اومده بعضی سایت ها همینجوری هستند و دلیل محکم ما برای جذب مدیران برگزار کننده هم همین هست 1 صحت سالم بودن مدیر برگزاری بدون هیچ گونه سود و منفعتی 2 اعتماد

در هر صورت نظر و پیشنهاد دوست خوبمون بوده اما بازم میگم ای کاش بیشتر اطلاع داشتند بعد این حرف ها رو میزدند

همیشه رسمش همین بوده تا میبینن یه چیزی رو روال می افته خوب میره جلو میان از بخل و کینه ای که دارن یه چیز نامربوط میگن تا خودشون رو خالی کنن زیاد جدیش نگیرید علی همون اول هم گفت اگر کسی در مورد هزینه ها شک داره میتونه با پخ باهاش در ارتباط باشه....

Guest MESSI
درود امروز توی بازیسنتر یه پستی رو از یه یوزری دیدم خیلی ناراحت شدم و دلم به حال خودم سوخت مدیران دیگه که جای خود دارند

متن پست دوست خوبمون به این صورت بود

جواب های مدیران ما هم به این صورت

آقا بهرام

علی

نخواستم خود شیرینی و ... کنم یا خدای نکرده دوست عزیزمون رو خراب کنم اما بهتر بود اول یه اطلاعاتی میداشتید بعد میگفتین چرا همیشه پول میره تو جیب برگزار کننده ای کا حداقل 3 درصد فقط میرفت تو جیب ما بعد این حرف ها رو میزدین البته توی جواب علی هم اومده بعضی سایت ها همینجوری هستند و دلیل محکم ما برای جذب مدیران برگزار کننده هم همین هست 1 صحت سالم بودن مدیر برگزاری بدون هیچ گونه سود و منفعتی 2 اعتماد

در هر صورت نظر و پیشنهاد دوست خوبمون بوده اما بازم میگم ای کاش بیشتر اطلاع داشتند بعد این حرف ها رو میزدند

همیشه رسمش همین بوده تا میبینن یه چیزی رو روال می افته خوب میره جلو میان از بخل و کینه ای که دارن یه چیز نامربوط میگن تا خودشون رو خالی کنن زیاد جدیش نگیرید علی همون اول هم گفت اگر کسی در مورد هزینه ها شک داره میتونه با پخ باهاش در ارتباط باشه....

آدرس مورد نظر وجود ندارد. ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید و یا این آدرس توسط مدیر سایت پاک شده باشد!
چنانچه فکر می کنید که آدرس درستی را وارد نموده اید، لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

الان رفتم بخونم با این مواجه شدم :|

آخه به قول حسام نمیدونم بعضی ها چقدر حسود و ... هستند که میان الکی جو میدن و باعث پاک شدن پست میشن توی بازیسنتر :sadd::trol3::trol3::trol2::zaye:

هرچند که بازی سنتر سایت معتبر و خوبی هست اما فکر میکنم orpf شناخته شده هست دیگه در بین گیمران ایرانی و مخصوصا پلنتفرم xbox 360 fifa 13

از این حرفش خیلی حرصم در اومده :|

آخه یکی نیست بگه مدیران هستند شما رو چیکار هست که دخالت میکنید و باعث پاک شدند میشین هرچند دست های دیگری هم پشت پرده هست

به امید روزهای بهتر

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...