Jump to content

مصاحبه با 3 نفر برتر اولین لیگ بزرگ ORPF.IR

Recommended Posts

درود فراوان

شکر خدا لیگ هم با تمام خوبی ها بدی ها و کم و کاستی هایی که داشت به پایان رسید و تصمیم گرفتیم تا بیشتر با نفرات برتر ما آشنا شوید

به همین منظور مصاحبی ترتیب دادیم که به شرح ذیل است و شما میتوانید نفرات برتر را بهتر شناسایی کنید

گفت و گو با ( پارسا جابرزاده ) نفر اول لیگ

فیفا 13 – ایکس باکس

سن و تحصیلات شما ؟

من ١٧ سالمه و سوم دبيرستان

اولین آشنایی شما با گیم ؟

من از سن ١٢ سالگي فيفا رو به طور غير حرفه اي شروع كردم و وقتي ١٥ سالم بود در اولين مسابقات رسمي فيفا شركت كردم

روزانه چقدر تمرین می کنی ؟

بستگي به روزشم داره ولي من معمولا زياد تمرين نميكنم . من به مدت ١٠ ماه آفلاين بودم و به همين علت تونستم موفق شم

به غیر از مقام قهرمانی در لیگ فیفا 13 چه مقام دیگری در کارنامه داری ؟

من از فيفا ١٣ به بعد تونستم خودمو نشون بدم ... بجز اين قهرماني ، مقام ديگه اي در كارنامم ندارم

با چه تیمی در لیگ orpf قهرمان شدی ؟

معمولا با بايرن بازي ميكنم ولي گه گاهي هم با رئال هم بازي ميكنم

ممکن است سیستمی که با آن بازی می کنی را بگویی ؟

معمولاً با 1-3-2-4 بازي ميكنم

پس زیاد هم سیستم شما با فوتبال واقعی تطابق ندارد ؟

بستگي به ديد حريف هم داره البته ، ولي من از سبك و شيوه بايرن و هانكس ايده هاي حمله و دفامو گرفتم

کیفیت اولین دوره لیگ بزرگ orpf چطور بود ؟

سطح بازيكن هاي ليگ بالا نبود ، روحيه جنگندگي رو نميشد درشون حس كرد ، بازي ها هم سر موقع اجرا ميشد به غير از چند مورد ك

کیفیت فنی مسابقات در چه سطحی بود ؟

جاي تشكر داره از مديران فيفا كه واقعا زحمت كشيدن ، فقط نقص ها و ايراداتي در تنظيم قوانين داشتيم مثل ذكر نكردن ممنوعيت سيستم كاستوم و مخصوصا اضافه كردن قوانيني كه در مسابقات رسمي وجود نداشت ( در آخرين بازي ليگ ) به خاطر همين به نظرم من كيفيت بالايي نداشت

گفت و گو با ( بهراد غلامرضایی ) نفر دوم لیگ فیفا 13 – ایکس باکس

سن و تحصیلات شما ؟

19 سال و دانشجو ایشالا

اولین آشنایی شما با گیم ؟

4 سالم بود که دسته سگا بدست گرفتم و بعد از اون کار فوتبالیم رو با فوتبال 99 اغاز کردم..سپس در PS2 و PC از pes 2004 شروع کردم تا pes 09 و PES10 که حرفه دنبال کردم و در مسابقات خرفه ای و کشوری شرکت کردم...بعد از افتضاح کونامی در pes 11 رو به حرفه ای دنبال کردن فیفا رفتم (البته از فیفا 08 به بعد فیفا بازی میکردم ولی نه به اندازه PES) و کار و زندگی ما از فیفا 10 و 11 به بعد شد فیفا...

2

روزانه چقدر تمرین می کنی ؟

سال های گذشته خیلی (مخصوصا برای فیفا 12)ولی امسال چون کنکور داشتم تو فیفا 13 افت قابل توجهی داشتم

به غیر از مقام دومی در لیگ فیفا 13 چه مقام دیگری در کارنامه داری ؟

از ابتدا تا الان:

1:نفر دوم کرج در PES10 در مسابقات ESWC2010 و جز 16 نفر برتر کشوری در همان مسابقات

2:نفر اول کرج در مسابقات انتخابی جام دیجیتال و جز 8 نفر برتر جام دیجیتال کشوری در رشته FIFA12 XBOX

3:قهرمانی و ناعب قهرمانی های کم و بیش زیاد در مسابقات آنلاین

با چه تیمی در لیگ orpf نائب قهرمان شدی ؟

FC BAYERN MUNICH

ممکن است سیستمی که با آن بازی می کنی را بگویی ؟

4.2.3.1 به صورت DEFENCE

پس زیاد هم سیستم شما با فوتبال واقعی تطابق ندارد ؟

الان تو دنیای واقعی هم 80% تیم های حرفه ای دنیا با این سیستم بازی میکنند..

کیفیت اولین دوره لیگ بزرگ orpf چطور بود ؟

هرچند که خودم جز برگزار کننده ها بودم ولی در ابتدا به دلیل عدم هماهنگی به چند مشکل برخورد کردیم ولی رفته به رفته بهتر شد و در کل میشهگفت لیگ خوب و پرهیجانی بود

کیفیت فنی مسابقات در چه سطحی بود ؟

بیشتر شرکت کننده ها از جمله خودم اصلا در حد انتظار نبودیم و خیلی بهتر از این ها باید نتیجه میگرفتیم

در پایان هم اگر نظری سوالی انتقادی چیزی داشتید مطرح کنید ممنون از همگی ضمنا تبریک میگم به شما

خیلی ممنون بنده هم به نفر اول دوست خوبم پارسا اولین قهرمانیش رو تبریک میگم ایشالا که همین جور راه رو ادامه بده...

و ممنون از شما ادمین عزیز بابت تمامی زحماتتون

یا علی:icon_razz:

متاسفانه هنوز نفر سوم لیگ اطلاعاتی برای ما ارسال نکرده است تا برای شما به نمایش بگذاریم چنانچه به مصاحبه ما پاسخ بدهند در اسرع وقت در اختیار شما خواهیم گذاشت

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...