Jump to content

قوانین کلی مسابقات PES | PC


Orpf
 Share

Recommended Posts

با عرض سلام

 

قوانین مهم و اصلی موثر در برگزاری مسابقات Pes PC

 

1.یکی از مهم ترین قوانین برای شرکت در مسابقات ، برگذاری بازی ها تا بازی آخر خواهد بود و اگر شرکت کننده به هر دلیلی اعم از نا امیدی از رسیدن به مقام تا مشکلات شخصی از ادامه بازی ها

 

سر باز بزند از شرکت در چند جام بعدی بخش پی اس پی سی و همچنین مباحث مربوط به این بخش (مسابقات) محروم خواهد شد.شرکت منظم در مسابقات به معنای احترام گذاشتن به همه شرکت

 

کنندگان می باشد.

 

2.در صورت ایجاد هر گونه بی نظمی و اخلال در انجام مسابقات از کسر امتیاز تا حذف از مسابقات و محرومیت از مسابقات بعدی را در پی خواهد داشت.

 

3.مسابقات به صورت لیگ ، جام دو حذفی و مسابقات گروهی-حذفی برگذار خواهد شد.(تنوع در مسابقات وجود خواهد داشت.)

 

4.برای ثبت نام تو جام پینگ مناسب و بازی بدون لگ ازامی هست و تشخیص این هم به عهده ی گروه مدیریتی و نظارتی مسابقات خواهد بود.

 

تبصره:

 

...در صورت وجود این مشکل شرکت کننده ملزم به رفع مشکل خواهد بود . در غیر این صورت باید رای تیم مدیریتی را بپذیرد.

 

5.برای هماهنگی در مسابقات و ایجاد شرایط برابر برایر شرکت کنندگان مسابقات در مچ لابی برگذار خواهد شد.(Friendly Match Lobby_us-05-any_any03)

 

6.اگر جام در کامیونتی باشد وضعیت کسی که نتش قطع شود مشخص هست اما اگه در لابی باشد اگر کسی نتش قطع شد :

 

7.اگر کسی لاست شود با حفظ نتیجه ادامه بازی رو انجام خواهد داد.. مثلا اگه دقیقه 30 کسی لاست شد نتیجه هرچی که هست لحاظ شده ولی یک بازی دیگر تا دقیقه 60 انجام خواهند داد.

 

تبصره :

 

...هرکسی که 2 بار لاست شود در یک بازی، 3-0 باخت خورده و بازنده اعلام میشود.

 

تبصره :

 

...هرکسی نیمه ی دوم Lost connection شد با حفظ نتیجه ی قبلی بازی از همان زمان در نیمه ی دوم دنبال خواهد شد تا حق کسی ضایع نشود.مگر با توافق دو طرف بازی می توان از قانون بالا

 

استفاده کرد.

 

8.در صورت تشخیص تیم داوری در مورد هرگونه سوء استفاده از قوانین بالا از جمله lost connection عمدی از جریمه کسر امتیاز تا حذف از مسابقات و منع شرکت در مسابقات بعدی را در پی خواهد

 

داشت.

 

9.هرگونه وقت تلف کردن و ضد فوتبال تقلب محسوب شده و جریمه آن را تیم مدیریتی با توجه به شرایط در نظر خواهد گرفت.

 

10.در صورت تشخیص هرگونه تقلب و تبانی جریمه از کسر امتیاز تا اخراج از مسابقات و منع شرکت در مسابقات بعدی را در پی خواهد داشت.

 

11.زمان و نحوه برگزاری مسابقات با توجه به نوع آن در هر سری اعلام خواهد شد.

 

12.مقدار جایزه با توجه به نفرات شرکت کننده و مقدار ورودی تعیین خواهد شد و جایزه برای نفرات اول تا سوم جام و مرد اخلاق داده خواهد شد.

 

13. دور اول بازی ها به صورت رندوم قرعه کشی خواهد شد ولی از دور بعد سیدبندی با توجه به قدرت بازیکنان انجام خواهد شد تا همه برای قهرمانی شانسی برابر داشته باشند.

 

14.نوع تنظیمات بازی بدون مصدومیت ، زمان 10 دقیقه، بدون وقت اضافه و بدون پنالتی (مگر با تشخیص مدیریت)،رنگ لباس متفاوت و رنگ توپ طوری که اختلال در دید ایجاد نکند.

 

15.مدت زمان حضور برای شرکت درهر مسابقه تا 20 دقیقه بعد از زمان مقرر خواهد بود و تاخیر بیش از آن به منزله اعلام باخت بوده و 3-0 اعلام خواهد شد.

 

تبصره:

 

...در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام مسابقه باید قبل از زمان برگزاری مسابقه به تیم مدیریتی و حریف اعلام شود تا زمانی دیگر برای انجام مسابقه تعیین و هماهنگی انجام شود.

 

16.جایزه رو می تونیم به صورت حجم نت-شارژ همراه یا وجه نقد در نظر بگیریم.

 

17.انجام مسابقه پیش از موعد مقرر فقط با اطلاع تیم مدیریتی قابل انجام خواهد بود.در غیر این صورت بی نظمی تلقی شده و مشمول مجازات خواهد شد.

 

18.برای جلوگیری از هرگونه بی نظمی در هنگام ثبت نام علاوه بر Konami ID اعلام Yahoo ID و شماره موبایل ضروری خواهد بود.

 

تبصره:

 

...در انجام هر مسابقه دو طرف موظف به ایجاد ارتباط و هماهنگی از طریق چند راه ارتباط ذکر شده می باشند.

 

19. هرگونه بی احترامی فحاشی و ... به مدیران بازیکنان و ... باعث محرومیت خواهد شد و از بازیها حذف خواهد شد و پول وی برگشت داده نخواهد شد .

 

20. پس از انجام هر بازی ، بازیکن میزبان موظف است تا از جزئیات بازی(Match detail) عکس گرفته و در تاپیک مربوط قرار دهد ، هرگونه سهل انگاری در این مورد بی نظمی تلقی شده و

 

مدیریت در مورد آن تصمیم می گیرد.در ضمن نحوه عکس گرفتن بدین شکل است که ابتدا دکمه Print screen را فشار داده و سپس در برنامه paint بچسبانید.

توجه : در صورت هرگونه تشخیص و صلاح دید از طرف تیم مدیریتی در شرایط موجود در مسابقات تصمیم مدیران به تمام قوانین ارجحیت خواهد داشت!

 

نکته مهم:برای تیم مدیریتی رعایت نظم و قوانین شرکت در مسابقات بسیار مهم بوده و در صورت هرگونه بی نظمی و رفتاری که با قوانین مسابقات، شئونات عرف جمهوری اسلامی ایران وقوانین کلی

 

سایت در مغایرت باشد با فرد خاطی بر خورد و از حضور در هرگونه بحث در انجمن ها . مسابقه ی دیگری در این سایت محروم خواهد شد.

 

توجه:ثبت نام و شرکت در مسابقات به معنای پذیرفتن تمامی قوانین ذکر شده می باشد.

 

با سپاس فراوان و آرزوی لحظاتی دلنشین

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...