Jump to content

بخش چند نفره Cod:Ghost در ماه آینده معرفی میشود.

Recommended Posts

7rk5pctmjw187jm4z0yy.jpg

Mark Rubinدر توئیتر خود اعلام کرد که این شرکت بخش چند نفره Ghost را ماه بعد رونمایی میکند.

"عذر خواهی میکنم که چند وقتی در توئیتر نبودم.ما داریم بازی را تمام میکنمیم و هنوز کار زیادی داریم.از جمله بخش

چند نفره که ماه بعد آن را معرفی خواهیم کرد."

میتوان از حرف های او در تویئیتر فهمید که بخش چندنفره COD:Ghostدر نمایشگاه Gamescom به نمایش گذاشته میشود.

این بازی در تاریخ 5 سپتامبر برای PC PS3 Xbox عرضه میشود.

اول از همه مصطفی جان دستت درد نکنه.همین الان سایت VG چک کردم دیدم این خبر اومده که شما هم سریعا ترجمش کردی وقرار دادی.البته برای اکثر خبر ها همین کارو میکنی:icon_razz:

..................................................................

در مورد بازی هم که تا الان همون نکات تکراری دیدیم.از موتور بازی گرفته تا قابلیت ها.از لحاظ گرافیک که واقعا وضع بازی خرابه.از لحاظ مولتی هم با وجود BATTL*FILD 4 و TITANFALL من یکی که سراغ COD:GHOST نمیرم مگر این که واقعا تغییراتی رو اعمال کنن.زمان COD 4 یکی از بهترنی بازی های سال بود.ولی به خاطر سیاست های ACTI روز به روز بازی بدتر میشه

یه نگا به بتل4 بیاندازید

عکساش اومده.

دیگه کسی نمیدونه کالاف چی هس!!!!

فقط لامصب بتل ساخت اسرا**ل هست!!!

کی گفنه اسرا**ل هستن?

dice جدیدترین استودیو خودشو تو los angles زده.سازنده های بازی battlfi*ld و ناشر این بازی اسرا**لی نیستن.

متاسفانه از وقتی بازی battl*fild 3 مراحلی تو ایران داشت این چنین شایعاتی به وجود اومد.

جدی چند روز پیش نشستم mw3 رو آنلاین زدم..نسبت به بتلفیلد هیچه!اصلا گرافیک ضعیف گیم پلی ضعیف...

ولی همیشه داستان اکتیویژن خیلی قشنگ و زیبا بوده.

کی گفنه اسرا**ل هستن?

dice جدیدترین استودیو خودشو تو los angles زده.سازنده های بازی battlfi*ld و ناشر این بازی اسرا**لی نیستن.

متاسفانه از وقتی بازی battl*fild 3 مراحلی تو ایران داشت این چنین شایعاتی به وجود اومد.

1-داداش برو تو هرسایتی که دوس داری ببین.

مثلا ر-ا-ی-ا-ن گ-ی-م

2-همچین میگی آمریکایی هست، انگار که با آمریکا رفیق فابریکمونه.

نه داداش همشون سر و ته یه کرباسن!!!!

1-داداش برو تو هرسایتی که دوس داری ببین.

مثلا ر-ا-ی-ا-ن گ-ی-م

2-همچین میگی آمریکایی هست، انگار که با آمریکا رفیق فابریکمونه.

نه داداش همشون سر و ته یه کرباسن!!!!

من سايت batt*lfild كه سازنده بازي هستش به عنوان منبع قبول دارم.تو اون سايت هم هيچ اشاره اي به كشور اسرا**ل نشده.كلا dice امريكايي هست.

روابط سياسي ما فكر نكنم ربطي به گيمو و وورش و .....داشته باشه.منم باهات موافقم همشون سروته يه كرباسن :دی